Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14301) Martynis


Martynis
tag

Tudna valaki ajánlani valami programot amivel a 3G-t / mobilnetet ki/be lehet kapcsolni?

:R

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#14302) chriss23 válasza peter_27 (#14298) üzenetére


chriss23
tag

Én találtam ICS romot 2X-re a galnet.miui.co.uk oldalon, ami 4.0.1-es rom.

Nem tudom milyen és hogyan fut, mert nincs még meg a 2X, de érdemes lehet kipróbálni.

Galaxy S II-t már láttam youtube-on, amin MIUI ICS ROM-ja fut és teljesen meggyőző. :DD

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14303) kmisi99 válasza chriss23 (#14302) üzenetére


kmisi99
addikt

Azt én is néztem és kegyetlen jól nézett ki a 4.0 már nagyon várom.

Szerdán jön a 2x em ti milyen romot ajánlotok ami gyors és nagyon f@szán néz ki?
Amúgy itt ha felpakolok valami romot később vissza állíthatom gyárira a telót?

(#14304) peter_27 válasza chriss23 (#14302) üzenetére


peter_27
aktív tag

Az a rom már járt a 2x-emen, igaz hogy csak egy teszt erejéig, de az alapja annak is CM7.1. nem tudom hogy hozták össze, de hogy az nem ics-az biztos.
[link]

kmisi99: Igen vissza lehet állítani. Smartflash-el felraksz egy gyári romot. Ez lepucol mindent a telefonról (adataidat is) olyan lesz mint ha most kapcsolnád be először.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#14305) chriss23 válasza peter_27 (#14304) üzenetére


chriss23
tag

Akkor valszeg azt még mellőzni fogom. :DD
Elég lesz ott még a 2.3.4 is szerintem. :))

A tesztek, amiket csináltál nagyon tetszetősek!

UP neki! :C

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14306) peter_27 válasza chriss23 (#14305) üzenetére


peter_27
aktív tag

thx

Galaxy S10

(#14307) peter_27 válasza drpele (#14268) üzenetére


peter_27
aktív tag

Most frissítette magát, ezek szerint 24h a frissítési intervallum.

Galaxy S10

(#14308) Land


Land
veterán

Múltkor írtam, hogy a van nagy bugom a CM7-ben. Méghozzá a telefon app leáll, nincs térerő és csak újraindítás segít rajta. 0218-as BB volt fent. Többek tanácsára feltettem a 0725-v10d-s BB-RIL párosítást, de ma reggel megint ez a hiba lépett fel nálam.. Ez hatalmas bug ahhoz, hogy szemet hunyjak felette. Van ötlet, hogy mi a fene okozhatja még ezt? Ha nem tudjuk kitalálni, akkor valaki segíthetne angolul megfogalmazni a problémát és menne a HSZ XDA CM7 topicjába. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14309) Marteen4 válasza gabcsee (#14299) üzenetére


Marteen4
tag

Engem sem éget, ezért is nem vagyok ideges :D

Annyira nagyon érezhető változások nem lesznek.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#14310) Marteen4 válasza Land (#14308) üzenetére


Marteen4
tag

Bocs a dupláért elfelejtetem hogy van még szerkesztési idő:D

Próbáld meg nyomni CWM-be egy Fix Permissionst talán segít.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#14311) Magnat


Magnat
veterán

Hi,
most jutottam el odáig, h a 2.3-at rootoljam. Persze a Superuser (meg talán a Busybox is) eddig is fent voltak. Nemtom, h ez okozta-e, de az eddig döglassú telefonom szinte megtáltosodott, legalábbis mostmár simán lehet mérni a 2.2-höz, talán gyorsabb is lett.
Lehet, h a Superuser root jog nélkül vmi végtelen ciklusba keveredhetett v nemtom, mindenesetre örö é bódottá.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#14312) Crytek


Crytek
veterán

Valaki help ebben fontos lenne:

A net által letöltött "szemetet" hol tudom üríteni/törölni?

Next PC Upgrade: 2022

(#14313) MrChris válasza Vizinyenyec (#14288) üzenetére


MrChris
nagyúr

Köszi!

(#14314) Land válasza Marteen4 (#14310) üzenetére


Land
veterán

Megpróbáltam. Majd kiderül, hogy segített-e.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14315) Engineer81


Engineer81
csendes tag

Üdv,

Többen írták már, hogy a gyári v10d mennyire stabil. Nos, ezt határozottan cáfolnám, nekem is az van fönn, és sok mindent lehet rá mondani, de, hogy stabil, azt pont nem.

A kérdésem az lenne, hogy elképzelhetőnek tartjátok-e, hogy a gyári LG időjárás widget miatt nem stabil a rendszer. Van egy olyan gyanúm, hogy a progi nem stabil és képes megakasztani vagy akár újraindítani a telefont.

Akiknél stabil a v10d, őket is kérdezném, hogy az LG időjárás widget-et használják-e vagy lecserélték?

Előre is köszi a válaszokat.

O2x - 2.3.4

(#14316) Land válasza Engineer81 (#14315) üzenetére


Land
veterán

Ez 2.2 ugye? Nekem is újraindult az. Frissíts 2.3-ra...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14317) Engineer81 válasza Land (#14316) üzenetére


Engineer81
csendes tag

Jaja, 2.2. Az volt a tervem, hogy megvárom a PC Suittel frissíthető verziót, de valszeg a napokban felrakom a 2.3-at így vagy úgy. Addig is jó lenne tudni, hogy elképzelhető-e a hipotézisem. :-)

O2x - 2.3.4

(#14318) Land válasza Engineer81 (#14317) üzenetére


Land
veterán

GSM boltban megvettem a telefont és mondtam, hogy dugjuk már fel tölteni egy kicsit, erre a rádugás pillanatában újraindult. :D Hazamentem és legyalultam... Felejtős a gyári 2.2. Akkor már inkább 2.3 alapú Topogigi, MIUI, CM7 stb... Vagy persze a hivatalos 2.3, ha az is jó.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14319) jooker82


jooker82
nagyúr

hát gyerekek,ma egy havi keresetem lett oda az Ebayen..... :W :( A rohadás vigye el az összes csalót....
Irjatok légyszives [ennek],h kérem vissza a pénzem..... még múlthéten regeltem.... És ma kaptam egy emailt,h ahonnan rendeltem törölték az összes termékét... ráadásul ez a tag másodregje és az előzőt is törölték... attól is rendeltem...
Egszerűen nagyon elvagyok keseredve....Angol tudásom nulla,h ez ügyben tehetnék valamit...
ti ajánlottátok mindig ,h rendeljünk ebayről...Hát köszönöm szép ajánlat..... :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14320) cjvt3o válasza peter_27 (#14267) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Sajnos ez - bár lehet, hogy nem fagy, viszont - nem ér fel a magyarországi (Telenoros) változattal.

A magyar verzióban ugyanis egy kicsit feltupírozták a lokalizációt, így minden hazai települést képes kezelni úgy, hogy a legközelebbi adatokat húzza be, de a kurrens települést nevét írja ki.

(Még nem volt időm szétbogarászni az sql tábláit, de lehet, hogy az lesz az egyedüli megoldás.)

Az általad belinkelt változat sajnos nem tartalmazza ezt a magyar viszonyokra aktualizált adatbázist.

(#14321) Balázs1986 válasza Engineer81 (#14315) üzenetére


Balázs1986
addikt

A gyári időjárás (meg pár másik) widget azon kevés dolgok egyike amit minden rom-ban azonnal kipakolok kezdőképernyőre (naptár, kedvenc névjegyek, rádió, zene, jegyzetek, napi teendők, időjárás, energiagazdálkodás...).
V10d eu open verzió ezzel stabil volt (voda hungary-t nem próbáltam).
Most a gyári 2.3 eu open szintén stabil.
Topogigi rom-okba is bemókoltam, ott sem csinált galibát.

[ Szerkesztve ]

(#14322) Crytek válasza jooker82 (#14319) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnállak nagyon!

De erre szokták azt mondani aki nem ért valamihez mit erőlteti?
Valamit nagyon lecseszhettél ha eltűnt a pénzed.

Paypal--> Csak akkor kapja meg a nyomi a pénzt ha visszajeleztél hogy megvan az áru!

Next PC Upgrade: 2022

(#14323) snipr válasza Martynis (#14301) üzenetére


snipr
aktív tag

Szia!

Kétféle megoldást ismerek... Getjar-on most ingyen leszedhető a Beautiful Widgets, ennek vannak toggle widget-jei, ki lehet pakolni a homescreen-re, és gombnyomásra ki-be kapcsolgatja ezeket (is, meg sok mást is)

Létezik automata megoldás is, erre én a JuiceDefender nevu progit hasznalom, az akkut hivatott kímélni, be lehet állitani mikor miket kapcsolgasson be/ki, én kb defaulton hasznalom > ha sotet a kepernyo (zsebemben van :) ) kikapcsolja a 3G-t és wifit is... ha "felélesztem", akkor bekapcsolja mindkettőt, majd attol fuggoen van-e wifi csak azt hagyja bekapcsolva, ha nincs wifi akkor csak 3G...

Remelem segitettem :)

[ Szerkesztve ]

(#14324) jooker82 válasza Crytek (#14322) üzenetére


jooker82
nagyúr

Paypallal utaltam...akkor elvileg még nincs a kezébe?? kétlem,h ezek után én árut kapnék..ha meg kapok is valószinű hamis lenne,az meg nem kell..
Szóval a pénzem most nemtudom,hol jár... nálam már nincs....
Az eladóknak pedig 99% felett volt az értékelésük és több mint 100 eladott termék,...Ki gondolta volna?? :F

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14325) bostone


bostone
addikt

Valaki említett két problémát az új gyári rommal, mi lenne az?

(#14326) peter_27 válasza cjvt3o (#14320) üzenetére


peter_27
aktív tag

És ezt ki tudnád cserélni benne? Megköszönném, mert sok időjárás widgetet próbáltam, ami legjobban hasonlít erre az a GO Weather, de nekem nem kell azért annyi infó meg felesleges adat. Az Lg-é pont elég volt és még jól is néz ki. Am csak CM/Miui-n nem megy minden más romra vissza lehet tenni TB-vel az eredetit.

Galaxy S10

(#14327) peter_27 válasza jooker82 (#14324) üzenetére


peter_27
aktív tag

Én ezért szoktam csak "Top-Rated Seller"-től vásárolni" Szerencsére velem nem történ még ilyen, de olvastam már sok hasonlóról. Nem tudom mi ilyenkor a teendő de olvass utána a neten, szerintem van esélyed visszakapni a pénzt, de én írnék az ebay-nek és a paypal-nak is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#14328) Zlika válasza jooker82 (#14324) üzenetére


Zlika
aktív tag

Keress a környezetedben valakit aki tud angolul,és vegyétek fel a kapcsolatot az e-bay supportal.Nem hiszem hogy elveszne a pénzed erre van a buyer protection.
Én csak olyanoktól veszek, akiknek 10000+ feedback-je van(lehetőleg pozitív :D ).Sőt inkább csak cégektől.

(#14329) Engineer81 válasza Balázs1986 (#14321) üzenetére


Engineer81
csendes tag

Kösz a választ Balázs!

Sajnos nekem a gyári v10d nem stabil. Végülis mindegy, pár nap múlva felmegy a 2.3. Aztán meglátjuk.

O2x - 2.3.4

(#14330) jooker82 válasza peter_27 (#14327) üzenetére


jooker82
nagyúr

A magyar ebaynek már irtam....remélem minél hamarabb visszairnak... a magyar Paypalnak hol tudok irni?,

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14331) drpele válasza Land (#14308) üzenetére


drpele
senior tag

Ez nem CM7 bug. Nekem anno MIUI alatt csinálta ugyanezt a V10D-s 0715-ös BB-vel.
Próbáld meg a 0502-es vagy a 0824-es BB-t.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14332) Land válasza drpele (#14331) üzenetére


Land
veterán

CM7 alatt mennek ezek? Megcsinálom majd, ha a Fix Permissions után se lesz jó. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14333) Balázs1986 válasza Land (#14332) üzenetére


Balázs1986
addikt

Attól függ. Ha Telenor telefonod van, én nem sok esélyt adnék a 0502bb-nek.
Ha szürkeimport, akkor jó lehet.

(#14334) kmisi99 válasza jooker82 (#14319) üzenetére


kmisi99
addikt

Biztos vannak itt a ph-n akik ki segítenek. Ha jól tudom az ebay vagy a paypal ilyen esetekben megtéríti a károd. Keresd fel itt az ebay topicot és írd le mi történt ott többet tudnak mondani. Ha meg angolul kell írni nagyon jó topic is van a ph-n ahol készséggel lefordítják a mondanivalódat angolra. Ne hagyd magad. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14335) drpele válasza Balázs1986 (#14333) üzenetére


drpele
senior tag

Egyetértek. De ha több P990-es BB-vel ezt csinálja az O2X-e, akkor nagy valószínűséggel a a SU660-as BB-kel fog jó lenni.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14336) Balázs1986 válasza drpele (#14335) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha nem Telenor, akkor lehet, mivel tényleg azt mondják, hogy azok a bb-k jobbak. Viszont telenoros 2x-ek fel se tudnak vele hálózatra mászni (saját tapasztalat szerint legalábbis), nem hogy még stabil is legyen :)
De egyébként igazad van, érdemes lehet egy próbát tenni vele.

(#14337) Szabie85


Szabie85
tag

Ha az SNS-en belül csinálok egy olyat,hogy adatok törlése akkor az milyen adatokat töröl?

Samsung Galaxy S5

(#14338) drpele válasza Szabie85 (#14337) üzenetére


drpele
senior tag

Szvsz a közösségi oldalakhoz kapcsolódó account beállításokat, s az onnan letöltött tartalmakat.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14339) gabcsee válasza peter_27 (#14307) üzenetére


gabcsee
tag

úgy vettem észre, hogy csúnyán zabálja az akksit.. legalábbis ma piszok hamar merült a telóm, úgyhogy legyalultam :K
másfelől meg a °-jelek csúnyán szét voltak csúszva, amikor megnyitottam az előrejelzést, szóval nem az igazi, biztos lesz jobb :DD

(#14340) gabcsee válasza Crytek (#14322) üzenetére


gabcsee
tag

ez butaság.. ebay-en mindenki előre kéri a pénzt, és csak akkor postáz, amikor megkapta pl a paypal account-jára a mánit :K

(#14341) Rotate válasza gabcsee (#14340) üzenetére


Rotate
veterán

de ebay buyer protection az van :) ezt ebay-el szerintem el fogja tudni intézni... de azért én angoltudás nélkül nem álltam volna neki rendelgetni... meg át kell futni mindig a feedbackeket előtte... kétes eladótól butaság vásárolni...

(#14342) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!

Utóbbi pár hétben volt valami fontosabb változás a 2x körül?

Egyre jobban dühít ez a telefon. Múltkor egymás után vagy 6-szor fekete képernyős halál miközben bekapcsolt képernyő mellett jött sms. Természetesen egyszer sem kaptam meg az sms-t... Tegnap mindezt kikapcsolt kijelzővel is eljátszotta... áááá

De mit vegyek ilyen árban az optimus 2x helyett, amire van MIUI :F

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#14343) cjvt3o válasza syl5 (#14342) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ha MIUI-val használod, és úgy kapod a "fekete képernyős halált", akkor miért merül fel a telefoncsere? Akkor a rommal van a gond nem? Vagy abban bízol, hogy a MIUI egy másik telefonra stabilabb kiadással bír?

(#14344) cjvt3o válasza peter_27 (#14326) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Nem tudom, hogy le tudom-e.
Elvileg nincs kizárva, de nem igen volt időm elmélyülni benne, ráadásul - mivel a korábbi BB cserék nem vezettek hasznos eredményre - legközelebb egy 0825-ös BB csere lesz, amit bütykölni akarok a telefonnal, de azt is halasztgatom már vagy 1 hete.

(#14345) bostone


bostone
addikt

Kedves emberek, tudna valaki információt csöpögtetni Telenoros készüléken mennyire vált be az új gyári rom. A gps-el nincsenek már problémák?

(#14346) ntomka válasza syl5 (#14342) üzenetére


ntomka
nagyúr

Inkább ROM-ot, RIL/BB párost, vagy kernelt cserélj, mert ezek jellemzően ezekből eredő problémák. Nem mindent egyből a telóra kell fogni, főleg ha custom ROM-ot használsz.

ツ Headphones on - World off

(#14347) drpele válasza syl5 (#14342) üzenetére


drpele
senior tag

A su-ban kapcsold ki az alkalmazások jogosultságkezelését. Ezzel anno én is szívtam... Rosszul működik MIUI alatt.
CM alatt pl. nem is merték bevállalni a fejlesztők, hogy defaultban bekapcsolják a jogosultságkezelését.

Jó ez a MIUI, de nem annyira, mint amennyire Te bízol benne.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14348) Skynet258 válasza Rotate (#14341) üzenetére


Skynet258
veterán

Ebay visszaadja a pénzt, csak írni kell nekik mi van. Én is visszakaptam a 2500 pénzemet, amikor 32 GB-os memóriakártyát vettem - aztán másfél hónap után megjött a kártya is. ;] Nem eredeti Sandisk, ez látszik a betűkarakteren ami rajta van, de fizikailag valóban 32GB-os. Ingyé jó volt. :D
Jooker, te mennyit fizettél érte, hogy egy havi pénzed ráment? :Y Mert akkor az lehet kicsit sok zseton volt érte...

https://geekpulse.hu

(#14349) syl5 válasza cjvt3o (#14343) üzenetére


syl5
őstag

Mert túl sok volt már a gond a telefonnal. Tényleg szép, jó, gyors, kézreálló, jó az akksija (múltkor 4 napig ment), tökéletes meg minden, csak arra nem megbízható, amire kitalálták :S Csak az a fránya telefonálás, meg üzenetküldés ne lenne..

Igen abban bízok, hogy pl egy másik telefonon stabil lesz a MIUI.

Továbbá azért írtam még, hogy hátha valaki nem csak morgolódik, mint ntomka hanem segít is, mint drpele!

(#14347) drpele
Köszönöm, remélem így stabil lesz!

Root jogok maradhatnak ugye?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#14350) ntomka válasza syl5 (#14349) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem írtam mit tegyél? Nálam tök jól megy most a MIUI, csak az akksi idő rossz, de az sosem volt jó vele senkinek. :)

ツ Headphones on - World off

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.