Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) Bogyó bá' válasza Alexios (#13400) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hát igen, a Win8 érintőképernyő nélkül (kezelhetőségben) nettó visszalépés pl. asztali gépen.... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13402) btudos válasza Alexios (#13400) üzenetére


btudos
Topikgazda

A WP7-nél még ott volt az aszimmetrikus start screen, ami nagyon sokaknak fura volt, plusz nem lehetett variálni a méreteket, szerintem ezért kevésbé megosztó a WP8. Az új start screen-nel több lehetőség van, ráadásul nincs üres sáv a jobb oldalon, ez megkönnyíti a befogadást.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13403) savoo válasza Bogyó bá' (#13401) üzenetére


savoo
addikt

Én 4 hónap használat után ezzel nem értek egyet.

(#13404) Pttypang válasza Alexios (#13360) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem találkoztál még egy habzó szájú samoled fannal se? Nem tudod, mit hagysz ki ;]

Everybody lies.

(#13405) Alexios válasza Pttypang (#13404) üzenetére


Alexios
veterán

ó dehogynem :DDD

(#13406) Pttypang válasza Alexios (#13405) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincs több kérdésem, vihetik :DDD

Everybody lies.

(#13407) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Skydrive-vel kapcsolatban kérnék némi segítséget: megoldható itt is az, ami droidon a Dropboxnál van, hogy ha csinálok egy fényképet, akkor az automatikusan fel is tölti a felhőbe és a PC erről ad üzenetet?

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#13408) btudos válasza Gabesz77 (#13407) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ha üzenetet nem is ad a PC, de automatikus feltöltést tud a rendszerbe integrált kliens.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13409) Gabesz77 válasza btudos (#13408) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Ok, köszönöm.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#13410) polonic


polonic
félisten

Other mappa bugrol info

http://wmpoweruser.com/microsoft-acknowledges-promises-fixes-for-other-storage-issue/

(#13411) longwild válasza Alexios (#13400) üzenetére


longwild
aktív tag

Miert? Wp7 es wp8 uija nem ugyanaz?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#13412) AMD Power válasza consono (#13399) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem sincs túl sok WP ismerősöm. De mondjuk az ,hogy nálunk Mo-n kinek milyen telefonja van nem is nagyon mérvadó. Amúgy majd meglátjátok ,hogy pl ebben az évben ha a Nokiának nem lesznek problémái a kapacitással , nagyon nagyot fog előrelépni a WP a telefonos rendszerek képzeletbeli tortájában.

De az is érdekes ,hogy mióta nekem van ilyen telefonom ,megmutatom, mesélek róla (elvégre ez a munkám is részben) azóta csak az én környezetemben nem egy embert tudok aki konkrétan vesz vagy venni akar ilyen telefont.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13413) Pttypang válasza AMD Power (#13412) üzenetére


Pttypang
veterán

Tőlem melóból hazafelé egy részeg fiatal kérdezgette, hogy hol , mennyiért vettem a lumiámat, mert neki mindenképp kell egy lumia, meg h majd beadja a telóját, és vesz egy lumiát. Mókás volt :)

Everybody lies.

(#13414) legiaap válasza polonic (#13410) üzenetére


legiaap
nagyúr

Végre belátták, hogy baj van vele. Amúgy ha kikapcsoljuk a skydrive feltöltést az nem segít. Nálam ki van kapcsolva azt úgy is nő. Az már más, hogy 920-nál már nem érdekel annyira, mint mint anno 8X-nél.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13415) Alexios válasza longwild (#13411) üzenetére


Alexios
veterán

de, a 7.8-al igen, viszon azelött azért elég másvolt

(#13416) t.zoltan


t.zoltan
csendes tag

Régen vetődött fel utoljára a téma, de hogy áll az instagram windows phone-ra projekt? Tavaly Q3 környékén jött a hír, majd mintha cáfolták volna...

A switcher appok közé tartozik ez is a Viber és a WhatsApp mellett. Azok már megvannak. Az előbbire sok a panasz az utóbbi működik, bár a sound api bug (vagy hogy hivatkozzak rá) elég idegesítő, de a push notification-ök megjönnek szépen.

Windows Phone 8 alatt, akár a Lenses camera feature is kiválthatja szerintem. Apropó az első generációs Lumia készülékekre érkező Cinemagraph és még valami érkezik... ha érkezik. Szóval lesz itt még érdekesség.

(#13417) savoo válasza t.zoltan (#13416) üzenetére


savoo
addikt

Mit válthat ki a lenses?

(#13418) t.zoltan válasza savoo (#13417) üzenetére


t.zoltan
csendes tag

Nem vagyok Instagram felhasználó. Nyilván a közösségi részét nem. Meg az ottani filtereket nem. De egy beépülő azonnali képmanipuláló lencse szerintem kiválthatja valamennyire az Instagramot.

Persze ezen feltételek, akkor valósulnak meg, ha jól értelmezem az Instagramot és a Lenses camera-t...

(#13419) petroleumlam válasza AMD Power (#13412) üzenetére


petroleumlam
tag

Csak a nokia név miatt próbálkoznak a lumiákkal a fanatikusok. Amolyan kíváncsiságból. A kockákon kívül senki nem fog szutyorogni a skydrive-al. Sok embernek netje sincs, vagy nem merik használni. Félnek a túlforgalmazástól meg a megnövekedett számláktól.
A nokiáról meg annyit, hogy konkrétan 2 kollégám vitte vissza és kérte vissza a pénzt. Melegedés, sorozatos fagyás miatt, amit fűszereztek nokiáék azzal, hogy fel se veszi a töltést. Én személy szerint hallgattam a T-mobile üzletben dolgozó ismerősömre, aki azt mondta a lumiás felvetésemre, hogy eszembe se jusson, mert rengeteget visszahoztak. Ezért vettem Samsungot. -Jól tettem.

(#13420) savoo válasza petroleumlam (#13419) üzenetére


savoo
addikt

"Ezért vettem Samsungot. -Jól tettem."

Muhaha... :D

[ Szerkesztve ]

(#13421) crey válasza petroleumlam (#13419) üzenetére


crey
MODERÁTOR

ha én hallgattam volna bármelyik telenoros eladóra, akkor most Samsung Galaxy S-ekkel szaladgálnék mindenhova, mert hogy az mennyivel jobb... :U

Kicsit sem feltűnő, hogy a Samsung jutalékot szór minden eladott készülék után (vagy nemtudom, ingyen fagyit oszt?) - anno HTC Desire vs. Samsung Galaxy S között ment a vacilálás, és mindenáron a Galaxyra akartak rábeszélni.

Mentünk páromnak Wildfire S-t venni, mert azt szerette volna, egyből jött a "Segíthetek? maca", hogy miért nem a Galaxy Minit vesszük?

Öcsém barátnőjének is megvettük az első okostelefonját, nem voltam hajlandó lejjebb adni az MSM8255-ből, de őt majdnem sikerült egy Ace-re rábeszélni (a méltán híres 7227 ugye... :U).

Hagyjuk már.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13422) t.zoltan válasza petroleumlam (#13419) üzenetére


t.zoltan
csendes tag

Én magam is Lumia készüléket használok. Ha melegedne vagy fagyna (IT topikban milyen jól megfér egymás mellett ez a kettő) és nem venné fel a töltést nem tenném. Igaz utóbbi esetben nem is tudnám...

Ha hallgatnék az autószerelő ismerősömre... nem lenne autóm :) (szokásos autós példa is pipa)

(#13423) Alexios válasza petroleumlam (#13419) üzenetére


Alexios
veterán

hogyne a fanatikusok, bezzeg a jó samsung sosem romlik el. Ugyan már, jelentösen többen használnak itt a fórumon lumia készülékeket, mint az ismeröseid, és érdekes módon nem nagyon volt szó még komolyabb problémákról, akár szériahibáról.

(#13424) AMD Power válasza petroleumlam (#13419) üzenetére


AMD Power
titán

Ha nincs netje minek vesz okos telefont? A T-Mobios kedves kollégákról meg csak annyit ,hogy dolgoztam a T-mobilnál és baromira semmit nem tudnak a telefonokról az ott dolgozó kollégák 90%. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13425) #74266624 válasza Alexios (#13423) üzenetére


#74266624
törölt tag

+1

Én konkrétan 2 hete váltottam Galaxy S3-ról Lumia 820-ra és az a helyzet, hogy életem egyik legjobb döntése volt. :)

(#13426) Lall válasza AMD Power (#13424) üzenetére


Lall
veterán

Ez sajnos nem csak a T-re igaz. :( Inkább én ezt a direkt marketinget utálom, mikor bemegyek egy elképzeléssel és Galaxy S-t meg Ace-t ajánlgatnak helyette és persze amit én akarok venni azt leszarozzák. Ez viszont a T.-nél hatványozottan jelen van. Szerintem Samsung bácsival jutalékos megállapodásban vannak. :K

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13427) AMD Power válasza #74266624 (#13425) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyi. Jó döntés volt! ;)

Lalll: Nem erről van szó. Ők a szerződések után kapnak főleg jutalékot. És jelen pillanatban a Samsungot a legkönnyebb eladni. Ez nálunk is így van "sajnos".

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13428) savoo válasza Lall (#13426) üzenetére


savoo
addikt

A Tnél Nem kapnak jutalékot a samsungtól. (legalábbis az eladók nem).

(#13429) Lall válasza savoo (#13428) üzenetére


Lall
veterán

Akkor miért akarnak mindig Samut rámtukmálni? Persze ez lehet azért is, amit AMD mond.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13430) Plazmacucci válasza Lall (#13426) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Aki nem online rendel az így járt :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13431) mbale válasza Lall (#13429) üzenetére


mbale
tag

Szvsz arról tudnak a legtöbbet mondani. (specializálódnak)
Egyszerűbb, mint 5 gyártó minden egyes készülék nevét megjegyezni, alapvető tulajdonságaival, mintsem ajánlgassák azt az 5 samsung telefont, ha már a média úgyis felkapta.

Zag Zag

(#13432) AMD Power


AMD Power
titán

Ez igy van. Meg a T-nel pl a suliban Semmit nem oktatnak a telefonokrol. Nem is elvaras naluk,hogy tudjak.

Nekem mondhat barki barmit , tokeletes nekem a Nokia + WP kombinacio.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13433) mbale válasza AMD Power (#13432) üzenetére


mbale
tag

Ez egyrészt szégyen, másrészt úgyis mindegy, mert nem adok 10 évet, és a telefonszolgáltatók megszűnnek ebben a formájukban.

Zag Zag

(#13434) Plazmacucci válasza mbale (#13433) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Biztos, hogy nem. A sok birkának szüksége van rá.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13435) Lall válasza mbale (#13431) üzenetére


Lall
veterán

Gondolom ehhez hozzájön még, hogy a Samsung csinál ilyen csili-vili kiselőadásokat az értékesítőknek (ahol tollat és sütit kapnak), hogy milyen funkciók, stb... aztán ezt a legegyszerűbb odamondani a vevőknek. Egyszó, mint száz tényleg a csapból is ők folynak.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13436) mbale válasza Lall (#13435) üzenetére


mbale
tag

Így így. Egyszerűen ez eladók is ugyanolyan átlag egyszerű (tech dolgokhoz szigorúan nem értő) emberek, mint azok, akik bemennek hozzájuk, így mondhatni, vak vezet világtalant.

Nyilván tisztelet a kivételnek, mert olyan mindig van.

Zag Zag

(#13437) AMD Power válasza mbale (#13436) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos sok ilyen van. Foleg a szolgaltatoknal. De en pl benne vagyok a kivetelben. Nem ma kezdtem a szakmat, de a mai napig nagyon nehez naprakesznek lennem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13438) AMD Power


AMD Power
titán

Erről mit tudtok?

Microsoft acknowledges Windows Phone 7.8 Live Tile issues

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13439) Воланд válasza AMD Power (#13438) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13440) petroleumlam válasza crey (#13421) üzenetére


petroleumlam
tag

Nézd, szépítheted, nekem akkor is két kollégám vitte vissza. Azon kívül a T-mobilos kiscsaj semmit nem akart rámsózni, csak azt mondta, hogy ne vegyek nokiát. Az neked nem tűnt fel, hogy ilyen telefont -ami nekem van- nem árul T-mobile?

(#13441) Nikolaidc


Nikolaidc
csendes tag

Sziasztok! HTC Titan-om (2011-es, új változat) van és sehogy sem tudom felrakni rá a Windows Phone 7.8-at.
Rengetegszer próbáltam a Zune eröltetős trükkjét, semmi, frissítettem seven-eighter-el és semmi változás, pedig van rá WP7.8.
Valami segítség?

7.10.8783.12
SPL 4.6

Telekommunikációs szerviztechnikus - keress bizalommal

(#13442) savoo válasza petroleumlam (#13440) üzenetére


savoo
addikt

Most tényleg a 2 kollégád, meg a butus T-s kiscsaj véleménye alapján akarod megmondani a frankót?

(#13443) petroleumlam válasza savoo (#13442) üzenetére


petroleumlam
tag

Nem. Csak én más hibájából szeretek tanulni, nem a sajátomból. Te azt veszel amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#13444) negyedes válasza petroleumlam (#13443) üzenetére


negyedes
addikt

Aham, szoval akkor en mar nem veszek: Samusng, HTC,LG, Dell, Sandisk, Nokia, WD cuccokat mert valaki megszivta az ismeroseim kozzul? :U de a lista folytatodik a vegtelensegbe ha akarod.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13445) greggggg válasza petroleumlam (#13443) üzenetére


greggggg
aktív tag

baszki te minden wp topikba tolod a magadét... marha elégedetlen ember lehetsz.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#13446) gbela válasza negyedes (#13444) üzenetére


gbela
senior tag

Hi,
hugom vette egy L620-at, és olyat tapasztal (látni nem láttam mert a világ másik felén van), hogy néha ha hívják akkor inaktív a Válasz és a cancel gomb is, tehát nem tudja felvenni, visszautasítani sem a hívást.
Addig csörög ilyenkor míg csörgetik...
elég sokat hívják, mondjuk 20 hívásból 3-4szer ilyen. Vissza is viszi holnap, de gondoltam rákérdezek hátha csak valami banális dolog...

(#13447) kezman válasza petroleumlam (#13443) üzenetére


kezman
őstag

Na látod, speciel én meg Samsungot nem veszek a büdös életbe soha, három samuval jártam meg, és ezt nem az ismerősök mesélték meg a haveromnak a nagybátyjának az unokaöccse, saját magam jöttem rá hogy egy sapka szar a samu ennyi, de ettől föggetlenül nem osztom itt az észt minden topikba , csak ennyit szerettem volna mondani :F

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#13448) pzstm


pzstm
titán

elnézést, hogy topikhoz kapcsolódó infóval jövök :U
Job posting confirms Holidays target for next major Windows Phone release

Teljesen reális, madarak nekem is azt csiripelték, hogy a "Blue" PC-re augusztus végére várható (Júliusi RTM-el), s utána kb 3 hónap mire telefonra is jön...persze lehet hamarabb vagy később less majd.

Ezt mondjuk ha 8.5-nek hívjuk, akkor addig még 2 "portico"nyi update várható állítólag ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13449) Oppenheimer válasza pzstm (#13448) üzenetére


Oppenheimer
veterán

a 2 porticonyi update-el kitörölhetjük addig a s*ggünket... az other mappát max a téli updateben fixelik szerintem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13450) Воланд válasza Oppenheimer (#13449) üzenetére


Воланд
titán

na ja, a portico tulajdonkeppen a vicc kategoriaba sorolhato.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.