Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14951) Petesz


Petesz
csendes tag

Nem akartam általánosítani, bocsánat!!
Mivel csak WM-ra tettem főzött romot, nem tudom mi a smartflash-es frissítés :F
Az USB kábelt már mindenhova dugtam, ahova befér.... :)

(#14952) djnyakesz válasza KonzolKartel (#14937) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Csak a fizetőssel lehet megoldani?

Vagy van ingyenes is? mert én leszedtem az ingyenest de nem tudom beállítani :(

Megoldás?

(#14953) Naras válasza Petesz (#14951) üzenetére


Naras
őstag

Mindehova? :DDD

Nekem is vacakolt az USB - vel. Amikor legelőször bedugtam, Win7 szépen elkezdte felismerni, de több része is kimaradt. (eszméletlen, hogy vagy 10 féle cuccot kell fölinstallálnia) Ezek után nem is akarta többé installálni, és meghajtókat sem láttam, meg semmi. Leszedtem az LG honlapjáról a PC Suite - ot, ami tartalmazott egy driver könyvtárat is, melyben elindítottam az msi file - t, ami aztán Telepítés Előkészítése ablakocska felvillanása után semmit nem csinált. Külön driver pack meg nincs LG honlapon, de szerencsére itt megtaláltam az LG Mobil Update progi linkjét, amiben van ugye lehetőség drivereket föltenni, de az onnan letöltött exe futtatása után sem lett minden szép, és rózsás, bár az egyik, az eszközkezelőben hibásnak jelzett eszközre rá tudtam kényszeríteni a felinstallált driver könyvtárból a megfelelőt, minekutána a Win7 képes volt feltenni a még megmaradtakat, azonban egy itt is kimaradt, és meghajtókat továbbra sem láttam.
Namost itt jön a kálvária vége, ugyanis az USB Debugging mód bekapcsolása után ismét rádugtam, és most is betett egy rakás driver installt, s egy kivételével (LGE Android Platform USB Modem), mely nem tudom mennyire fog számítani, minden driver fölment, és be is csatolta a két meghajtót, és rájuk is tudok menni. Szóval ezeken lehet kísérletezgetni akinek nem megy... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14954) dergander válasza gabcsee (#14950) üzenetére


dergander
addikt

Nekem teljesen mindegy hová dugom 4 alaplapi és 4 előlapi mindegyik müködik,amugy LG.hu és letöltesz egy lgusb drivert és müködni fog,ha tölti a telefont akkor van connect,vagy másik eset nézz be a windows eszközkezelőbe és lesd meg mi nincs telepítve.

(#14955) Petesz


Petesz
csendes tag

Ja, mindenhová.. :D
A driver telepítésen túl vagyok.
Az eszközkezelőban nincs semmi..
DE a háttértárolóként való működéshez amúgy sem kellene driver.
Viszem szervízbe..

(#14956) Naras válasza Petesz (#14955) üzenetére


Naras
őstag

Update feljebb, olvassa el akinek USB nem megy... :K

Update: PC Suite továbbra sem megy, lehet pont az az egy LGE Android Platform USB Modem hiányzik neki, amit nem tudott installálni. Bár, valahol láttam ilyeneket a driverek között, csak sajna az eszközkezelőben nem mutatja hibásnak az eszközt, máshol meg nem tudom hol lehetne manuálisan megadni neki a driver helyét... pedig kéne az a nyomi PC Suite... akarom :F

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14957) Szabie85 válasza Naras (#14953) üzenetére


Szabie85
tag

:DDD

Samsung Galaxy S5

(#14958) babosf válasza Balázs1986 (#14854) üzenetére


babosf
aktív tag

köszi Balázs, sikerült!
Azt honnét tudom, hogy működik-e a mod?
Csak azért kérdezem mert a leírásban:
Disabled shutter & AF sounds (picture & video)
nekem viszont ugyanúgy van hang.

Köszi

Galaxy S23 Ultra

(#14959) Naras válasza babosf (#14958) üzenetére


Naras
őstag

Én is belőttem, és azóta nincs hangja a kamerának... vicces, amikor kiírja, hogy Figyelem, Illegális! - azt elfogadtad?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14960) janes74 válasza gabcsee (#14950) üzenetére


janes74
senior tag

Én 1usb hubot használok és semmi gond(kop-kop)A GPS bug zavar,nincs kedvem újraindítgatni a telót valahányszor szükségem lenne a navira.(ja és smartflash-es frissítés,tehátígy se minden 100-as :( )

(#14961) Engineer81


Engineer81
csendes tag

Üdv,

Asszem találtam még egy bug-ot a gyári 2.3.4-ben. Rosszul írja ki az akksiról eltöltött időt. Reggel volt utoljára töltőn és azt írja, hogy több, mint 2 napja akksiról megy. :-S (lehet, hogy volt már róla szó korábban)

Valamint az egész telefon belassul pár nap használat után, méghozzá elég durván. Kikapcs-bekapcs megoldja a problémát, de azért ez vicces.

O2x - 2.3.4

(#14962) Naras válasza Engineer81 (#14961) üzenetére


Naras
őstag

Egy sima memóriapucolás is megteszi sztem, nem kell újraindítani feltétlen.

janes74: A GPS nálam jól működik, pik-pak megtalálja magát a teló... lehet baseband frissítés javítana a dolgon...

Erre valakinek valami válasza esetleg?

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14963) babosf válasza Naras (#14959) üzenetére


babosf
aktív tag

nekem iilyen nem volt.
valamit rosszul csináltam?
a két letoltött zip-et telepítettem, kiírta telepítve, újraindítottam a telót, és van hangja? mi rontottam el?
Köszi.
üdv.:

Galaxy S23 Ultra

(#14964) Engineer81 válasza Naras (#14962) üzenetére


Engineer81
csendes tag

Sima memóriapucolás tuti nem elég. Rendszeresen pucolom.

O2x - 2.3.4

(#14965) Caaabi


Caaabi
senior tag

a reklámküldözgetős problémára hogy kiszűrhessük melyik program csinálja h a notibárba relámüziket pakol ez a program a megoldás ha esetleg valakivel előfordulna az ami velem :)

(#14966) janes74 válasza Naras (#14962) üzenetére


janes74
senior tag

A V20l europen van rajta a hozzátartozó BB-vel.Végre jó a telefonálás közbeni hangminőség.

(#14967) Syd69 válasza Caaabi (#14933) üzenetére


Syd69
aktív tag

Ahogy olvasgatok erre meg arra, nagy a gyanúm, hogy ez valami új "szolgáltatás"... :Y

Alma

(#14968) Caaabi válasza Syd69 (#14967) üzenetére


Caaabi
senior tag

új igen :) de nagyon jó, nem törli az alkalmazást, de megmutatja hogy mi okozza a reklámokat! Engem már az őrületbe tudott kergetni hogy nem bírtam kideriteni melyik app csinálja és akkor linkelték nekem ezt :)

(#14969) Syd69 válasza Caaabi (#14965) üzenetére


Syd69
aktív tag

:C

Alma

(#14970) Syd69 válasza Caaabi (#14968) üzenetére


Syd69
aktív tag

Na ki is bökte, hogy a Golaunchrer egyik skinje (nálam)...király (pedig tetszik a skin)

Alma

(#14971) Caaabi válasza Syd69 (#14970) üzenetére


Caaabi
senior tag

nekemis az volt ! :D

(#14972) Naras válasza babosf (#14963) üzenetére


Naras
őstag

A ROM - ot nem én tettem fel, CM7 van rajta, így vettem a telót, csak megtaláltam ezt a funkciót, kikapcsoltam a fényképező hangját, rákérdezett biztos vagyok-e benne, mert ez illegális :DDD azóta nincs hangja... sajnos nem tudom mit ronthattál el, nézelődj még kicit akkor sztem, hátha meglesz... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14973) babosf válasza Naras (#14972) üzenetére


babosf
aktív tag

most megcsináltam a telepítést mégegyszer.azt írta minden ok.
20I van rajta SF-el tettem rá. megcsináltam amit írtál, kikapcsoltam a hangot, nem kérdezett semmit, viszont simán vissza tudtam kapcsolni a hangot.
hol lehet megnézni, hogy a mod-olt a kamera?

Galaxy S23 Ultra

(#14974) kmisi99


kmisi99
addikt

Nektek éjszaka mennyit merül a teló? Engem megőrít hogy ilyen 30% ot csak úgy lecsap az akkuból éjszaka alatt ráadásként repülő üzemmódban van szóval még hálózaton sincs. Gyári v10 van.

(#14975) wolruf válasza kmisi99 (#14974) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem 2G hálózaton (de adat és minden más kikapcsolva), csak az időjárásos widget ,,fut'', így merül éccaka kb 10%-ot. Ez a maximum, van, hogy csak pár százalék. Nyilván fontos, kinek-mi az éjszaka :) Nekem ez kb. 7-8 órát jelent.

Most pl. úgy, hogy csak párszor megnéztem, nem kerestek 5:40 perc alatt merült 1%-ot reggel óta :)
Készenlét 25, Telcsi készenlét 25, Térkép 13%, kamera 13%, Android rendszer 13%

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14976) kmisi99 válasza wolruf (#14975) üzenetére


kmisi99
addikt

Az egész jó. Én tegnap este 10 körül töltöttem fel a telómat ma dél körül bejelentette hogy merül pedig kb alig használtam és semmi nem futott. Kipróbálom 2g hálózaton is hátha. Meg letörölöm azt a két alkalmazást amit az első hozzászólásban írtak.

(#14977) janes74 válasza kmisi99 (#14974) üzenetére


janes74
senior tag

Nekem kb:8-10%-ot 7-8 óra alatt,offline-ban max 1-2%-ot.(Éccaka :) )

(#14978) wolruf


wolruf
őstag

Most vettem észre egy vicceset. Ha elküldök egy SMS-t, az SMS értesítő üzenete helyett azt írja ki: A hálózat nem elérhető :) Pedig elmegy az üzenet meg minden, mintha csak rossz string lenne meghivatkozva :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14979) janes74 válasza wolruf (#14978) üzenetére


janes74
senior tag

GB alatt nálam is gyakran jelentkezik ez a feature.Ilyenkor azt szoktam mondani:Anyád p****ja! :D

(#14980) wolruf válasza janes74 (#14979) üzenetére


wolruf
őstag

OK, ezt a módszert majd kipróbálom a következő SMS-nél :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14981) kmisi99


kmisi99
addikt

Nem tudom mit sikerült csinálnom de a töltés is felgyorsult. Fél óra alatt kb 15% Eddig csomót szenvedtem mire feltöltődött.

(#14982) wolruf válasza kmisi99 (#14981) üzenetére


wolruf
őstag

Akkor lehet, hogy neked elkalimpálódott az akksiállapot (elkalibrálódott :) ). Töltsd fel maxra (amit ő mond maxnak), húzd le vedd ki az akksit, várj 10 percet, akksi vissza, ne kapcsold be és tedd fel töltőre. Nekem file törölgetések nem kellettek akksikalibrációhoz (azt a metódust máshol irogatják). Sok-sok romoláskor előfordul, hogy nem tudja a telcsi, merre is van arccal előre az akkumulátor és akkor csak hazudik egy értéket. Így merülhet gyorsan és látszólag tölthet is gyorsan.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14983) kmisi99 válasza wolruf (#14982) üzenetére


kmisi99
addikt

Azt tudom hogy be kell az androidnak állítania magát hogy tudja mi a valós 100%. Majd kipróbálom kösz a tanácsot.

(#14984) Balázs1986 válasza Feci40 (#14935) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na igen, az úgy nem megy.
CWM = ClockWorkMod Recovery. Ezzel lehet feltelepíteni az általam linkelt .zip fájlt.

babosf: Vannak ismertetőjelek...pl. a kameraikon sötétebb, mint a gyári. Valamint, a kamera alkalmazás jobb felső sarkában van egy "modded by AndiCP" vagy ilyesmi vízjel.
A kamerahang lehet, hogy csak azért megy még, mert be van kapcsolva. Beállításoknál van most már elvileg olyan opciód, hogy "Ki".

[ Szerkesztve ]

(#14985) horseface77


horseface77
tag

Ez az lg zseniális! A mindenki által várt 2.3-ban több
hiba van mint a froyo-van. Tréfás.

[ Szerkesztve ]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#14986) janes74 válasza wolruf (#14980) üzenetére


janes74
senior tag

:C

#14984) Balázs1986:wipe kell a cam modhoz?

[ Szerkesztve ]

(#14987) Rotate válasza horseface77 (#14985) üzenetére


Rotate
veterán

ezen szerintem nem sokan lepődtek meg :)

(#14988) babosf válasza Balázs1986 (#14984) üzenetére


babosf
aktív tag

Balázs, nekem egyik ismertető jel sincs :(
pedig kétszer felraktam a zip-eket és azt írta, hogy ok.
nálam eddig is volt kamerahang opció, kikapcsoltam, nem volt hang, de vissza is tudom kapcsolni, nem ír semmilyen üzenetet, mint topik társunknál.....

mi lehet a gond???

üdv.

Galaxy S23 Ultra

(#14989) wolruf válasza babosf (#14988) üzenetére


wolruf
őstag

A hang eddig is kikapcsolható volt nálam is, a vízjel (vagy mi) pedig a jobb felső sarkában van a futó kamera appnak (függőlegesen, elsőre észre sem vettem). Ami nekem furi, hogy a videofelvételnél nem lehet (vagy béna vagyok? :) ) kikapcsolni az idióta indulási és megállási hangot.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14990) babosf válasza wolruf (#14989) üzenetére


babosf
aktív tag

megnéztem még1x, tényleg ott van a vízjel.
ezek szerint a mod sikerült, viszont a hangok megvannak, mindegy nincs jelentősége.
köszönöm a segítséget mindenkinek.

Galaxy S23 Ultra

(#14991) Balázs1986 válasza babosf (#14988) üzenetére


Balázs1986
addikt

-időközbentárgytalan-

janes74: Én nem csináltam, meg nem is írják az install leírásnál sem.

wolruf: Nekem úgy rémlik, hogy a vid.felvételnél sem a gyári, sem az előző AndiCP mod nem adott lehetőséget a hang kikapcs.-ra. Ez egyébként tényleg kár :)

[ Szerkesztve ]

(#14992) Naras válasza babosf (#14988) üzenetére


Naras
őstag

Lehet, hogy (relative) két külön dologról beszélünk. Nekem CyanogenMod 7 van fenn, és annk a beállításain belül van egy kamerahang kikapcsolási lehetőség a hangerő menü alatt, maga a kamera szoftverem sztem az eredeti, én nem látok semmilyen vízjelet, s nem is néztem, hogy ott kapcsolható - e a hang. Azt hiszem, félreértettük egymást, sorry :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14993) Coleszi válasza Voda2 (#14408) üzenetére


Coleszi
tag

Lehet, hogy én rontok el valamit , de akármilyen sinkt választok ugyan az marad... amugy nem rossz tetszik, de azért az LG-s valahogy jobban bejön még mindig. Köszönöm!

(#14994) Land válasza Petesz (#14949) üzenetére


Land
veterán

Ugye az USB hibakeresés be van kapcsolva?! Szívtam én már ilyen alap dologgal. :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14995) ntomka válasza kmisi99 (#14974) üzenetére


ntomka
nagyúr

1-2% max. Pedig hálózaton is függ. Ellenben ha megy a kijelző és használom, akkor durván odaharap. :)

ツ Headphones on - World off

(#14996) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

(#14997) martinkeet válasza Petesz (#14951) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Hali!
Ilyen problémám nekem is volt hónapokkal ezelőtt.
Ha jól emlékszem valami APX gubancom volt.
Egyetlen egyszer néhány másodpercre felvillant a PC-n,hogy hiányzik az APX driver.
Sajnos már nem emlékszem,hogy miként oldottam meg (a Windows-ban kellett valamit buherálni),de az APX vonalon próbálj elindulni.
Azóta minden tökéletes.
Üdv!

(#14998) Skynet258 válasza martinkeet (#14997) üzenetére


Skynet258
veterán

Sziasztok, kéne egy kis segítség:

A box.net olyan, mint a Dropbox, csak két külön cég. Na, van egy olyan ajánlatuk, hogyha LG-re töltitek le a Marketes programot, és azon belül regisztráltok, akkor nem 5 gigát kaptok tárhelynek, hanem 50-et.

Valaki meg tudná nekem nézni, hogy valós-e az infó, és működik nálunk is? Mert csak akkor írnék róla a blogon. ;)

Köszi! :R

https://geekpulse.hu

(#14999) torok6


torok6
aktív tag

Hol lehet megtalálni a telón a memóriapucolást?

(#15000) -SamS-


-SamS-
tag

nemtudom használ-e innen valaki mx video playert, de ha megvan a telefonunkhoz való helyes kodek és tudna adni egy linket ahonnan beszerezhetném, azt megköszönném :)

(netről vmi -8as hibakódot dob ki)

Más :
A MIUI-val lehet használni a HDMI-t ? Mert úgy tudom a főzött romok nem mindegyike tudja helyesen kezelni.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.