Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) Rotate válasza Crytek (#13148) üzenetére


Rotate
veterán

az ég adja, hogy ne legyenek gondjaid...

(#13152) Marteen4


Marteen4
tag

Nem leszel leugatva de te ezt írtad: "ha nekem nem lesznek hibák mert nem fogom észrevenni" attól még lehetnek hibák mert te nem fogod észre venni :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13153) peter_27 válasza Ronan968 (#13149) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igaz. akkor neked is :C :C :C

Galaxy S10

(#13154) jooker82 válasza Marteen4 (#13150) üzenetére


jooker82
nagyúr

de előtte érdeklődött a smartflashes verzió iránt és azóta se rakta fel,pedig irtam,h minden jól müködik benne.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13155) Ronan968 válasza peter_27 (#13153) üzenetére


Ronan968
tag

thx :) :DD

(#13156) Ronan968


Ronan968
tag

QQ Launcher-t használja valaki?Szerintem gyorsabb,mint a eredeti! :)

[ Szerkesztve ]

(#13157) jooker82 válasza wpatrik14 (#13111) üzenetére


jooker82
nagyúr

nekem tökéletes az is.... mind lezárt képernyőnél,mind felodva szép szakaszosan emelkedik,v csökken a hangerő....
Próbáld meg te is a smarflashes verziót feltolni....
irjatok még,h milyen hibát észleltek,mert nekem minden tökéletes....és megnézem..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13158) Land válasza Crytek (#13145) üzenetére


Land
veterán

Ha felhívtad őket, akkor talán mondták, hogy lesz majd a "65k-s verzió" is. :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13159) Ronan968 válasza Ronan968 (#13156) üzenetére


Ronan968
tag

(#13160) Magnat válasza jooker82 (#13147) üzenetére


Magnat
veterán

Csak sajnos nem mindenki akarja a telefont fullra letörölni... sőt, mivel a 2.3-.at rootolni is macerásabb, a Titanium Backuphoz is buherálni kell. Persze erről nem te tehetsz, de azért ne az legyen már az alap, h mindenféle "csak saját felelősségre" faragással lehet csak működővé tenni.
Kíváncsi leszek, mikor jön ki a normál Telenor upgrade és h azzal menni fog-e a gps...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13161) peter_27 válasza jooker82 (#13157) üzenetére


peter_27
aktív tag

Megnéznéd (esetleg egy képernyőmentés), hogy a getril, most mit ír a BB/Ril párosra. Mert még mindig az a gyanúm, hogy ez okozhatja több embernek a gps gondokat.

Galaxy S10

(#13162) Land válasza Ronan968 (#13159) üzenetére


Land
veterán

Most nézegetem. Nem is tudtam, hogy létezik..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13163) jooker82 válasza Magnat (#13160) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez gyári rom.....nincs különösebb kockázat benne...persze,aki mókolni akarja,az vállalja a kockázatot,h vmi nem működik majd esetleg....
De,ha az én gyári szoftos telefonomba minden megfelelően működik,akkor ezzel a verzióval minden telefonnak működnie kell...hacsak nem harverhibás....

Peter27: azt hogyis kell?? olyat még nem csináltam...
a kdz-s veriónál nekem se volt jó a gps alig talált jelet és eldobta....itt megjavult...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13164) Tutu7030 válasza jooker82 (#13163) üzenetére


Tutu7030
veterán

Rootoltad is?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13165) jooker82 válasza Tutu7030 (#13164) üzenetére


jooker82
nagyúr

nem..... de nemis fogom szerintem... :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13166) Tutu7030 válasza jooker82 (#13165) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az akkor nem jó.:D Vagy root nélkül is működik a rendszervisszaállítás a titaniummal?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13167) Zlika


Zlika
aktív tag

No én is most szmártflesseltem a gyárit.Impresszív első ránézésre.(mármint a sebesség :) ) DE miért tűnt el már megint a nova2 meg a backstab az alkalmazásaim közül? Topogigivel még ott voltak.60P-t fizettem értük kéremszépen... :D

(#13168) jooker82 válasza Tutu7030 (#13166) üzenetére


jooker82
nagyúr

Minek a rendszervisszaállitás?? Nekem a gyári szoft van rajta és smartflashel bármikor egy újat feltudok tenni....Nem gyári romokat nemfogok feltenni....

Zlika: A smartflashel minden törlődik...viszont az alkalmazásokban vannak új játékok...amik eddig nemis voltak...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13169) dergander


dergander
addikt

Nekem is jó lett a GPS ezzel a Smartflash verzióval...szóval +1

(#13170) Tutu7030 válasza jooker82 (#13168) üzenetére


Tutu7030
veterán

Mármint az sms/híváslista(ezt my backup-al) és még egy-két program van, amit menteni szoktam, majd visszaállítani a titaniummal.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13171) peter_27 válasza Magnat (#13160) üzenetére


peter_27
aktív tag

Elég hosszú ideje használok már "okostelefonokat" + a pc-s tapasztalatok is azt igazolják, hogy alap szoftver csere után a készülékek csak akkor működnek normálisan ha az új szoftverrel együtt egy full törlést is csinálsz és mindent újra felraksz az új szoft-ra. Titanium-al sem szoktam soha visszaállítani rendszeralkalmazásokat/rendszerbeállításokat, csak a játékokat. azokat is csak a játékban elért szintek miatt.

jooker82 :

letöltöd marketből a GetRil alkalmazás, elindítod, nem kell semmit csinálni vele csak mikor elindult készítenél egy képernyő mentést és az felraknád ide v. privátban elküldenéd. Mint itt:[link]

Galaxy S10

(#13172) lortnok


lortnok
csendes tag

Sziasztok!

Letöltöttem a modaco féle v20l-t ami alapból rootolva van, de nekem olyan mintha nem lenne, pedig mindent megcsináltam amit írtak letöltöttem külön az su-t busybox stb...

A lényeg, h felraktam a kdzt, hogy majd azt rootolom, de nem tudok belépni a cwmbe, és valami miatt nem tudom feltelepíteni se, Amikor belépnék a cwm-be egy doboz jelenik meg és egy andoid, aztán újraindul a telefon úgy hogy minden visszaállt a gyári állapotra...
Ötlet?
Előre is köszi!

(#13173) jooker82 válasza Tutu7030 (#13170) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jah,azt hittem,h én nem csináltam jól...:D... Én az sms-eket nem szoktam lementeni....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13174) wpatrik14


wpatrik14
csendes tag

ha smartflashelek, akkor törlődik minden progi igaz? De én megvettem marketon a powerAmp-et, akkor azt is vehetem meg újra?! Bocs, a hülye kérdésekért... :)

kösz

Google Nexus 5 - Android 5.1 Cataclysm

(#13175) peter_27 válasza Zlika (#13167) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nem kell újra megvenni. Megnyitod a marketet--menü gomb---saját alkalmazások, és a lista alján ott vannak a kifizetett de fel nem telepített programok amikre csak rányomsz és fizetés nélkül újra letöltheted/feltelepítheted.

Galaxy S10

(#13176) user1.0


user1.0
csendes tag

Hi!

Napok óta gondolkodom egy ilyen telcsi vásárlásán. Ami megrémiszt, hogy az új szoftal is (http://www.fileserve.com/file/rNYF5z8) bugosnak tűnik a készülék, de cáfoljatok meg. A bajom az, hogy megvesz az ember 80 + Ft-ért egy ilyet és neki kell állni otthon barkácsolni, hogy jó legyen, mert a gyártó bugosan adta ki. Ez valami olyasmi mintha megvennéd a kiflit 25 Ft ért de száraz ami ugye csak akkor derül ki ha megvetted a gyártó meg azt mondja, hogy ez van de a 25 Ft-ot ki kellett fizetned.

Az akkuval kapcsolatban sztem ahogy visszaolvastam ez is 1 napos készülék, de ebben a szegmensben mindegyik ilyen.

(#13177) jooker82 válasza user1.0 (#13176) üzenetére


jooker82
nagyúr

az akku valóban 1-2 napos,használattól függ....De hibát holis olvastál?? mert én nemtudok róla,h az általad linkelt gyáriba lenne...:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13178) LaptopSystem

látom most mindenki ezt akarja :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#13179) Magnat válasza jooker82 (#13177) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem inkább fél-1 napos... reggel 8-ól este 8ig átlagos használattal is simán le lehet amortizálni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13180) jooker82 válasza Magnat (#13179) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem 2 nap szokott lenni,mozgó háttérrel full fényerőn... ez inkább hétköznap,mikor nem nyúzom annyira,hétvégén 1 nap...
de használattól függ...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13181) Balázs1986 válasza drpele (#13144) üzenetére


Balázs1986
addikt

Köszi :D Használd nyugodtan, azért van :) Csak a megfogalmazás végére nem emlékeztem, hogy írtam volna, ráadásul egyet sem értettem vele, azért jeleztem :)

lbalog01: Nincs mit :)

Egy bug nálam is akadt a deodexed gyáriban, ez most jött elő:
Ha fektetett állapotban van a telefon, képernyőzár rajta, és bejön egy hívás, bár átáll függőleges módba és a csúszkát is vízszintesen kell elhúzni, mégis függőlegesen mutatja az elhúzósávot :D
Felteszem már ezt a smartflash eu open-t én is, aztán jöhet a root-móka :D

(#13109) jooker82: Ha CSAK baseband-et cserélsz, biztos vagy benne, hogy elvesznek az adatok? Nekem úgy rémlik, hogy akkor nem (és ha belegondolsz, ha csak a bb fájlt tallózod be és flash-eled fel, abból a fájlból semmit nem ír a smartflash a rom részbe).

[ Szerkesztve ]

(#13182) Zlika válasza jooker82 (#13168) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ja új a sprinkle kb...De én arrol beszélek hohy marketban ott kellene lenniük a purchased apps-ban.Topogiginél ott voltak.És a nyakam rá hogy vissza tenném topogigit megint ott lennének.

(#13183) gabcsee


gabcsee
tag

Találtam egy megoldást XDA-n GB alatti GPS hibára, elsőre működőnek tűnik:

"gps need to be enable on boot if you want good signal , otherwise you will always lose it

so try this

enable gps
reboot phone
turn on mobile data ( no wifi !)

open your gps app"

nekem így talált jelet ablakba téve a telót :C nem igazán tudom, hogy ezt minden indítás előtt meg kell e csinálni, de bízom benne h nem :))

amúgy azon agyaltam, hogy nem e lehet h az is bezavarja, hogy hidden menüben ugye a NOKIA settings van beállítva, ami 2.2 alatt elvileg gyorsabb műhold találást segített???

(#13184) Balázs1986 válasza Zlika (#13182) üzenetére


Balázs1986
addikt

Marketből vetted a gameloft játékokat, vagy máshonnan (pl. amazon, vagy mittomén). Ha máshonnan, akkor marketben csak akkor fog látszani, ha már telepítve van.

(#13185) wpatrik14


wpatrik14
csendes tag

na én is smartfalsheltem, megy a gps jól...
a powerampben viszont még mindig nem jó a hangerő fel és le... (amikor a képernyő zárolva van)
a normál zenelejátszóban viszont megy rendesen... any suggestion?
kösz

Google Nexus 5 - Android 5.1 Cataclysm

(#13186) lortnok


lortnok
csendes tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1327599
megpróbálom telepíteni a cwmet az excellent cwm installerrel de nem találja a telefont..
Kivettem az aksit w/w upgrade a windows telepítette az illesztő programokat és mégse talája a telepítő. azt írja hogy válassz h internal vagy external. Mindkettőre próbáltam telepíteni egyik se ment. Miután kiválasztom azt írja, hogy the usb device is not found, és hogy nyomjak meg egy gombot és kilép a programból -_-"

(#13187) jooker82 válasza wpatrik14 (#13185) üzenetére


jooker82
nagyúr

akkor a a program a hibás....nekem jól szól a gyári is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13188) Balázs1986 válasza lortnok (#13186) üzenetére


Balázs1986
addikt

Lehet csak én vagyok lassú, de ehhez hogy jön a root topic? :B :)
Szerintem csinálj egy root-olást, aztán tedd fel a rom manager-t, az meg felteszi neked a cwm-et is.

(#13189) Balázs1986 válasza lortnok (#13186) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ja, ne haragudj, most megint végignéztem normálisan, megvan már :)
Na mindjárt felrakom a smartflash verziót, már lejött. Aztán megcsinálom én is a root-ot. Ha sikerül, írom a lépéseket :)

[ Szerkesztve ]

(#13190) Zlika válasza Balázs1986 (#13184) üzenetére


Zlika
aktív tag

Azt hiszem gameloftról vettem...

(#13191) Balázs1986 válasza Zlika (#13190) üzenetére


Balázs1986
addikt

Küldj nekik mail-t, biztos elküldik újra :)
De ebben Rotate kolléga tud érdemben segíteni, ő levelezik velük :D

(#13192) lbalog01 válasza gabcsee (#13183) üzenetére


lbalog01
tag

na lássam csak, hol is van az a hidden menü a GPS-nél???

***ROGER***

(#13193) lortnok válasza Balázs1986 (#13189) üzenetére


lortnok
csendes tag

Köszi szépen!
És eltudnád küldeni pu-ben a linket ahonnan tölthető a sf verzió?
Köszi!
És előre is köszi, hogy segítesz :D

[ Szerkesztve ]

(#13194) Magnat válasza gabcsee (#13183) üzenetére


Magnat
veterán

Beszarás, tényleg műxik, megathanx!

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13195) dfcwolf válasza Land (#13104) üzenetére


dfcwolf
tag

Köszi!

Akkor rád hallgatok!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#13196) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

valaki tudna nekem linkelni smartflashes GB gyári romot?feltettem a kdz-t de nem lett tökéletes a dolog. meg az is érdekelne hogy topogigiből melyiket érdemes kipróbálni? azokat is smartal lehet feltenni aki válaszol dobjon a topogig romhoz is linket, köszi :R

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#13197) cjvt3o válasza user1.0 (#13176) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ez inkább a kenyér vs zsemlemorzsa kérdése. :)

Vehetsz nem barkácsolható rendszert 150-csillagos ég ezer Ft-ért (kenyér).
Vehetsz barkácsolható rendszert 50-100 ezer Ft-ért (zsemlemorzsa).

Ki mire akarja használni, és mit engedhet meg magának.

Az itt magasra értékelt SGS 2-t nem ismerem, de biztosan cserélnék rajta ROM-ot, mivel amit látok belőle videón, az nekem nem tetszik, innentől viszont már drága. (Ugyanez áll a HTC dual-ra is.)

Az Atrix-ot elfogadnám, de Magyarországon jelenleg nincs Motorola. (Itt is ROM csere lenne persze, de a dokkolhatóság nagyon szimpatikus fordulat.)

Win7 illetve iOS alapú rendszert nem vennék, mert az én elvárásaimat az Androidhoz képest nem teljesítik.

Nekem nagyon szimpi telefon a Blade is (ár/teljesítmény arányban veri a 2x-t), de amikor vettem a 2x-t, Blade nem volt.

De persze ízlések, pénztárcák, elvárások és pofonok. :)

(#13198) Magnat válasza Magnat (#13194) üzenetére


Magnat
veterán

No, további tesztek után: lepróbáltam a leírás után megint egy restartot kikapcsolt gps-szel, akkor sajnos ismét nem műxik, de aztán megint csináltam egyet bekapcsolt gps-szel, de olyn helyen, ahol nincs jel és akkor is működött, bár érzésem szerint ekkor mind a reboot, mind a pozíciófogás lassabban ment, de a jelet ezután sem vesztette el így sem (legalábbis pár percig míg teszteltem, de ez is bíztató, mert ha nincs bekapcsolva a gpr restartkor, akkor nekem azonnal eldobja magát, miután pozícót fogott). Persze ez csak 1 próba volt és nem is mértem az időt, szal meglehet, h csak véletlen, de az legalábbis bizonyosnak tűnk, h ha bekapcsolt gps-szel rebootol a telefon, akkor működik.

Sztem a Gabcsee által írt módszer mehetne is az első hsz.-be.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13199) Balázs1986 válasza lortnok (#13193) üzenetére


Balázs1986
addikt

Mármint a smartflash verziós gyári rom-ot tettem fel, ami elvileg nálad is fent van (eddig cwm-es rom volt, de volt egy bug ami zavart).
Na...feltettem a gyári rom-ot, majd a cwm-et is.
Menete:
1. Telefon kikapcs, akksi kivesz, MINDKÉT hangerő gombot nyomva tart, usb bedug
2. Flash-recovery.bat fájlt elindít
3. External vagy internal sd kártya kiválaszt (én external-ra tettem fel)
4. Ha a 3. végzett, usb kihúz, akksi berak, telefon bekapcsol, de úgy, hogy bekapcs mellett "hangerő le" gombot nyomva tart egészen a második LG logóig (tehát nem a sima, hanem a lila hátterű). Ott már el lehet engedni.
5. A telefon belép a cwm-be. Itt install zip from sd card, choose zip from sd card, su303.zip kiválaszt, telepít.
6. Restart, telefon elindít. A rendszeralkalmazások közt ott lesz a Superuser. Marketre belép, keresés, Busybox Installer. Telepít.
7. Nem hiszem, hogy kellene, de biztos ami biztos, újraindítás.
És kész :)

Más:
Hm...nem tudom, nálam ez a smartflash eu open 2.3.4 nem az igazi. Minden szép és jó, csak épp az LG logó villog a háttérben, pedig már rég a rendes kezdőképernyőt látom...csak ez úgy..."átvillog" :F Egyszer már tapasztaltam ilyet régebben, nem emlékszem, hogy oldottam meg...szerintem másik rom-mal :D

(#13200) jooker82 válasza Atigyerek89 (#13196) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt lesz a gyári smartflash verzió...
Sok sikert...igy biztosan jó lesz neked is...:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.