Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14151) Land válasza tothl (#14138) üzenetére


Land
veterán

Baszki megőrülök! Újraindítás után az egész telefon elszállt. Minden FC-zik, megfagy az elején a rendszer...

"Unexpected error... Please click to help us fix the problem..."

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14152) kmisi99 válasza Slovak (#14150) üzenetére


kmisi99
addikt

Én is használtan veszem kösz a megerősítést. Így már nagyobb eséllyel veszem meg csak az a baj hogy kezdek egyre gyakrabban telót váltani az elmúlt két telómat egy évig nem használtam és cseréltem.

(#14153) Rotate válasza kmisi99 (#14152) üzenetére


Rotate
veterán

Blade-et én is leváltanám... bármire amiben jobb proci van mint az az őskori lelet msm7227...

(#14154) kmisi99 válasza Rotate (#14153) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát igen az n82 után olyan volt a blade 2.1 es mint a villám most meg olyan a lassú a blade 2.3 hogy majd megőrülök folyamatos befagyások szaggatások nagyon jó lenne ha összejönne ez a 2x. Kíváncsi vagyok meddig bírom azt mókolás nélkül. A blade nél 5 napig volt rom szűz és már fenn is volt egy moddolt rom :D

(#14155) derrik válasza -SamS- (#14102) üzenetére


derrik
őstag

Ero GB-re ezt rá lehet tenni ???
....a full hd és az auto focus a kamera menüében lesz beállítható?

(#14156) user1.0 válasza Balázs1986 (#13704) üzenetére


user1.0
csendes tag

Láma kérdés:

Mit csinál a busybox? Rottoltam, telepítettem.

Az miért lehet, hogy a szóköz átíródott space-ra?

(#14157) derrik válasza derrik (#14155) üzenetére


derrik
őstag

.....nem néztem szét. Tehát elsőnek a fullHD, másodiknak a AutoFocus megy fel CWM-ből.
már csak az marad, hogy alap GB-re feltehető-e???

(#14158) Marteen4 válasza derrik (#14157) üzenetére


Marteen4
tag

Nem,csak CM7 alapú rendszerre.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#14159) Land válasza Marteen4 (#14158) üzenetére


Land
veterán

Cseréltem BB-t én is CM7 alatt, mert a Telefon app leállt... Neked minden okés a 0725-tel?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14160) Syd69 válasza Coleszi (#14144) üzenetére


Syd69
aktív tag

Fél órája még semmi nem történt.

Ja, kivárok...(a 2.2 nem sokat vacakol)

Alma

(#14161) b3Ro válasza derrik (#14157) üzenetére


b3Ro
senior tag

en ugy raktam fel a cm7 nightly 202 re, h fullhd, bitrate, autofocus, es mindegyik telepitese kozben wipe cash+dalvik+ujrainditas. igy nekem tokeletesesen mukodik, nem lassul, nem fagy

[ Szerkesztve ]

(#14162) -SamS- válasza derrik (#14157) üzenetére


-SamS-
tag

sajnos nem tehető fel. alap gb-re :S próbáltam és istennek nem ment :S

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14163) MrChris válasza kmisi99 (#14152) üzenetére


MrChris
nagyúr

60ért jó ár, de mivel elég sok hibás darab volt én a helyedben csak valódi garival vennék. Telenornál nekem 2 évet adtak.

(#14164) Marteen4 válasza Land (#14159) üzenetére


Marteen4
tag

Jaja minden okés vele. A froyo 0725 bb van rajta. V10d ril -rel

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#14165) Balázs1986 válasza user1.0 (#14156) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Hogy úgy konkrétan mit csinál, azt nem tudom.
Leírása: BusyBox Installer installs a working version of BusyBox on your device. BusyBox is needed by several "root" apps and is a useful tool to have.

De nem én vagyok az egyetlen idióta aki azt írta, hogy root után nem árt feltenni, az XDA root leírás utolsó pontja:
Step 5. (Install Busybox.)
Now go the market and install and run «Busybox installer» by Stericson. Grant it root access when it asks, accept all the default settings, dismiss the warning-screen and confirm that you really want to do it. Voila, you're done. You can now do all the things you usually do, like restoring Titanium Backups etc.

Coleszi: A PC Suite updater-rel én nem vacakolnék. Ki tudja mikor lesz (ha lesz) hajlandó látni. Szedd le az XDA-ról a magyar (vagy eu open, nekem gyáriból azok válnak be) smartflash verziót, az a tiszta. :)

(#14077) Tutu7030: ez jó volt :D
(#14107) drpele: Az lett végül :)

[ Szerkesztve ]

(#14166) Balázs1986 válasza Balázs1986 (#14165) üzenetére


Balázs1986
addikt

Közben utánaolvastam, de már nem fért bele a szerkesztési időbe, elnézést :B
Szóval a válasz a BusyBox kérdésre: olyan parancsok esetében van rá szükség, amik alapvetően nem lennének elérhetők, viszont a root-hoz kötött feladatoknál szükség van rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#14167) user1.0 válasza Balázs1986 (#14166) üzenetére


user1.0
csendes tag

ok. köszi. nem nagyon értek hozzá, meg nem is nagyon találtamm róla semmit.

(#14168) janes74


janes74
senior tag

Help!Tegnap felugrottam a marketre,feljött néhány popup,én hülye rákattintottam.Azóta van egy HU ikon a statusbaron.Hogy kell eltüntetni? :F

(#14169) Crytek


Crytek
veterán

A telefonon hol lehet "üríteni" a netről leszedett dolgokat(weboldalak nézegetéséből származó hulladékot) ?

Milyen fajta micro sd kártya jó a telefonba?

Next PC Upgrade: 2022

(#14170) Tutu7030 válasza Crytek (#14169) üzenetére


Tutu7030
veterán

Dolphin esetén pl kilépéskor lehet választani: Clear cache és Clear history opciókat.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14171) gabcsee válasza Tutu7030 (#14079) üzenetére


gabcsee
tag

ez milyen weather widget? beatufil w.?
köszi :U

(#14172) Tutu7030 válasza gabcsee (#14171) üzenetére


Tutu7030
veterán

Igen, BW :K

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14173) Marcell88


Marcell88
csendes tag

Sziasztok! A gyári GB-ben található rádió elhalkulásra, újraindítás után pedig hangosodásra nem tud senki megoldást? Nem szeretném mindig újraindítani a telefont ha rádiót akarok hallgatni. Nem használ egyikőtök sem rádiót vagy nincs megoldás és ezért hagytátok figyelmen kívül a hszm?
Köszi.

(#14174) gabcsee válasza Marcell88 (#14173) üzenetére


gabcsee
tag

én csak annyit tudok, hogy miközben szól a rádió kihúzod a fülest, majd visszadugod.. leOKzod, és már hangosabb is :))
jó fapados megoldás, de ez van :O

(#14175) peter_27


peter_27
aktív tag

Van remény!! Az LG kiadta a V20L forráskódját. Lehet, hogy LG-ék kíváncsiak mit tudnak kihozni a custom rom fejlesztők így? Hátha tanulnak tőlük kicsit és jobb gyári romot tudnak fejleszteni ezáltal ?!?!

Galaxy S10

(#14176) ntomka válasza peter_27 (#14175) üzenetére


ntomka
nagyúr

Jupííí! Így talán lehet teljes értékű voodoo-nk is! :C Reméljük supercurio így már veszi a fáradtságot és befejezi. :K

ツ Headphones on - World off

(#14177) Slovak


Slovak
tag

Bocsanat a kerdesert, biztos ez is ezerszer elhangzott:
Romfrissiteshez revovery backupot csinalok, ez tiszta. A programok es beallitasok backupjat mivel csinaljam?
Na es a backup menete?
A mai miuival szeretnem frissiteni a multhetit, ha ez szamit..
Koszonom.

(#14178) biglion-lord


biglion-lord
tag

Segítségeteket kérném, sikerült helyreállítanom az egyik pc-t halott állapotából és azon gondolkodom, hogy winn7-et rakok rá viszont eddig xp-vel motyóztam a telefont. Ez nem azt jelenti hogy nem ismerem a win7-et mert használok másik pc-n csak a telót nem kötöttem még össze win7-es rendszerrel és ezt érdeklődném, ha win7-et rátolom a pc-re akkor fogok e tudni a megszokott módon motyózni a telcsit összekötve a win7 használatával. Köszönöm a segítségeteket.

(#14179) kmisi99 válasza MrChris (#14163) üzenetére


kmisi99
addikt

Elvileg fél év garival adja. Telenornál meg 100k forint ami pont 40 000 el több mint amennyit én fizetnék egy telefonért.

[ Szerkesztve ]

(#14180) Slovak válasza kmisi99 (#14179) üzenetére


Slovak
tag

Én is garival vettem, áprilisi a teló. Azért ha csak pár hónap garit kapok valamire, már nyugodtabb és elégedettebb vagyok, ha ezzel megtakarítok pénzt (bár én spec hirtelenfelindulásból vásárlok, ami nagyon rossz). Garanciajegyet meg lehet nézni, volt-e szervizben valamivel, ha nem, akkor örülünk, mert nem volt valszeg komolyabb meghibásodása.
Tanács: próbálj ki rajta alaposan minden funkciót, gps, wi-fi, adatkapcsolat, természetesen telefonálj apukádnak és kérdezd meg, mentek-e hétvégén telekre, a kijelzőt nézegesd meg, hogy rendben van-e a különböző fényerőkön. Nem tudom kitől veszed, de ha ismeretlen, akkor hívd meg egy kv-ra addig (aztán vond le a kialkudott árból). Laikusként, bármit ha veszek, az alapdolgokra ha odafigyel az ember és van valami garija, szerintem érdemes használtban gondolkodni. 20-40 E ft- ide vagy oda ne mindegy. Bárcsak az vóna..
Off.

(#14181) Slovak


Slovak
tag

Ami pedig komolyabb szakmai tanács, abban nyilván nálam értelmesebbek, sokan, sokan mások, segítenek Neked!

(#14182) kmisi99 válasza Slovak (#14180) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz a sok tanácsot. Sajnos csak postával tudom megoldani de van pozitív értékelése. Illetve a gari miatt ha valami baja van az úgyse gond.

(#14183) snipr


snipr
aktív tag

Épp most mászik fel a MoDaCo Gr5... kiváncsi leszek, az fr19 elég jó volt (csinaltam is backupot ha nem válna be a gr :) )

(#14184) stickrs válasza snipr (#14183) üzenetére


stickrs
senior tag

én is még fr19-el használom :DDD nem gondoltam h van még aki nem váltotta le a gb alapu romokra :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#14185) Marcell88 válasza gabcsee (#14174) üzenetére


Marcell88
csendes tag

Szia, köszi a hozzászólást. Ezzel én is próbálkoztam de emlékeim szerint nem segített. Azért most megpróbálom még egyszer. Jó lenne állandó megoldást találni...

(#14186) snipr válasza stickrs (#14184) üzenetére


snipr
aktív tag

jónak tűnik a gr5... egyetlen gondom maradt, amit még nem tudtam orvosolni: launcher pro nem látja az LG widgeteket :( eddig froyo alatt látta... furi... valaki otlet?!

köszi

(#14187) Dead Zone


Dead Zone
tag

Üdv, olyan kérdésem van,hogy találtam egy programot a
system\apk\screencapture.apk-t.Egész pontosan ez mire jó,törölhető?

A választ előre is köszönöm.

(#14188) Tutu7030 válasza Dead Zone (#14187) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én nem törölném, mivel ez csinálja a képernyőmentést.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14189) Dead Zone válasza Tutu7030 (#14188) üzenetére


Dead Zone
tag

És mit ment ez a képernyőről,és minek?

(#14190) Skynet258 válasza Dead Zone (#14189) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez magától semmit, de ha te szeretnél képernyőt menteni, akkor ez a process végzi el a műveletet... GYK: Print Screen megfelelője telefonon.

https://geekpulse.hu

(#14191) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok!

Lassan 3-4 hete van rajta a gyári 2.3. Teljesen jó a készülék már, mondhatnám, hogy kiváló.
Az akku bírja simán az egy napot, sőt pár napja 1,5 napig húzta:)
A telefon gyorsasága sokat javult (annak ellenére, hogy az első pár napban ezt én nem tapasztaltam), beszélgetés minősége is jobb.
Néhány negatívum: sajnos belassul a teló ha nem kapcsolom ki naponta. pl. egy youtube-os videó 1-1,5 nap után nézhetetlen, annyira szaggat mind a kép, mind pedig a hang.
Nálam is gond a rádió hangereje, ezt azzal oldom meg, hogy nem hallgatom:) (helyette TuneIn)
Az is gond, hogy minden egyes bekapcsolásnál le kell állítani az F-Secure-t, a CarHome-ot és ezt az On-screen phone-t. Az utóbbi nem tudom minek fut, értelme számítógép nélkül nincsen (2.2-ben nem futott magától). ha nem állítom le, akkor a "mi meríti az akkumulátor"-ban 30-35%-ot is "elér". (tudom, hogy root jog nélkül nem tudok vele mit kezdeni)
1szer fagyott le idáig (sötét képernyő, de működő telefon
viszont 2 hete a következő történt (emiatt írtam is ide a fórumba): az e-maileknél érdekes karakterek ill. kevesebb szöveg jelent meg, olvashatatlan volt szinte az összes. pár nap után már megnyitni sem tudtam az egyik fiókot, csak fekete képernyő fogadott, majd egy hibaüzenet, hogy az email szolgáltatás leállt. vártam 1,5 napot, többször újraindítottam a telót de semmi. a végén töröltem a gyorsítótárat + az összes beállítást (beleértve a fiókokat is), utána újrakonfiguráltam mindent, azóta jó.

Várható esetleg az LG részéről gyári frissítés az ICS-ig, vagy az lesz a legközelebbi?

üdv.
ferikek

[ Szerkesztve ]

(#14192) Zlika


Zlika
aktív tag

Ezt komolyan nem hiszem el...CM7-el egyszerűen nem működik az usb adattár mód.Driverek fent vannak,rom telepítés után rögtön működött,erre most kb egy hét után egyszer csak nem.
Telón bekapcsolom az adattár módot,es ott úgy is tűnik hogy ok de a gépen semmi...Ez elég gáz.Most rakjak új romot ha pl fel akarok másolni egy mp3-at a telóra.fakkk.

(#14193) szabog4


szabog4
aktív tag

Sziasztok!

Elolvastam a cikkíró cikkét és lenne 1 kérdésem!
Az 512mb ramból 370mb látunk csak, mert a többit az alap programok használják akkor nekem miért van az, hogy példának okáért az 'Advanced Task Killer' program nálam maximum
206mb mutat 'app kill' után és az alap programokat öli ki amik ugye alapból rajta vannak??
Akkor nálam nem azt kéne mutatnia mindig, hogy van 300-350mb szabad ramom???
Sőt nálam fogyni szokott általában a ram tehát a már említett 206mb-ból már csak 196mb van 'app kill' után és ez körülbelül jobb esetbe 'app kill' után 165mb-ig fogy.
Többször visszaküldtem a készüléket LG garanciába (3) és nem változott semmi még panasz levelet is küldtem nekik, hogy miért nem csinálták meg vagy legalább valamit írhattak volna (ezt részletesebben kifejtve) erre semmiféle választ sem kaptam.
Azért az már szerintem felháborító, hogy egy ZTE BLADE-ben az 512mb ramból 480mb szabad és használható holott az azért nem egy felső kategóriás telefon (nem azt mondom, hogy rossz telefon, mert nem az), de azért van az árba különbség és azért elvárható 1-2 apróság persze cáfoljatok meg!
Kihangsúlyoznám, hogy nem piszkálom a telefont csak telefonálok vele zenét hallgatok, netezek illetve játszok rajta.
Valami tanács mégis mihez kezdjek?
Küldjem vissza még egyszer? :F

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#14194) Zlika


Zlika
aktív tag

...

(#14195) Balázs1986 válasza szabog4 (#14193) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az 512Mb-ból legjobb tudomásom szerint úgy lesz 370Mb, hogy a videomemóriát is ebből választja le a rendszer (mint ahogy sok desktop / notebook vga esetében is csinálja). A 370Mb alatti részt veszik le a gyári és felhasználói programok. Magának a rendszernek az aktuális memóriahasználatát külön nem tudom, mutatja-e az Adv.Task Killer, de a "Futó szolgáltatások"-nál nálam most pl. 147Mb használt, ebből kb. 70Mb alkalmazás, a többi rejtély (tehát nyilván a rendszer eszi).
A 206Mb szabad memória kifejezetten jó, én nem bántanám.
Task kill után meg úgy lehet kevesebb, hogy amit felszabadítottál az általad látott alkalmazásoknál, valószínűleg hozzácsapta gyorsan valamilyen belső folyamathoz.
De tényleg nem értem, miért van mindenki oda ezért a "szabad memória" dologért. Ott van 150-200Mb free. Akármire elég. Na mindegy.
Lényeg, hogy no para, nincs nálad gond :)

[ Szerkesztve ]

(#14196) szabog4 válasza Balázs1986 (#14195) üzenetére


szabog4
aktív tag

Ohh értem :D :D
Köszönöm a választ. :R
Megijedtem, hogy valami nem stimmel a telómmal!

HUN_Thorpedo

(#14197) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

nah, ma én is felraktam a gyári v20l-t kíváncsi vagyok milyen lesz. az aksi idő érdekel a legjobban.

(#14198) Slovak válasza Vizinyenyec (#14197) üzenetére


Slovak
tag

Sok pozitiv valtozast ne remelj!! ;)

(#14199) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintetek lesz valaha egy olyan rendszer erre a telóra ami valóban kihasználja úgy a két magot? Mert most amilyen videókat látok olyan a teló sebessége mint egy egy magos összekókányolt rendszerű vacak. Mert ha ugyan ilyen kicsit akadós lesz semmi értelme vennem ilyet. :O

(#14200) jooker82


jooker82
nagyúr

Nemtudjátok mi a különbség a Trans Flash és a sima micro sd között??
mindkettőt kezeli a telefonunk??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.