Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) Psychonaut válasza balcsida (#16397) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor meg is érdemled. ;]

(#16402) savoo válasza Psychonaut (#16401) üzenetére


savoo
addikt

Hát mondjuk én megtudom érteni, hogy nem ronda tokba akarja belegyömöszölni szerencsétlen telefont.. :P

(#16403) btudos


btudos
Topikgazda

Tud valami irreális adatforgalmat generálni WP7 alatt? Adott egy HTC Radar, 7.5 és 7.8 alatt is jelentkezett egyszer-egyszer a dolog, több hónap eltéréssel a két eset között. Valami app lenne ami rögtön eszembe jutott, de annyira eltér a két eset, hogy nem tudnám egyértelműen azt mondani hogy valami beragadt. (Ami egyszer beragad, az többször is, de ez itt nem nagyon áll fent, fél év alatt két eset nem elég..) Szóval kérdés: mi szopathatja be a usert ilyen szempontból? (az a másik fele, hogy a Voda flottás előfizető esetén miért képtelen SMS-t küldeni ha kimerült az adatforgalmi keret, az csak lakossági előfizetőknek jár :((( )

Nem, a telefon nem az enyém, és nem tudom pontosan mi van rajta, de tudtommal foursquare, whatsapp, facebook hármason kívül nincs olyan app amit használ a tulaj és adatforgalmat bonyolít. Ezeket meg én is használtam régen is, most is, és soha nem volt gondom vele :F

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16404) kolosanyi válasza btudos (#16403) üzenetére


kolosanyi
veterán

Sok böngészés? Most viccen kívül, lehet, hogy csak netezgetett és nem figyelt oda, hogy mennyit...

(#16405) btudos válasza kolosanyi (#16404) üzenetére


btudos
Topikgazda

18 meg 20 k Ft-nyi mobilnethasznalat 3 nap alatt? Keptelenseg.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16406) Воланд válasza btudos (#16405) üzenetére


Воланд
titán

ilyen szintu adatforgalom mellett jobban is kellene merulnie a telefonnak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16407) kolosanyi válasza btudos (#16405) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor nem lehet, hogy a szolgáltatói oldalon csesztek el valamit? Ez eléggé képtelen adat valóban.

(#16408) negyven2 válasza btudos (#16403) üzenetére


negyven2
veterán

Amiről én hallotam még 2011 elején, az a Yahoo Mail által okozott forgalomnövekedés volt. Ha jól emlékszem akkor gond volt az IMAP rendszerükkel. De már régen orvosolták ezt a hibát.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#16409) btudos válasza kolosanyi (#16407) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nekem is ez az egyetlen ötletem, de a Voda persze nem tudja megnézni mi okozta... :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16410) jófiú123 válasza btudos (#16403) üzenetére


jófiú123
csendes tag

Végre valami, ami jár azoknak (lakossági ügyfeleknek), akik kifizetik a teljes telefonálási díjat. Olyan ez mint a vasút. Előttem 5 ember vesz jegyet, mind 50, 90%-osat, egy néni meg csak 5 forintos "ingyenes" regisztrációs jegyet vesz, én meg kifizetem a teljes 100%-os 8 ezer forintos jegyet..

Az nem lehet, hogy az a bizonyos nyomkövetős csicsa van bekapcsolva azon a telefonon? Az is pörgeti az adatforgalmat.

Eladnám legális Navigon Europe alkalmazásomat 5 ezer ft-ért freshmap szolgáltatással. 2 év ingyen frissítés

(#16411) btudos válasza jófiú123 (#16410) üzenetére


btudos
Topikgazda

Fenet porgeti. Meg az folyamatosan tenne, itt meg fel ev alatt ketszer par naprol beszelunk. Latvanyos uzemidoveszteseg nelkul ez nem realis.

Azt meg ne mondjuk mar hogy ezzel kell kedvezni a lakossagi ugyfeleknek, mert vicc, hogy egy rohadt SMS hogy "he oreg, elerted a keretet, mostantol tejelsz" nem fer bele a flottas elofizetoknek jaro szolgaltatasokba :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16412) Inarus válasza btudos (#16411) üzenetére


Inarus
addikt

Sok fotózás bekapcsolt automatikus SkyDrive-ra feltöltéssel? Azzal régen én is szívtam már meg.

(#16413) pzstm válasza Inarus (#16412) üzenetére


pzstm
titán

én épp ezért a best quality (needs wifi) opciót választottam a fotók SkyDrive-ra történő backupolására :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16414) savoo válasza pzstm (#16413) üzenetére


savoo
addikt

Nálam meg ki van kapcsolva az automatikus feltöltés, nem szeretném ha olyasmit is feltöltene, amit nem kéne.. ;] :P

(#16415) oO7 válasza savoo (#16414) üzenetére


oO7
őstag

Nem Facebookra kell tölteni, hanem a privát Skydrivodra és akkor nincs mitől félni :)

(#16416) btudos válasza Inarus (#16412) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem fotozgat telefonnal. Ez a vicc, teljesen hetkoznapi felhasznalas mellett sikerult ezt kihozni, nem tudom azt hinni hogy nincs benne a Voda a dologban.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16419) Rage47


Rage47
veterán

Na váltottam 710-ről 620-ra. Meglepett, hogy a WP8 gyorsabb, nem gondoltam volna, hogy lehet még gyorsítani ezen a gördülékenységen, amit a 7-esnél tapasztaltam :D

(#16428) mbale válasza btudos (#16416) üzenetére


mbale
tag

Szerintem is elég nyilvánvaló, hogy itt a Voda tévedett.. ekkora összeget így képtelenség összehozni..

Zag Zag

(#16431) savoo válasza oO7 (#16415) üzenetére


savoo
addikt

Oda sem szeretnék ilyet.. :)

(#16440) hitchins


hitchins
őstag

sziasztok

Létezik olyan program wp 7.8-ra (lumia 800) ami a telefonon lévő pdf-et képes másképpen tördelni?

Az a baj, hogy vagy a képernyőhöz igazítom a pdf-et, de akkor olyan kicsik a betűk, hogy nem látom rendesen, vagy kinagyítom, de akkor minden sornál jobbra balra kell görgetni.

(#16441) balcsida válasza hitchins (#16440) üzenetére


balcsida
senior tag

Ha át tudod konvertálni txt-be, akkor a Bookviser-t tudom ajánlani az olvasására.

(#16442) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A WPPortál szerkesztői közül valaki aktív tag itt?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16443) sereeff válasza Mister_X (#16442) üzenetére


sereeff
aktív tag

Azt hiszem Balcsida berken belüli...

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#16444) btudos válasza Mister_X (#16442) üzenetére


btudos
Topikgazda

balcsida régen tűzközelben volt, hogy most mi a helyzet azt nem tudom, a WinMagazintól vagyunk többen itt.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16445) Rage47


Rage47
veterán

Szkápoltam egy Galaxy Note-os ismerőssel. Azt hittem, nálam szakadt meg a kapcsolat, mert hirtelen elnémult minden. Később írta haver, hogy lefagyott a Skype... :D
Android vs WP: 0-1

(#16446) polonic válasza Rage47 (#16445) üzenetére


polonic
félisten

Nekem tényleg semmi bajom a skype-pal wp-n. Minden normálisan működik rajta.
Csak egy kicsit funkciószegény.

(#16447) Rage47 válasza polonic (#16446) üzenetére


Rage47
veterán

én most váltottam WP8-ra, érezhetően jobb, mint a 7.8, és ez még csak jobb lesz elvileg. :) a Skype is gördülékenyebb.

(#16448) legiaap válasza Rage47 (#16447) üzenetére


legiaap
nagyúr

És ha még i5-re váltanál, na akkor is kb. akkora különbséget éreznél, mint 7.8-ról 8-ra váltani, főleg az appok elindításánál.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16449) polonic válasza legiaap (#16448) üzenetére


polonic
félisten

Mi ez a trollkodás a wp topikban?

(#16450) Rage47 válasza legiaap (#16448) üzenetére


Rage47
veterán

a pénztárcám is megérezné :D
4s-t próbáltam, nem felhasználóbarát, eleve kifolynak a szemeim az apró részletek miatt a kis képernyőn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.