Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14901) tommjee


tommjee
senior tag

Üdv nekem a 204-es nightly nem az igazi sajnos ! Melyik nightly-t ajálantok ?

(#14902) drpele válasza gabcsee (#14900) üzenetére


drpele
senior tag

Csak simán CWM-ben újraflasheled az aktuális custom ROM-ot, s felülírja a swiftkernelt az eredetivel.

ROM frissítést követően minimum cache és dalvik cache wipe ajánlott.

tommjee: A 204-es CM nightly nálam sem volt százas. Előtte 201-en voltam anno, az emlékeim szerint rendben volt.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14903) tommjee válasza drpele (#14902) üzenetére


tommjee
senior tag

Oké kösszi ! Megnézem :) :R

(#14904) Marteen4 válasza tommjee (#14901) üzenetére


Marteen4
tag

Az nekem sem volt jó, sokszor lefagyott, a 200-as nighlyt ajánlom, de én most a 205-ös nightly Rusty KANG-ot használom, kijavították a lefagyást, ez jól működik.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#14905) noname626 válasza Naras (#14889) üzenetére


noname626
csendes tag

Pontosan ugyan ez a helyzet nálam is.
A hangminőség gyenge illetve a cell standby 23%, phone idle 23%
Ha cserélsz BB-t oszd már meg a tapasztalataid please :)

(#14906) Balázs1986 válasza gabcsee (#14900) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem jó alá.
Ahhoz ezt lesd meg :)

(#14907) Stripe


Stripe
csendes tag

Tudtok egyszerűbb rootolást a korábban leírt "Balázs-féle" módszernél. Most gyári 2.3.4 van fenn, de ennél még a V10d is jobban működött. Legszívesebben visszatenném azt.
Előre is köszönőm a választ.

(#14908) Feci40 válasza Balázs1986 (#14898) üzenetére


Feci40
tag

Én próbáltam telepiteni AdiféleCp kamerát, a végén azt íraja ki nemtelepithető. Gyári V20L nem rootolt.

(#14909) kmisi99 válasza Stripe (#14907) üzenetére


kmisi99
addikt

Én is visszaraktam a v10 et a gyári 2.3 kegyetlenül szutyok annál a zte baldem is jobb.

(#14910) Stripe


Stripe
csendes tag

A régebbi root-programok itt (V20L) már nem működnek?

(#14911) spawn21


spawn21
veterán

Szervusztok!
Olvashattam vissza a gyàri frissítés miatt, de nem sok jót olvastam. Igazak a problémák? (wifi, gps)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#14912) Stripe válasza spawn21 (#14911) üzenetére


Stripe
csendes tag

Sajnos igaz. Ezért tenném vissza én is a v10d-t.

[ Szerkesztve ]

(#14913) Tutu7030 válasza Stripe (#14912) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam a cm_p990_full-202.zip hiba nélkül muzsikál.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14914) Stripe válasza Tutu7030 (#14913) üzenetére


Stripe
csendes tag

Kösz a tippet, de ehhez előbb rootolnom kéne a telómat, amibe még nem merek belekezdeni egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#14915) drpele válasza Stripe (#14914) üzenetére


drpele
senior tag

Gyakorlatilag semmi félnivalód nincsen. Bármi is sülne el balul, SmartFlash-el a legrosszabb esetben is vissza lehet flashelni a gyári ROM-ot.

Ebből a szempontból nagyon jó készülék az O2X.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14916) Stripe válasza drpele (#14915) üzenetére


Stripe
csendes tag

Köszönöm a biztatást, de nem egészen világos, hogy egy "téglára" miként tudom visszarakni a gyári romot.

(#14917) Balázs1986 válasza Feci40 (#14908) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem gond nélkül felrakta.
Hogyan telepítetted fel a gyári v20l-t? Én a smartflash verzióra simán rá tudtam pakolni cwm-mel.

Stripe: Úgy, hogy téglásítani szinte lehetetlen "főzéssel".

[ Szerkesztve ]

(#14918) Skynet258 válasza Stripe (#14916) üzenetére


Skynet258
veterán

Roottól még senkinek sem sikerült téglásítani a 2X-et (meg mást sem nagyon), ami egyébként is elég nehéz... Végső esetben ott az nVFlash is, szóval annyira nem kell aggódni. :U

https://geekpulse.hu

(#14919) Tesztelo.hu válasza Balázs1986 (#14880) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nem volt töltőn, és az adatkapcsolat le van tiltva.

(#14920) mattam


mattam
csendes tag

Üdv!

Valaki tud olyan lg gyári időjárás widgetet, ami ismeri a kisebb helyeket is?(pl.: Pécs)
Párat kipróbáltam már,de csak Budapestet és egy kettő várost ismert kis hazánkból....
:R

(#14921) Balázs1986 válasza mattam (#14920) üzenetére


Balázs1986
addikt

Úgy keress, hogy közben netre van engedve.
Bár, nem tudom, milyen gyári widgeted van. Ha gyári magyar, vagy eu open, stb. rom-ban levő, akkor simán felismer akár 4-5ezer fős falvakat is, ha netre engeded.
Ha valami custom-ba operáltad be az lgwidgets.zip-et, az valóban alig talál magyar várost.

Tesztelo.hu: Így tényleg nagyon furcsa. Pedig jópárszor megnéztem azóta, és elvileg megszakítja. Lehet, hogy tényleg van valami alkalmazás, amit feltettél (neadjisten root jogot is adtál neki) és nem engedi pihenni a wifidet.

[ Szerkesztve ]

(#14922) user1.0 válasza Tutu7030 (#14913) üzenetére


user1.0
csendes tag

Hi!

Ha letöltöm ezt a romot, (cm_p990_full-202.zip) akkor még mit kell módosítanom / feltöltenem a telóra ezen kívül?

A gyári rom lényegesen nagyobb ez nem probléma?

köszönöm a választ előre is.

(#14923) Stripe válasza Skynet258 (#14918) üzenetére


Stripe
csendes tag

Köszönöm a segítséget és a biztatást. Hamarosan hozzá kezdek, mert már nagyon idegesít, hogy egy jól működő V10D-ből lett egy sz@r V20L.

(#14924) mattam válasza Balázs1986 (#14921) üzenetére


mattam
csendes tag

cm7-re szerettem/szeretném tenni,de ezek szerint erre nincs lehetőség.Azért köszönöm a segítséget!:R

(#14925) Tutu7030 válasza user1.0 (#14922) üzenetére


Tutu7030
veterán

Első hsz-ben le van írva a cwm telepítése. A rom zipet felmásolod az sd-re, cwm-ből felrakod, újraindítod.
Később válaszhatsz kernelt hozzá innen , amit majd szintén sd-ről, recoveryből telepíthetsz majd.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14926) -SamS- válasza cjvt3o (#14896) üzenetére


-SamS-
tag

teljesen jól bevált :) köszi

anyám a fél méterre elmenő buszot nem hallotta a telefonba csak a fék nyikorgását :)

Más :

hiába dugom usb-re a telót, istennek nem bír csatlakozni, eszközelőbe kiírja hogy USB kompozit eszköz, de hiába frissítem a drivert, nem bírom sehogy előcsalni a memóriákat :S

valakinek valami ötlet ?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#14927) kmisi99 válasza -SamS- (#14926) üzenetére


kmisi99
addikt

Állítsd be az usb hibakeresőt (usb debugging) nálam is miután beállítottam azután végre megjelentek a winfosba a meghajtók.

(#14928) Naras


Naras
őstag

Üdvözletem!

Valaki mondja meg nekem a frankót, cm_p990_full-204.zip ROM - hoz melyik kernelt, illetve baseband - et ajánljátok? Illetve ha valakinek van elképzelése, hogy ehhez képest miben más a Stable Mod? A Nightly nem számít stabilnak, ellenben jól néz ki a sötét színeivel vagy mi? :DDD
Én ezeket néztem ki: PowerSaving-SwiftExtreme-1.5Ghz kernelnek, és Baseband 1035.21_20110725 (V20l version), lévén ezeket találtam, meg ezek a legutolsók, de ettől egyáltalán nem biztos, hogy a legjobbak is.

A telefon jelenlegi állapotában elég gyorsan merül, és beszéd közben bizony a hanggal is akadnak gondok, ráadásul némely applikáció hajlamos crashelni, vgy csek egyszerűen kilépni, esetleg el sem indulni...

Az USB csatlakozással nekem is akadtak gondok, majd megpróbálom megint a debuging módban, mert először úgy sem ismerte fel, azóta viszont tettem fel még drivert (anno GT540et lazán felismerte Win7 mindenestől), és nem gonodoltam volna, hogy a meghajtó becsatolása debuging módban történik...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14929) Slovak válasza KonzolKartel (#14884) üzenetére


Slovak
tag

ok. újrahúzni ugyanúgy kell, mint frissíteni? cwm-ből csinálhatom wipe-olással? és ha wipe-oltam, utána sima újraindítás és húzzam újra cwm-ből ismét vagy?
kikapcs halkít? hogy húzzam újra?
egyébként eddig mindig visszahúztam sdről a progikat, amiket kimentettem.
gáz? töröljem és az is teljesen szüzen kerüljön fel?

(#14930) user1.0 válasza Tutu7030 (#14925) üzenetére


user1.0
csendes tag

koszonom. ha vissza szeretnem allitani a gyari kernelt akkor azt hogyan tudom megtenni esetleg letolteni? nekem tul sok bajom nincs a telcsivel csak kiserletezni szeretnek. ha a smartflasht hasznalom a v20l -t akkor az mindent visszaalit?

[ Szerkesztve ]

(#14931) Slovak válasza Slovak (#14929) üzenetére


Slovak
tag

Hadd kérdezzek hülyeséget: a Nightly ROM mit tud és miért kell?
Egyébként wipeoltam, elindítottam, és msot be tudok lépni. nem a 204 zavart be?
és ilyenkor ugye most kell a gapp.... .zip
ténnyleg.. minek a rom?

(#14932) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

ÜDV!

Lehet hogy volt, de akkor kérem linkeljétek be a hsz-t!
Hogy tudom megoldani hogy ne FELFELÉ kelljen tolni a képernyőt billentyűzet feloldásánál, hanem pl oldalra?

Van fennt Go launcher de abban nem találtam!
Valaki elmondja a nyitját?
Köszi

(#14933) Caaabi


Caaabi
senior tag

szép estét, erre a reklámüzenetes problémára tud valaki megoldást ? adfree fentvan a legfrissebb adatbázissal és mégis mindig kapom mikor bekapcsolom a telot akkor szinte egyböl, valamint idöközönként naponta többször és elég idegesítő h nemtudom hogy valami program csinálja e, bár nem hinném mert nincs fent semmi olyan...

(#14934) Tutu7030 válasza user1.0 (#14930) üzenetére


Tutu7030
veterán

Gondolom egy "gyári" rommal.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14935) Feci40 válasza Balázs1986 (#14917) üzenetére


Feci40
tag

Gyári v20l-t én is smartflash -l raktam fel.
Viszont Adiféle CP kamerát az lg fáj kezelőjével próbáltam nem cwm -el, amit nem tudom mi az.

CWM?

(#14936) cjvt3o válasza mattam (#14920) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

LG Clock-Weather Widget 2.2-es gyári romból (telenor):
http://oron.com/v8ve2uba0mvw

LG Clockweather widget Topogigi-1.6 (2.3-as) romból:
http://oron.com/v6f1pxbdr3n6

Ha valakinek meg van esetleg kibányászva a magyar területre (is) kiadott gyári 2.3-as romból, ossza meg velünk. ;)

(#14937) KonzolKartel válasza djnyakesz (#14932) üzenetére

widgetlocker-t szedd le marketről.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#14938) KonzolKartel válasza Slovak (#14929) üzenetére

cwm-ből wipe-olsz mindent, kivéve a batteryt. majd felteszed a kívánt romot, utánna a gapps-t, és kész, indíthadod a telefont.
A NIGHTLY az azt takarja, hogy nem végleges verzió, hanem folyamatos feljeszti arcee.
A gapps, pedig a google gyári alkalmazását takarja pl. market, gmail stb.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#14939) Petesz


Petesz
csendes tag

Üdv!

Kb. 2hete vagyok tulaja egy P990-nek.
2 gondom van vele:
USBegyátalán nem működik.
Több géppel, több kábellel, mindenféle beállítással próbáltam.
Feltettem már vagy 5 drivert, nem csak a sajátjait., semmi.
Még azt sem írja a PC, hogy hiba a meghajtóval. CSAK tölti az akksit.
A másik a navigáció.
Csak úgy talál holdat, ha elindítom a navit, bármelyiket, utána kikapcsolom a telefont, majd újra elindítom. Ilyenkor azonnal működik.
Vigyem szervízbe??

Köszi a segítséget!!

Pet

(#14940) janes74 válasza Petesz (#14939) üzenetére


janes74
senior tag

2.3 van rajta?Akkor hiába viszed szervízbe,ez ilyen.Lg: Life's Good?

(#14941) Petesz


Petesz
csendes tag

2.3 van rajta.
A GPS-el még megalkudnék.
Na de az USB kapcsolat nem fog működni?!!
Ha szervívzbe viszem, azt mondják majd, hogy ez van?!
Ennyi pénzért legalább cseréljék ki!
Teszek egy próbát.

Köszi a választ!!

Pet

(#14942) KonzolKartel válasza Petesz (#14939) üzenetére

ne hosszabbított usb-be dugd. ha ez nem segít, akkor valszeg a rom ami rajta van az okozza ezt. milyen rom van rajta?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#14943) cjvt3o válasza Petesz (#14939) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ha a gyári rommal eleve ezeket tapasztalod (gondolom, hogy az alapvető hibamegoldási lehetőségeken, amikről itt is olvashatsz, már végigmentél), akkor élj a garanciális lehetőségekkel.

Nekem ilyen problémáim anno nem voltak a gyári szoftverrel, USB is működött pöcre (amúgy azóta se használom :) ), a GPS is megtalált. Ilyen sarkos ügyeknél én nem kerestem volna főzött rom-ot, hanem azonnal vissza a feladóhoz. Majd ha ezeket tudja a gyárival (plusz telefonálás, sms, wifi, stb), akkor ráérek keresni főzött romot.

(#14944) Petesz


Petesz
csendes tag

Nem hosszabított.
2.3.4 V20I rom.
De mivel nem működik az USB, lecserélni sem tudom.

Pet

(#14945) Petesz


Petesz
csendes tag

Eddig nem gondolkoztam más rom felrakásán, de már megfordult a fejemben mostanában.
Volt már pár komolyabb telefonom, nem nagyon használtam főzött romokat.

(#14946) KonzolKartel válasza Petesz (#14945) üzenetére

ha gondolkozol rajta, akkor először érdemes megpróbàlnod egy custom romot, hátha tényleg az a ludas. bár van rá esély, hogy így rootolni sem tudod.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#14947) spawn21


spawn21
veterán

tényleg ennyire sok a gubanc a gyári frissítéssel? :U

iPhone 13p

(#14948) Petesz


Petesz
csendes tag

Így nem tudok semmit rátenni..
Én megpróbálnám, de sajna mivel kell hozzá PC, nem megy...

(#14949) Petesz


Petesz
csendes tag

Én úgy látom, hiába ez az LG csúcs mobilja, nem tudják hozni, amit kéne..

(#14950) gabcsee válasza Petesz (#14949) üzenetére


gabcsee
tag

Azért ne általánosítgassunk.. sokunknak hibátlan az LG csúcs mobilja :U
Sajnálom, ha a tiéd nem működik megfelelően, ha ez így marad, javaslom a szervizet!
USB-t hova kötötted?? Mindenképpen alaplapi portra kell kötni, illetve laptopon olyan portra, ami azon a részen csak egyedül van!! :K
GPS a gyári/KDZ frissítésnél valóban BUG-os, és csak úgy működik ha bekapcsolt GPS-el indítod újra a telót... de utána működik!
Elvileg smartflash-es frissítést követően működik hibátlanul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.