Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13951) Land válasza -SamS- (#13950) üzenetére


Land
veterán

Igen ez. Alapból 1 GHz-en fut, de húzható 1.2 GHz-ig. Nem lesz baja a processzornak. Eleve csak ritkán fut ekkora órajelen, mivel komolyabb játékon, esetleg böngészőn kívül nem sok app hajtja meg a processzort.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13952) -SamS- válasza Land (#13951) üzenetére


-SamS-
tag

köszi. feltöltődik a teló és akkor megy is rá :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13953) user1.0


user1.0
csendes tag

Hi!

Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, aki a fórumban hozzászólt, mivel ennek hatására a mai nap boldog tulajdonosa lettem eme készüléknek.

Eddig nagyon tetszik és már 2.3 fut rajta. :)

Köszönöm mindenkinek a segítséget még 1x.

(#13954) Marteen4 válasza Tutu7030 (#13932) üzenetére


Marteen4
tag

FM rádió : működik
iMediaShare: működik
Touch key lights: CM7-en alapuló romokkal nem működik.
GPS: Nem használom gyakran de iGo-val 1-2 perc alatt talál jelet rásegítés nélkül.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13955) -SamS-


-SamS-
tag

megmondaná nekem vmi h cm7 alatt hogy az istenbe kell beállítani a fiókjaimat ? mert marketre speciel fel se bírok lépni

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13956) Land válasza -SamS- (#13955) üzenetére


Land
veterán

Felraktad Marketet Recoveryből?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13957) Tutu7030 válasza Land (#13956) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hopp! Nincs alapból market a cm-ben?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13958) P-SZ-S válasza -SamS- (#13955) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Ha nightly-t tettél fel akkor kell mellé gapps-ot flasshelni, ha stablet akkor az első netre csatlakozásnál megjelenik a market.

(#13959) Land válasza Tutu7030 (#13957) üzenetére


Land
veterán

Nincs. Innen szedjétek le a CM7-hez valót és Recoveryből mehet fel:

http://goo-inside.me/gapps/gapps-gb-20110828-signed.zip (nem engedte linkelni rendesen)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13960) biglion-lord


biglion-lord
tag

Nos azoknak a kedves kollégáknak akiknek rom rakás után nem látta a LG PC Suite a telefont, de egyébként a PC látja a telcsit mint pl a TotalCom. Ezt a romot raktam fel (BIN_LGP990AT-00-V20l-EUR-XX-OCT-20-2011+0) és amikor csatlakoztattam a telefont PC-re és indítottam Suite-t a PC-n frissítette azt a telefonról. Kicsit meg is lepődtem mert fel ajánlotta, ha meg akarom tartani a régi telefon profilt akkor nyissak újat, nyitottam mire elsőre meg is lepődtem rendesen, mert minden telefonszám eltűnt és a régi teló profilt nem engedte visszahozni, de szerencsére a Suite progin bal felső sarok Fájl menüből tudtam importálni így mind meg lett. A meglepi az, hogy a telón elfelejtettem az USB tár csatlakoztatást bekapcsolni ahogy kerestem a régi adatok mentését PC-n így megfeledkeztem, és csatlakoztatás nélkül is az összes adatot felpakolta a PC-ről a telóra. Azt hittem biztos benéztem és ismét tettem 1 próbát és lám ismét felrakta úgy hogy nem volt a telón bekapcsolva a USB tár csatlakozás. Tehát ha csatlakozás nélkül is látja a Suite akkor így működik. Most közben azt is ellenőriztem, hogy látja e a TotálCom. ha nincs bekapcsolva a telón az USB csatlakoztatás és nem látja, de a Suite igen. Amennyiben bekapcsolom az USB adattárat akkor látja a TotálCom. is. Gondolom így amennyiben később is működne akkor ezt a Suite progit a fenti rombol érdemes telepíteni 1 kicsit másképpen működik az újabb verzió. Így nem okozna gondot más romok esetén, ha nem barátkozik a teló a PC Suite-vel. Egyenlőre ennyit próbáltam illetve vettem észre.

(#13961) user1.0


user1.0
csendes tag

Ha rootoltam a telcsit és utána felteszem a gyári romot akkor ugye az nem lesz rootolt.

Kérdésem ha ez nem rootolt akkor miért "veszhet" el a gari? Esetleg ha unrootolom (majd)?

(#13962) Tutu7030 válasza Land (#13959) üzenetére


Tutu7030
veterán

:R

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13963) drpele válasza cjvt3o (#13902) üzenetére


drpele
senior tag

Én konkrétan azért hagytam ott a MIUI-t, mert egész egyszerűen nem találtam hozzá olyan BB-t, amivel a telefonpartnernél jó hangminőséget tudtam volna elérni. Napokon keresztül BB-ket és RIL-eket cserélgettem, de hiába. Utána feltettem a 0502-es BB+RIL párost CM7 alá és a CM alatt ezzel tökéletes minden.

0725 V10D Euro open BB-je konkrétan katasztrofális volt nálam MIUI-val és CM-el is. Az új V20-asokkal sajnos nincs tapasztalatom.

gabcsee: ne 7.1 finalt, hanem a nightly 200-at próbáld meg, mondjuk swiftkernel nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#13964) biglion-lord


biglion-lord
tag

Hát ha frankón mükszik ez a új CM7 akkor én is feltolom. Le is szedtem + a gapps-ot hozzá. Kérlek benneteket írjatok jó és rossz tapasztalatokat, köszönöm. Még a végén kapunk 1 jó telót :DDD

(#13965) Tutu7030 válasza biglion-lord (#13964) üzenetére


Tutu7030
veterán

Titanium még most pakolja vissza a cuccokat.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13966) ntomka válasza biglion-lord (#13964) üzenetére


ntomka
nagyúr

Eddig is jó volt. Nekem topogigi 2.0 sp3 + horsepower kernel van. Gyors, stabil, mint korábban is. Az az igazság, akármi mást teszek fel, folyton csak hibákba ütközök, ez viszont megy ahogy illik. :)

ツ Headphones on - World off

(#13967) biglion-lord válasza Tutu7030 (#13965) üzenetére


biglion-lord
tag

Csak jó lenne már

(#13968) biglion-lord válasza ntomka (#13966) üzenetére


biglion-lord
tag

Én is pont így vagyok csak nekem a gyárival működött rendesen d sorozattal meg az Fr17, de egy idő után összeomlott. Mást hiába próbáltam több lehetőséggel összefosta magát 2-3 óra használat után. Ezt a MIUI-t nagyon meg szerettem mivel 1-2 kitt katt és már át is alakítottad a telót+ egyéb sok lehetőségek, de működésre bírom fogni folyamatosan áááá dehogy, de nem bírok nyugodni így, ha lenyugszom próbálkozom azér :DDD

(#13969) Dawee


Dawee
tag

Na most egy rohadt nagy feketepont a CM7-nek... délután 49 százalékon volt az akksi, most állítanám az ébresztőt, erre se-kép se hang, mondom mi a fene. Hát nullára lemerült az akksi, hogy ez WTF volt nemtom, de felbaszott, ilyet egy rom se csinált, a gyári 2.3-al 2 napig simán elvoltam ez meg estére meghal...

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#13970) Tutu7030 válasza biglion-lord (#13967) üzenetére


Tutu7030
veterán

Egyszerűen nem értem... :W
Mi a bánatos lópikulának kell megcifrázni a videó kiterjesztést.. Miért nem lehet egyszerűen mp4-nek nevezni az mp4-et? Miért kell m4v-vel szórakozni.

De a kódolást is megmatatták, mert az iMediaShare-en keresztül nem játsza le a tv. :O

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13971) lbalog01 válasza artytech (#13893) üzenetére


lbalog01
tag

az nem lehet, hiszen minden fórumozó tudja, hogy a 2.3 még meg sem jelent!!! ;] :DD :DD. bocs, nem lehetett kihagyni :N

***ROGER***

(#13972) drpele válasza Dawee (#13969) üzenetére


drpele
senior tag

Akksi kalibrálást csináltál?

A CM 7.1 final-ban többek között nekem is az erős spontán merülés volt az egyik problémám. A mostani nightly-okban nekem ez teljesen megszűnt.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#13973) biglion-lord válasza Tutu7030 (#13970) üzenetére


biglion-lord
tag

Hát igen sok esetben ez a gond, hogy agyon vannak variálva amiket jóval egyszerűbben is meg lehet oldani, és végül az egyszerű dolog agyon variálása miatt lesz bonyolult és működőképtelen. Nem értem ma a 21 században mikor a tudás magas szinten van (vagy mégsem) és nem akar működni semmi, de a jó pénzt megkérik érte. :F Manapság már nem élvezet ként veszünk dolgokat hanem + munka ként a munkahely mellé :DDD és még fizetünk is érte meg sokat mérgelődünk, ki érti ezt. :U

(#13974) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Létezik erre a telefonra 2.3? (Gyári vagy valamely más formájában?) Esetleg tudnátok valami újabb illetve megbízható romot ajánlani? Jelenleg fr17 van a telon.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#13975) biglion-lord válasza Dawee (#13969) üzenetére


biglion-lord
tag

Hát nekem a csúcs napi 3 merülés csontira, és fúl töltés mind a 3 alkalom után nem hittem a szememnek, de már nem lepődöm meg semmin sem :N

(#13976) Vizinyenyec válasza ntomka (#13926) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

ezt nem tudtam. remélem hamar felépül az apja. már nem csak a rom miatt

(#13977) jooker82 válasza Ra's al Ghul (#13974) üzenetére


jooker82
nagyúr

Persze...már kijött a 2.3...és igen stabil...innen letudod szedni smartflashel tedd fel...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13978) -SamS-


-SamS-
tag

adw launcher-t lelehet szedni a cm7ről ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13979) Rotate válasza -SamS- (#13978) üzenetére


Rotate
veterán

minek leszedni? rakj rá mást, és az lesz helyette :) LP, GO, SPB, Regina... stb stb :)

(#13980) -SamS- válasza Rotate (#13979) üzenetére


-SamS-
tag

mert minek legyen rajta két launcher ami eszi a memóriát ? :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13981) Rotate válasza -SamS- (#13980) üzenetére


Rotate
veterán

hát sztem az alkalmazásokból ki lehet dobni... ha meg nem lehet akkor root uninstaller vagy titanium... :) úgy mint a gyári szarokat :)

(#13982) peter_27


peter_27
aktív tag

Felraktam én is a CM7.1-et, 2 órája nyomkodom (rakom vissza cuccaimat) Eddig nem győzött meg a topogigi 2.0 után, jó jó de... Egyszer már meghalt. Viszont megkerestem hozzá a megfelelő Ril-t. Nekem a V20L gyári BB-van felrakva. Ezzel természetesen a CM nem akart gps jelet találni. Akinek ez a BB-van felrakva az a CM7-hez a GetRil-el a 0725 (V10d, Europe Open) ril-t tegye fel. Ezzel csak úgy mint a gyári romnál, mobilnettel kb 10sec alatt talál stabil pozíciót a gps. Azt hogy tartja e rendesen még nem teszteltem. De mobilnet van vele és telefonhívás is rendben volt.

Galaxy S10

(#13983) -SamS- válasza peter_27 (#13982) üzenetére


-SamS-
tag

nekem a V20L-es BB-RILel a gps test programban 10mp belül talált 8 műholdat amiből 5 volt használatban :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13984) Rotate


Rotate
veterán

kijött az ICS forráskódja :) várhatjátok a CM-et :D

(#13985) -SamS- válasza Rotate (#13984) üzenetére


-SamS-
tag

paul-tól tudod ? :D

amúgy ha feltettem az 1.2ghz-s swiftkernelt akkor miért 1015 mhz-n megy a gépezet ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13986) Tutu7030 válasza biglion-lord (#13973) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az m4v kiterjesztést átírtam mp4-re... ;] :DDD
Sajnos a tv ettől még nem eszi meg az iMediaShare-n át, de ettől többet nem tudok tenni a cél érdekében. :( :D
Akit érdekel, innen letöltheti (CM-7-11142011-Nightly)

Rootexplorerrel be kell másolni a /system/app mappába, majd rábök, telepít.
(előtte az eredeti Camera.apk fájlt mentsd le biztos helyre!)
Mindenki csak saját felelősségre csinálja! :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13987) -SamS-


-SamS-
tag

go launcher meg cm7 úgy látom eléggé összeférhetetlenek :D duplát kaptam mindenből miután újra indítottam a telót :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13988) Rotate válasza -SamS- (#13987) üzenetére


Rotate
veterán

go launcher beállításaiban tolj egy clean rubbish-t :)

(#13989) Tutu7030 válasza Tutu7030 (#13986) üzenetére


Tutu7030
veterán

Mármint a kamera alkalmazásban írtam át..:D Késő van, nem fog az agy.
És a linkről a módosított Camera.apk tölthető le.

(#13987) -SamS-

A LauncherPro teszi a dolgát, ahogy mindig.:)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13990) ntomka válasza -SamS- (#13980) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha beállítod az egyiket alapértelmezettre, akkor a másikat neked kell kézzel indítanod, ha azt szeretnéd, hogy fusson, különben mindig az alapértelmezett fog futni. :)

(#13987) -SamS-: Jó az, nekem is valamiért ezt csinálja újabban új telepítéseknél. Egyszer kell leküzdeni, utána jó lesz teljesen. Azt tippelném amúgy, hogy a gyári LG launcherrel akad össze valamiért.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#13991) Crytek


Crytek
veterán

Újabb kérdéssel zaklatnálak benneteket.

Van ugye a fenti aksi,térerő stb kijelző fenti sor amit le lehet húzni ha rámegyek.És ott megjelenik a wifi bekapcsolás stb.
De alapból van ott egy ilyen kis zene elindító menürész ami engem nagyon irritál.Ezt hogy lehet innen eltüntetni?

Next PC Upgrade: 2022

(#13992) Rotate válasza Crytek (#13991) üzenetére


Rotate
veterán

a Zene nevű app beállításaiban ki lehet kapcsolni :)

(#13993) Crytek válasza Rotate (#13992) üzenetére


Crytek
veterán

Hol van ilyen ?A zene progi megvan de a beállitásit ehol nem találom legalábbis ilyet ahol ezt kilehet szedni.

Next PC Upgrade: 2022

(#13994) Weah válasza Crytek (#13993) üzenetére


Weah
csendes tag

a négy érintőgombból megnyomod a balszélsőt amikor a zene megy, ott pedig a beállítások.

(#13995) biglion-lord válasza Tutu7030 (#13989) üzenetére


biglion-lord
tag

A lények akkor, hogy működik gondolom :U :DDD
Az általad linkelt kamera apk jól működik nem akad stb.

(#13996) Tutu7030 válasza biglion-lord (#13995) üzenetére


Tutu7030
veterán

FullHD-ben ugyanúgy gyenge a kamera(de azt nem is szoktam használni. 1280x720-ban szoktam felvenni videót).
Próbáltam kibányászni az apk-ból a videó codec-re vonatkozó konfigurációt, de ez nekem már magas. (az m4v<->mp4 még egyszerű volt):D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13997) dfcwolf


dfcwolf
tag

Nem akar menni a rootolás. Ott megakad a dolog, hogy a hangerő gombokat nyomva rádugom a kábelt. Feltelepíti a drivert, de nem t9rténik semmi. Fekete képernyő a telón... :(

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#13998) jooker82 válasza dfcwolf (#13997) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az eszközkezelöben frissitsd az apx v micsodát....felkiáltójel lesz mellette...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13999) b3Ro


b3Ro
senior tag

Aki SwiftExtreme kernelt hasznal, annak mellete milyen az idle fogyasztasa ? Mert nekem siman 45 %, mikozben ez a kernel arrol lenne hires, h idilben keveset fogyszt, tizenpar %-ot.
A masik dolog, h mivel allitjatok be az oc-t? en pimpmycpu val, es mellete minden orajelnel leveszek -50mV-ot, es stabil, ami megint jo hatassal van az aksira, csak az a franya idle idegesit.

(#14000) Dawee válasza biglion-lord (#13975) üzenetére


Dawee
tag

Akkor nem egyedi hiba ezekszerint... ha ráérek megy vissza a gyári 2.3 azzal nem volt ilyen 2 hét alatt, ez meg az első nap kezdte. Inkább egy kis home képernyő akadás mint, hogy kikapcsol nyomtalanul.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.