Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13751) Rotate válasza dergander (#13750) üzenetére


Rotate
veterán

istenem, fejezd már be ezt a nem hivatalos dumát, azt sem tudod miről beszélsz ember...

Balázs1986:

szúszá... :D együtt érzek veled, de hát milyen unalmas is lenne ez a topic trollok nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#13752) dergander


dergander
addikt

Sajnálom hogy értehetelen vagy,én úgy gondolom hogy a cégnek jobban lehet hinni mint neked.Fogadd el,az élet kegyetlen nem mindig van igazunk,sajna nekem itt semmibe sincs,de most neked se! Ez van 1 fél házi pálinka segít,énis ezt iszom!

Ja és még mindig nincs hivatalos,2.3 ha nemhiszed megkérded tölük mi változik és akkor belátod és nem siránkozol itt.kipróbáltam a Rom-ot amit linkeltél felraktam,müködött,csak épp hülyének néztek,mert olyanról irtam hibajelentést ami nincs.

Azt belátom értesz a telefonokhoz 100x jobban mint én,én 5 évre veszek telefont nem vagyok guru,nekem csak az a lényeg tudjon videokt játszani meg zenét,igaz ezt a telefont a GPS meg a kamera miatt vettem meg,nekem egyik sincs,a telefon nem volt egyszerü megvenni,nem olcso volt én beleestem a 110K határba de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#13753) Rotate válasza dergander (#13752) üzenetére


Rotate
veterán

magyar LG support nem egyenlő az LG-vel magával :) köszönöm a figyelmet :)

(#13754) Marteen4 válasza dergander (#13752) üzenetére


Marteen4
tag

Tudnál mutatni bizonyítékot hogy nem jött még ki? Tudnál bizonyítékot mutatni hogy november végén jön? Mert én tudok mutatni hogy már kijött,
[link]

Jééé, milyen érdekes itt november 1.-et írtak, és akkor jött ki a v20L, biztos ez is egy béta verzió, hát nem...ez a végleges. November végén a 3D és a Black-nek lesz frissítése,alaptalanul semmi forrás nélkül ne állítsál hülyeséget, mert hülyének fognak nézni az emberek :D

Az ügyfélszolgalat meg baromságokat mond, le kell szarni őket, de ha a szavuk neked szent és sérthetetlen akkor rendben, még nem jött ki, majd november végén :)

Elnézést ha kicsit undok,bunkó voltam, de már unalmas hogy írogatod a hülyeségeidet csak úgy :)

UI: Amit feltelepítettél v20-t, ugyan ez lesz Mo.-n is, semmi változás nem lesz benne :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13755) lbalog01 válasza Marteen4 (#13754) üzenetére


lbalog01
tag

most miért bántjátok :F :F :F
1. az, hogy már van hivatalos 2.3 a világ többi részén egy tény, én is ezt használom :K
2. az is elképzelhető, hogy kicsinyke hazánkba egy hmmm.....mondjuk úgy "nem ortodox" verzió készül és az még nem ért ide, így a magyar LG cáfolata is valid, ha ő a Froyoban hisz, hát istenem :U :U :U :N
ergo / nem Szikora Robi /: mindenkinek igaza van ;] :)) :N :N :N

***ROGER***

(#13756) jooker82


jooker82
nagyúr

A marketet milyen programmal érdemes jegelni?? és hogyan kell??
Meg az on screen phone az másnál is megy,ha nincs is használatba?? Azt se tudom,hol kell kiiktatni... :F :((

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13757) horseface77 válasza jooker82 (#13756) üzenetére


horseface77
tag

Titanium backup-ot ajánlom.Kilistázza a progikat megkeresed rányomsz és lesz egy"jegel" opció.én is lefagyasztottam rögtön.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#13758) Feci40 válasza dergander (#13750) üzenetére


Feci40
tag

Mint írtam V10b alatt nem volt mobiltévém a Tmobilnál ,streaming nem működött, akkor kisegített a VLC Direct Pro. Felraktam V10d szoftvert VLC nélkül egyből tudtam használni a mobiltévé.
Most megint ott tartok megint nem működik V20l 2.3.4 el, és még VLC- vel sem, ennyit a szoftverükről.

[ Szerkesztve ]

(#13759) derrik válasza AMG (#13746) üzenetére


derrik
őstag

Megint többek lettünk a hozzászólásodtól......"kedvességet tanultunk"

(#13760) derrik válasza dergander (#13750) üzenetére


derrik
őstag

Besz******s!! Végre lesz tökéletesen használható telefonom!
Mert a "nem hivatalos v20l" 99,9%-on teljesít !.....a hivatalosba már bele sem merek gondolni !! :R

(#13761) peter_27 válasza jooker82 (#13756) üzenetére


peter_27
aktív tag

A Root uninstaller-el szoktam törölni vagy fagyasztani a dolgokat. Az on screen phone-t töröltem. Ha a markettel az a baj, hogy nem szeretnéd az újat, akkor a market updatert kell fagyasztani. De inkább ajánlanám az új marketet, gyorsabb és be lehet állítani rajta, hogy csak wifi-n frissítsen.

Galaxy S10

(#13762) dfcwolf válasza jooker82 (#13736) üzenetére


dfcwolf
tag

Az lenn jó, ha nem kéne kapcsolgatni...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#13763) AMG válasza Balázs1986 (#13747) üzenetére


AMG
tag

savanyú a szőlő mi ombre?? :DDD

(#13764) dfcwolf válasza peter_27 (#13761) üzenetére


dfcwolf
tag

Akkor lehet törölni az On Screen Phonet? A root uninstaller kell hozzá? Gondolom, hogy ahhoz root jogosultság is kell... Mit érdemes még kitörölni róla, ami nem kell? Úgy emléxem a vírusirtót is...

Jó tudom, olvassak vissza... :) De több mint 13000... :D

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#13765) roti86 válasza lbalog01 (#13755) üzenetére


roti86
őstag

Mért ne lehetne igaza?

"The exact timing of the upgrades in each market may vary because of the different requirements in each country with respect to domestic operators and models. Please contact local service representatives to check the specific upgrade schedule in your market."

Forrás

(#13766) Rotate válasza roti86 (#13765) üzenetére


Rotate
veterán

de ő nem azt írja, hogy amik eddig kijöttek nem ide vannak szánva, hanem hogy ezek nem hivatalos frissítések... ami baromság... valahol hivatalosan kijött, és valaki megoldotta, hogy itt is elérhető legyen...

sőt, az LG oldaláról a magyar kdz is elérhető, attól függetlenül, hogy a PC Suite még nem érzékeli... de a PC Suite sosem érzékel semmit rendesen, és ha talál is, akkor független telefonokra szolgáltatós ROM-ot rak...

és megsúgok még valamit, felesleges _magyar_ ROM-ra várni, mert tapasztalatból mondom (eddig az összes frissítésénél így működött a dolog) egész Európában az összes ROM-ban ugyanaz van... sőt van, hogy még akkor is ha más jelzésük van...

egyébként a forrásod is pont ezt írja... kész az update, valahol kijön hamarabb van ahol pedig később... de ugyanarról a ROM-ról van szó...

[ Szerkesztve ]

(#13767) derrik


derrik
őstag

%-os akku kijelzést lehet valahogyan az alap GB-re varázsolni ????

(#13768) peter_27 válasza dfcwolf (#13764) üzenetére


peter_27
aktív tag

Természetesen kell hozzá root jog, mint ahogy a titanium backup-hoz is. és szinte mindegyik hasonló tudással rendelkező app-hoz. Én töröltem a car home-t, e-mail-t (nem a gmail.-t) f-secure-t, on creen phone-t, a beépített backup-ot (titaniumot használok helyette), market updater-t fagyasztottam.

Galaxy S10

(#13769) jooker82 válasza horseface77 (#13757) üzenetére


jooker82
nagyúr

A titanium backuphoz kell rootolni a telefont?? Találtam a marketen egy ingyenest,melyhez oda van irva,h root...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13770) ntomka


ntomka
nagyúr

Visszaraktam a topogigi-t az összes sp-vel. Nálam még mindig ez működik a legjobban. Remélem felépül az apja és viszi tovább ezt a remek ROM-ot.

ツ Headphones on - World off

(#13771) Rotate válasza jooker82 (#13769) üzenetére


Rotate
veterán

igen kell hozzá root

(#13772) Balázs1986 válasza AMG (#13763) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha annyira ismered az "off" fogalmát, mint amennyire el tudtad magyarázni, miért nem használod?
És egyébként is: van a telefonról bármi saját tapasztalat, amit használat közben szerzel? Megoszthatod, hogy tényleg érdemi megnyilvánulásaid legyenek.
Te tényleg nem látod, mekkora troll vagy :)
Na befejeztem, csinálj még nagyobb hülyét magadból...megy az nélkülem is :)

derrik: Igen, lehet. Annyi hátránya lesz, hogy az értesítősáv többi eleme is a régi (kék) lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13773) horseface77 válasza jooker82 (#13769) üzenetére


horseface77
tag

Igen kell,bocsi ezt nem írtam oda csak nekem már annyira megszokott,hogy rootolva vagyok.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#13774) Balázs1986 válasza ntomka (#13770) üzenetére


Balázs1986
addikt

A voodoo-nál viszont nagy a csend...kezdem úgy gondolni, hogy abból nem lesz már semmi :/

(#13751) Rotate: Köszi :D De nem értik...még mindig...és aztán pont ezzel jönnek, hogy sok a hsz, nyilván ennyire sz*r. Azt nem veszik észre, hogy a hsz-ek (fontosságukhoz képest kirívóan nagy) része mostanában az ő szüleményük :)

dfcwolf: Ha törölni akarsz gyárit, akkor kb. vírusirtó, on-screen-phone, car home, lg app advisor, ha nem használod akkor sns. Így elsőre ezek ugranak be.
Mondjuk nekem megférnek, ki tudja mikor jön meg a kedvem mondjuk egy car home próbához :D

[ Szerkesztve ]

(#13775) ntomka válasza Balázs1986 (#13774) üzenetére


ntomka
nagyúr

Szerintem sem. De legalább kimondaná supercurio, hogy bocs, de nem érdekel az O2X.

ツ Headphones on - World off

(#13776) AMG válasza Balázs1986 (#13772) üzenetére


AMG
tag

majd akkor teszem off-ba ha én úgy gondolom! Egyelőre te vagy az egyetlen itt aki leáll mindenkivel vitázni + és észre sem veszi, h folytatja a trollkodást! (nagyon szereted ezt a szót használni) És az is valószínű, hogy te leszel az utolsó ember a földön aki még mindig O2x-et fog használni amikor már mindenki használahtó telefonnal mászkál! :)
( a nevelőtanárok nem szólnak érte, hogy egésznap itt lógsz?)

(#13777) Rotate válasza ntomka (#13775) üzenetére


Rotate
veterán

Valszeg beletörött a bicskája, és kínos bevallani...

(#13778) Balázs1986 válasza ntomka (#13775) üzenetére


Balázs1986
addikt

Jaja. És mivel xda-n azt írják, hogy beszéltek vele és csinálja, most még vásárolják szorgalmasan az app-ot, ami neki bevétel. Nem korrekt. Szóval ha másért nem is, ezért remélem, mégis ráadja a fejét. Csak nem nagyon bízom benne :(

(#13779) Crytek


Crytek
veterán

Én egy valamit nem értek a mai világban.Lassan kb már olyan szinten vannak a cuccok beleteszem a telót egy fazék meleg vízbe mire kiveszem megfőzi helyettem a babgulyást seggemet is kitörli helyette szóval lassan mindent tudnak már.Az aksit terén meg kb lószart nem tesznek.Azt megértem hogy 2 mag meg nagy kijelző meg minden szar de 10 óránál azért működhetne többet is a telefon.
Nagyon remélem megélem még azt a kort amikor az aksi rész is fejlődik majd a telefonokba!

Next PC Upgrade: 2022

(#13780) Dawee válasza Crytek (#13779) üzenetére


Dawee
tag

Igen, nagyon megállt a tudomány úgy 1500-1800 mAh körül, pedig még jórégen emlékszem olyan telók voltak, hogy amikor tölteni kellett előtte fél órát kerestem a töltőt hol van, mert azt se tudtam hova lett rakva. Hát ma nem kell keresni :D elég sűrűn van használva, bár én nem panaszkodok nekem 2 napot lazán kibír az én használatommal.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#13781) ntomka válasza Dawee (#13780) üzenetére


ntomka
nagyúr

10 évvel ezelőtt ez a mondat így hangzott: "bár én nem panaszkodok nekem 7 napot lazán kibír az én használatommal". :D

ツ Headphones on - World off

(#13782) peter_27 válasza ntomka (#13781) üzenetére


peter_27
aktív tag

Vannak fejlesztések de mire ezek kereskedelmi forgalomban is használhatóak lesznek elérhető áron, addigra tegra10-nél fogunk járni :F

Galaxy S10

(#13783) dfcwolf válasza peter_27 (#13768) üzenetére


dfcwolf
tag

Köszönöm ezek értékes infók! Amikor az autós tartóba pattintom. telót, akkor elindul a Car Home. Ha letörlöm akkor mi fog történni?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#13784) MrChris válasza Dawee (#13780) üzenetére


MrChris
nagyúr

Valszeg azt a telót teledonálásra és smsre használtad, de legalábbis 10ed annyit kaptál tőle mint ettől. Töredék ekkora teljesítményt, kijelzőt, minőséget. Az akksi nem követte a többi alkatrészt és a gyártók sem ígérik csak azt hogy 5-8 évente duplázódik a kapacitás.

(#13785) peter_27 válasza dfcwolf (#13783) üzenetére


peter_27
aktív tag

Semmi, a car home azért indul el, mert az autós tartóban van egy pici mágnes, ezt érzékeli a telefon és indítja automatikusan a programot. Én ezért töröltem le mert az övtokom mágneszáras és állandóan elindult mikor a tokba raktam telefont.

Még törölhetőek Balázs1986 által javasoltak ha nem használod. Az sns (LG facebook twitter myspace) pl. állandóan fut feleslegesen.

Galaxy S10

(#13786) Crytek


Crytek
veterán

A menüből hogyan tudom a programokat törölni?

google csevegő, twitter ,car home facebook,myspace nem kellene nekem de sehol nem találok törlés részt :(

Next PC Upgrade: 2022

(#13787) peter_27 válasza Crytek (#13786) üzenetére


peter_27
aktív tag

Root jog kell, és root uninstaller hozzá.

Galaxy S10

(#13788) Crytek válasza peter_27 (#13787) üzenetére


Crytek
veterán

Ez most hirtelen nagyon kínai nekem mi az a root jog és hogyan szerezhetem meg?

Next PC Upgrade: 2022

(#13789) drpele válasza AMG (#13776) üzenetére


drpele
senior tag

Ha nem vennéd észre, akkor jelzem, hogy Te vagy itt, aki épp aktuálisan trollkodsz...
De, hogy miért kell azon vitatkozni, hogy az O2X általánosságban sz@r e vagy sem, azt nem értem. Semmi értelme...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#13790) janes74


janes74
senior tag

CM-hez milyen kernelt ajánlotok?

(#13791) tamasgal válasza janes74 (#13790) üzenetére


tamasgal
senior tag

CM-hez milyen kernelt ajánlotok?

Ez engem is érdekelne! :)

[ Szerkesztve ]

(#13792) peter_27 válasza Crytek (#13788) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nagyon leegyszerűsítve a dolgokat, te a telefonodon csak felhasználó vagy, Telepíthetsz programokat és amit feltelepítettél azt el is távolíthatod, de a rendszeralkalmazásokat csak használhatod, de nem módosíthatod/távolíthatod el. Ehhez rendszergazdai jogok (root jog) kell. A rendszergazda szintű hozzáférés megszerzését hívják rootolásnak.

Ha még nem frissítetted a rendszered: android verzió: 2.2.2 (LGE verzió: V10B, V10C, V10D) rom van a telefonodon akkor egyszerű a rootolás az 1.hsz-ben megtalálod a módját.

Ha már frissítetted 2.3.4-re (V20L) akkor Balázs1986 leírta hogyan kell. Természetesen mindent csak saját felelősségre mert elvileg a root garivesztéssel is járhat!! (szervizesen múlik)

Galaxy S10

(#13793) jooker82


jooker82
nagyúr

Ha van egy pannonos telefonom,melyet kifüggetlenitek..(Nem telenor által) ,akkor az LG továbbra is vállal érte garanciát??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13794) jooker82


jooker82
nagyúr

Most nézem,h van ez az NCK kódos függetlenítés...Ez hogyan és hol működik??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13795) derrik


derrik
őstag

http://m.hvg.hu/Tudomany/20111105_android_reklamacio
.....kB ez van

(#13796) lbalog01 válasza jooker82 (#13794) üzenetére


lbalog01
tag

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

***ROGER***

(#13797) fuzzyka válasza tamasgal (#13791) üzenetére


fuzzyka
tag

Én a swiftextremet használom 1,2 Gh-en, gyorsnak gyors, üzemidőről még nemtok mit mondani mert nem rég volt batterywipe! hibát nem tapasztaltam még...Nekem tetszik!!

Üdv

(#13798) jooker82 válasza lbalog01 (#13796) üzenetére


jooker82
nagyúr

Köszi szépen... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13799) mattam válasza fuzzyka (#13797) üzenetére


mattam
csendes tag

Az üzemidő nekem ezzel a kernel+rom párossal hihetetlen jó:1nap 10óra elteltével maradt még 32%...
Ebben volt játék,wifi,beszélgetés.....minden.
Magasan az eddigi legjobb!

(#13800) Land


Land
veterán

Ma a Topogigis telefonom Guerilla Bob THD kilépése után újraindult.:(
Érik a CM7:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.