Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#199) mhydas


mhydas
tag

Na jól van már srácok....

Külső: Nem lehet elvitatni, h ez egy valóban kb. 90%-os iphone 4 kopp., de nyilvánvaló miért....Samu marketingesei jól látták, kéne a széleskörű piacra egy jó árazású, elegendő tudású droidos teló, mivel az most nagyon fut...jó a reklámja, sokan ismerik már és nyitott....milyen formával legyen? Nem kérdés...i4, mert az a legtöbb embernek tetszik, mert az Apple-faktor is beletesz az értékbe bla-bla....de egy olyan külsővel egy ilyen tudású droidos teló sok százezres eladást jelent......ha a legtöbb szolgáltató beveszi a kínálatba, akkor simán meglépi az SGS eladásait is.....ennyit a koppintásról......

Amúgy sajna még nem próbáltam, de tervben van, lejárt az előfizum is januárban, uh nekem tetszik.....meg is felelne, a fülhallgatós-microSD hiányos agonizálás többektől engem nem izgat, fülest alap h cserélném amúgy is, sd-kártya meg tleg ló*ar bele.......ami zavar az a divX-hiány és a qvga-videó, amit máig nem értek miééért???? de ezzel még együtt lehet élni....mindkettő kiküszöbölhető lesz sztem......nekem tetszik, ha Vodánál is lesz hasonló áron, mint Telenornál, akkor megyek is át hozzájuk....

Ja és azt sem kéne felejteni, h ez alap and. 2.2-vel jön, és valszeg lesz rá 2.3 is......remélhetőleg......sztem ez szolgáltatói best-buy lesz...

[ Szerkesztve ]

Száz forintnak ötven a fele, amit ebből megkapsz, itt 20 forint sem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.