Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14551) Engineer81 válasza Caaabi (#14548) üzenetére


Engineer81
csendes tag

Valahol a bal oldalon van egy olyan gomb a Suite-ban, hogy "Telefon szoftver frissítése" vagy valami ilyesmi. Nem lehet eltéveszteni. Feltesz majd jópár kérdést, ellenőrzi a szoftver verziót, elindít egy másik LG progit, kicsit hosszadalmasnak tűnik és kicsit túl is van bonyolítva, de nem lehet probléma vele. Azt is ki fogja írni egy ponton, hogy minden adat elveszhet a telódról de valójában nem fog.

Az, hogy telenoros vagy sem, nem tudom, hogy számít-e. Így elsőre azt mondanám, hogy tök mindegy, de ha nem így van, akkor majd itt valaki megcáfol. :-) Sokan vannak itt fórumon, akik nálam jobban értenek ezekhez a dolgokhoz.

O2x - 2.3.4

(#14552) P-SZ-S válasza Slovak (#14531) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Kicsit hátrébb az agarakkal, mélyen tisztelt fórumtárs. Először is nem tudom miből vontad le az a következtetést hogy gyári romot használok, ugyanis minden félét kipróbáltam, és a CM7 bizonyult a legjobbnak. Azt szintén nem tudom hogy honnan vetted hogy nem akarom kihozni a maximumot a telefonból, pontosan azért tettem fel egyszer ezt a kernelt hogy kísérletezzek. A jövőben ha kérhetem maradj távol az efféle gondolatmenettől, ha valaki ír egy 2 soros véleményt a kernelről, akkor te ne költs még mellé egy kis történetet hogy milyen igénytelen az illető. Amit írtam az pedig teljességgel igaz, semmi pozitívumot nem ad az a kernel, csak negatívumot és nem kell csak azért feltenni hogy mindenképpen tudj még valamit lecserélni a telefonodon, meg hogy fel tudd húzni a proci órajelét, mikor a gyakorlatban semmi előnyét nem látod. Inkább az a butaság ha orrba-szájba feltesztek mindent amit csak az XDA piacra dob, anélkül hogy gondolkoznátok előtte.

(#14553) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Azt meg tudja mondani valaki, hogy MIUI alatt hol lehet leformázni a microSD kártyát? Hirtelen nem találom.

(#14554) Slovak válasza P-SZ-S (#14552) üzenetére


Slovak
tag

Jól van, béke van! Elnézést, ez nem esik nehezemre. :)

(#14555) kmisi99


kmisi99
addikt

Na meglett a teló. Eddigi problémáim
Már 2 fájlkezelőt is próbáltam de a memó kártyát valahogy nem éri el. Mutatja hogy ott van benn az sd cardban de nem tudom hogy a belsőben vagy a külsőben de gondolom a belsőben mert a saját mappáim nem látom. De a zenelejátszó meg megtaálta a memókarimon a zenéket. Illetve hiába dugom usb re a telót tölteni tölt de nem kínálja fel hogy csatlakozzon is a géphez hogy adatokat rakjak rá. Eddig nagyon jó csak a 2.2 nél néhol úgy szaggat hogy az szégyen.

(#14556) kmisi99 válasza kmisi99 (#14555) üzenetére


kmisi99
addikt

Na közben a memókártyás dolog megoldódott már csak fájlátvitelre kéne rábírni valahogy

(#14557) P-SZ-S válasza kmisi99 (#14556) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Drivert tegyél fel és akkor menni fog.

Slovak: Semmi gond :) .

(#14558) kmisi99 válasza P-SZ-S (#14557) üzenetére


kmisi99
addikt

Már jó. Na akkor már több mint egy órás a telóm ideje lecserélni a romot valami jófélére ;] Milyet ajánlotok? A miui az jó? Láttam róla vidiket és a sok extra nagyon tetszett benne. Illetve itt is annyi hogy rootolom a telót leszedek valami ami feltud rakni recovery-t pl rom manager felrakom vele a recoveryt és mehet a rom telepítés?

(#14559) P-SZ-S válasza kmisi99 (#14558) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Szerintem a SuperOneclick alapból felteszi a recoveryt, de ha nem akkor Rom manager. Én a CM7-et ajánlom, kb. kipróbáltam mindent, de mind funkcionalitásban, mind gyorsaságban és üzemidőben is a legjobb (szerintem).

(#14560) kmisi99 válasza P-SZ-S (#14559) üzenetére


kmisi99
addikt

Rendben kösz én is végignézegetem majd őket. Cyanogent használtam eleget a régi telómon érdekel a miui.

Nagyon durva ennek a telónak a kijelzője fele fényerőn is kegyegyen erős és csodás. Mikor bekapcsoltam a 22 colos lcd monitoromat nem emlékeztem mikor vettem én le a fényerőt közbe nem is volt levéve csak hozzászoktam az lg hez 1-2 óra nyomkodás alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14561) P-SZ-S válasza kmisi99 (#14560) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Cyanogen elég gyengén teljesít az alsó kategóriás telefonokon, igazán csak 1ghz felett lesz jó. Emlékszem régen a G1-emen milyen laggos és lassú volt. Szóval a blades CM-hez ne igazán hasonlítsd, itt teljesen más érzés lesz. :)

U.I: Van IPS paneled monitor is, csak 50k-nál kezdődik az ára.

[ Szerkesztve ]

(#14562) kmisi99 válasza P-SZ-S (#14561) üzenetére


kmisi99
addikt

Tudom az a dell ultrasharp u2311 de felesleges számomra. Kösz a tippeket azért végignézek pár romot. Egyébként a magyar fejlesztők nagyon sokat kihoztak a blade ből is cyanogenen.

(#14563) Caaabi válasza Engineer81 (#14551) üzenetére


Caaabi
senior tag

remélem minden gördülékenyen fog menni :) köszönöm a segítséged :U

(#14564) Land válasza P-SZ-S (#14552) üzenetére


Land
veterán

Egyébként mi a baj azzal a Kernellel? Nálam patentül működik. IDLE-ben ma ugyancsak 1 %-ot merült 8 óra alatt. Ha használom is ugyanúgy merül, mint bármely normális Kernellel.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14565) kmisi99


kmisi99
addikt

Rootoltam sikeresen a super oneclickel a telót de amikor recovery-t raktam volna fel a rom managerrel a végén valami hibát írt ki. Hogy lehet akkor recovery-t rakni? Ja meg közbe sikeresen formáztam a telót mert azt hittem hogy van fenn recovery és a bekapcs gomb+le hangerő kombó úgy látszik nem azt hozta be :DDD

(#14566) Slovak válasza tamasgal (#14544) üzenetére


Slovak
tag

köszi!
ez a gapps cuccos az?

(#14567) kmisi99 válasza kmisi99 (#14565) üzenetére


kmisi99
addikt

Na ezt is megoldottam csak egy újraindítás kellett és jó volt a recovery felrakás. Már fenn is van a miui eddig tetszik bár szokatlan.

(#14568) Slovak


Slovak
tag

Ez volt az. Felraktam. Szuper.
Viszont most folyamatosan jön valami hülye értesítés. Kikapcsolom és nyomja. :D Vicces.
Nem küld semmi infot, hogy mail, vagy sms, akksi ok.. mi a szar ez?

(#14569) Slovak válasza kmisi99 (#14567) üzenetére


Slovak
tag

kismisi, nekem is az volt, de vlahogy sokkal profibb érzetre a cm7, mint a miui volt.. mjad rájössz Te is szerintem. jah, és a kamera képe: Fantasztikus ahhoz képest. próbáld csak ki., fényképeztél már? :D

(#14570) kmisi99 válasza Slovak (#14569) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja fényképeztem de csak bene majd holnap lövök párat és meglesem. Ja és ez a miui egy fos :DDD Ebbe a szarba még menü sincs? 10 percig kerestem na meg tiszta bugos ganyé. Megy fel a cyanogen. Bár olyan rom nincs ami olyan mint a gyári rom csak nem olyan szar? Mert nekem az is nagyon tetszett.

(#14571) Slovak


Slovak
tag

jah... képernyő lezárásakor és feloldásakor adja a hangot. nem kértem rá.
hol lövöm ki? nem találom. hangoknál nem találom és a profiles menüben sem találok ilyet.

(#14572) Slovak válasza kmisi99 (#14570) üzenetére


Slovak
tag

na tedd fel szépen amit mondanak az okosak, friss Nightlyval. utána tedd fel te is azt a zipet, amit alább belinkeltek nekem kb 20 hozzászólással korábban, azt gyere vissza. :)

(#14573) kmisi99 válasza Slovak (#14572) üzenetére


kmisi99
addikt

Erre gondolsz? [link]

Egyébként ez a miui 10 perc használat után csontra fagyott aksit ki kellett venni 10 perc és megvagyok a cyanogenmoddal. :)

(#14574) derrik


derrik
őstag

széGyen-nemsZégyen ismét V10D euro open :)))

(#14575) janes74 válasza Slovak (#14572) üzenetére


janes74
senior tag

Ha jól tévedek Te csak wipe cache és wipe dalvikot nyomtál CM flash előtt.Nincs semmi probléma,simán megy?

(#14576) jooker82


jooker82
nagyúr

Ez a videólejátszási probléma mitől lehet szerintetek?? a frissités sem segitett.. vmi codek gond?? mintha számitógépen is láttam volna már ilyet...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14577) Slovak válasza janes74 (#14575) üzenetére


Slovak
tag

jól tévedsz! simán megy és a progikat sem kellett újrahúzni, bent volt minden. vagy beolvasta külső sd-ről, mert mindkét helyen mentve van (ezért nem tudom, hoyg csinálta).

(#14578) janes74 válasza Slovak (#14577) üzenetére


janes74
senior tag

Kösz a gyors választ :R

(#14579) kmisi99


kmisi99
addikt

Ha a cyanogenmod nem rakta fel a google alkalmazásokat akkor azt hogy szerezhetem be?

(#14580) janes74 válasza kmisi99 (#14579) üzenetére


janes74
senior tag

Nemrég volt linkelve.Kicsit tekerj az egéren! :K

Bocs illett volna szerkesztenem az előzőt. :K

[ Szerkesztve ]

(#14581) Slovak


Slovak
tag

nahát.. elmegyeget a wi-fi..
menniyre szar lehet ez a topic. :D
mindig jönnek újak és újak és újkra -s újra megbeszélik ugyanazt. :D qrvajó. na most rákeresek! :)

(#14582) -SamS- válasza Slovak (#14569) üzenetére


-SamS-
tag

lehet hogy az alap kamera rossz a miui-ban, de mindegy is, mert mindkettőre van camera mod :) sőt már a 2.3ra is van camera app.

én már azon gondolkodtam h swiftxtreme kernellel 2.3-at vissza rakom.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14583) kmisi99 válasza janes74 (#14580) üzenetére


kmisi99
addikt

:DDD Saját magam linkeltem cska nem tudtam hogy az az :W Már jó kösz!
Az új problémáim ebben a szutyok cyanogenben nem találom a belső sd kártyát és a flash vidik pl beágyazott youtube gyári böngészőn és dolphin browseren is elmosott fos 480p-n
Ezekre van valami megoldás?

(#14584) Slovak válasza -SamS- (#14582) üzenetére


Slovak
tag

Én a Froyon gondolkodtam. Frankón.

(#14585) Land válasza Slovak (#14584) üzenetére


Land
veterán

Gyári Froyotól menekülj...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14586) kmisi99 válasza Land (#14585) üzenetére


kmisi99
addikt

Nektek megy rendesen a flash cyanogenen? Nálam hót szar.

(#14587) bostone


bostone
addikt

Frissíteni szeretném a jószágot GB-re, de több helyen olvastam, hogy a Gps nem épp hibátlanul működik.
Valaki nem tudna erre megoldást?
Telenoros készülékről van szó.
Ha a gyári romot némi finomítással nyeregbe törhetném, megköszönném az információt.

(#14588) Balázs1986 válasza Land (#14585) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hm...tegnap este még telefonáltam, minden oké.
Ma dél körül közölték, hogy egész délelőtt nem voltam elérhető. Felhívattam magam, és tényleg.
Tehát nem az, hogy kicsörgött, csak nem láttam, hanem konkrétan "A hívott szám jelenleg nem kapcsolható".
Restart után újra elérhető voltam. Marha kíváncsi vagyok, hogy telefon/nor gond volt-e, ez pont akármelyik lehet, nem sima "ki nem jelzés"-ről van szó. Látszólag minden rendben volt, térerő stb.. Voltam olyan hülye hogy nem próbáltam hívni restart előtt...arra még kíváncsi lettem volna.
Érdekes...(v20l + hozzá való bb, Szeged).

Land: Elnézést, újat akartam írni, nem tudom miért válaszra mentem...valószínűleg "kissé" fáradt vagyok :/ :D

[ Szerkesztve ]

(#14589) Land válasza Balázs1986 (#14588) üzenetére


Land
veterán

Azt hittem ugyanaz az eseted, mint nekem volt, hogy a Telo app behalt és csak restart segített.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14590) Tommysd1


Tommysd1
csendes tag

Sziasztok!
Meg tudja nekem valaki mondani hogy honnan lehet megszerezni Optimus 2X re a 2.3-as frissítést? Sehol nem találom. Esetleg létezik már?
Köszi

(#14591) suppe válasza Balázs1986 (#14588) üzenetére


suppe
tag

tegnap délután küldtek sms-t, amit este 9kor kaptam meg mikor hívni akartam vkit. a poén az, h pont ott volt velem, aki küldte a délutáni sms-t, és neki is akkor jött meg az értesítés, h fogadtam az üzenetét. telenor, veszprém, v20l. egész nap a zsebemben volt a teló, de úgy tűnik, h feleslegesen...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#14592) kmisi99


kmisi99
addikt

Olvasgattam itt a fórumot és láttam valami kamera modot vidinél amitől jobb a felvétel. Cyanogen modon hogy lehet azt megcsinálni?

(#14593) Balázs1986 válasza suppe (#14591) üzenetére


Balázs1986
addikt

Telenor...miért is ne... :D
Sose tudjuk meg, hogy tényleg az a baj hogy nem vagyunk felregisztrálva a hálóra olyankor, vagy egyszerűen csak a telefon dobja el a hívást... :D

Land: Elviekben nem halt le process, legalábbis nem kaptam róla üzenetet, hogy ez történt volna :/

(#14594) suppe válasza Balázs1986 (#14593) üzenetére


suppe
tag

meg is voltam lepődve, h milyen nyugisan telt a tegnapi napom, nem b@szogat senki és kussba van végre a teló... most már tudom miért... :DDD

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#14595) bostone válasza Balázs1986 (#14588) üzenetére


bostone
addikt

Megkérdezhetem mi a hozzá való bb és, hogy működik nálad a gps?

(#14596) Balázs1986 válasza bostone (#14595) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha jól tudom, a gps gond a kdz telepítős megoldásban bug. Nálam smartflash verzió van, és működik a gps.
A hozzávaló bb az, ami a smartflash-es .zip-ben is van: 0725-ként látja a telefon, de a fájlnévben 2011 okt.20 van.

(#14597) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Helló!

Na én meguntam a 2.3 kínjait, visszatettem a v10d-t. Segítene vki, milyen főzözz rom-ot érdemes feldobni rá, amelyikkel minden jól működik és gyors?
Köszi

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#14598) Vizinyenyec válasza Balázs1986 (#14588) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

akkor a tegnapi nap fura lehetett, mert délelött nekem is voltak hívás gondjaim. hiába vették fel nem halottam semmit, ha engem hívtak akkor sem. ki-be kapcs után viszont jó lett minden.

(#14599) Vizinyenyec válasza nemtabo (#14597) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

én a topogigi 2.0 sp3-at ajánlom. nekem eddig az volt és minden működött. lehet hamarossan vissza is rakom a gyári helyett.

(#14600) Tesztelo.hu válasza bostone (#14587) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Bekapcsolt GPS-szel kell újraindítani a telefont, és akkor jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.