Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) Tutu7030 válasza Land (#14100) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem állítgattam semmit(asszem nincs is ilyen opció filmfelvétel esetén).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14102) -SamS- válasza Land (#14100) üzenetére


-SamS-
tag

előbb kell a full hd mod majd az autofocus, videónál megnyomod egyszer a felvételt és utána magának fókuszálja :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14103) Land válasza -SamS- (#14102) üzenetére


Land
veterán

Távolra, illetve közelre annyira nem fókuszálgat. Néha persze láttam, hogy fókuszál, de van még mit ezen csiszolni.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14104) fuzzyka válasza Land (#14103) üzenetére


fuzzyka
tag

Srácok,

Tudom h volt már téma valamikor de nem találom hiába keresem... Szal az aktuális Cm-re flashelnék egy újabbat.. kell factory reset vagy sem mert már rendesen telepakoltam?! Minden második hívásom szétkapcsolással vagy akadozással végződik! Kurva idegesítő...Cm nightly 196-os verzió! Találkozott már valaki ezzel a problémával? Vagy ez szolgáltató para?(Telenor)

Land: bocsi nemtom miért neked címeztem!

[ Szerkesztve ]

(#14105) -SamS- válasza Land (#14103) üzenetére


-SamS-
tag

nem mondta senki hogy ez egy teljes értékű kamera alkalmazás, alapból az o2x-be nincs is autofocus felvétel során. szóval örüljünk h már ilyenünk is van :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14106) Land válasza fuzzyka (#14104) üzenetére


Land
veterán

Nekem nem sikerült sajna az Upgrade... Behalt a telefon, FC-zett, így kénytelen voltam Wipe Datat nyomni és újrarakni az egészet. a Játékmentéseim elvesztek. Engem is érdekelne, hogyan kell jól frissíteni...

-SamS-: Fejleszti ez a gazdája vagy ez már a végleges?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14107) drpele válasza Balázs1986 (#14076) üzenetére


drpele
senior tag

Én a sörre szavaznék! :)

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14108) -SamS- válasza Land (#14106) üzenetére


-SamS-
tag

nagyon valószínűnek tartom hogy ezen már nem lesz változás. ennyit tudtak belőle kihozni

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14109) biglion-lord válasza Slovak (#14068) üzenetére


biglion-lord
tag

Örülök hogy sikerült megoldani, a kamera dolgot is hasonlóan próbálni, itt is írnak prá dolgot a lehetőségekről. Sajnos most nem tudok belemerülni mivel, hogy az élet szép és ne csak a teló problémázzon kifeküdt egyszerre 2 pc úgy hogy még butolni sem akarnak és most van mire nézni. Éppen hogy benéztem ide laptopról, mert közben a telcsit is csinálgatom.

(#14110) biglion-lord válasza Tutu7030 (#14093) üzenetére


biglion-lord
tag

Szép munka grat nagyon szépen dolgozik, ha a természetes fényviszonyok között a szabadban is ilyen szépen fok dolgozni akkor némelyik normál gépeket is aláz :D

(#14111) Tutu7030 válasza biglion-lord (#14110) üzenetére


Tutu7030
veterán

Természetes fénynél..[link]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14112) Crytek


Crytek
veterán

Tudnátok valami hasznos programot és jó játékot mondani amit érdemes lenne leszedni?

Next PC Upgrade: 2022

(#14113) Tutu7030 válasza Crytek (#14112) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem hasznos, vagy neked? ;]
:))
Ami az egyiknek szemét, a másiknak kincs... nem egyformák az igények.
Én pl reggel olyan alkalmazást kerestem,amivel ftp-n lehet feltölteni, és beépül a teló "share" menüjébe. Meg is találtam, Auto Share néven. Nekem ez nagyon hasznos, de másnak meg lehet, hogy tök haszontalan.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14114) MrChris válasza Tutu7030 (#14111) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ez valami poén ugye? :) Kb semmit sem látni a szmogos ködtől.

(#14115) Tutu7030 válasza MrChris (#14114) üzenetére


Tutu7030
veterán

Momentán ilyen idő van. :D:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14116) cozyka83 válasza Tutu7030 (#14115) üzenetére


cozyka83
tag

Itt is, a Balaton mellett :DDD.

LG Optimus 2X

(#14117) Skynet258 válasza Tutu7030 (#14115) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát akkor tisztíccsad ki. :D

https://geekpulse.hu

(#14118) Crytek


Crytek
veterán

Ez az android market ingyenes game szektro most verte ki a biztositékot.Felesleges.Kb az ingyenes játékok 99%-a kb 3 perces demó azt arcodba rakja vedd meg!

Next PC Upgrade: 2022

(#14119) biglion-lord válasza Tutu7030 (#14111) üzenetére


biglion-lord
tag

:D hát nem tudom mit nézzek kicsit ködöl a kamera, vagy bepárásodott :DDD
Egyébként jobb sarok lent amikor a tető illetve ház fal látszik, kivehető némi jó minőség.
Egyébként pocsék mármint ami az időt érinti :D itt néha süt a nap mondhatni tiszta jó idő van erre jöhetsz tesztelni :K :DDD (Hbihar)

(#14120) biglion-lord válasza Skynet258 (#14117) üzenetére


biglion-lord
tag

Mizu voltál Tokajban mostanában? Este te jutottál eszembe feleségem hozott 1 kis bort amiből csócsáltam kicsit vörös édes :D

(#14121) gentlemann02


gentlemann02
tag

Szegasztok olyan kérdéssel fordulnák hozzátok ,hogy fellépek a marketre és semmilyen programfelület nem jelenik meg csak a helyek meg a fekete háttér ha továbblépek akkor minden alkalmazás ikon csak a szürke droid látszik mi lehet a probléma ha esetleg valamelyikőtök találkozott már ilyen problémával és sikerült megoldania válaszát szívesen fogadnám de ötleteket is...Ja és pár hete még ment nagyon frankon és azóta nem változtattam semmit
Market verzió: 3.3.11
Android 2.2 Kernel:2.6.32.9-dirty

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#14122) Marcell88


Marcell88
csendes tag

Sziasztok!
Csendes megfigyelője vagyok a fórumnak. Jó és hasznos, hogy ilyen közösséget összehozott a telefon. A legtöbb esetben elegendő elmélyülni az írásokban és mindent megtud az ember.
A héten frissítettem a mézeskalácsra a telefont. Tény, hogy sokkal jobb lett! Amit észrevettem, hogy rádiózás közben hangosabb lett ami addig tart amíg ki nem lépsz a rádióból és ki nem húzod a fülest. Ha újra szeretnéd hallgatni ugyan olyan halk mint volt. A telefon kikapcsolása után a rádió újra hangos de megint addig amíg ki nem lépünk.
Tudtok erre valami megoldást vagy moddot, mert elég zavaró?
Köszi előre is!

(#14123) peter_27


peter_27
aktív tag

Megint sikerül nagyot küzdenem a miui(hun) gps-el. Régebben is volt már fent nekem ez a rom, de akkor sikerült a ril cserével orvosolni, most viszont nem. Akármire cseréltem nem ment. Végül a x1000. fórumon találtam egy használhatónak tűnő ötletet, ott azt javasolták cseréljük ki az etc könyvtárban lévő gps_brcm_conf.xml és a gps.conf fájlokat. Volt már fent a CM7.1-is és ott nem volt gond a gps-es, és mivel a miui is CM-alapu ezért a CM7.1 rom-ból kimásoltam a két fájlt majd root explorerrel be a miui etc mappájába felülírva az eredetiket, majd restart. Működik. Újra van gps jel. Csak a gps beállításoknál kell visszaírni az adatokat (NTP szerver, SUPL szerver/port) ha törlődtek.

Galaxy S10

(#14124) Skynet258 válasza biglion-lord (#14120) üzenetére


Skynet258
veterán

Áhh, egyelőre nem jött össze, helyette volt kis idő Prágában. :D Ott bort nem ittam, ellenben sört, ami finom volt (pedig nem is szeretem kifejezetten). :K De még idén akkor is elmegyünk Tokajba - csak az a baj, hogy a családtag, akivel megyünk, benne van a tegnap itt is cikkezett első hazai műhold projektben (Masat). Na szóval kb. ennyire nincs ideje. :DDD
Ő a nagy bormániás egyébként, minket csak párszor elvitt, aztán rákaptunk mi is a dologra (főleg én Disznókőre). :DDD

https://geekpulse.hu

(#14125) biglion-lord válasza Skynet258 (#14124) üzenetére


biglion-lord
tag

Az idén én is szerettem volna eljutni esetleg ott találkozni veled vagy akár itt pár kedves fórumozóval, de sajna nem jön össze, viszont jövőre mindenképpen és lovetta is jobban lesz rá mitől jobban gurul minden :DDD

(#14126) Skynet258 válasza biglion-lord (#14125) üzenetére


Skynet258
veterán

Úgy legyen! ;)

https://geekpulse.hu

(#14127) Auratech


Auratech
őstag

Fiúk-(lányok!) Érdemes venni x-2-t? Flottában jutnék hozzá 58-ért. Csemetém számára. Korábban ilyet szerettem volna, de omnia7 lett belőle(olcsóbb volt egy 20-al)
A jégkrémszenyó jön rá? Mert akkor értékálló. Kamera mod (17Mbit/30fps) működik?

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#14128) Rotate válasza Auratech (#14127) üzenetére


Rotate
veterán

58-at szerintem megér, sőt :) ha a stabilitás fontos számodra, talán jobb/olcsóbb választás egy arc S vagy egy Samsung Galaxy W, bár nyilván ezek hardverileg gyengébbek...(papíron)

körül kell nézni, mindent kipróbálni, aztán az alapján dönteni :) ha éppen jól működik, akkor nagyon jó kis telefon az O2x :) (mondjuk nekem a végére többet működött nem jól mint jól, ezért is kellett tőle megszabadulnom, de tény, hogy amikor jó akkor nagyon jó)

[ Szerkesztve ]

(#14129) Coleszi


Coleszi
tag

Tud valaki valamit a hivatalos 2.3-as Telenoros frissítésről ?:/

(#14130) Slovak válasza Coleszi (#14129) üzenetére


Slovak
tag

Mit kéne tudni róla?
Én bevittem a 2.2-vel egy hete az oktogonra és ráhúzták.
...de minek?
Szerintem azt ugord át!

(#14131) Land


Land
veterán

Van egy nagy bug a CM7 Nightlymnál... A telefon térereje elmegy és nem jön vissza. A beállításokban nem tudok belelépni a Mobilhálózat beállításokba. Magyarán leáll a Telefon app. Második Nightlynál fordul nálam elő és nagy szarvashibának tűnik. Erre van megoldás, illetve másnál is előfordult?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14132) tothl válasza Land (#14131) üzenetére


tothl
addikt

milyen bb/ril parost hasznalsz ?

en a gingerbread 725 -ös bb -t hasznalom es a v10d 725 -ös ril -jét hozzá.

(#14133) kmisi99


kmisi99
addikt

Lehet veszek egy ilyen telefont. Erre is vannak jobbnál jobb módosított romok vagy ennél nem nagyon jellemző? Van rá már rendes gyári 2.3? Vagy akár rendes moddolt 2.3 ami stabilan és jól megy?

(#14134) Land válasza tothl (#14132) üzenetére


Land
veterán

Még annyit, hogy csak újraindítás segít a dolgon. 1 óra múlva jövök és megmondom. Addig is hol kell megnézni?:) Nem foglalkoztam eddig ezzel.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14135) Coleszi válasza Slovak (#14130) üzenetére


Coleszi
tag

nem nagyon értek a főzött romokhoz, a fontos az h elfussanak rajta a játékok meg működjön. Nokiánál eleget hackeltem meg mittomén (jó itt sem kizárt) de így neten keresztül, ha LG mobile updater találna rá frissítést annak azért örülnék :) Telenorosok akkor semmit nem csinálnak vele ugye? mmint nem nyulnak bele a rendszerbe.. Havernak fleraktuk a 2.3at, annyi az észrevétel, hogy alul fekete (notification bar vagy mi), gyorsabban kijelzőfeloldás valamint, hogy akad a menüben ami valjuk be gáz) De hát ha lassan minden progi/játék arra lesz... Ideje lenne..

Szal így összességében az a kérdés, hogy mikor tolják ki netre is elérhetőnek (LGSuite) a 2.3-at?

[ Szerkesztve ]

(#14136) jooker82 válasza kmisi99 (#14133) üzenetére


jooker82
nagyúr

Minden van már rá,amiket leirtál... :K
Jó kis teló...ajánljuk....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14137) Slovak


Slovak
tag

Egyébként felraktam tegnap aztán a miui 1.11.11-et.
Mértem quadranttal, 2600-2800-akat produkált.
Jött aztán a SwiftExtreme-hoc-13112011 kernel, most 3500-3600.
Zenél.
Mondjuk észrevettem egy aggasztó dolgot: Én használtan vettem a készüléket, nem tudom, hoyg eddig kerülte csak el a figyelmemet, vagy már a magasabb órajel miatt lehet-e, alul a kijelző foltosodik a vissza menügomb és a home között, közelebb a vissza gombhoz.befelé halványodik. tárcsázót ha megnyitom, látványos. Haloványka, szürkehályogosok nem fogják észrevenni. Megnéznétek, hogy láttok-e arrafelé hasonlót?
Mindenesetre este nekiláttam cou-tunerrel játszani, profilokat készíteni, és nagyon sokféle lehetőség van benne (számomra). Itt feszültég értékeket nem lehet megadni, csak max frekvenciát, hogy egy mag vagy két mag menjen a különböző töltöttségek mellett. Nagyon tetszik, hogy lehet szabályozni, hogy a különböző eszközök aktívak vagy inaktívak legyenek-e a különböző töltöttségeknek megfelelően, attól függően, hogy töltőn van a telefon, használatban van vagy offscreen állapotban (standby).
Nem bonyolult, viszont a megfelelő beállítást belőni nem egyszerű, viszont már így is látványos teljesítményjavulást értem el vele.
Kijelzővel kapcs várom az észrevételeteket.
Egyébként ezt a szóban forgó camera modult felraktam én is, gratula érte és jó cucc ,viszont hamar le is gyalultam, mert nálam alig akart elindulni az app, utána alig akart elindulni a felvétel, a leállítás is nagyon időigányes volt, s mint fotós, ha valamitől hülyét kaptam anno, ha nem tudtam azonnal reagálni. A gyári sem gyors, de ez nálam nagyon akadozott. Bizonyára a miui van a háttérben..

(#14138) tothl válasza Land (#14134) üzenetére


tothl
addikt

a bb-t a szokasos modon kell foltenni smartflasshel, en akkor tettem fol amikor kijott a hivatalos GB.....a CM nightly meg 218as ril-t hasznal es nekem sem valt be, volt hogy elnemult a telefon nem volt tarcsahang, meg semmi.... :)
A ril-t a marketrol letoltheto getril alkalmazassal tudod valtogatni, eleg egyszeru, siman bemasolja a megfelelo helyre...utana ajanlom ujrainditani a telot.

(#14139) dergander válasza Slovak (#14137) üzenetére


dergander
addikt

a lapka felül van nem pedig lent a home gomb mellett

(#14140) kmisi99 válasza jooker82 (#14136) üzenetére


kmisi99
addikt

Az jó. Mert most lehet tudnék egyet venni 40 000ft környékén úgy hogy a zte blademet eladom annyiért jó vétel szerintetek?

(#14141) Slovak


Slovak
tag

Még valami. A led notification viszi a fogyasztás 19%-át, Phonbe idle 18, android system 12, dialer 8, wifi 7, bt 6, display 2. (Tehát most nem nagyon használtam.15 aóra alatt produkálta ezt és 17%-on van.

(#14142) Slovak válasza dergander (#14139) üzenetére


Slovak
tag

ez megnyugtató. akkor máris megy vissza. van valamilyen ajánlás az 1,5-ös órajelen való használatra vonatkozóan? Tv-re dugnám és játszanák pl. Vagy videot néznék. Időkorlát? Melegedés? Nem fog bexarni?

(#14143) jooker82 válasza kmisi99 (#14140) üzenetére


jooker82
nagyúr

Attól függ,h a bladet mennyiért adtad el....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14144) Coleszi


Coleszi
tag

Pont most írták ki, hogy: LG Magyarország
Sziasztok! A 2.3-as frissítés már elérhető a kártyafüggetlen Optimus 2X készülékekre, így örömmel osztjuk meg veletek, hogy november végéig pedig az operátori verziókon is elérhető lesz.

Úgyhogy itt is a válasz a kérdésre, pedig már letöltöttem a kdz. fájlt :D

(#14145) kmisi99 válasza jooker82 (#14143) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát 60 000ft ért tudnám megvenni az 2x őt és ha szerencsém van akár 30k ért is elmenne a blade. Az jó ár érte? Amúgy most olvastam végig jónéhány tesztet és elég sok optimalizálatlanságot említettek de azok 2.2 vel. 2.3 mal mennyit javult a helyzet mert ha már két magos nem szeretném ha be be akadna egy egyszerű gördítésnél stb.

(#14146) Slovak válasza kmisi99 (#14145) üzenetére


Slovak
tag

Be-be fog. nem durván, csak érezhetően. Az első teszteken is, amiket megnéztem s2 vs. htc sens vs o2x, az elgé dobta be először az oldalakat, viszont görgetésnél mintha kicsit akadna néha. Ez nálam totál megszűnt 2.3.4 cseréje után. AAAA... tökjó! :) Persze nekem még új.

(#14147) kmisi99 válasza Slovak (#14146) üzenetére


kmisi99
addikt

Akkor szerintem benevezek egyre ha jó vétel ennyiért. Gondolom ezért a 60 000ft lörüli árét ár érték bajnok nem?

(#14148) Land válasza tothl (#14138) üzenetére


Land
veterán

725-ös V10d Europe RIL-t tettem fel. Van 824-es Europe is. Az nem jobb? BB-t nem tettem fel. Azt muszáj?

kmisi99: Simán. Hol kapsz ennyiért 2 magos telefont? Ennyiért a legerősebb hardvert kapod, amely a legkésőbb fog elavulni az árkategóriájában. Sőt még messze nincs kihasználva, van benne bőven tartalék.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14149) -SamS-


-SamS-
tag

na most lemegyek énis csinálok egyet, kíváncsi leszek h sötétben mennyire adja vissza a felvétel az autofocust :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14150) Slovak válasza kmisi99 (#14147) üzenetére


Slovak
tag

Most fényezed magad? :DD Jóó ár, kuvvajó!! Ajjdejó! De irigyellek!! ;)
Csak viccelek. Én használtan vettem ennyiért (egy darabig dagadt az arcom).
Valaki tudna segíteni, hogy a rom manager funkcióit megismerjem részeltesebben? Pl. a partíciónak van értelme? Hasonlóképp működik, mint pc-nél? Mondjuk restart után választhatok oprendszert?? Hülye kérdés volt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.