Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) dejaris válasza jeni (#17400) üzenetére


dejaris
addikt

Meg aztan a nokia csiszolhatja a dolgot, nem beleszarik mint a samsung es a htc.

(#17402) xperiasigi válasza jeni (#17400) üzenetére


xperiasigi
őstag

En sem ertem mi a bajuk..90ezerert gyartoival nagyon megeri..

Iphone 6s

(#17403) legiaap válasza jeni (#17399) üzenetére


legiaap
nagyúr

Megnyugodhatsz itt UK-ban sincs több

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17404) Rage47 válasza OctoCore (#17398) üzenetére


Rage47
veterán

akkor azért...
de már nem látok ilyen opciót
apumnak akarok MS accountot csinálni, de már nem lehet gmaillel.

(#17405) nonsen5e válasza Rage47 (#17404) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nekem most egyik nap simán engedte gmaillel, csak egyszerűen nem enged utána kb. semmit csinálni (áruház, stb...) ha nem windowslive-os. Tapasztalat + Nokia Care üzletben is ez derült ki.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17406) savoo válasza jeni (#17400) üzenetére


savoo
addikt

Csak annyi, hogy Samsung! ;]

(#17407) pzstm válasza enginev3.0 (#17331) üzenetére


pzstm
titán

ma kipróbáltam. Reggel tíz óta kétszer piszkáltam hozzá nagyon-nagyon picit csak amúgy asztalon van és folyamatos wifin (screen off esetében is), s így mostélután kettőkor 94%-on vagyok :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17408) enginev3.0 válasza pzstm (#17407) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem 25% és 1 nap 6 órája megy töltő nélkül :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17409) pzstm válasza enginev3.0 (#17408) üzenetére


pzstm
titán

akkor Nálad is tökéletes mosmár a helyzet úgy érzem :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17410) ubid


ubid
őstag

Valaki help pls :)
[link]

-.-

(#17411) enginev3.0 válasza pzstm (#17409) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igazából csak nem rossz, androidhoz képest nagyon kevés, de így már elfogadható :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17412) pzstm válasza enginev3.0 (#17411) üzenetére


pzstm
titán

életemben nem volt még ilyen üzemidőm, nokia 6300-val sem :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17413) enginev3.0 válasza pzstm (#17412) üzenetére


enginev3.0
félisten

ilyeneket bőven összelehetett hozni :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17414) legiaap válasza enginev3.0 (#17413) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pont erről a képernyőmentésről jutott az eszembe, hogy milyen jó lenne ha létezne olyan battery app is, ami kimutatná a hőmérsékletét.
Néha tűzforró a 920-am.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17415) pzstm válasza enginev3.0 (#17413) üzenetére


pzstm
titán

nekem soha smemilyen körülmények között nem sikerült...S2-vel sem illetve amikor teszt erejéig kicsit nálam volt S3-al sem :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17416) enginev3.0 válasza pzstm (#17415) üzenetére


enginev3.0
félisten

De ez HTC ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17417) legiaap


legiaap
nagyúr

Miért van az, hogy bizonyos idő után nem ha belépek az Xbox Music-ba és ott akarok zenét hallgatni akkor lejátssza csak hang nélkül? Ilyenkor csak újraindítás oldja meg a problémát.
Már meg sem számolom hányszor játssza ezt el velem a telefonom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17418) btudos válasza legiaap (#17417) üzenetére


btudos
Topikgazda

Portico előtt volt ilyesmi gondom, de a frissítéssel megszűnt.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17419) mukibuci válasza jeni (#17392) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

netinfo.vodafone.hu tökéletes az adatmennyiség követésére, a hívásokra nincs perce pontos adat. App-ot ne is várj :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17420) xperiasigi


xperiasigi
őstag

htc 8x 95 ezerért kapható az expansys-nál :Y az gyári garis nem?

Iphone 6s

(#17421) pzstm válasza xperiasigi (#17420) üzenetére


pzstm
titán

expansysnál tuti :K

Az is elég korrekt ár érte. Sőt ha belegondolok, hogy mondjuk egy Galaxy S4 több mint kétszer annyi akkor azért az ár/értékarányon el lehet gondolkodni...bár lehet a 925 miatt akcióznak (mondjuk 60-70ezerrel sem biztos hogy többet ér mindenkinek egy 925 mint egy 8X....)

Mondjuk ha így nézem 140-ért a 920 is drága náluk :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17423) btudos válasza jeni (#17422) üzenetére


btudos
Topikgazda

Jó kérdés, nem hiszem hogy az slágertermék lenne, bár az én fantáziámat a kezdetek óta mozgatja egy sárga 8X, annyira brutál színe van a képek alapján :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17424) xperiasigi válasza pzstm (#17421) üzenetére


xperiasigi
őstag

De az milyen gaz h olcsoóbb mint a 820:D lehet erre cserelek :K

Iphone 6s

(#17425) btudos válasza xperiasigi (#17424) üzenetére


btudos
Topikgazda

Azért nézz körül a Nokia Collection-ben, és ha nincs olyan ami nélkül ne tudnál élni, csak akkor válts.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17426) xperiasigi válasza btudos (#17425) üzenetére


xperiasigi
őstag

Igen tudom de amik nekem fontosak megvannak htcre is
.a here transit egyedül ami fontos de ahelyet egy bkv menetrend megteszi..
mert ha 5 ezer folottlesz ez akkor nem csinaltatom meg hanem eladom nyaron 15ert azt csokolom..nem er nekem meg enyit ez a telefon..:D:U ezt amis csak azert vettem,meg hogy megismrerjem a rendszert es ne durr bele egy ismeretlen rendszerbe es ha nem tetszik bukok 100-150ezret..de ido kozben megszerettem :K

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#17427) xperiasigi


xperiasigi
őstag

a sárga 8s 70 a fekete 80?:F

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#17428) tomcsi83


tomcsi83
csendes tag

Sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Nem tudom teló függő-e, de azért leírom típust, szal Samsung Omnia W.

Kérdés/probléma a következő:
van a gyári üzenetek alkalmazás, ami ugye facebook chatre is használható. Ez alapjában véve működik is, most a kisebb bakiktól eltekintek, viszont van egy barátom, akit kb pár héttel ezelőttig mutatott az online partnerek között, de telóra sose kaptam meg tőle egyetlen üzenetet se. Pár hete már online lévők között se látom, pedig épp beszélek vele laptopról chaten, böngészőből. Ez már itt kezd magas lenni, pedig még nincs vége. :)
Nem is oly rég épp beszélgettünk, mindketten szgépről (böngészőből), teló töltőn másik szobába, majd amikor nézem, ott figyel az aznapi beszélgetésünk elejétől végéig. Azóta persze megint semmi, se egy üzenet és online se látom.
Még egy csavar a dologban, hogy ő oldalán a face böngészőben a chat ablak nem enged nekem írni, csak az üzenetküldő részlegből. Azt mondja, csak nekem nem tud chatből írni, másnál működik

Nekem nem sikerült rá gombot varrni, remélem nektek igen. :)
Előre is köszi!

(#17429) KKT-255


KKT-255
csendes tag

Sziasztok!

Ha lett volna már akkor elnézést, de nem találtam.

Valaki próbálta már flashelni unbranded szoftverrel a 8Xét vagy bármi mást?
8Xemen 1532.20.20100.708 sw (165610 bootloader) verzióm van ami kínai verzió, és jó lenne egy európait rátenni a magyar nyelv miatt.

köszi :)

(#17430) JoseGee


JoseGee
tag

Sziasztok!

A következő problémával küzdök. Van egy Omnia M tipusú telefonom és bizony már nagyon kevéske a hely rajta. Gyárilag 4Gb a beépitett memória, de most 8 hónap után, már csak 30-60Mb van szabadon. Ha letörlöm az összes zenét és képet, akkor sincsen (a Zune szerint) 300Mb-nál több rajta. Viszont a telefon névjegynél, több mint 1 gigát ír. Ezt nem nagyon értem. Ez is olyan windows, mint egy asztali? Teleszemeteli saját magát? Szóval, hogyan lehetne újra megfelelő mennyiségű helyet rávarázsolni? WP 7.8 8862.144-es verzió (ha ez számit).

A válaszokat előre is köszönöm.

Ami késik, az nem jön időben

(#17431) pushalias válasza JoseGee (#17430) üzenetére


pushalias
addikt

Egy reset segít csak.

Honor 9 / HP 8470P

(#17432) JoseGee válasza pushalias (#17431) üzenetére


JoseGee
tag

Akkor gondolom a telefon alaphelyzetbe való állítását kell választanom. Bár rémlik valami hard reset is, csak azt nem tudom, hogy micsoda.

Ami késik, az nem jön időben

(#17433) polonic válasza JoseGee (#17432) üzenetére


polonic
félisten

HR=telefon alaphelyzetbe állítása.

(#17434) xperiasigi


xperiasigi
őstag

most beszéltem a szervízzel 3 hét a szervízelése alaphangon :Y :F

Iphone 6s

(#17435) btudos válasza xperiasigi (#17434) üzenetére


btudos
Topikgazda

Megcsinálják garanciában, vagy legombolnak rólad egy nem túl szép összeget?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17436) madd dogg


madd dogg
senior tag

Milyen jó lenne egy 2 oszlop széles, egy sor magas csempeméret! :) Van hová fejlődni.

(#17437) btudos válasza madd dogg (#17436) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mire lenne jó? :F

A képen látható cucc az nem egy csempe, csak a Live Tile épp úgy jelenik meg, hogy csak a fele kép. Szerintem nem nyernénk vele semmit. Érdemi információt nem lehet rajta megjeleníteni, akkor meg már lehet egy oszlop szélességű is.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17438) daniel909 válasza madd dogg (#17436) üzenetére


daniel909
addikt

sztem felesleges lenne.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17439) Psychonaut válasza madd dogg (#17436) üzenetére


Psychonaut
addikt

Egyedül időjárás csempénél tudnám elképzelni, hogy három napos előrejelzést tudjon megjeleníteni azáltal, hogy nincs hely a két 1x1-es tile között. Az viszont tetszene.

(#17440) madd dogg válasza btudos (#17437) üzenetére


madd dogg
senior tag

Tudom h a "Me" live tile, ezért karikáztam be pirossal. Szerintem lehetne fügőleges és vízszintes változata is, már csak a design miatt. Nem kell mindennek marha funkciónálisnak lennie. Amelyik program eleve nem jelenít meg semmit, az lehet kicsi tile. Én bedobnám egy 2*2-es mellé, 2-t egymás alá. Kevésbé tévesztem el, mint az 1*1-est.

Amit még hiányolok, és az ikonokra vágyókat csábíthatná a rendszerhez, az a "páratlan" oszlopok lehetősége. Pl. 4 kis csempe mellett rendezhető lenne a képernyő 3 csempével is, nagyobb csempehézaggal. így akinek nem kell a live tile, használhatná így. ÉS ehhez nem kell megváltoztatni a rendszert, csak +1 egyszerű opció.

(#17441) Blyan válasza madd dogg (#17440) üzenetére


Blyan
félisten

Az ikonokra vágyóknak ott a legkisebb csempeméret. Szerintem nagyon jó lett ez WP8-as kinézet, remekül testre lehet szabni. Pöpec!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17442) madd dogg válasza Blyan (#17441) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ezek csak további opciók. Én nemrég átrendeztem kicsibe, hogy kevesebbet kelljen görgetni, de annyira változóak a csempeszínek, hogy néha még beleszédülök :) Meg autós tartóban nehezen tudom megnyomni, mert az útra figyelek. De egy 2*1-est könnyebben eltalálnék. :) Apropó autós tartó. Biztos sokan mondták már, és meg lett 100x indokolva, de azért elfordulhatna ez a k*va menü :)

(#17443) Blyan válasza madd dogg (#17442) üzenetére


Blyan
félisten

:DDD

Hát, az a kurva menü így van megtervezve. :) Nem hiszem, hogy nagyon változni fog.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17444) madd dogg válasza Blyan (#17443) üzenetére


madd dogg
senior tag

Félreértés ne essék, én nagyon szeretem így is. Ezek csak ötletek, amik egy majdani frissítéssel jöhetnének egyszer. Magukat a csempéket szeretem, és egyébként egyre több ismerősömnek tetszik.

Tennék fel a főképernyőmről egy screent, de hát WP7. :S

Újabb ötlet: Rendezkedésnél lehetne egy vissza gomb a kiindulási állapotra, mert többször jártam már úgy, hogy nagyon átrendeztem a főképernyőt, majd nem tetszett és ugyanannyi ideig tartott mindent visszarendezni.

(#17445) xperiasigi válasza btudos (#17435) üzenetére


xperiasigi
őstag

nem tudom most felhívtam a szervízt h garival menyi idö 3 héét..de van egy oylan érzésem h nem fogják gariba így felhívtam egy nokia caret h gari mentesen menyi na 5 ezer a bevizsglás és arra jön még a javitás szóvall...

nekem ebből mindenképp kurva nagy buktám lesz mert 3 hétig nem tudok nélkülözni telefont mert a munka eszközöm és mivel napi 4-5 órát vezetek és út közben kell egy millio dolgot elintéznem így nem hiszem a leptopommal fogok ott bajlódni hátha belerepülök egy kamionba de 10ezreket se fogok fizetni egy max 40 ezret éérő telefonért..

tehát vagy előre hozom a váltást vagy használom így...

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#17446) legiaap


legiaap
nagyúr

Ha jól látom, akkor az elsődleges kamera porosodást nem sikerült megoldani a kedves nokedlinek a 925-nél sem:
[link] Ott csücsül egy porszem már... :W

De itt úgy néz ki a hátsónál is van porszem: [link]

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17447) Воланд válasza legiaap (#17446) üzenetére


Воланд
titán

az lehet a kijelzon is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17448) legiaap válasza Воланд (#17447) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem hiszek a tündérmesékben
Belül van az ha mondom
A többi képen is ugyanott az a szerencsétlen porszem

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17449) legiaap


legiaap
nagyúr

Nézitek az XBox bejelentést?
Most megy.

Nézd PC-n.
Amúgy nem néz ki rosszul...sőt tetszik.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17450) dejaris válasza legiaap (#17449) üzenetére


dejaris
addikt

Nézném, ha lassított nettel is menne az appja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.