Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

megvettel valaki a power amp-ot? lenne egy kérdésem

(#14752) Engineer81 válasza drpele (#14747) üzenetére


Engineer81
csendes tag

Elképesztő! A routert beállítottam egy fix csatornára (5) auto helyett és így megtalálta a telefon. 2.3.4 előtt sosem volt ilyen gondom.

O2x - 2.3.4

(#14753) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Nem tud véletlenül vki linket 05xx euro/magyar baseband-re (Telenor-os telefon)?

A korábban már ecsetelt MIUI 1.10.21-es BB/RIL problémám folytatása a dolog, sem a 0725-ös v10d, sem a v20l (illetve az aktuális hivatalos BB), sem a 08xx (SU660?) sorozatos BB nem oldotta meg a hang problémát (rendkívül zajos, illetve torz a mikrofon, a partnerek panaszkodnak, sőt a háttérhangokat jobban hallják, mint engem).

A MIUI.hu forumon valaki 05xx-es BB-t javasolt, mondván, az megoldja a problémát. Viszont én hirtelenjében a BB forrásaim közt nem találtam adekvát baseband-et.

(#14754) Skynet258 válasza Engineer81 (#14752) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez nem feltétlenül telefonhiba, lehet a szomszéd vett egy routert/átállította a meglévőt, és az az 5-ös csatornán fut, ami bezavarta a tiéd jelét, jártam már én is így.
Én a router-emet jó ideje az 1-es csatornára teszem, és azóta nincs ilyen wifi gondom. :D

https://geekpulse.hu

(#14755) drpele válasza cjvt3o (#14753) üzenetére


drpele
senior tag

O2X/SU660 BB gyűjtemény

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14756) Marteen4 válasza cjvt3o (#14753) üzenetére


Marteen4
tag

A 502-es BB az nem magyar, és nem is európai. Szürke importos ázsiai telefonokra jó

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#14757) kmisi99


kmisi99
addikt

Ez nagyon jól hangzik csa ne csesszék el
[link]

(#14758) Voda2 válasza kmisi99 (#14757) üzenetére


Voda2
tag

Jól hangzik:)

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#14759) drpele válasza BrandonXXV (#14745) üzenetére


drpele
senior tag

Ettől a héttől kezdve (ismét) folytatom a miui.hu O2X projektjét.
Így ha csak emiatt váltanál, akkor hamarosan itt a friss verzió. Mostanában elég kevés szabadidőm van, így elképzelhetőek kisebb csúszások, de (reményeim szerint) max 1-1 hét.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14760) Engineer81 válasza Skynet258 (#14754) üzenetére


Engineer81
csendes tag

Oké, de én most tettem 5-ös csatornára. Eddig Auto-n volt, tehát bármelyik csatornát használhatta a router. No meg aztán laptoppal simán tudtam csatlakozni a wifihez, faterom is tudott a telójával, csak én nem tudtam a 2x-el.

O2x - 2.3.4

(#14761) ntomka válasza drpele (#14759) üzenetére


ntomka
nagyúr

Eddig is te csináltad? Miben tudnék esetleg segíteni? Nagyon rászoktam a miui-ra. :)

ツ Headphones on - World off

(#14762) peter_27 válasza drpele (#14759) üzenetére


peter_27
aktív tag

:C :C :C
Ennek nagyon örülök.

Galaxy S10

(#14763) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

Totálisan kezdő,amatőr, stb...kérdéssel fordulnék hozzátok! XDD Marketről szedtem le ICS launcher pro theme-et és az lenne a kérdésem, hogy ha szedek le témát, akkor az hogy tudom a telefonra beállítani, illetve, hogy tudom az origit visszaállítani? Launchert szintúgy hogy tudok beállítani és az eredetire visszaállítani?

Köszi és bocs az amatőrködésért! :D

(#14764) Jam. válasza Rotate (#14737) üzenetére


Jam.
aktív tag

Szervizben? Nem szándékozom vele szervizbe menni, iPhone 2G, 3G, 3GS, 4-ben már cseréltem kijelzőt, vagy érintőt, gondoltam itt sem lesz nehezebb dolgom.
Arra lennék kíváncsi, hogy előfordult-e már valakinél ilyen hiba, illetve ha igen akkor mi volt az "okozója" maga az érintő, vagy a vezérlés az alaplapon?

(#14765) Rotate válasza Jam. (#14764) üzenetére


Rotate
veterán

mindkettő lehet... ezt csak megfelelő diagnosztikai eszközök segítségével lehet megállapítani...

(#14766) wolruf


wolruf
őstag

Kollégámnak mutogattam a Sprinkle-t, hogy milyen jó is a telefonunk :)
Fogta a Galaxy S-t, Market->Sprinke free leszed...
Mondom biztosan rondább, ócskább lesz, nekünk tegra így-úgy... Nos, az ő 2.3-as Galaxy S-én (egyes S) ugyanúgy fut... Basssszus :) Akkor most miért/miben jobb a Tegra? Vagy a fizetős Sprinkle másképp néz ki, mint a free?

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14767) simi12345 válasza Rotate (#14715) üzenetére


simi12345
tag

nem találom azt az új fruit ninja játékot az amazonon. te leszedted már?
mára ertetted nem?

(#14768) Skynet258 válasza wolruf (#14766) üzenetére


Skynet258
veterán

Nagyrészt marketing ez a Tegra dolog, pont ezért is működik a Chainfire 3D, amivel lehetségessé vált Tegra játékokat futtatni nem Tegra cumón... Olyan ez, mint az Xperia Play, arra is először megjelenik egy játék, aztán feloldják a kódban a korlátozást, és fut onnantól majdnem mindenen... ;)
Ezért is adtam el könyebb szívvel a 2X-et, mert a Sprinkle pl. nagy kedvencem volt, de fut SII-n is.
Egyébként ha már Sprinkle, itt van egy másik baromi jó vizes játék, alig bírom letenni, ami ritka nálam. :K

https://geekpulse.hu

(#14769) Rotate válasza simi12345 (#14767) üzenetére


Rotate
veterán

én is egész nap várom, gsmarenán mára írták... valami gebasz lehet, valszeg a napokban, megjelenik, kell sasolni minden nap :)

(#14770) Land


Land
veterán

Mai napon eladtam az O2X-et. Mindenkinek sok sikert a további használatához! Ha tudok segítek a jövőben is. :R

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14771) Rotate válasza Land (#14770) üzenetére


Rotate
veterán

mire cseréled?

(#14772) Land válasza Rotate (#14771) üzenetére


Land
veterán

Majd az okosok megmondják a "Melyik okostelefont válasszam" topicban. Remélem majd válaszolnak..:) Egy magos lesz "csak" szerintem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14773) Marteen4 válasza Land (#14772) üzenetére


Marteen4
tag

Hát nem sokáig tartottad meg:D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#14774) simi12345 válasza Rotate (#14769) üzenetére


simi12345
tag

ok thx
majd lesem
jó kis game lehet, ingyen meg nem drága :))

(#14775) Land válasza Marteen4 (#14773) üzenetére


Land
veterán

1 hónapig. Volt ami 1 hétig se bírta. :D De pénzügyileg semmit nem buktam rajta, szóval nem vérzik a lelkem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14776) kmisi99


kmisi99
addikt

Nalam ennek a rohadt cyanogennel nagyon merul. Olyanok meritik amiket kb nem is hasznaltam [link]
egy ejszaka alatt kb 40% ot merult

[ Szerkesztve ]

(#14777) dergander


dergander
addikt

most érdemes várn i telefon vásárlás terén,LG ez a név már nem lesz sose nyerő akarámi világelső dolgot hoz be nálam csak kényszerből van,nemtudom jópénzért eladni igy megbarátkoztam vele,én megvárom a 4-5 magos szériát mind a HTC edge valamint az új exy processzoros samukat talán azok mindig jók lesznek

Ebből a telefonból csak akkor lesz normális telefon ha újrakezdik a telefonra az androidot normális softver kezelő emberekkel,mert a telefonba lenne erő,de hogy igy elvan folytva mert nem tudnak rendszert optimalizálni háát,talán az ICS de ha azse akkor mind1 mire elérnénk odáig itt lassan mindenki eladja mobilját :DD

[ Szerkesztve ]

(#14778) BrandonXXV válasza drpele (#14759) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Igen, láttam már, hogy Te foglalkoztál vele. Örömteli, ha újra tudsz foglalkozni ezzel a dologgal :)) Igaz nagyon kezdő vagyok és időm se mindig van, de szívesen segítek amiben tudok, ha gondolod.

(#14779) djstavross


djstavross
tag

Valaki esetleg a fentebb feltett kérdéseimre tudna választ adni?

(#14780) dergander válasza kmisi99 (#14757) üzenetére


dergander
addikt

Bocs most olvastam,hát ha ki is jön decemberbe akkor felesleges volt kiadni a 2.3 mert egy rendszer ami 1 hónapot lenne jelen..hát érdekes,most az LG szerintem kapkod behozni a lemaradást,meglássuk

(#14781) Rotate válasza dergander (#14780) üzenetére


Rotate
veterán

decemberben csak ütemterv lesz :D

(#14782) jooker82 válasza dergander (#14780) üzenetére


jooker82
nagyúr

Decemberben csak az ütemterv jön várhatóan... kétlem,h már decemberben rajta lenne az egyik telefonon az ICS..de ne legyen igazam...
Inkáb január közepe vége lesz a hivatalos szerintem...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14783) janes74 válasza jooker82 (#14782) üzenetére


janes74
senior tag

Vagy július.... :U

(#14784) jooker82 válasza janes74 (#14783) üzenetére


jooker82
nagyúr

ha az ütemterv meglesz,akkor nem..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14785) tommjee


tommjee
senior tag

Ha minden igaz holnapra meglesz az O2X-em ! :C Nagyon várom már ! CM7-et bisztos teszek rá ! Pont most olvastam mobilarernán hogy jön az ICS is :) várom nagyon :)

(#14786) Naras


Naras
őstag

Nekem kicsit mintha torzítan a hang, amikor a másik fél hangosabban beszél. Más is találkozott hasonlóval?
Másik meg, egyik-másik app időnként gondol egyet, és "Sajnáljuk! Az alkalmazás folyamata váratlanul leállt. Kérjük próbálja újra." szöveggel elszáll. Főként a Pocket God - nál tapasztaltam, mikor az óceánt húzom balra, illetve a Quadrant is kidobta párszor, mikor indítottam voln a Full Benchmark - ot. Ezt mi okozhatja?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14787) Vizinyenyec válasza djstavross (#14779) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

elöbb a launcher kell feltenni amihez témát szeretnél. a home gomb megnyomása után a telefon felajánla, hogy melyiket szeretnéd használni. legalább ia én így csináltam

(#14788) kmisi99


kmisi99
addikt

Gyári rendszerből melyiket ajánljátok valami v10 meg v20 at látok itt emlegetni azok mik? Nálam a cyanogen nem jó ok nélkül zabálja az akkut az ilyen galéri :F meg a maps holott ki vannak lőve.

(#14789) P-SZ-S válasza Naras (#14786) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Naras:
Hangminőség javítást baseband cserével javíthatsz, illetve inkább csak kísérletezhetsz vele, illetve más romokkal ha annyira zavaró, de biztos megoldás nincs rá.
FC problémákat ( váratlanul leállást) CWM-ben a fix permissions-al tudod javítani, pár ez is próba szerencse. De mindenképp tedd fel a legfrissebb CM7 nightly-t, azzal csak jól járhatsz. Meg talán egy wipe dalvik-cache sem árt CWM-ben.

[ Szerkesztve ]

(#14790) peter_27 válasza djstavross (#14763) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ha EZT szedted le, akkor előbb telepítened kell a Launcher Pro-t, majd a Launcher pro plusz-t (ez már fizetős). Majd ezek után a launcher pro-ban tudod a már letöltött ics témát kiválasztani. visszaállítani/váltani a launcherek (LG, Launcher pro) között már a programok között megtalálható "Kezdő képernyő" (házikó) gombbal tudsz.
Ha mind ezt free-ben szeretnéd akkor a google a barátod ;)

Galaxy S10

(#14791) djstavross válasza peter_27 (#14790) üzenetére


djstavross
tag

Köszönöm szépen a segítséget! ;)

(#14792) derrik válasza jooker82 (#14784) üzenetére


derrik
őstag

decemberre tuti lesz ICS! .....csak az évszám nem mindegy előtte.

(#14793) Vizinyenyec válasza kmisi99 (#14788) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

akkor v10d vagy v20l ami neked kell. elöbbi 2.2 utóbbi 2.3, fözött romok közül viszont a topogigi 2.0-ának van a legjobb akksi ideje

(#14794) jooker82 válasza derrik (#14792) üzenetére


jooker82
nagyúr

Te is ötöst kapsz mára.... A padtársad is megkapta....ha igy folytatjátok..Lese kell vizgáznotok évvégén... :P
negativ nyelvtamfolyam mindenkinek.... :C

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14795) kmisi99 válasza Vizinyenyec (#14793) üzenetére


kmisi99
addikt

És a topogigi 2.0 mi érdemes tudni? 2.2? 2.3? gyári minden gyári widgetek gyári launcher gyári kinézet? Mert nekem az tetszett a gyáriba. Egyébként nem kell nekem nagy akksi idő csak mondom a cyanogen olyan bugos volt hogy ott a galéria ilyen 20-30% ot evett az akksiból úgy hogy nem is használtam. Nekem az egy nap bőven jó.

(#14796) Rotate válasza jooker82 (#14782) üzenetére


Rotate
veterán

Sony Ericssonék márciusra igérik... annál hamarabb biztos nem lesz :) kár is várnotok :)

(#14797) Naras válasza P-SZ-S (#14789) üzenetére


Naras
őstag

Köszi, úgy tűniik (lekopogom) mostmár jó. Belőttem a Permissions - t, azóta nem sikerült kiakasztani. A hangbeállításokkal meg majd még elbíbelődök... amint rájöttem mi az a baseband :DDD :R

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14798) -SamS- válasza drpele (#14759) üzenetére


-SamS-
tag

sikerült találnod valami értelmes BB-t amivel nem túlvezérelt a telefon ? :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14799) derrik válasza Rotate (#14796) üzenetére


derrik
őstag

...pedig ahogyan olvastam, az ICS az első amikor nincs külön tab ill. pda verzió! Így az optimizálásnak is könnyebben kellene mennie......csak az LG az csak LG......

(#14800) Vizinyenyec válasza kmisi99 (#14795) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

itt mindent magtalálsz róla:
forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1254359

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.