Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) Tutu7030 válasza Rotate (#13246) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszi!

Akit esetleg érdekel a "kiherélt"(videó felvétel indítási és leállítási hangoktól mentes) Camera.apk, az innen letöltheti.
A Camera.zip-et át kell nevezni Camrea.apk-ra. Természetesen mindenki csináljon előtte mentés a saját Camera.apk fájlról.
És természetesen mindenki csak saját szakállára garázdálkodjon a systemben, mert felelősséget nem vállalok érte!:D

ui.: Az apk-t nem telepíteni, hanem pl root explorerrel bemásolni a /system/app mappába.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13252) ktem


ktem
csendes tag

Sziasztok!
Kérnék egy kis segítséget.
Smartflasshel feltettem az új rendszert, de nem tudom Root olni.
Visszaolvastam, de nem látom sehol sem a megoldást.
Leírnátok kérlek a menetét, hogy más is meg tudja csinálni.
Köszönöm!

(#13253) lbalog01 válasza balazs8907 (#13247) üzenetére


lbalog01
tag

A tegra 2-ben lévő gpu-ra gondolsz? Csak mert az simán ideillő kérdés lenne, bár a válasz szvsz NEM. Ha nem ideillőként, a pc gpujára gondolsz, azt simán, akár a cpanelból is. :U

***ROGER***

(#13254) Tutu7030 válasza ktem (#13252) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem írtad, hogy milyen rendszered van. Ha xp, akkor ezt keresd meg
o2x_nvflash_recovery_v5_b76c7.rar (google kidobja majd az xda-s linket, ott lesz a leírás is)
Én a root-o2x-su-2.3.6.3.zip-et másoltam az sd-re, nem az itt említett su303(vagy mi a neve).
nv flash rar kicsomagol, telóból akksi ki, volume gombokat nyomva tartod, usb-re rádugod,ha a külső sd-re tetted a su zipet, akkor az external xp-s flashre katt duplán, ha a belsö sd-re, akkor az internal xp-re. Ha kész,akkor vársz cirka 10 másodpercet, majd leveheted az usb-ről a telt. Akksi be, Hang le és bekapcs gomb nyomva tart. Ha bejött a cwm, megkeresed a su zipet az sd-n, és telepíted. Utána restart, marketből busybox installer telepít, futtat, ajánlott busybox telepít. Kb ennyi. Fejből nyomtam, ha valami nem jó, javítsatok.:D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13255) Ronan968


Ronan968
tag

2.3 gyári alatt a fénykép és a videofelvétel minősége is jobb!!!(ez most teszteltem) :) :D

(#13256) balazs8907 válasza lbalog01 (#13253) üzenetére


balazs8907
tag

A tegra 2 gpu-ra gondoltam. Azért írtam hogy nem ideillő, mert most mindenki a 2.3 szoftverrel van elfogalva. Pedig én is segítség nélkül oldottam meg a frissítést. A "google search" nekem is a barátom! ;)

más: kijött egy új rom amely a hivatalos 2.3-ra épül.Thanatos2x 4.0 . Érdemes kipróbálni...nekem eddig gond nélkül műxik!!

(#13257) ktem válasza Tutu7030 (#13254) üzenetére


ktem
csendes tag

szia, vista-m van.

(#13258) Tutu7030 válasza ktem (#13257) üzenetére


Tutu7030
veterán

Kár. Akkor feleslegesen írtam.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13259) ktem válasza Tutu7030 (#13258) üzenetére


ktem
csendes tag

Nekem semmi sem történik mikor rádugom az usb kábelt, pedig nyomva tartom a hangerő gombokat!

(#13260) cjvt3o válasza lbalog01 (#13250) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A GB-s topogigi-ben szvsz nem a Froyo-s LG 3D weather van (ti. más build).

(#13261) -SamS-


-SamS-
tag

na akkor egy kis okosításra lenne szükségem :)
ha a gps-t bekapcsolom és a mapson helyzetmeghatározást kérek, akkor elméletileg meg kellene hogy találjon, úgy hogy ha :
1. wifi kivan kapcsolva
2. mobil adatkapcsolat kivan kapcsolva
3. csak GSM módba van a telefon ?

csak mert ha ezek közül vmi "korlátozza" a gps hatékonyságát akkor megpróbálom aktiválni és megnézni úgy. wifi-t meg mobil adatkapcsolatot nem szeretnék különösebben buherálni mert wifi nem mindenhol van, mobilnet meg pénz...sajnos

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13262) jooker82 válasza ktem (#13259) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csak az alsó gombot tartsd nyomva és közbe csatlakoztasd...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13263) peter_27 válasza cjvt3o (#13248) üzenetére


peter_27
aktív tag

Én is használtam Miui-t, nekem is nagyon bejövős, bár nekem a gps nem ment elsőre, mert a miui-ban 218-as RIL van. Ez nem passzolt az általam használt BB-hez, de miután Getril-el lecseréltem a Ril-t megfelelőre már ment a gps is (10mp-alatt volt pozíció mobilnettel) Én az akku idejével nem voltam kibékülve mert nálam jobban merült mint bármi mással, ezért feltettem az egyel régebbi magyar miui-t (1.10.14) ez már jobb volt akku téren, csak közben megérkezett a gyári GB, és elkezdtem azzal szórakozni. Várom az új verzió magyarítását és utána megint kipróbálom majd. Az LG widgetek közül nekem a calendar és a clockweather nagyon tetszik, és addig kutattam a neten míg sikerült működő verziókat találnom. LG widget tessék, hátha neked is működik.

Galaxy S10

(#13264) Feci40 válasza jooker82 (#13226) üzenetére


Feci40
tag

Uramatyáááám :W :W :Y ilyen nincs...mit szivtam én eddig a fél év alatt... :N én végig azt hittem,h a függönylehúzónál a jobb oldali ikon......................

Mi ebből a tanulság az hogy ha veszel valamit előbb átböngészed a kezelési utasítást ami letölthető PDF formában az LG honlapjáról, én mindig azzal kezdem főleg mikor típust váltok értem ezt Nokiá-ról LG-re stb .:)
Mai világban sokan elfelejtik ezt a lépést megtenni, mert vagy CD adják oda vagy honlapon található, ma már nagyon kevés készül úgy hogy könyv formában mint 90 években.

:) :) :) :) :) :)

(#13265) KonzolKartel

megnyugodtam.valtottam 4s-re, es ugyan ugy 50% meritettem rajta 2ora 15perc alatt. vegig netradio, kis jatek, es kb. 30p bongeszes.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#13266) Rotate


Rotate
veterán

jó reggelt :)

@CM_arcee: FM Radio will be enabled on the #O2X (p990) starting with the next batch of #CyanogenMod nightlies

(#13267) syl5


syl5
őstag

Na leteszteltem már pontosan az akksi használatom és csináltam is pár képernyőfotót (a minőségért sorry, egyszerűen sehogy se működik MIUI-n a képernyőmentés még adb-vel sem, ezért kénytelen voltam a jól bevált fényképezőgépet elővenni :(( ).

Pontosan két egész nap, két éjszaka bő (!) normál használat mellett még mindig 14 %-os az akksi!

Látható, hogy olyan 6 órát bekapcsolva volt a wifi. Ebből a 6 órából kb 4 óra volt az, amikor a képernyő is be volt kapcsolva, tehát netezés opera-val, market-ezés, appok frissítése, gmail, maps, stb.
Látható az is, hogy volt egy több, mint másfél órás időtartam, amikor nem talált hálózatot, tehát ekkor nem aludt, folyamatosan darálta magát és az akksit kikapcsolt képernyő mellett (Kb 8 % mínusz volt az akksiból).
Volt a 2 nap alatt normál mennyiségű telefonálás, hívtak engem én is indítottam hívást (Kb 10 perc volt a bejövő és a kimenő összesen). Volt a kamera is használva többször is, 10 kép készült. GPS-t is próbálgattam ez idő alatt.
A telefon 2G hálózat mellett, automatikus fényerő mellett, mobil adatkapcsolat nélkül produkálta ezt az eredményt.

És persze ott van még benne az -8 %, ami hálózatkereséssel ment el, és mialatt szórakoztam a képernyőmentéssel azalatt is lement kb 4 %. Tehát ha ezek nem lettek volna, még mindig 26 % lenne az akksiból.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13268) ktem


ktem
csendes tag

Jó! Sikerült...
Az Apx es usb drivert nem tudtam normálisan telepíteni, ez volt a gond!
Végre megvan, nem adtam fel. Hát nem sokat aludtam az éjjel.
Miért kellett ezt a root-olást így túlkomplikálni...???...

(#13269) derrik


derrik
őstag

GPS ügyben nem történt valami előre lépés vagy csak az enyém nem jó! Csak villog és villog. Egy progival nézem lát holdat csak nem csatlakozik rájuk. Ami érdekes, hogy mikor nyers a rendszer akkor sec perc alatt megy minden!

(#13270) Rotate válasza derrik (#13269) üzenetére


Rotate
veterán

olvass vissza és megtudod...

(#13271) wolruf válasza derrik (#13269) üzenetére


wolruf
őstag

Tedd fel a formázós zip verziót és jó lesz. Én is ezt tettem :) A vicc az, hogy amíg nem írtátok, hogy gond van, nem is vettem észre. Így, felflesselve (jó szó) a zipeset, már minden ok. Van százalékos akksis bigyó is meg minden :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13272) lbalog01 válasza cjvt3o (#13260) üzenetére


lbalog01
tag

Ja, bocs nem mondtam, hogy én a gyári V20I-ről Titaniummal lementett 3d weathert használom Topgigi alatt :DD , a Topgigiben lévőt nem használom.

***ROGER***

(#13273) Feci40


Feci40
tag

Sziasztok!

Smartflash verzió

Nekem ezzel sikerült felrakni V10D Win7 64bit alatt.
NEU és a EUR között van külömbség mert most nekem BIN_LGP990AT-00-V10d-NEU-XXX-JUL-25-2011+0 ez van felrakva
EURO OPEN
BIN_LGP990AT-00-V20l-EUR-XX-OCT-20-2011+0
és most ezt próbálom leszedni, remélem most sikerül mert jó a sebesség.

(#13274) peter_27 válasza syl5 (#13267) üzenetére


peter_27
aktív tag

Miui alatt a képernyőmentés elvileg a hangerő le+menü

Galaxy S10

(#13275) syl5 válasza peter_27 (#13274) üzenetére


syl5
őstag

Bakker és igen és igen és igen! :)
Mondjuk azt még most sem értem, hogy más alkalmazással és adb-vel miért nem lehet képernyőmentést csinálni.

Van valahol valamilyen írásos formában ilyen MIUI használati útmutató? Hátha feledez még valamit.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13276) cjvt3o válasza peter_27 (#13263) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A widget-et köszi, majd kipróbálom (bár ránézésre ez ugyanaz a Froyo-s, ami nekem is meg van, és amivel két problémám volt: reboot-nál elszállt, törölni kellett a képernyőről, majd újra kirakni, akkor megint működött reboot-ig, másrészt nem találta meg, hogy hol vagyok - a telenor HU-nál/lg HU-nál(?) ugyanis belepiszkáltak az adatbázisba, és felvettek egy rakás kistelepülést egy kapcsolótáblába -, noha az LG és FR froyo-kkal ez ment, a topogigi GB-ben viszont más a widget neve és mérete is).

A GPS viszont hálistennek nálam jól megy, gyors is, igaz, keveset használom.

Az akkuidővel kapcsolatban a MIUI nálam ugyanazt hozza mint a topogigi 1.7, aminek az akksi idejével elégedett voltam. Ugyanakkor én nem nagyon használok háttérszolgáltatásokat (nincsenek app assistant programok, mindenféle cpu, memória, stb. mérő widgetek, vagy ilyesmik), a gps és a wifi csak akkor van bekapcsolva, ha konkrétan kell vmiért, a data kommunikáció sosem (mobil informatikai téren rendkívül elhanyagolt térségben tartózkodok, 3G egyáltalán nincs, nem is hiszem, hogy lesz valaha is).

Konkrétan mondjuk az este 11-től reggel 7-ig terjedő periódusban (lock-olt állapot, wifi, gps, data lekapcsolva, ébresztés beállítva) nagyjából 0-1 % akkumulátor egység fogy el, amiből következően csak telefonként használva kb. 2 napig menne üzembiztosan a készülék 1 feltöltéssel. (Az más kérdés, hogy a permanens netezés, valamint a gyerekek "apa, játszhatok a telefonoddal?" fordulatai drasztikusan csökkentik az üzemidőt, de a piaci értékesítésben lévő akkumulátor technika ennél többet nem tesz lehetővé, vö. notebook, tablet, stb. Az is igaz, hogy csak telefonként használva - mondjuk másra nem is lehet - a 6-7 éves V3-as Motorolám, 710 mAh-s akksival 5-6 napig bírja egy feltöltéssel, de az teljesen más eszköz. :) )

(#13277) cjvt3o válasza peter_27 (#13274) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ez így van, csak kicsit árnyalja a dolgot, hogy az elkészült kép egyharmadát letakarja a hangerő kijelzés. :)

(Legalábbis nálam.)

(#13278) syl5 válasza cjvt3o (#13277) üzenetére


syl5
őstag

Ha egyszerre nyomod meg a két gombot, vagy előbb a menü-t nyomva tartod és utána a hangerő le-t, akkor nem takar, mert tudja hogy nem a hangot akarod lejjebb venni. ;)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13279) cjvt3o válasza syl5 (#13278) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Oh, a trükk. :)
Ezt ki se próbáltam, mivel a hangerő gomb hatására előtűnő panelből arra következtettem, hogy itt meg a setup panel fog előjönni (az meg többet takar, mint a hangerő).
Erre mégse. :)
Jó pap is holtig tanul.

Amúgy van egy ilyen (ha valaki talál benne újdonságot): http://maketecheasier.com/17-hidden-tips-and-tricks-for-miui/2011/05/15/

(#13280) cjvt3o válasza syl5 (#13278) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Viszont, én is keresek egy MIUI-s trükköt:

Hogyan lehet megmondani a Camera app-nak, hogy hova készítse/mentse a felvételeket?
Nekem jelenleg (default) az /mnt/sdcard-ba mountolt belső SD-re rakja (DCIM könyvtárba), de szívesebben tolnám ki a külső SD-re (a többi kép közé).

(#13281) syl5 válasza cjvt3o (#13280) üzenetére


syl5
őstag

Nincs ilyen beállítás sajnos az appban az a gond. Igazán elférne benne, hogy lehessen útvonalat választani!
Tulajdonképpen az app jó, mert ő ugye alapból az sd kártyára teszi, csak itt ugye az van, hogy a belső sd-t veszi alapértelmezett sd kártyának az android, így a camera app is oda pakol. Nem tudom minek kellett leválasztani a internál résztől, mert így az android furán kezeli a valódi külső sd-t, és csak gondok vannak belőle...nem véletlenül nem lehet a nexus modellekbe sem külső sd kártyát tenni. Mondjuk azt sem tudom, hogy ezt is miért nem lehet normálisan megoldani az andorid-ban.
Mindenesetre valami olyan megoldás lenne erre a dologra, hogy a külső sd-t állítani be alapértelmezett memóriakártyaként, a belsőt meg egy internalsd könytvárba mountolni. Szerintem ha megoldható, akkor biztos van erre megoldás, ha lesz időm utána is nézek majd. Addig nem marad az, hogy időnként fájlkezelőbe átmozgatom a képeket a külsőre.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13282) peter_27 válasza syl5 (#13275) üzenetére


peter_27
aktív tag

Most hirtelen csak 2-t találtam de a második linken van egy 13perces video(angol) amin a rejtett dolgokat mutogatják: pl: lockscreen alatt zene elindítás sms megnézés elemlámpa használat, mindez feloldás nélkül.
[link1]
[link2]

Galaxy S10

(#13283) cjvt3o válasza syl5 (#13281) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Valójában így sem lenne gond, ha a belső SD-t ext2/3/4 -re formaz(hat)nank, ti. akkor max.
ln -s /mnt/sdcard/_ExternalSD/KONYVTAR_AMIT_AKAROK /mnt/sdcard/DCIM
és meg is van oldva.
FAT-tal viszont ez nem megy.

(#13284) -SamS-


-SamS-
tag

most kipróbáltam a gps-t suliban...kaptam egy olyat h hálózat nem elérhető.

a miui-t nagyon szerettem, nagyon jól megvan csinálva, csak annyi a baja hogy nagyon felerősíti a háttér zajokat, és szinte lehetetlenné teszi a telefonálást. Legalábbis az összes ismerősöm akivel telefonáltam panaszkodott a hangminőségre.

Szerintem ez a GB kegyetlen szar aksi időben...másfél órája vettem le a töltőről és most 84%on áll. Volt kb egy 20p wifi meg 30-40p zene max fényerőn. plusz nem is jelez csomó mindent az akkumulátor használata alatt.

ettől függetlenül szeretem a telót és rohadt jól működik, leszámítva hogy naponta kell tölteni, ha nagyon nyúzom akkor van hogy kétszer is felkell tenni.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13285) lbalog01


lbalog01
tag

Az onscreen-phone nekem nem megy amióta GB van a telón, mind1 h. stock V20l vagy a Topogigi, mindig kéri a kódot, majd: nem sikerült a kapcsolódás felirat jön elő :F
A kód a gyári 0000, de megváltoztatva is próbáltam mind1, sem wifi sem usb-n nem kapcsolódik. Másnál van ilyen gond?

***ROGER***

(#13286) -SamS-


-SamS-
tag

gyorkérdés ha a bb-t meg ril-t nem cseréltem gb updatekor (cwm-es telepítés) akkor ha feltenném a miui-t lenne front cam video hívás ? (ami nem fejjel lefelé van)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13287) peter_27 válasza -SamS- (#13286) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen lenne. Ezt az opciót a 2.3.4 már alapból tudja, és szinte minden főzött rom ilyen v. újabb (2.3.5 v. 2.3.7) De Ril-t minden rom tartalmaz, tehát ha cseréled a romot akkor a rom-ban lévő
Ril lesz az aktuális, de ezt könnyen lehet cserélni, nem jár adatvesztéssel.

Galaxy S10

(#13288) syl5 válasza peter_27 (#13282) üzenetére


syl5
őstag

Á, köszi!
Mondjuk túl sok újat nem mutatott, de amit igen az király (lenne). Nálam a zseblámpa csak pár másodpercig világít, ha a home-on hagyom az ujjam. :F Meg úgy alapból elég bugos a program, nálam csak akkor működik mindig jól, ha status bar-ról kapcsolgatom.
Ami igencsak tetszett az a multitouch a home screen-en (Hold finger on app and swipe left or right with another finger).

Továbbá fel is vetődött bennem pár kérdés így a video után.
-Hogyan lehet megoldani, hogy a search gombra ne a miui-s kereső ugorjon fel, hanem a google search? (természetesen google search telepítve)
-Továbbá azt hogy éppen melyik home-on vagyok most az alsó állandó ikonok felett most pöttyök jelzik. Nekem viszont jobban tetszene a csík, mint a video-ban. Erre megoldás? Vagy ezt cserélték a miuisok, és már ilyen?
-Továbbá nála van a beállításokban a Personal, System és Programs fül mellett egy Common is. Nálam nincs. Ez is változás, összevonták, vagy?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13289) Balázs1986 válasza -SamS- (#13286) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem a bb-nek meg a ril-nek ehhez nincs sok köze. Ez szoftveres (rom) dolog :)

(#13290) wwenigma válasza syl5 (#13267) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Miért van ilyen sokat ébren a teló? Ilyenkor szenzorok, minden xar bekapcsolodik, eszi az akkut ha nem alszik rendesen. :F

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13291) peter_27


peter_27
aktív tag

Találta xda-n egy topikot
ahol elmagyarázzák mi is a kapcsolat a( (Android=ROM)( RIL)) Baseband között.

Remélem ebből már érthető miért is fontos, hogy egyezzenek a dolgok.

Galaxy S10

(#13292) wpatrik14


wpatrik14
csendes tag

Hi! Sikerült megoldanom azt a problémát, hogy nem működött megfelelően a PowerAmp zenelejátszó a gyári 2.3.4 -es verzióval.
Megoldás: settings/audio engine/advanced tweaks/direct volume control legyen kikapcsolva!
Nálam akkor jelentkezett probléma, amikor headsettel hallgattam zenét és kikapcsolt a képernyő: a hangerő gombok szarul, vagy egyáltalán nem is reagáltak.

Google Nexus 5 - Android 5.1 Cataclysm

(#13293) peter_27 válasza syl5 (#13288) üzenetére


peter_27
aktív tag

Most nem tudom megnézni/tesztelni, mert jelenleg topogigit használok, de a miui azért is nagyon jó mert szinte minden cserélhető benne. Rengeteg skint lehet letölteni hozzá és a skinek között is lehet cserélgetni a dolgokat. Ebből ez tetszi a másikból az, csak össze kell válogatni a dolgokat. Biztos találsz olyan skint is amiben csíkok jelzik a homescreen oldalakat. Ott van a "Thame manager" az ikonok között.

Galaxy S10

(#13294) derrik


derrik
őstag

a 3 betűs navihoz tudna nekem valaki privátban linket küldeni ?????

(#13295) Martynis


Martynis
tag

Helo!

Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy Wifin keresztül tudjak adatot rárakni, nézni a telefonon? Vagy esetleg ez a SmartShare beállításai is jók lennének. ROM: MIUI 2.3.4

Köszönöm, üdv! :R

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#13296) Rotate válasza Martynis (#13295) üzenetére


Rotate
veterán

Wifi File Explorer nevű app kell neked :) a PRO verzió alapvetően fizetős, de ha ügyesen keresel, és jó barátod a google, akkor nem biztos, hogy fizetned kell a fizetősért :) a PRO-ban egyébként több a funkció :)

(#13297) Martynis válasza Rotate (#13296) üzenetére


Martynis
tag

Köszönöm :R

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#13298) cjvt3o válasza Martynis (#13295) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

keress samba -ra a market-en. nekem pl. samba filesharing van fenn.

(#13299) Rotate válasza cjvt3o (#13298) üzenetére


Rotate
veterán

csak ehhez kell root nem?

(#13300) dfcwolf


dfcwolf
tag

Ahoy!

Föltettem a 2.3-at. Smart flash-el. Most százalékos akksi kijelzőt kéne látnom???

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.