Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112451) rayoliviero válasza #72445440 (#112450) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm szépen. :)

(#112452) gregory91 válasza Puro (#112446) üzenetére


gregory91
senior tag

Attól függ mit kapsz eredményül.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#112453) Toth_Jani válasza cocka (#112443) üzenetére


Toth_Jani
őstag

ráadásul csak mobil eszközökön mennek.
Ez a VTV esetében sem igaz PC-n simán megy, sőt én a CB-n keresztül szoktam átzavarni a TV-re a képet ha éppen felvételt vagy visszanézőt használok.
A Windows biztos hogy felderíti a hálózati eszközöket ha nincs letiltva.

(#112454) Dwatti válasza maki1976 (#112441) üzenetére


Dwatti
addikt

Ez már meg volt, sajnos nem lép tovább a hálozat csatlakozásnál. Ott le is fagy.

(#112455) MadMancs válasza #72445440 (#112450) üzenetére


MadMancs
veterán

Édesanyám 10 nappal korábban jelezte költözést. Előbb nem tudta, később nem lehet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#112456) pkaresz


pkaresz
senior tag

Nagy a csend! ?

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#112457) Indiant


Indiant
addikt

Miképp lehet megnézni az Otthoni csomagokat?
(a telenet.hu ír egy csomót, de az Ön címén nem elérhető...)
De a Vodafone oldalon nem találok, NET+TV+Telefon(S) csomagot. Nem belépve sem.

(#112458) Intruder2k5 válasza Indiant (#112457) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A vezetékes telefon már egy ideje nem része a csomagoknak, de elvileg külön hozzáadható megrendeléskor.

(#112459) Toth_Jani válasza Indiant (#112457) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Itt el kell érned belépés nélkül.
[link]
De ha kimondottan a telefonos csomagra gondoltál az tényleg nincs.

[ Szerkesztve ]

(#112460) Indiant válasza Toth_Jani (#112459) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Én pl. kifejezetten a Vodafone Extra 300 Comfort -ra gondoltam.
(Internet 300 + Comfort TV + Nonstop S 5990Ft/hó)

(#112461) MiZo1990 válasza Indiant (#112460) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Ilyen internet és TV csomag már nincs 28-a óta.
Internet M (250/20) és TV HD Basic (67 csatorna) van csomagban, amihez külön lehet vezetékes telefont rendelni.
Az árak pedig címenként eltérőek.

(#112462) szeredi88


szeredi88
csendes tag

Sziasztok,

Most köttetem be a Vodafone-t.(Digi nincs kiépítve, a T-Home hálózata nem bírná el.) Ott azt mondták, hogy egy előfizetéssel 3 db TV-t tudok használni. Viszont én 8 db TV-t szeretnék . Erre azt javasolták, hogy 3 előfizetést kössek. Esetleg arra van valamilyen mód, hogy ne 3 előfizetésem legyen? Válaszotok előre is köszönöm.

(#112463) Indiant válasza MiZo1990 (#112461) üzenetére


Indiant
addikt

Én hiszek Neked. ..de ;]
A telefonba(10.12-én) a 150-es net helyett 300-asat ajánlottak, de a csomagok között nincs 300-as.
3 fajta tv, 3 fajta net és 1 fajta telefon között lehet válogatni, ha jól látom.

(#112464) Ferenc874


Ferenc874
csendes tag

Hello.
Az Arris Touchstone TG3442DE modemem bridge módba szeretném kapcsoltatni, saját router használata miatt. Ilyenkor mi lesz a modem IP címe vagy egyáltalán nem lesz elérhető?
A saját routerben vagy a modemen milyen beállítások szükségesek (pl.: automatikus IP cím kérés)? Elegendő összekötni a modem egyik LAN portját az Asus router WAN portjával?

[ Szerkesztve ]

(#112465) pjen válasza szeredi88 (#112462) üzenetére


pjen
félisten

Hatra tudok megoldást, ha igaz, de majd kijavítanak ha rosszul gondolom.3 előfizut ad a voda+ 3 helyen Tudod nézni a VTV t.3 wines géppel HDMI kábellel , Tv vel megoldható. Nem túl kényelmes.

(#112466) MadMancs válasza szeredi88 (#112462) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia, nincs megoldás.
De a 3 előfizetés se fog menni azonos címen. Nem engedik, még kettőt se.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#112467) [CS]Blade2 válasza Intruder2k5 (#112458) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nekem eddig 1 ajánlatot hozott fel, az sz*r volt, de most ránéztem pár hónappal később, és most ezt az 1 ajánlatot hozza fel:

Ebbe az árba most vajon benne van a korlátlan telefon havidíja is?

Most van:
TV Premium 5 378 Ft/hó
Internet 500 3 990 Ft/hó
Nonstop L díjcsomag 3 826 Ft/hó
------------
13194 és nincs semmire hűség

Ilyet még nem láttam, hogy olcsóbb ajánlatot hozott fel.

(#112468) szeredi88 válasza MadMancs (#112466) üzenetére


szeredi88
csendes tag

A 3 előfizetéssel nincs gond. . cím/1, cím/2, cím/3. Csak 3 x kell kifizetni, a szolgáltatást a TV csatornák számától függően.

(#112469) jeni


jeni
félisten

A Connect Box kiadását a Vodafone hálózaton már megszüntették?

Ma itt volt egy fiatal (Vodás ruházatban) szerelő és úgy állt rá a dologra mintha valami 80 éves tata lennék. Nem akarta elhinni,hogy a Connect 2. LAN portja elszállt. Kérdezi,hogy mi legyen mert fehéret már nem adnak ki csak valami újabb fekete verziót. Mondom neki ha nincs másik akkor minek kérdezi? Hozza azt ami van készleten. Végén gondoltam jattolok neki,de nem lett nálam a hónap dolgozója. Így a jutalom elmaradt.
Bár 1 piros pont azért járt neki: beregisztráltatta az újat.
Annak az új CH valami cuccnak vacak a Wifi része,alig lehetett wifi normál sebességet mérni rajta. Ment is egyből modemként. A menüje sem egy frankó.

[ Szerkesztve ]

(#112470) cocka válasza pjen (#112465) üzenetére


cocka
veterán

3 wines géppel HDMI kábellel , Tv vel megoldható.

És ezt hogyan távirányítod így?

(#112471) cocka válasza szeredi88 (#112468) üzenetére


cocka
veterán

Ez egy palota vagy valami kastély? :DDD

(#112472) pjen válasza cocka (#112470) üzenetére


pjen
félisten

Irtam, hogy nem túl kényelmes.

(#112473) kabelmania27 válasza Puro (#112446) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha 50 alatt vannak nyáron a feltöltési értékek akkor igen, ha magasak a feltöltési értékek akkor vagy két kettes osztót érdemes használni, hogy első osztóban legyen a modem, másik kimenet összekötő aztán kettes és a két médiabox, vagy egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#112474) gduck válasza szeredi88 (#112468) üzenetére


gduck
addikt

Most akkor nem értem a kérdésedet. Te 3 eltérő címen lévő 8db TV-re szeretnél 1db szerződést kötni?!

Vagy mi ez a cím/1, cím/2,cím/3? Ugyanaz a cím? Ilyet UPC nem engedett, lehet a Voda már engedi...

[ Szerkesztve ]

(#112475) szeredi88 válasza cocka (#112471) üzenetére


szeredi88
csendes tag

Nem dehogy. Csak egy szintetizálásos épület, ahol sok "kisebb" helység található.

(#112476) szeredi88 válasza gduck (#112474) üzenetére


szeredi88
csendes tag

Nem, egy a cím. Csak a vodafonnál azt közölték, hogy a 3 előfizetést úgy tudják megoldani, hogy / jelet raknak a cím mögé. pl. Sas út 22/1 , Sas út 22/2, Sas ús 22/3. Így iktatják be a rendszerbe. Ezzel megoldva azt, hogy egy lakcímre több előrefizetés is kötni. De a 3 előfizetés kb 25 k ba kerül havonta...

(#112477) pjen válasza szeredi88 (#112476) üzenetére


pjen
félisten

Három sima Tv előfizetés olyan drága?

(#112478) kabelmania27 válasza szeredi88 (#112462) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Három tévén tudsz nézni mindent a többin pedig erősítő segítségével pár kódolatlan dvb-c csatornát és az analógot lehet nézni.
Másik olcsóbb megoldás, hogy a háztetőre teszel egy dvb-t antennát amivel tudsz nézni kódolatlan csatornákat a többi tévén.

[ Szerkesztve ]

(#112479) cocka válasza szeredi88 (#112476) üzenetére


cocka
veterán

Ja hogy nem is különálló épületek?

Pestről ismerős az ilyesmi: Váci úton, Üllői úton, Budafoki úton elég gyakori az ilyesmi pl. 88/A, /B.../D is van itt-ott. Mert ez végül is mindhárom 88, csak más-más épülettömb. Ez még az értelmesebbik eset, mert itt gyalogos közelítés esetén fel vagy készülve rá, hogy hosszú lesz. De amikor odabiggyesztenek egy ilyet.. azonos cégnév alá az úgy nem vidám.. mittomén Bocskai út 137-145. (az testvérek közt is 5 épületet kéne jelentsen, azt van egy darab órási irodakomplexum) LOL

Vagy amikor egy házszám alatt kb. 200 métert kell gyalogolni. A bejárat, B bejárat.. X bejárat vicc..

Ha a természetes számok számossága megszámlálhatóan végtelen, akkor nem értem miért kell itt spórolni a házszámokkal. :)

Ha meg az a baj, hogy túl nagy a telek és aszinkron lenne az utcán a két oldalon a számozás, az se lenne baj. Ezt már bevezették a Váci úton régóta. :D (páros gyorsabban nő, mint a páratlan)

(#112480) kezo0 válasza szeredi88 (#112475) üzenetére


kezo0
addikt

Mármint gondolom, helyiség. (Helység: Nagykáta, Mátészalka, Budapest stb.)
De mi az, hogy "szintetizálásos" épület?
És fizikailag hogy oldanák meg? Ténylegesen behúznának három külön kábelt?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#112481) gduck válasza szeredi88 (#112476) üzenetére


gduck
addikt

Na ez pozitív változás, UPC ilyet nem csinált, ők alapból elutasították az ilyet. Viszont szerintem érdemes ez ügyben még pár kört futnod, ilyenkor adhatnának némi kedvezményt...

Más részről rugalmasabb is lehetne a szolgáltató, mert erősítővel simán megoldható lenne 3+ TV is, csak egy jól kiépített belső rendszer kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#112482) Intruder2k5 válasza gduck (#112481) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nyilván nem is a jelszint az akadálya, hanem az üzletpolitika, de azért lássuk be, hogy 8 TV készüléken igénybe venni a szolgáltatást, nem is hétköznapi felhasználás, és a Voda nem a saját pénze ellensége.

(#112483) asdf_


asdf_
veterán

Nem értem a meglepődést, ezer éve az a módi, hogy ha valakinek negyedik TV-re is szüksége van (amin értelemszerűen nem az analógot meg dvb-c-n kódolatlanul elérhető csatornákat akarja nézni), akkor egy második catv szerződést kell kötnie és azzal nyer megint 3 készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#112484) kezo0 válasza asdf_ (#112483) üzenetére


kezo0
addikt

Eddig azonos címre nem engedték egynél több szerződést kötni.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#112485) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok. A hócipőm tele van ezzel a VTV boxxal. A francnak hoztam el a boltból :W
PC-n / mobilon / laptopon megy a tv.vdafone.hu.
Ha android alapú mediaboxon akarom Chrome böngészővel megnyitni, akkor WT1807.
Előtte meg azért sivalkodott, hogy túl sok a készülék. Mobilomon kiléptem, csak a főfiók maradt + amit húgoméknak csináltam.
Szóval androidos mediaboxon esélytelen mint ahogy az app is ? Mert most már elmennek ezek a büdös francba :((( Odáig meg vissza vannak magukkal, hogy ilyen meg olyan frankó ez a kis kütyü, de húzzak le hozzá + egy utp kábelt a modemből / routerből (1 szál már lent) , és azt a szálat akartam osztani, mert a gégecsőben nem tudok többet lehúzni, akkor nem akar menni. Nagyon az az érzésem, hogy csak és kizálólag a saját dolgaikkal összekötve lehet ezt a "csodamasinát" használni, de visszaviszem holnap lehet.
Csak a sportcsatornák végett kellene, mert mást nem néz itthon senki és a csomagokból sem lehet eltűntetni a kedvezmények miatt a tv opciót, max csak kisebb csomagra lenyomni (mint ahogy a múlt héten sikerült is).

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#112488) asdf_ válasza kezo0 (#112484) üzenetére


asdf_
veterán

Díjak valami 2018-as ászf-ből:

Plusz Előfizetői Hozzáférési Pont kiépítésének díja
A szolgáltatási címen lévő ingatlanba az Előfizető kérésére egynél több Előfizetői Hozzáférési Pont létesítése után fizetendő díj, melynek megfizetésére az Előfizető Előfizetői Hozzáférési Pontonként köteles.

Azt a részt, hogy 3 tv után új előfizetés kell, 5 perc alatt nem találtam meg, ennyire pedig nem érdekel, a lényeg, hogy így volt :) Nyilvánvaló feltétel, hogy a plusz csomag előfizetője egyezik az elsőével, nem azt mondtam, hogy lehet(ett) olyat, hogy az Attila utca 1 II/3-ban leszerződhet Gipsz Jakab is, meg Tóth Simon is.

[ Szerkesztve ]

(#112489) kezo0 válasza asdf_ (#112488) üzenetére


kezo0
addikt

Én meg azt mondom, hogy engem mindannyiszor kategorikusan elutasítottak, amikor csak rákérdeztem, hogy mennyibe kerülne, ha úgy jutnék egy negyedik tévés eszközhöz, hogy arra már egy másik, külön előfizetést kötnék. Azt mondták, ugyanarra a lakcímre nem lehet ilyet.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#112490) gduck válasza Roland8622 (#112485) üzenetére


gduck
addikt

"Előtte meg azért sivalkodott, hogy túl sok a készülék."
Weben lehet kezelni a regisztrált készülékeket: #111915 gduck ;)

"android alapú mediaboxon akarom Chrome böngészővel megnyitni, akkor WT1807."
Valószínűleg erre nem lesz megoldás. :(

"de húzzak le hozzá + egy utp kábelt a modemből"
Horizonnak csúfolt box megjelenése óta nem adnak már beépített modemes boxot!

"A hócipőm tele van ezzel a VTV boxxal. A francnak hoztam el a boltból "
Csak azt nem értem ezeknek ugyan ezeknek mi köze magához a VTV boxhoz?!

[ Szerkesztve ]

(#112491) Puro


Puro
aktív tag

Sziasztok,
Media cardos tv beállítás után minden csatornára azt írja nincs jogosultságom a megtekintéshez/kódolt adás hívjam a 1270-et. A tv szerepel a listájukon, mindent jól állítottam be. Tavaly amikor kifüstölt a szutyok media boxuk, a szerelőnek ugyan ezt írta, aztán megejtett egy telefont valakinek és egyből lett minden csatorna. A második tévébe most kártyát kértem de a fentebbi szöveget írja csak. Ügyfélszolgálat szerint náluk minden ok. Ilyenkor mi van :F

[ Szerkesztve ]

(#112492) vargalex válasza asdf_ (#112488) üzenetére


vargalex
félisten

Ez nem további szerződésekről, hanem egynek több hozzáférési pont kiépítéséről szól. Azaz a második/harmadik készülékhez történő kábelezésnek külön díja van, ami végpontonként fizetendő (egyszeri) díj...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#112494) vargalex válasza Roland8622 (#112485) üzenetére


vargalex
félisten

1. Mi köze a VTV boxnak egy androidos médiáboxhoz?
2. Mi az, hogy UTP kábelt akarsz osztani? Az nem egy 220-as vezeték, amit csak úgy oszthatsz. Ehhez egy aktív eszköz (switch/router) szükséges.

Alex

(#112495) Sinu


Sinu
senior tag

Sziasztok,

Egy barátom nevében írok.
Van neki egy Connect Box modem/router eszköze, viszont ez nem képes megfelelő sebességgel kiszolgálni az eszközöket. Odaadtam neki az előző routeremet ami egy archer c1200. Én nem értek a hálózati beállításokhoz, de annyit tudok, hogy a szolgáltató eszközét bridge módba kell tenni ilyen esetben. Ez meg is történt, az üfsz szerint semmi teendő nincs, működni fog.
Nyilván nem működik. Egyszerre egy eszköz tud csatlakozni, a többinél IP problémát ír.
Mit, hogyan kellene beállítani? Router reset után mit kell választani? Dynamic, Static, pppoe?
Azért kérdezlek titeket, mert a szolgáltatótól eddig 2 emberrel sikerült beszélni, egyik sem nagyon tudta mi a teendő, hátha itt valaki...

Köszönöm

No Future

(#112496) Puro válasza #72445440 (#112493) üzenetére


Puro
aktív tag

Amikor meghozták rá 4-5 nap múlva kezdtem el vele foglalkozni :D A modul információban ír egy olyat, hogy Visszavonás aktiválva:Igen. Akkor ez az lenne, hogy inaktív? Hihetetlenek amúgy.

(#112498) cocka válasza Sinu (#112495) üzenetére


cocka
veterán

Dynamic ez tuti.

Állítólag ha a connect box átkerült bridge módba, érdemes utána áramtalanítani majd vissza. Aztán elvileg a LAN1 portját UTP-vel összekötöd a router WAN portjával, a routert kell dinamikusra állítani. Az egyéb eszközöket is a router LAN portjaira dugdosod.

(azért állítólag mert sose volt connect boxom, de az alapkoncepció nálam is hasonló, mivel saját routert használok)

(#112499) cocka válasza #72445440 (#112497) üzenetére


cocka
veterán

Meg mintha azt is írtad volna, hogy a VTV boxot is inaktiválják. Múltkor az utolsó bekapcsolás után 3 hét telt el. Nem írt semmilyen inaktív állapotról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.