Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14601) Tesztelo.hu válasza Tommysd1 (#14590) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Használd a Gyári LG PC Suite-ot vagy az LG Mobile Update-t, az majd megtalálja neked.

(#14602) kmisi99


kmisi99
addikt

Van olyan rom ami úgy néz ki mint a gyári csak nem olyan vacak? Mert nekem ez a cyanogen nem jön be a bladen jó volt de a gyári LG sokkal jobb számomra csak ház az nem a leg simább.

(#14603) Tommysd1 válasza Tesztelo.hu (#14601) üzenetére


Tommysd1
csendes tag

eddig nem találta, de mire újra elolvastam a fórumot már sikerült is. Magyar nyelv nem lesz rajta? mert a nyelvek között alapból az volt kiválasztva de a választhatók között nincs és csak néhány cucc magyar, a többi angol.. a kamerát hogy tudom használni?

(#14604) horseface77 válasza Tesztelo.hu (#14600) üzenetére


horseface77
tag

Ha ezzel a hibával beviszem a szervízbe mit tudnak mondani? A mostani állás szerint így a készülék nem javítható mivel ez az orbitális hiba a hivatalos szoftverrel jelentkezik.Eszerint vissza kéne kapjam a vételárat. :W

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#14605) Slovak


Slovak
tag

Írtam korábban, hogy hajnalban felraktam a CM7-et, nightly204-gyel. Szuper is volt az egész, jó fotók miuihoz képest é s hát a fogyasztás. eszméletlen jó volt. Meddig is? Egészen addig, míg fel nem toltam rá azt az appot, amit egyikőtök ajánlott, problémám ugyanis az volt, hogy nem szinkronizált a gmail-lel a teló. Feltoltam, szinkronizál, minden fasza.. Viszont: ZABÁLJA AZ AKKSIT!!! Wi-fi kikapcs, ha képernyő kikapcs, nem terhelem sokkal erősebben, mint addig. Szóval a kutya itt van elesve. Mitévő legyek? Jah, ráadásul a wi-fi baszakszik, folyamatosan elmegy. Képernyő bekapcs, van wi-fi, majd úgy 30-40 sec után elmegy. Ha manuálisan kikapcsolom a wi-fit és vissza, nem kapcsolódik. Csak képernyő kikapcsolás és visszakapcsolás után. Erre is van egy progi?

(#14606) Slovak válasza kmisi99 (#14602) üzenetére


Slovak
tag

Mennyt kérsz a blade-ért? Barinőmnek lehet jó lenne..

(#14607) P-SZ-S válasza kmisi99 (#14602) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

A Cm7-hez léteznek témák ;) . Galaxy S, Galaxy Nexus, HTC Sense... akármit csinálhatsz belőle.

(#14608) kmisi99 válasza P-SZ-S (#14607) üzenetére


kmisi99
addikt

Azokat én valahogy sose tudtam felrakni mindig csomó fájl semmi leírás. Hol tudnék ilyen témákat keresni? Mert pl a htc vagy samsung téma érdekelne is.

(#14609) Land válasza Slovak (#14605) üzenetére


Land
veterán

Nos néztem én is és nem tudom, hogy Gmailt pl. fél órás Sync-re hogy lehet beállítani. A Wifinél ez normális, amit írsz, mivel alapból arra van beállítva, hogy képernyő offnál kikapcsoljon. Itt tudod beállítani, hogy állandó legyen a Wifi: Wifi beállításoknál Bal érintőgomb, speciális és ott kell beállítani, hogy hogyan viselkedjen a Wifi.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14610) P-SZ-S válasza kmisi99 (#14608) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Igen, valóban nagyon bonyolult, van összesen 1db .apk fájl és azt kell feltelepíteni, majd theme chooserből kiválasztani :) .
ITT nézegess CM7-hez.

[ Szerkesztve ]

(#14611) KyseeD válasza Vizinyenyec (#14535) üzenetére


KyseeD
csendes tag

Jah hogy nem működik a 2.3 mal.??
Hát ez valahogy kimaradt az infó szórásból.
és mit ajánlasz.?? (Ha nem nagy gond megkérdezem)..:D

Lg Optimus 2X

(#14612) drpele válasza suppe (#14591) üzenetére


drpele
senior tag

Ez viszont egyértelműen Telenor probléma...

A gagyifon céges telefonomra fél nap késéssel kézbesítette a köcsög Telenor a céges felügyeleti SMS-eket... S némelyiket 4-5x is...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14613) Land válasza KyseeD (#14611) üzenetére


Land
veterán

Néztem előbb Nexus S CM7 videót és hát ahhoz képest messze nem smooth a Képernyő lapozgatás vagy a programok görgetése. Rendesen laggol nekem. Nem értem egy ilyen HW-en ez hogy lehet... :O

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14614) kmisi99


kmisi99
addikt

Mindenkinek ajánlom ezt az adw launchert mérföldekkel jobb mint a gyári fos adw. Nagyon gyors ezzel még a zte bladem is gyorsabb volt mint az optimus az alap adw vel [link]

P-SZ-S
Nézegettem én találtam is pl optimusot de az is csak a notifications-t csinálta át Az a baj van egy millió szar ami egy kis dolgot alakít át. Eddig még nem találtam olyan témát ami gyökeresen átalakítja a launchert a menüt a notificationst meg mindent.

(#14615) djstavross


djstavross
tag

Szép estét Urak!

Véleményeket szeretnék kérni! Új rom, újra buhera! :D Úgy döntöttem kap a teló egy gyalut! Csak gyári rommal állok szóba, ezért úgy gondoltam, hogy smartflash-el felteszem az MO-ra szánt v20l-et! Aztán ha nem válik be szerintetek van-e értelme az egyéb országokba szánt v20-as romokkal kísérletezni, vagy vissza a v10d 0725-ös? Ezek az alternatíváim! Szerintetek?

(#14616) Land válasza kmisi99 (#14614) üzenetére


Land
veterán

Én Adw Launcher Ex-et használom, amely többet tud, mint az alap Adw Launcher.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14617) kmisi99 válasza Land (#14616) üzenetére


kmisi99
addikt

Azért érdemes megnézni azt amit én linkeltem. Azt a launchert még kelzsoca optimalizálta ugyan blade re de optimuson csodásan száguld.

(#14618) zolxer válasza djstavross (#14615) üzenetére


zolxer
csendes tag

Hali.
Nekem is a V20I van fenn és sima ügy.Merem ajánlani egy naja van fenn egyenlőre ok.

(#14619) Land válasza kmisi99 (#14617) üzenetére


Land
veterán

Kiprobaltam. Ez se smooth maximalisan. Lehet Kernelt cserelek majd holnap. SwiftExtreme van fent. Vagy en mar nem tudom mi lehet a ludas. Az is lehet hogy ennyit tud a telefon.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14620) djstavross válasza zolxer (#14618) üzenetére


djstavross
tag

Smartflashelném, de errort kapok már az elején! Miért?

(#14621) Vizinyenyec válasza kmisi99 (#14602) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

neked akkor egy topogigi rom kell

(#14622) Rotate válasza horseface77 (#14604) üzenetére


Rotate
veterán

örülj neki, vidd a szervizbe, és mondd, hogy és a 2.3 miatt vetted, a 2 meg úgy látszik nem megy együtt :) legalább kapsz pénzt valami jobb telefonra :)

(#14623) zolxer válasza djstavross (#14620) üzenetére


zolxer
csendes tag

Egyszerűbb ha LG PC Suite IV-el csinálod az pikk pakk feldobja.
Azt vettem észre hogy sokkal jobban sikerülnek ezek a frissítések ha előtte teljesen legyaluod a telót és a memkarikat is.Legalább is ez az észrevételem gondoltam hátha nátha.

(#14624) zolxer válasza zolxer (#14623) üzenetére


zolxer
csendes tag

kimashynak

(#14625) kmisi99 válasza Vizinyenyec (#14621) üzenetére


kmisi99
addikt

Lehet meglesem kösz!

(#14626) b3Ro válasza Land (#14613) üzenetére


b3Ro
senior tag

azert azt mutatja a csoka, h 1400 MHz en megy a proci, szoval az is besegit...

az viszont nem tudom, h tudta berakni a hatterkepet ugy, h ne szethuzza az osszes ablakra, ertem ugy, h nekem van 3 ablak, es ha berakok egy kepet, akkor az szetlessz huzva a 3 ablakra !

(#14627) Vizinyenyec válasza KyseeD (#14611) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Balázs útmutatásait kövesd:
Menete:
1. Telefon kikapcs, akksi kivesz, MINDKÉT hangerő gombot nyomva tart, usb bedug
2. Flash-recovery.bat fájlt elindít
3. External vagy internal sd kártya kiválaszt (én external-ra tettem fel)
4. Ha a 3. végzett, usb kihúz, akksi berak, telefon bekapcsol, de úgy, hogy bekapcs mellett "hangerő le" gombot nyomva tart egészen a második LG logóig (tehát nem a sima, hanem a lila hátterű). Ott már el lehet engedni.
5. A telefon belép a cwm-be. Itt install zip from sd card, choose zip from sd card, su303.zip kiválaszt, telepít.
6. Restart, telefon elindít. A rendszeralkalmazások közt ott lesz a Superuser. Marketre belép, keresés, Busybox Installer. Telepít.
7. Nem hiszem, hogy kellene, de biztos ami biztos, újraindítás.
És kész

(#14628) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

nem tud valaki olyan progit ami olyan mint a winampban meg a wmp-ben van? a zenére mozgó animációra gondolok

(#14629) djstavross


djstavross
tag

Na itt a költői kérdés! Valahol láttam, hogy ha smartflashhel takarítom a telefont a marketben akkor is benne maradnak az előzőleg letöltött programjaim, hogy miket szedtem le. Ezeket hogy tudom elővarázsolni? Mert nem találom őket!

(#14630) cjvt3o válasza djstavross (#14629) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Azért maradnak benne, mert a market server sql adatbázisa tárolja az azonosítódhoz, és az ahhoz kötött telefonokhoz kapcsolva, hogy mit telepítettél a marketről.

Ugyanígy látod a marketben a telepített app-jaidat, ha a desktopodról logolsz be egy böngészővel a marketre (akkor is, ha a telefonod mondjuk ki van kapcsolva), illetve ugyanígy tudod telepíteni bármelyik telefonodra a desktop böngészős marketből is.

A marketen csak akkor kerül rögzítésre, hogy leszedtél egy app-ot, ha a telefonos market alkalmazással teszed (online állapotban).

Tehát a market nem naprakész, és a telefon alkalmazás-adatbázisával nem végez háttér-szinkronizációt, legalábbis 2.3.x és kisebb verziószámú disztribeken.

(#14631) cjvt3o válasza Balázs1986 (#14588) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Telenor / SIM.

Megpróbálhatod bejelenteni a Telenornál, amennyiben nem friss a SIM kártyád, valószínűleg küldenek rá egy misztikus SIM frissítést, ami aztán vagy segít, vagy nem.

Ha nem segít, akkor valószínűleg az érintett körzetben lévő tornyok illetve fogadóállomásokban van a hiba, indíthatsz vizsgálatot, akkor pár napon keresztül mindennap felhívnak majd a Telenortól, mindent újra és újra elmondatnak részletesen (ha három napnál régebben tapasztaltad a hibát, akkor eleve jelzik, hogy 3 napig tárolják csak a log-okat), egészen addig, míg egyszer nem érnek el, akkor majd kapsz egy levelet, hogy mivel nem voltál elérhető, így a kivizsgáláshoz szükséges adategyeztetés hiányában nem tudnak foglalkozni a bejelentéseddel.

Aztán várhatóan egyszer csak elmúlik a dolog, ami azt jelenti, hogy az érintett tornyok ill. fogadóállomásokat érintő sw/hw hibát elhárítják.

(Egyébként szvsz ez a Telenor 3G/3,5G/? fejlesztéseivel van kapcsolatban, valamiféle alfolyamat mellékhatása lehet, amit az alfolyamat befejeződése, vagy egy másik alfolyamat mellékhatása old meg. De ez csak feltételezés.)

(#14632) djstavross válasza cjvt3o (#14630) üzenetére


djstavross
tag

Köszi a választ! Végül is feladtam! Megy vissza a v10d 0725... :S Az legalább stabil volt az utóbbi időben! El tudtak érni, meg jó volt! Ez???? PF....pozicionálás után eldobja a gps jelet, laggol feloldásnál a fényerő meg nem zárja be automatikusan a progikat, illetve az akksi idő is megromlott...Ha lesz működő 2.3.4-es gyári szoft jelentkezem! :D Addig élem a boldog Froyo-s 2x tulajok életét! :D

(#14633) Slovak válasza djstavross (#14632) üzenetére


Slovak
tag

Na tessék.. :)

(#14634) Slovak válasza Land (#14609) üzenetére


Slovak
tag

Értelek és ismerem ezt a beállítást, de az én problémám nem ez. Kezemben a telefon, neteznék, face, szokásos és elmegy a jel. Érti? :)

(#14635) Slovak válasza Land (#14609) üzenetére


Slovak
tag

Nos, először lelőttem a CPU tunert, valamilyen megfontolásból, nem-e az zavar be, de nem siekrült. Végül ahol mondtad, ott lekapcsoltam, hogy alvóba álljon automatikusan, visszakapcsoltam a CPU tunert és most jónak tűnik. Nem gondoltam volna, hogy alvóba kapcsol használat közben..

(#14636) Land válasza b3Ro (#14626) üzenetére


Land
veterán

Kikapcsolta sz asztalkep gorgeteset.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14637) b3Ro válasza Land (#14636) üzenetére


b3Ro
senior tag

hol talalhato ? cm 7 nightly 202 van fent nekem

(#14638) kmisi99


kmisi99
addikt

cm204 nél nálatok az usb nem szar? Nekem hol hajlandó csatlakozni néhol meg az van hogy leszarja kiírja hogy usb használatban de nem mutatja a memókarit.

(#14639) derrik válasza Slovak (#14633) üzenetére


derrik
őstag

Na

[ Szerkesztve ]

(#14640) derrik válasza Slovak (#14633) üzenetére


derrik
őstag

...ezzel én is így vagyok

(#14641) kmisi99


kmisi99
addikt

Na kipróbáltam a fényképezőt is elégé hányadék képeket csinál sokszor elmosott életlen színtelen fakó képek(bár szart se értek a fotózához de az n82 őm lazán veri). A videó viszont nagyon kellemes minsőségű.

[ Szerkesztve ]

(#14642) simi12345 válasza djstavross (#14632) üzenetére


simi12345
tag

hi.
látom nem győzött meg a gyári GB
hogyan tetted fel? lg updater, kdz vagy smartflash?

(#14643) bazs.android


bazs.android
csendes tag

OFF

Nézzétek meg műsorainkat: Android Gamers TV

http://www.youtube.com/user/AndroidGamersTV

Bocs az OFF-ért

[ Szerkesztve ]

(#14644) Cs@bo


Cs@bo
csendes tag

Sziasztok! Van akinek MIUI-n jó gps? Nálam nagyon rossz. Több percig keresi a jelet, és utána is mindig eldobálja. Viszont CM7 204-es nightlyval nagyon frankón müködik. Ha valaki tud valami megoldást miuira, ne tartsa magában. GetRIL progival már rátettem másik Rilt, fasterfixet is próbáltam, de semmi javulás...

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#14645) KyseeD válasza Vizinyenyec (#14627) üzenetére


KyseeD
csendes tag

Nagyon köszönöm az infót kollega.!! :D
Még egy utolsó kérdés..mi a legrosszabb dolog ami történhet a telefonnal a folyamat során. (ha valamit elb*sznék...bár bizom magamba. :)) :D

Lg Optimus 2X

(#14646) Vizinyenyec válasza KyseeD (#14645) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

probléma annyi lehet, hogy nem látja a gép a telefont. akkor az eszközöknél meg kell keresni az apx-et, a hozzá tartozó driver pedig ott van a flash mappájában

(#14647) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!

Ugyan rég írtam ide, figyeltem nagyjából a történéseket! Na most, én mai nappal LG Updaterrel frissítettem a telefont. Jelenség: majdnem minden angol, a nyelvi beállításoknál magyar nincs, MAGYAR a fele menü, a másik fele meg angol!

Orvosság rá?
Ha Rotate anyagát követve frissítem a telefont, melyik lenne a jó választás? 2.3.4 kdz?

Köszi előre is!

(#14648) kmisi99


kmisi99
addikt

Valaki aki jobban ért a fényképezéshez tudna nekem 1-2 képet linkelni amit az o2x el lőtt és igazán jól sikerült hogy lássam mire képes a kamerája.

(#14649) djnyakesz válasza djnyakesz (#14647) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

nekem a kdz frissítéskor a következő ablakot adja ki folyamatosan... bármit is csinálok!

mit rontok el?

[ Szerkesztve ]

(#14650) dergander válasza djnyakesz (#14649) üzenetére


dergander
addikt

Minden indító fájlt ilyenkor rendszergazdaként indits

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.