Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14851) -SamS- válasza Crytek (#14850) üzenetére


-SamS-
tag

nem :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14852) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Végre valami biztos hír.

[link]

(#14853) jooker82 válasza Crytek (#14850) üzenetére


jooker82
nagyúr

Úgy rakd fel,ahogy a magyar ember vásárol...Részletekbe.. :P fat32

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14854) Balázs1986 válasza babosf (#14846) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Le kell szedni a .zip fájlt, külső vagy belső sd-re feltenni, és cwm-ben install zip from (internal) sd card-dal feltelepíteni. Restart, és kész :)

(#14855) Naras válasza martinkeet (#14852) üzenetére


Naras
őstag

Ezt már egy ideje megerősítették, attól nem lettünk előrébb, hogy iPon is lehozta a hírt... tavaszig azonban biztos vagyok benne, hogy nem számíthatunk rá, de amennyire az LGt ismerem, olyan nyár elejére tenném a frissítés dátumát. Addigra meg már mindenki Custom ICS - vel fog rohangálni :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14856) wolruf válasza Naras (#14855) üzenetére


wolruf
őstag

Ha lesz nvidia driver :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14857) drpele válasza -SamS- (#14849) üzenetére


drpele
senior tag

Az egyszerűbb játékok mentései így valószínűleg meglesznek (TI Backup-al mentve), azonban a komolyabbak saját könyvtárba pakolgatják az SD-n a dolgaikat. Vagy az Android/data alá, vagy egyenesen az SD gyökerében elhelyezett könyvtárba. Fejlesztő függő a dolog...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14858) cjvt3o válasza drpele (#14838) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ez az Extended Settings (egész pontosan http://android.gcfam.net/devs/andy/1.11.25/Extended_Settings/ ) felment neked valahogy?

Nekem mind a Signed_NoOverscroll.v2.zip, mind pedig Signed_Overscroll.v2.zip install elszáll error-ral az uj MIUI Romodon / CWM 5.0.2.0 .

(#14859) Balázs1986 válasza wolruf (#14856) üzenetére


Balázs1986
addikt

Csak lesz... :)
nVidia developers forum, ICS and Tegra2 topic
ICS has just been publicly released and we'll be making announcements and releases in the coming weeks and months. You can keep an eye on our kernel releases at:
http://nv-tegra.nvidia.com/gitweb/?p=linux-2.6.git

[ Szerkesztve ]

(#14860) martinkeet válasza Naras (#14855) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Nem tudtam,hogy a gyártó már hivatalosan megerősítette.

[ Szerkesztve ]

(#14861) Balázs1986 válasza martinkeet (#14860) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hogy mi számít hivatalosnak...hát..én az fb bejegyzést semmiképp sem mondanám annak...de azért ha már oda kiírják, legalább az "el merem hinni" szintet megüti :)

(#14862) ntomka válasza Balázs1986 (#14837) üzenetére


ntomka
nagyúr

Jaja, szerintem egyértelmű. :(

ツ Headphones on - World off

(#14863) drpele válasza cjvt3o (#14858) üzenetére


drpele
senior tag

Megmondom őszintén nekem soha nem hiányzott az app drawer MIUI alól, így nem próbáltam ki.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14864) Skynet258 válasza Balázs1986 (#14861) üzenetére


Skynet258
veterán

Manapság már mindent FB-n jelentenek be a cégek, így mondhatni, hogy az a "hivatalos" fórum az ilyen bejelentésekhez... :(((

https://geekpulse.hu

(#14865) Balázs1986 válasza Skynet258 (#14864) üzenetére


Balázs1986
addikt

Lehet, hogy csak én látom így, de ez akármelyik érintett multitól szánalmas, de főleg komolytalan :(

[ Szerkesztve ]

(#14866) Skynet258 válasza Balázs1986 (#14865) üzenetére


Skynet258
veterán

Én sem tartom normálisnak, de ez a trend úgy látszik... :( Mindegy, örüljünk, hogy legalább valamit írtak, már csak az ütemterv betartására leszek kíváncsi. ;]

https://geekpulse.hu

(#14867) jooker82 válasza Balázs1986 (#14865) üzenetére


jooker82
nagyúr

Pedig van értelme,mert ott nemcsak a telefongurukhoz jut el,hanem gyakorlatilag mindenkihez...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14868) Balázs1986 válasza jooker82 (#14867) üzenetére


Balázs1986
addikt

Én pl. magamtól az életben nem nézném meg az LG Global üzenőfalát.
Ellenben megnézek oldalakat, ahol lehoznak ilyen híreket. Be lehet jelenteni facebook-on is más fórumok mellett, persze...de ne mondja senki, hogy ez szakszerű eljárás...főleg egy teleKOMMUNIKÁCIÓS cégnél vagy eszköznél...érted :)

Skynet258: Arra én is kíváncsi leszek. Év első felét írtak, ez legjobb esetben is q2. De ha belevesszük, hogy úgyis csúszik, simán lesz az q3 is :)

[ Szerkesztve ]

(#14869) Rotate válasza Skynet258 (#14866) üzenetére


Rotate
veterán

de legalább szoftver fejlesztésre költenék a marketingen megspórolt pénzt...

(#14870) drpele válasza jooker82 (#14867) üzenetére


drpele
senior tag

Hónapok óta felé se néztem a FB-nak. Lehet, h csak én vagyok ilyen szemellenzős??
Eszembe nem jutna, hogy ott keressem egy (akármilyen) gyártó hivatalos/félhivatalos bejelentéseit...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14871) jooker82 válasza drpele (#14870) üzenetére


jooker82
nagyúr

De te innen is tudod...az átlaguser meg nem jár ilyen oldalakra..... A facebookon viszont rengetegen vannak....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14872) noxon


noxon
őstag

Hello!

Valaki próbált már ICS betűtípúst beállítani telón? Itt van valami, de nem tudom működne-e:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1309557

We live in a simulated world...

(#14873) nk69 válasza dergander (#14836) üzenetére


nk69
tag

Persze v20L!! eddig tökéletes nekem! a gyári pc frissítés felajánja már a telenorosra is!!

(#14874) Rotate válasza noxon (#14872) üzenetére


Rotate
veterán

ha van rootod, akkor marketről szedd le a font changer app-et, guglizd ki a roboto ttf-et, és rakd be kézzel, nem kell cwmezni :)

[ Szerkesztve ]

(#14875) kelemenkelo


kelemenkelo
tag

gyerekek én egy nagyon kezdö vok de Balázs1986 elött fejet hajtok köszönöm mégegyszer a segitséget ritka aki nem fikázz le egy naooon kezdöt :R :R :R :R szevasztok

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#14876) Balázs1986 válasza kelemenkelo (#14875) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ne túlozzunk, nem volt az olyan hejjdenagy segítség :D
Nincs mit, lényeg hogy sikerült :)

(#14869) Rotate: Vagy legalábbis jobb szoftverfejlesztők állásinterjújára... :D

[ Szerkesztve ]

(#14877) Rotate


Rotate
veterán

Azoknak akik a Puss in Boots-ot várják: december végére tolódik a játék, mivel bugos volt és még fejleszti a Halfbrick... szopókupon...

(#14878) cjvt3o válasza jooker82 (#14871) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

ICS szvsz biztosan lesz 2x-re, de csak FB-n kommunikálni nem trendiség, hanem gagyiság.

Elöljáróban, az, hogy vki a facebookon "fenn" van, egyáltalán nem azt jelenti, hogy az életben rá téved bármelyik multi fb-s adatlapjára, vagy alkalmazására

Másodpediglen ha rá is téved, aligha fogja végigbogarászni a beömlesztett üzenőfalat, míg a 10 millió teljesen közömbös poszt között megtalálja, hogy mi is lenne a neki szóló hír.

Harmadrészt ismerősnek ha még fel is veszi a multit, előbb-utóbb szűrni fogja az üzeneteit, mert amúgy is elárasztja a boldog-boldogtalan ismerősök érdektelen üzenetrohama, ami miatt bizony elsiklik a fontosabb dolgok felett.

Negyedszer a multi ugyanúgy fizet embereket, hogy fb-re posztolgassanak, ahogy fizet(hetne) a saját weboldalának karbantartásáért. (Ezutóbbi természetesen nem zárja ki, hogy a saját weboldalán megjelenő infó az oauth segítségével egyúttal az fb-n, g+-on, twitteren, stb. is kiposztolásra kerüljön.)

Ötödikként a fb posztolás sem user szempontból nem hasznos, hiszen nem kategorizálható, jól kereshető, címkézhető információról van szó, sem keresőmarketing szempontból nem az (értelemszerűen), és a multinak sem az, hiszen nem lehet visszamenőlegesen, egyszerűen kontrollálni és karbantartani a rendszert.

Hatodjára, az interneten még többen vannak, mint a facebookon, sőt többen vannak, akik interneteznek, de nem facebookoznak, mint azok, akik facebookoznak, de nem interneteznek. :)

(#14879) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Nekem fent van a gyári időjárás jelző widget. A Wifi úgy van beállítva, hogy ha le van zárva a telefon, akkor ne csatlakozzon. Ennek ellenére olyan időpontot jelez az időjárásjelző utolsó frissítési időpontként, amikor tuti le volt zárva a telefon. Hogyan lehetséges ez? Lehet, hogy valami "ébren" tartja a Wifit és szépen meríti az aksit?

(#14880) Balázs1986 válasza Tesztelo.hu (#14879) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem volt töltőn vagy adatkábelen ("Soha, ha töltőn van" opciót választva a wifinél, persze)?
Vagy az Adatkapcsolat se volt engedélyezve? Ha ki van lőve a wifi akkor elvileg semmi ilyen nincs, még látni is szoktam feloldás után, amikor újra csatlakozik... :F

Megnéztem, v20 alatt már nem látom ahogy újracsatlakozik, akkor az még v10d alatt volt. Viszont oldal megnyitás közben ha lelőttem a főképernyőt, nem töltötte tovább. Na akkor nem tudom :D

[ Szerkesztve ]

(#14881) Balázs1986


Balázs1986
addikt

MOD
A százalékos akksi kijelzés mod kapott egy extrát, leszedhető a crt lockscreen animációval megspékelt testvére.
Most teszem fel :)

Tesztelo.hu: Nézegettem még kicsit, ha kb 15-20sec-re kikapcsoltam a főképernyőt, és csak azután oldottam fel, v20l alatt is láttam az értesítősávon, hogy újracsatlakozik. Szóval elvileg ha úgy van beállítva hogy feltétlen kikapcsoljon, onnan nem frissíthetne az időjárás widget.

[ Szerkesztve ]

(#14882) Slovak válasza cjvt3o (#14878) üzenetére


Slovak
tag

Srácok, öntsünk tésztavizet a pohárba fészbik ügyileg.
Az átlagfelhasználó használja a facebook-ot. Nálunk még kissé szokatlan, usa már hagyomány, hogy hírek közlésére használják. Egy komoly cégtől egy hír a fácsén szintén komolyan vehető. Ha én azt posztolnám, hogy holnap fent lesz és letölthető lesz az általam fejlesztett ICS az összes mobilra, na az nem lenne hihető.
Szeretlek Budapest megvan? Szuper. Lájkoltátok páran? Szuper. Azóta kapjátok az üzeneteket? Igen. Tehát célirányosan megtalál a Szeretlek Budapest-et üzemeltető jószág, hiszen érdeklődést tanusítottál irányában. Ennyi a sztori, nem több: az kap hírt, aki ezt igényelte és azonnal! Ez a kettő a legfontosabb, jó esetben mindkét félnek.
Szó sincs arról, hogy fel kéne menni a bármely gyártó vagy fejlesztő fészbúk oldalára és bogarászni a hírei közt. Ne merről szól.

(#14883) Slovak


Slovak
tag

Beállítások menüben belépnék a CM beállítások menübe ls azt mondja sajnáljuk, com-android.settings folyamata váratlanul leállt. újraindítás után is. Korábban be tudtam lépni.
Ötlet?

(#14884) KonzolKartel válasza Slovak (#14883) üzenetére

Sajnos ujra kene huznod a rendszert egy full wipe-al. Az appjaid vissza szoktad huzni valamilyen modon? Az is bezavarhat.
Foleg, ha system appokat is vissza huzol.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#14885) cjvt3o válasza Slovak (#14882) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Mi az a Szeretlek Budapest?

Hogy világos legyen, hírek közlésére használni az FB-t, a G+-t, a Twitter-t, stb. ez rendben van.

Csak ez használni kommunikálni - különösen úgy, hogy a hivatalos weboldal ilyen irányú támogatást nem nyújt - amatőrség és bénaság. Ezt írtam korábban is.

És bizony, ez bogarászás.

Írom ezt úgy, hogy abból élek pl., hogy FB-re fejlesztek.

(#14886) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Ha valakinek az új MIUI.hu-s ROM van fenn, és telenor-os telója, és rendben vannak baseband szolgáltatások, írja meg legyen szíves az utókor és a jegyzőkönyv számára, hogy melyik BB-vel érte ezt el. :) (Magam is így teszek, mihelyst tudom.)

(#14887) ntomka válasza cjvt3o (#14886) üzenetére


ntomka
nagyúr

725 :)

ツ Headphones on - World off

(#14888) drpele válasza cjvt3o (#14886) üzenetére


drpele
senior tag

Általánosságban elmondható, hogy két kategória van:

Sufniboltos, szürkeimportos telók általában: 0501/0530 vagy 0824 BB
Többiek: bármelyik újabb euro open BB-je megfelelő lehet

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14889) Naras válasza drpele (#14888) üzenetére


Naras
őstag

Az enyém ha minden igaz egy szürke importos jószág, és CM7 van rajta (2.6.32.45), a Baseband pedig 1035.21_20110725. Ez valahogy nem annak tűnik, amiket leírtál.
Erre is megfelelőek lehetnek az általad felsoroltak, mert a hang nem éppen a legtutibb...
...és merül is a teló, mint a rosseb, a Cell standby viszi a legtöbb energiát, 26% - ot, ez sem tudom mennyire normális. Meg a phone idle a 23% - ával... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14890) -SamS- válasza drpele (#14888) üzenetére


-SamS-
tag

én most felraktam a 0502-es BB-RIL párost és nagyon jó a hang minősége, csak a hívásokat nem tudom letenni...

Erre valami megoldás nincs ? felraktam a 0824-est is de azzal megint az a túlvezéreltség volt, ahogy anyám mondaná "bugyborékolás" :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14891) drpele válasza -SamS- (#14890) üzenetére


drpele
senior tag

Sajnos passzolom, ilyen jelenség nálam még nem volt...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14892) -SamS-


-SamS-
tag

amikor BB-RIL-t cserélek előtte kell nyomni vmi wipe-ot ? csak mert lehet az kevert be :S
mármint hogy nem wipeoltam semmit.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14893) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Nálam most a 0622 BB és V10c Europe Open RIl páros van fenn és eddig jónak tűnik, de még tesztelem.

(#14894) -SamS- válasza BrandonXXV (#14893) üzenetére


-SamS-
tag

és a tied szürkeimportos ? :) bár gondolom nem ha euro open van fent.
622 rilből melyik van ? mert van több féle is.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14895) tommjee


tommjee
senior tag

Melyik custom kernelt érdemes feltenni CM7(n204) mellé ? köszönöm előre

(#14896) cjvt3o válasza cjvt3o (#14886) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

MIUI.hu-1.11.25-el működő nem zajos, stb. Baseband/RIL páros Telenoros 2x-re:

BB: 1035.21_20110725
RIL: 0725 (V10d, Euro Open)

(Márcsak a jegyzőkönyv kedvéért.)

(#14897) Naras


Naras
őstag

Egyszerűen nem bírom belőni az USB - t.
Feltettem a drivereket, felismert majdnem mindent, de mégsem megy.
Adattár módban nem rendel hozzá semmi meghajtót, a PC Suite sem ismeri föl.
Érdekes, hogy az eszközkezelőben semmi nem látszik, hogy nem tudott föltenni...

ötlet? :F

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14898) Balázs1986 válasza Naras (#14897) üzenetére


Balázs1986
addikt

Gyári rom, vagy valamelyik custom?
Ki kellene szűrni, hogy telefon, szgép, vagy kábel hiba van.
Nézd meg, hogy tölteni tudod-e.
Próbáld meg másik usb porttal, ha nem jön be akkor másik szgépen, esetleg másik kábellel is.

Más: A fentebb linkelt AndiCP-féle kamera mod elég jó. Végre teljesen szaggatás-mentesen megy a fullHD felvétel, és visszajátszáskor sem csúszik a hang.
Már csak azt kellene megoldani, hogy videofelvétel alatt is legyen autofókusz :D

[ Szerkesztve ]

(#14899) BrandonXXV válasza -SamS- (#14894) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Nem szürke importos,magyar Telenoros...
1035.21_20110622 BB
Gondolkodom cjvt3o által írtakra kipróbálni azzal milyen.

[ Szerkesztve ]

(#14900) gabcsee válasza Balázs1986 (#14898) üzenetére


gabcsee
tag

Ez az AndiCP cameramod működik custom romon is (CM)?

Swiftextreme helyett van mód gyalulás nélkül gyári/más kernelre áttérni??

Ha frissíteni akarom a CM-et a legújabb nightly-ra, akkor mit kell minimálisan mindenképpen wipe-olni?? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.