Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14801) kmisi99


kmisi99
addikt

Ha van már fenn clockworkmod meg cyanogen akkor kell valami különlegeset csinálni hogy egy gyári romot felrakjak vagy rögtön küldhetem fel a kdz fájlt pl ez alapján? [link]

(#14802) Naras válasza Naras (#14797) üzenetére


Naras
őstag

Olyat tapasztalok még néhány app esetében, hogy elindítom, tölt, majd kilép/visszalép a menühöz, visszakapom az ikonokat mindenféle hibaüzi nélkül. Konkrétan Reactable - lel és NFS Shif - tel tapasztaltam ilyet. Erre van valami megoldás?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14803) P-SZ-S válasza Naras (#14802) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Az akkor van ha a progi nem kompatibilis a rendszerrel, néha baj hogy nem a legfrissebb verzióról van biztonsági mentésed. De az ilyen problémák általában "nem megvásárolt szoftver" miatt vetődnek fel, és azt jobb ha hanyagolod itt a fórumban.

[ Szerkesztve ]

(#14804) Naras válasza Naras (#14802) üzenetére


Naras
őstag

Közben sajnos újra előjött a kiakadás probléma, a jogosultság. kezelés nem oldotta meg:)

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14805) drpele válasza -SamS- (#14798) üzenetére


drpele
senior tag

A MIUI 1.10.21-el valahogy semelyik BB nem volt jó... :F

Az én telefonom szürkeimportos forrásból származik, s a SU660-as BB-kel viszonylag jó a hangminőség. Jelenleg két ilyen BB-ről tudok az egyik a 0501 (a 0530 gyakorlatilag ugyanaz), illetve a 0824.

Hamarosan összerakom a magyar 1.11.25-ös verziót, most az angol verziójával, s a 0824BB-vel egész jó.

Köszönöm a biztatást, igyekszem majd időben szállítani a verziókat. Annyira nem nagy meló a magyar nyelv MIUI-ba integrálása, csak sok pepecseléssel jár.

Azért jó-jó ez a CM, sőt eddig ez volt nálam az etalon, de a MIUI-ban minden olyan színes-szagos, s nagyon jól kézre áll az egész...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14806) drpele válasza kmisi99 (#14801) üzenetére


drpele
senior tag

Ha jól tudom kdz módszerrel csak gyári ROM-ról lehet frissíteni. Custom ROM helyett inkább smartflash-el rakd vissza a gyárit...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14807) kmisi99 válasza drpele (#14806) üzenetére


kmisi99
addikt

És akkor csak leszedem a smartflasht és azzal felflashelek valami gyári romot aztán mehet is fel a kdz-s rom?

(#14808) Vizinyenyec válasza kmisi99 (#14807) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

egyből felflesselheted a kiválasztott gyárit, de vigyázz, mert a sf legyalul minden adatot a belső sd-ről. képek, programok, minden törlődik

(#14809) kmisi99 válasza Vizinyenyec (#14808) üzenetére


kmisi99
addikt

Rendben kösz.

(#14810) cjvt3o válasza drpele (#14805) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Akkor viszont feladom a kísérletezést a BB-kkel a MIUI 1.10.21 alatt, mivel amikkel teszteltem, azokkal én is azt tapasztaltam, hogy nem megy vele. A 05xx sorozatot nem próbáltam, viszont ez elvileg hivatalos hazai importőrtől, és biztosan telenortól származó darab (a 08xx-es SU660-sok a hálózatot se találták meg).

(#14811) -SamS- válasza cjvt3o (#14810) üzenetére


-SamS-
tag

nekem eddig a legjobban a 10.11.14-es vált be, mind aksi időben mind hangminőségben. reméljük a frissítések hoztak magukkal némi változást :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14813) cjvt3o válasza -SamS- (#14811) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A 10.11.14-ből nincs magyar nyelvű verzió, ha jól tévedek.

(#14814) kmisi99


kmisi99
addikt

Ezt kapom mikor próbálom smart flashelni a telót [link]

(#14815) drpele válasza kmisi99 (#14814) üzenetére


drpele
senior tag

A PC hátsó USB portjára dugtad a telefont?
Nem kontakthibás a gyári kábeled? (Az enyém már rég megadta magát...)

Ha ezek egyike sem, akkor szedd le az összes LG drivert, majd rakd fel az első post-ban szereplőket.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14816) kmisi99 válasza drpele (#14815) üzenetére


kmisi99
addikt

Elsőbe dugtam ami elég hulladék. Két kábellel is néztem megpróbálom most hátra dugni
Na jelenleg szépen fut hogy hátul van. Fura eddig az elsővel nem volt ilyesmi gond. Igaz néha hol érzékelt hol nem. Azt hiszem veszek egy usb hubot és akkor a hátsókat fogom használni

[ Szerkesztve ]

(#14817) -SamS- válasza cjvt3o (#14813) üzenetére


-SamS-
tag

bocsánat igazad van :) MIUI.hu_LGO2X_1.10.14_Signed.zip erre gondoltam

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14818) kmisi99 válasza -SamS- (#14817) üzenetére


kmisi99
addikt

Na felment a v20l eddig jól fut.

(#14819) kmisi99 válasza kmisi99 (#14818) üzenetére


kmisi99
addikt

Ezt az igenytelen taknyot amit itt ay lg ossyeganyolt hol rohadt gyors hol lassu szar. ki tudja lehet ujra cyanogen lesz ebbol.

(#14820) Slovak válasza kmisi99 (#14819) üzenetére


Slovak
tag

kicsimisi Te jól kivagy"! :D

(#14821) kmisi99 válasza Slovak (#14820) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja de ez a v20 as rom elég fura. pl oldalragorgetesnel tökre szaggat míg. bizonyos helyeken tok gyors

(#14822) janes74 válasza kmisi99 (#14819) üzenetére


janes74
senior tag

Lifes' good! :D

(#14823) drpele


drpele
senior tag

Jelentem, az 1.11.25-ös MIUI.hu elkészült, s letölthető. Egy apró módosítás is belekerült: kikapcsolt képernyőnél a hangerőszabályzó gombok hosszú nyomva tartásával trackváltást lehet elérni a default zenelejátszóban.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14824) ntomka válasza drpele (#14823) üzenetére


ntomka
nagyúr

:R

ツ Headphones on - World off

(#14825) snipr


snipr
aktív tag

MIUI esetében ~100MB-ban benne van minden, vagy ez csak a core?! (MoDaCo Gr5 esetében kb 100MB a core, amit ha felteszek és nem telepitem mellé a még szintén 100MB-os progi packet, akkor kb semmim nincs - sem launcher, sem billentyűzet se semmi :) )

(#14826) kmisi99


kmisi99
addikt

miui nál van valami menü? Amikork kipróbáltam csak a főoldalak voltak olyasmi volt mint az spb shell.

(#14827) BrandonXXV válasza drpele (#14823) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Hmm... mindjárt le is töltöm és kipróbálom :)

(#14828) djstavross válasza drpele (#14823) üzenetére


djstavross
tag

Húúú bazzz, de jó lenne egy ilyen kis módosítás a gyári romokba is! :$ Hiányolom az SE után, hogy a hangerő le-fel gombokkal nem tudok tracket léptetni kikapcsolt képernyőnél. :( Vagy van erre valami megoldás? doubleTwist-et használok.
Illetve véletlenül nem tudtok eladó 2x-et? :D

(#14829) djstavross válasza kmisi99 (#14826) üzenetére


djstavross
tag

Hali! Nekem is ilyesmi problémám volt, de megoldottam annyival, hogy visszahúztam a pöpecül működő v10d-t (7végén) azóta semmi bajom a telóval, nem úgy mint a 2.3.4-el ami 2 nap produkált néhány bosszantó hibát. Viszont lehet egy launcher megoldja a problémád. ;)

(#14830) kmisi99 válasza djstavross (#14829) üzenetére


kmisi99
addikt

Én pont az lg saját kinézete miatt raktam fel ezt a romot. Amikor megvettem nekem is 2.2 volt és az tényleg elég jó volt. A v10 et is azzal a smart flashel kell? A v10d-t honnan szedted le?

[ Szerkesztve ]

(#14831) djstavross válasza kmisi99 (#14830) üzenetére


djstavross
tag

Aha a v10-et is ugyanazzal a smartflash progival.
És innen szedtem le: http://www.fileserve.com/file/Wp9KVPB/BIN_LGP990AT-00-V10d-NEU-XXX-JUL-25-2011+0.zip

(#14832) kmisi99 válasza djstavross (#14831) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz fel is rakom ha lejött.

(#14833) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg mi a legfrissebb gyárilag elérhető android verzió a telefonra?
Régebben ahogy olvasgattam elég sok rosszat írtak róla (fagyás, újraindulások, stb...). Azok esetleg megoldódtak már a gyári romokkal?
Mivel messze ez a legkedvezőbb áru kétmagos, ezért eléggé filózok a vételén. Vagy van itt olyan, aki azt gondolja, hogy ebben az árkategóriában jobban megéri valami más? Mondjuk Nexus S, i9000?

Előre is köszi a válaszokat!:)

(#14834) Balázs1986


Balázs1986
addikt

(#14835) peter_27 válasza drpele (#14823) üzenetére


peter_27
aktív tag

Köszi :R már fel is raktam.

Galaxy S10

(#14836) dergander


dergander
addikt

van olyan akinek telenoros a telefonja és elérhető az updaterrel a 2.3 mert hó végére megigérték és 1 nappal sehol semmi....Gáz

(#14837) Balázs1986 válasza ntomka (#14824) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hm...
Úgy tűnik, más is hasonlóan gondolkodik a projekttel kapcsolatban, mint ahogy írtam :D

Amúgy vicces a válasz, ami érkezett rá (nem Supercurio-tól):
"read the changelog on android market, and he is still working on it."

Hát, én azért ezt nem nevezném "working on it"-nek:
What's in this version:

Version 3.0.4:
Add LG Optimus 2x Gingerbread support.

:O :D

(#14838) drpele


drpele
senior tag

snipr: MIUI-nál a teljes pakk egyben van. Nincsen core és egyéb kiegészítők.

kmisi99: eredetileg nincsen MIUI-ban app drawer. Kezdetben ez nekem is fura volt, de szépen bepakoltam az összes ikont különböző mappákba, s így is tökéletesen használható és kényelmes.
De telepíthető az eredeti launcher-hez egy kis mod, amivel lesz app drawer is, mely így néz ki. A mod itt érhető el.

Vagy felteszel egy teljesen más, 3rd party launchert.

djstavross: CM-ben alapból benne van a hangerőgombbal szabályozható track ugrás, MIUI-hoz egy mod-ot kell feltenni, amit én most integráltam.

laci06: Android 2.3 GB, az ICS jövőre jön

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14839) cjvt3o válasza drpele (#14823) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ha MIUI.hu 1.10.24-ről MIUI.hu 1.11.25-re upgradelnék, muszáj törölni a cache-ket? Illetve van vmi (lehetőleg nem Titanium Backup-os) mód arra, hogy a beállítások és az app-ok (valamint az app-ok mindenféléi) megmaradjanak?

A beépített MIUI backuppal egyszer próbálkoztam (igaz teljes, tehát rendszer + app) mentés visszaállítással, de permanens lefagyást okozott. Vagy ezt lehetne finomhangolni úgy, hogy a fenti célnak megfeleljen?

A CWM backup működik jól, de az a ROM-ot is visszaállítaná. :)

Máskülönben az elmúlt hetekben végigpróbálgattam az összes free sip klienst a marketről, de nem találtam működőt, megfelelő szolgáltatásokat nyújtót, stabilt, és relatíve kis rendszerterheléssel operálót, aztán a kutatás végén sikerült észrevennem, hogy a MIUI-ban van beépített, frankón összehangolva az egész rendszerrel.

(#14840) simi12345 válasza dergander (#14836) üzenetére


simi12345
tag

hali
nekem telenoros es
en vasarnap raktam fel az updeterrel a 2.3.4-et

(#14841) djstavross válasza drpele (#14838) üzenetére


djstavross
tag

Húú köszi a választ! Viszont ezt hogyan tudom előcsalni beállítani? (fogalomzavarban vagyok egy picit "CM") :B

(#14842) drpele


drpele
senior tag

cjvt3o: Új verzió telepítését követően (minden ROM-nál) cache és dalvik cache törlése erősen ajánlott. Gyakorlatilag semmilyen adatvesztéssel nem jár a dolog, itt csak átmeneti állományokat tárol a rendszer, azonban ezek törlésével sok esetleges hiba és bosszankodás megelőzhető.

Én egyébként TI Backup-al ütemezetten mentek minden éjszaka, s ezt frankón vissza is tudtam állítani, már számtalanszor. Bár tény és való, hogy a paid verzió az, ami tökéletes. MIUI Backup-ot még soha nem próbáltam, de esetleges egy CWM backup után lehet vele kísérletezni.

djstavross: CM = CyanogenMod, azaz egy custom ROM verzió. A MIUI nevű ROM-nak is ez az alapja.

Sajnos jelenleg nem tudok olyan gyári megoldásról, ahol létezne hangerőgombos track-váltás. Pedig egyszerű és nagyszerű...
Így akár vezetés közben is tudok track-et váltani, anélkül, hogy különösebben figyelnem kéne, hogy mit csinálok. (Line-in-en keresztül rákötöttem a telefont az autórádióra.)

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14843) janes74


janes74
senior tag

Az NCK szép,az NCK jó,hollári,hollári,hollári hóóó! :D ( Bocs,csak dúdolgatok magamban.)

Nem tudom annó ki írt az NCK kódról,de utólag is kösz neki. :R

(#14844) peter_27 válasza drpele (#14838) üzenetére


peter_27
aktív tag

"CM-ben alapból benne van a hangerőgombbal szabályozható track ugrás, MIUI-hoz egy mod-ot kell feltenni, amit én most integráltam."

Lehet ennek a következménye az, hogy nem működik a hangerő gombbal történő feloldás? ("hangerő gomb ébresztés")

mivel nekem nem kell a track váltás, el tudom távolítani valahogy, hogy a fent említett funkció működjön?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#14845) drpele válasza peter_27 (#14844) üzenetére


drpele
senior tag

Hát azt nem tudom, hogy miért működik olyan rapszodikusan a hangerőgombbal való ébresztés CM-en, de nem hiszem, hogy összefüggene a track-váltással. Gyakorlatilag egyazon menüponton belül engedélyezhető mindegyik CM alatt, s én azt tapasztaltam, hogy ha a trackváltás nincs engedélyezve, akkor is össze-vissza működik a hangerőgombbal való bekapcsolás. De leginkább sehogy...
Ezen még csiszolniuk kell a CM-ben.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14846) babosf válasza Balázs1986 (#14834) üzenetére


babosf
aktív tag

szia,
hogy lehet felrakni a mod-ot? Van valami leírás?
Köszi
üdv-

Galaxy S23 Ultra

(#14847) Crytek


Crytek
veterán

Milyen videoformátumok lejátszását támogatja a telefon?

Next PC Upgrade: 2022

(#14848) drpele válasza Crytek (#14847) üzenetére


drpele
senior tag

Ez attól függ milyen video-playert telepítesz rá :F

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14849) -SamS-


-SamS-
tag

titanium backupnál a "biztonsági mentést készít a felhasználói adatokról"-t kell futtatni hogy ha azt szeretném hogy a játékaim pályái ne vesszenek el ?!

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14850) Crytek válasza drpele (#14848) üzenetére


Crytek
veterán

pl azért kérdem ha rázuzok egy 12GB-os 1080p-s filet azzal elbír?

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.