Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17428) tomcsi83


tomcsi83
csendes tag

Sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Nem tudom teló függő-e, de azért leírom típust, szal Samsung Omnia W.

Kérdés/probléma a következő:
van a gyári üzenetek alkalmazás, ami ugye facebook chatre is használható. Ez alapjában véve működik is, most a kisebb bakiktól eltekintek, viszont van egy barátom, akit kb pár héttel ezelőttig mutatott az online partnerek között, de telóra sose kaptam meg tőle egyetlen üzenetet se. Pár hete már online lévők között se látom, pedig épp beszélek vele laptopról chaten, böngészőből. Ez már itt kezd magas lenni, pedig még nincs vége. :)
Nem is oly rég épp beszélgettünk, mindketten szgépről (böngészőből), teló töltőn másik szobába, majd amikor nézem, ott figyel az aznapi beszélgetésünk elejétől végéig. Azóta persze megint semmi, se egy üzenet és online se látom.
Még egy csavar a dologban, hogy ő oldalán a face böngészőben a chat ablak nem enged nekem írni, csak az üzenetküldő részlegből. Azt mondja, csak nekem nem tud chatből írni, másnál működik

Nekem nem sikerült rá gombot varrni, remélem nektek igen. :)
Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.