Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112301) polonic válasza polonic (#112299) üzenetére


polonic
félisten

Találtam infókat. Nem olvastam vissza az előbb.
Arról van infó, hogy mire használják a felszabaduló frekvenciákat? Esetleg feltöltés bővítse?

(#112302) Adams84 válasza kezo0 (#112298) üzenetére


Adams84
tag

Szerintem egyelőre nem merik lekapcsolni Budapesten az analóg adást, mivel jelenleg nem igazán van/lenne erőforrás a plusz box-ok és kártyák technikus általi beüzemelésére. (Most is kb 1-2 hétre adnak hibajavítási időpontot Bp-en, ami vicc kategória.)
Márpedig akár több tízezer olyan digitális tv előfizető is lehet Bp-en, akik még most is sima analóg adást néznek a 2.-3. tévén. Nos, ha ezek az ügyfelek a lekapcsolást követő napon egyszerre rohamoznák meg az ügyfélszolgálatot, össze is omlana minden :DD Minden bizonnyal kevés ügyfél tudná feldolgozni, hogy majd 2-3 hét múlva nézhet TV-t, mert hamarabb nem tud kimenni a technikus :DDD
Tehát valószínűleg meg kell várni, amíg bővítik a technikusi/installátori csapatot Budapesten. :) :)

[ Szerkesztve ]

(#112303) MiZo1990 válasza Adams84 (#112302) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Tegnap délután bejelentett hibára ma reggel 9-kor kint volt a szerelő (Bp.).

Az érintetteket tájékoztatták előre, hogy meg fog szűnni. Persze, attól még haladhat lassan a dolog.

(#112304) Adams84 válasza MiZo1990 (#112303) üzenetére


Adams84
tag

Akkor lehetséges, hogy kerülettől is függ, de én mindhárom hibabejelentésemre kb. 1 hétre kaptam időpontot (az elmúlt 1 hónapban).
Igen, értesítették a “hivatalosan” érintetteket (analóg tv előfizetők), és nekik tértivevényes levélben fel is mondták a szerződésüket.
De ezen kívül még van nagyon sok olyan digitális tv ügyfél, akik most is sima kábelen nézik a 2-3. vételi helyeken a tv-t.
A budapesti technikus hiány csupán egy feltételezett ok a részemről (amit amúgy személyesen 2 technikus is alátámasztott), de ettől függetlenül az is állhat a háttérben, hogy “lassan haladnak” a lekapcsolással. :DD

(#112305) gduck válasza pjen (#112300) üzenetére


gduck
addikt

Rád 500$ vonatkozna, Vodára a mennyiségi kedvezményes 300$ :DDD 2021 mér nem az az év, amikor neked bármelyik szolgáltató ilyet adna végberendezésként! Horizon box is azért bukott meg, mert rájöttek, hogy iszonyú drága!

És én be is fejeztem ezzel. :R

[ Szerkesztve ]

(#112306) pjen válasza gduck (#112305) üzenetére


pjen
félisten

Ezt nem értem UPC nek mért nem olyan drága azokban az országokban ahol ott maradt.Egyébként ezt az 500 dollárt nem túdom honnan vetted, és hogy aránylik a mostani 5 dollároshoz. Egyébként én nem Veled vitatkozom, csak leírom a véleményem.

(#112307) simkoG válasza freddirty (#112148) üzenetére


simkoG
csendes tag

Ugyanez. Azt vettem észre, hogy a "Family Guy" alatt nem lehet online nézni a Comedy Central-t (és ezeket a műsorokat felvenni fel lehet, de visszanézi már nem).

Voda facebook ügyfélszolgálata ennyit böfögött:
"A visszanézés, rögzítés, tekerés, megállítás lehetőségére nincs ráhatásunk, azt minden esetben a tartalomszolgáltató határozza meg, hogy engedélyezi-e, ahogy azt is, hogy egy adott műsort továbbítását engedélyezi-e online formában. Megértésed köszönjük! Üdv: *Jennifer"

Comedy oldaláról még várom a választ.

www.simko.me | poco f4 gt

(#112308) Adams84 válasza MiZo1990 (#112303) üzenetére


Adams84
tag

Egy kérdés: magán vagy üzleti (céges) előfizetésed van?

(#112309) MiZo1990 válasza Adams84 (#112308) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Nem az enyém, magán.

(#112310) cocka válasza Adams84 (#112304) üzenetére


cocka
veterán

digitális tv ügyfél, akik most is sima kábelen nézik a 2-3. vételi helyeken a tv-t.

Ha már digitális ügyfél, akkor nem néz analóg adásokat. Sima kábelen meg vagy 10 csatorna jön be összesen kódolatlanul. Ez miért fáj neked? :U

(#112311) cocka válasza simkoG (#112307) üzenetére


cocka
veterán

A visszanézés, rögzítés, tekerés, megállítás lehetőségére nincs ráhatásunk

Baromság. Jogilag nincs. De technikailag kutya kötelességük rálátni és a felmerülő hibákat kijavítani. Ez jó hárító duma, hogy de hát nem tehetünk róla, mert a tartalomszogláltató így akarta.

Ez kb. olyan duma, minthogy hát elmegyek sorozatgyilkolni, mert Allah így akarta. :Y :W

(#112312) viktorhu válasza cocka (#112310) üzenetére


viktorhu
veterán

A második-harmadik tévén nézheti még az analógot, ha a fő tévéjében van is kártya. És nemigen fáj senkinek, csak a sávszélességből sokat megeszik, mert egy koaxon osztozik a digitálissal és az internettel.

(#112313) Adams84 válasza cocka (#112310) üzenetére


Adams84
tag

Miért ne nézhetne a digitális tv ügyfél a 2-3. vételi helyen még mindig analóg adást? Jellemzően ezek olyan vételi helyek, ahol nem rendszeresen, hanem csak alkalomszerűen néznek tv-t (pl. vendégszoba stb.) vagy pedig “háttérzajként” tartják fent a plusz tv-t (pl. konyha). Ezeken a helyeken elég az a kb. 10-12 analóg csatorna is.
Nem írtam olyat, hogy nekem ez fájna. Arra próbáltam utalni, hogy valószínűleg azért is csúszhat az analóg lekapcsolás Budapesten, mert a fenti ügyfélcsoport igényeit (plusz kártya/box) a jelenlegi technikusi létszámmal nem tudnák érdeksérelem nélkül kiszolgálni.
Ettől függetlenül bízom abban, hogy hamarosan megtörténik a lekapcsolás és bővíteni fogják a letöltési csatornák számát, mert a sebesség elég gyér (és valószínűleg nem csak nálam). Túl sok ügyfél lóg a hálózaton, már nagyon bővíteni kellene …. :(( :))

(#112314) pjen


pjen
félisten

Miért nem a rendszer átépítése az opció? Lekapcsolom, korlátozom ahelytt, hogy megoldanám. Előbb utobb úgyis meg kell lépni.A Vodának olcsóbb lenne fenntartani a hálózatot, sokkal kevesebb lenne a hiba lehetőség és talán mi is olcsóbban kaphatnánk.

(#112315) gduck válasza simkoG (#112307) üzenetére


gduck
addikt

Hát ez elég érdekes... Ahogy látom 17:30 után megy, ha nem felejtem el ránézek Digin lehet-e nézni. ;)

(#112316) pjen válasza cocka (#112311) üzenetére


pjen
félisten

Ez így van. Asszony felvett valamit tegnap este megakarta nézni 23. percnél megállt és passz. Visszanézésnél is sokszor megáll aztán vagy elindul vagy nem.Ezt biztos nem a tartalom szolgáltatóintézi így.

(#112317) Tomiii258


Tomiii258
tag

Többen írták itt, hogy fontolgatják, hogy kötbért követelnek a Vodán...hát én nem követeltem, de az előbb kaptam tőlük egy levelet, hogy ők kötbérezték magukat anélkül, hogy külön kértem volna :DDD

Kb egy hónapja egyébként nekem is elegem volt belőlük, mert naponta többször újraindult a router és úgy nehéz volt itthonról dolgozni...végül bejelentettem a hibát, 1 hétre rá adtak időpontot, amikor ki is jött a szerelő és azóta kopogjuk le, semmi gond (elvileg a lépcsőházi bekötésem volt régi fosch)

Most meg kaptam egy mélt, hogy kötbérük keletkezett, részletek a csatolt fájlban. Mikor olvastam a mélt, még azt hittem, hogy nekem akarnak késedelmi kamatot felszámolni késedelmes fizetés miatt, aztán után nézem csak, hogy ja nem :D
Ráadásul a kötbért valami 8500Ft-os havi díjra számolták ki, miközben nekem az egész csomagom TV-vel, telefonnal 6500Ft...úgyhogy nem is tudom, hogy elfogadjam e, vagy szóljak nekik? :DDD

Tomiii258

(#112318) Masato válasza Tomiii258 (#112317) üzenetére


Masato
tag

Ráadásul a kötbért valami 8500Ft-os havi díjra számolták ki

Gondolom, a mindenkori listaár a mérvadó.

(#112319) polonic


polonic
félisten

Most 5980 Ft a tv premium, 500-as net és az alap telefon.
Látom a voda oldalán, hogy 6090 az új hd-s csomag. Gondolkodom, hogy váltsak. Irritál némelyik adónál, amit még nézünk, hogy sd-ben jön és ronda a kép.

A hűség pedig februárban jár le. Dilemma. Bár csak 200 Ft a különbség. de akkor is.

(#112320) Pécsi gyerek válasza polonic (#112319) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Ha te 200 ft-on dilemázgatsz,akkor arra jobb ha nem mondok semmit :C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#112321) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok, segítség/ötlet kéne.
Amióta megszűnt a horizon-go, és helyette lett ez az átkozott Vodafone tv, a pc-n nem működik. Állandóan wt 1807-es hibát ír, hogy "videólejátszási hiba térjen vissza később2
Kb 10 szer jelentettem be a hibát, semmi eredménnyel.
Ugyanezen a rendszeren laptoppal wifivel, és kábellel is működik. A telefonon szintén.
Azt tanácsolták, hogy a teamviewer programot, meg a Microsoft Teams program zavarhatja! Mindkettőt leszedtem, és csodák csodájára elkezdte lejátszani a műsorokat kb 1 percig, utána megint feljött a wt1807-es hibakód.
Teljesen tanácstalan vagyok.
Segítségeteket, ötleteket előre is nagyon szépen köszönöm.

(#112322) polonic válasza Pécsi gyerek (#112320) üzenetére


polonic
félisten

Látom, lejött neked a lényeg. :K

A dilemma az, hogy ha februárban lejár a hűségem, akkor vajon tudok jobb árat kialkudni és várjak addig. Vagy most váltsak rá 200 Ft-tal többért.

(#112323) Okosandroid válasza polonic (#112319) üzenetére


Okosandroid
tag

Szép délutánt. Én azt gondolom, hogy ha zavar a mosott SD minőség akkor ne várj tovább és válts. A 200 FT nem egy nagy összeg ez egyértelmű, viszont ha esetleg vársz a hűségidő lejártáig és január végén hívod fel az ügyfélszolgálatot, akkor alkuképesebb helyzetben leszel mint most és akár egy kedvezményesebb ajánlatot is kaphatsz a jelenlegi 5980 FT-hoz képest. Én tuti így csinálnám, megvárnám ezt a pár hónapot és január végén próbálkoznék egy ügyfélmegtartós hűségidőt kialkudni. Gondolj bele.. ha esetleg ez mégsem jönne össze, még akkor is ott van a lehetőség amit a weboldalon látsz, hogy 6090-ért meg tudod kapni.

(#112324) gduck válasza gduck (#112315) üzenetére


gduck
addikt

"hogy a "Family Guy" alatt nem lehet online nézni a Comedy Central-t "

Megnéztem, megy most online (Comedy Central) a "Family Guy" a tv.vodafone.hu oldalon (és a Diginél is).

[ Szerkesztve ]

(#112325) eight válasza eight (#112143) üzenetére


eight
senior tag

Na akkor még egy kis utó-érdekesség.

Ismételten írtak, hogy ugyan cseréljem már ki a modemet, szóval nagy erőt vettem magamon és felravataloztam a jó öreg 3212-est. Na akkor jött a döbbenet, mert nem a Cisconak volt vége 387Mbps-nél, hanem a netnek amit ezen a végponton tudnak adni, mert az Arris csak 280-at tud ugyanezen a hálózaton.
Röpke 94 percig ment a zenélés, ami után sikerült elérni valakit és bridge módba rakatni az Arris-t, de hát mindennek ára van ugye:)
A műszakis kolléga azt mondta, hogy csúcsidő van és hát el kell fogadni, hogy ennyire terhelt a hálózat. Az a jó ebben az egészben, hogy a 3212-ővel eddig mindig több volt, a router rendszeresen méri a sebességet és stabilan ugyanannyi volt a fel és a letöltés éjjel nappal...és pont a csere előtt is direkt külön megmértem, most pedig stabilan csak annak a 70% van meg.

Összefoglalva tehát: több pénzért + hűségért kaptam egy rosszabb modemet és lasabb internetet (még az is lehet hogy darabosabb is, de ezt még nem tudom).
De nézzük a jó oldalát, legalább nekik jó volt, mert most már egy régi eszközzel kevesebb van a hálózatban. Aztán hogy ez nálam mit is okozott, az már maszek-nyomor ugye:)

(#112326) fsdb


fsdb
aktív tag

És ezzel feláldoztad a stabilitást, a sebesség kedvéért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#112327) eight válasza fsdb (#112326) üzenetére


eight
senior tag

win-win :D

(#112328) woodworm válasza eight (#112325) üzenetére


woodworm
veterán

Tippre a 300-as csomagban mért 387Mb/s vagy mérési hiba, vagy nincs a ciscora normális konfigfájl a csomaghoz és szabadon voltál engedve. Ehhez képest az arrishoz rendesen belőtték a csomagodat és csúcsidőben egy kicsit kevesebb jutott.

(#112329) fsdb válasza woodworm (#112328) üzenetére


fsdb
aktív tag

Nem láttam hol írta a 300-as netet. Nekem belőtték ciscora, eddig kicsit felette mértem. Mióta újra állították, nagyon kicsit alatta, de nem esküszöm meg rá, hogy nem ment valami a háttérben mérés közben.

[ Szerkesztve ]

(#112330) Ledi


Ledi
aktív tag

Itt a vége...

Végleg lekapcsolták a webes Horizon Go-t. Hosszú töltés után azt írja Offline vagyok. Természetesen nem.

Érdekes mobilos app még működik kérdés meddig?

Ettől függetlenül én is elengedtem a dolgot, csak kíváncsi voltam. ;)

(#112331) Pécsi gyerek válasza Ledi (#112330) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Nálam Androidon nem megy a horizon go egy hete :))
Peddig mennyivel felhasználóbarátabb volt az a felület :W

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#112332) MadMancs válasza Ledi (#112330) üzenetére


MadMancs
veterán

App se megy.
Bár EPGég él, lejátszani nem tud élő adást.

-SAJNOS A VIDEÓT JELENLEG NEM TUDJUK LEJÁTSZANI . (-2031)-

A visszanéző viszont működik. Mármint abban a formában hogy műsorújságban adott sorozat pl kiválasztása után felajánlja a megtekinthető részeket. Bár nem minden csatornán. Mondjuk nem tudom eddig hol működött egyáltalán.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#112333) hajraolaj1


hajraolaj1
tag

Sziasztok, a Horizon GO alkalmazás helyett van másik streaming szolgáltatás Vodafone TV Premium előfizetők részére? Számítógépről szeretnék tv-t nézni, eddig ezt meg tudtam csinálni ezen a linken, mostanra viszont megszűnt a szolgáltatás. Előre is köszi a választ!

(#112334) Intruder2k5 válasza hajraolaj1 (#112333) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#112335) gF válasza hajraolaj1 (#112333) üzenetére


gF
senior tag

(#112336) Atti93


Atti93
újonc

Sziasztok!

Jelenleg még cisco boxom van ami tökéletesen működik, de sajnos hamarosan le kellene cserélni arra a "csodálatos" hulladékra, amit nagyon nem szeretnék. Inkább vennék egy DVR-es beltérit.
Ezért abban szeretnék segítséget kérni, hogy ki milyen DVR-es boxot tud ajánlani.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#112337) Amazonas válasza hajraolaj1 (#112333) üzenetére


Amazonas
senior tag

Ha esetleg a megadott linkeken mégsem lenne a lejátszás (WT1807 vagy WT1809 hiba), akkor a topik keresőjével olvasgass vissza.
Ha be sem tudnál lépni, akkor pedig először aktiválnod kell a szolgáltatást.

(#112338) Ledi válasza MadMancs (#112332) üzenetére


Ledi
aktív tag

Élő adás nekem se megy. A visszanező csak okt. 6-ig enged lejátszani. A későbbi műsorok már nem nézhetők vissza. Sőt a videotar se megy.

(#112339) pinnacle válasza polonic (#112322) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Elég ha azt mondod újrakötöd csak adjanak valami jó ajánlatot. Én ezt kaptam.

(#112340) The Goth


The Goth
tag

Hali.
Masszív szolgáltatás kiesés után (majd egy napos) a fehér CB konfig. oldalán elég érdekes dolgot találtam, a konfigurációs fájlnál az alábbi szerepel:

342cc47c8d97_b7e3895ac00e5d91a960dfe28699e880.cm
Az eddigi konfig. fájlok neve nagyon nem így nézett ki, abban szerepelt a csomag sebessége és hogy IPv6 vagy IPv4-es volt-e. Akinek fehér CB-je van tapasztalt hasonlót? Amúgy a csomag rendben, csak ez valami új.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#112342) The Goth válasza #72445440 (#112341) üzenetére


The Goth
tag

Mint írtam a net rendben van, csak nem tudtam hova tenni a dolgot.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#112343) cocka válasza Ledi (#112338) üzenetére


cocka
veterán

Gyanús, hogy a Horizon Go-ban is október 6. a vége.

De le lettem szólva:

Nem lett kinyírva, központi hiba van, dolgoznak rajta. A kinyírás céldátuma továbbra is a jövő év elején lesz, később pontosítandó időpontban.

kezo0:

Tőled kérdezem: Eddig miben mondtak igazat? Az elvesszük az SD adásokat sem volt teljesen igaz, mert olyan esetekben is hagytak meg SD verziókat, ahol egyértelműen van az adott csatornának HD verziója. Aztán kibújt a szög a zsákból, amiről HÓNAPOKIG kussoltak, hogy új csomagok lesznek és úgy differenciálnak, hogy a régi csomagokban bizonyos SD-HD kombó csatikból csak az SD verzió érhető el, az új csomagokban pedig csak a HD verzió érhető el.

A lépéselőny kivétel nélkül mindig az övék, mert ők tudják mi a következő, mi meg csak utólag lehetünk okosak, mert előzetesen csak hazudoznak összevissza.

[ Szerkesztve ]

(#112344) eight válasza woodworm (#112328) üzenetére


eight
senior tag

Üdv!

A Csomagom 1Gbps, és most reggel a router 830-912 között mér, tehát nem ott lesz a gond. Mint írtam, a műszakis mondta is mikor rákérdeztem, hogy csúcsidőben erre kell majd számítani (arra Ő ugye hivatalból nem reagálhatott, hogy miért is lett rosszabb a helyzet a "jobb" modemmel).

Igazából nekem teljesen mindegy, mert a kapcsolatot csak kijáratnak használom, itthonról oda megyek S2S VPN segítségével. Egy AX88u és egy AC86u kommunikál, tehát az AES miatt 250Mbps felé amúgy sem menne a sebesség. Nekem az lenne a fontos, hogy stabil legyen és a feltöltés pedig lehetőleg minél gyorsabb és "döccenőmentesebb", aztán hogy lefelé 300Mbps vagy 1000Mbps, az már konkrétan mindegy.

@pinnacle Ezek a részletek nem képezik üzleti titok részét valami apróbetűs szöveg miatt, csak jószándékból kérdezem?:)

[ Szerkesztve ]

(#112345) kezo0 válasza cocka (#112343) üzenetére


kezo0
addikt

Én csak azt mondom, ami az ÁSZF-ben van, és amiről hivatalos közlemény is volt: az interaktív funkciók megszüntetését a régi boxokon 2022 elejére, egy később pontosítandó időpontra halasztják.

Amiket pedig példaként felhozol, azokról pont nem gondolom egyikről sem, hogy megkárosították vele az előfizetőket. Most mindenkinek sokkal több HD csatornája van, mint eddig – azoknak is, akik nem váltottak valamelyik új csomagra. Azzal pedig, hogy váratlanul új csomagokkal jöttek ki, amelyekkel MÉG TÖBB HD csatornát lehet nézni, szintén senkit nem csaptak be.
Nem akarom őket védeni, mert elég sok van a rovásukon, és én is rendszeresen fogalmazok meg itt kritikus hangvételű hsz-okat, de ezek speciel most pont nem olyan példák, amelyek azt támasztanák alá, hogy mindig hazudnak, és ezzel mindig az előfizető jár rosszul.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#112346) vargalex válasza #72445440 (#112341) üzenetére


vargalex
félisten

Azért az nem ártana, ha a végfelhasználó számára is érdemi információt adna. Ugyanis éppen nemrégiben próbáltak meg lerázni egy topictársat azzal, hogy a garantált sebesség megvan. Aztán többszöri telefonálás után egy korrekt ügyintézőnél kiderült, hogy még a régi (kisebb sebességű) configot kapja a HGW...

Alex

(#112347) Adams84 válasza #72445440 (#112341) üzenetére


Adams84
tag

Én tegnap kaptam meg az NMHH fizikai mérődobozt (1000-es netem van), és érdekes módon az automatikusan futó mérések alapján szinte mindig a maximumot hozza az internet kapcsolatom (átlagban 916 Mbit/s).
A valóság persze jelentősen eltér ettől, hiszen az NMHH oldalán (szelessav.net) illetve speedtest-en mért értékek is 200 és 300 Mbit/sec között mozognak.
Ebből azt szűröm le -amire korábban talán te is tettél utalást-, hogy a Vodafone elég erősen priorizálja az NMHH mérőszerverekre irányuló forgalmat (a többi forgalmat pedig hátrasorolja, esetleg korlátozza is a maximum sebességet). Ezáltal végülis a Voda ellehetetleníti, hogy a hatóság a valós sebességértékekről tudomást szerezzen, hiszen "papíron" az látszik, hogy a netkapcsolat szinte a maximumon teljesít.
Ha ez tényleg így van, elég szomorú, hiszen ezzel pont a hatósági mérődoboz létjogosultsága és célja van megkérdőjelezve.
Neked mik a tapasztalataid? Szerinted valahogy megoldható, hogy a mérődoboz "valós" értékeket mérjen?

[ Szerkesztve ]

(#112348) Toth_Jani válasza Adams84 (#112347) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Azért azt ne feled hogy a Speedtesten, a görbe tanya 2 szerveren, Pista bácsi 386-os gépe csak 100-ig tud mérni, de ha valami távoli külföldi szervert választasz az is lehet lassú a tenger alatti kábelek terhelésétől függően.

(#112349) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok. Anyukám tegnap nézni akarta a rögzített műsorokat hálózati kiszolgáló nem elérhető, internet viszont volt az vtv boxon.

(#112350) asdf_ válasza Toth_Jani (#112348) üzenetére


asdf_
veterán

Én digis netet digis tesztszerveren mértem rendszeresen alá, mert a digis tesztszerver egy picit túl volt terhelve és képtelen volt kiszolgálni a méréseket. Átpipáltam telekomra, és 100-200 mbps-al több lett a letöltési sebesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.