Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) babosf válasza derrik (#13342) üzenetére


babosf
aktív tag

ez engem is érdekelne, köszi

Galaxy S23 Ultra

(#13352) babosf válasza derrik (#13342) üzenetére


babosf
aktív tag

ez engem is érdekelne, köszi

Galaxy S23 Ultra

(#13353) syl5 válasza wwenigma (#13290) üzenetére


syl5
őstag

Passz, nem tudom. :F
Én is felfigyeltem rá, de igazából elég jól bírja így is akksi, ezért nem foglalkoztam vele. De ha lesz időm utánajárok már. Talán már friss telepítésnél is ilyen volt.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13354) Balázs1986 válasza Crytek (#13337) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az usb-hez még annyit, hogy emlékeim szerint gyári 2.2 alatt alapból be volt kapcsolva a Beállítások / Alkalmazások / Fejlesztés / USB hibaelhárítás. Ezt kapcsold ki, ha usb meghajtóként szeretnéd látni a gépen. De ha már arra jársz, az "Ismeretlen források"-at meg nyugodtan kapcsold be, hamar kellhet :) Valamint, a Beállítások / Memória kezelőben a "Csak adattár" is lehet bekapcsolva :)

[ Szerkesztve ]

(#13355) cjvt3o válasza Rotate (#13299) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

igen, azt hiszem.
cserébe smb/windows network alol elerheto a telo, user/pwd-hez kotheto, stb.

(#13356) Marteen4


Marteen4
tag

Na kipróbáltam az FM rádiót CM7-en tökéletesen működik.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13357) Feci40


Feci40
tag

bsplayer lite, bsplayer ARMv7 VFP CPU support telepitve 2.3.4 alatt nekem nem indul el ami idáig tökéletesen működött 2.2 nél, ha ez így megy tovább vissza rakom 2.2 .

[ Szerkesztve ]

(#13358) Rotate válasza cjvt3o (#13355) üzenetére


Rotate
veterán

csak azért írtam, mert egyszeri usernek ez nem biztos, h fontos, és lehet rootolva sincs a telója :)

(#13359) Land válasza Feci40 (#13357) üzenetére


Land
veterán

Próbáld ki a Moboplayert.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13360) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok, a sprinkle-nek csak fizetős változata van?
ha nem, tudtok segíteni?
kösz.

Galaxy S23 Ultra

(#13361) Land válasza Marteen4 (#13356) üzenetére


Land
veterán

Bármi egyéb változás ezen kívül?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13362) Feci40 válasza Land (#13359) üzenetére


Feci40
tag

Szép sorban rakom vissza ami lejátszom volt fent, egyenlőre VitalPlayer van fent ami avi ,-Xvid feliratos filmet hardweres Video Codec módban viszi amit BsPlayer nem tud most valamiért.

BIN_LGP990AT-00-V20l-EUR-XX-OCT-20-2011+0

(#13363) cjvt3o válasza Rotate (#13358) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Anélkül, hogy bárkit bármivel megvádolnék, iszonyú sok fölösleges és idegesítő munkát adnak azok az egyszerű userek, akiknek mondjuk a legprimitívebb biztonsági kérdések sem fontosak. :)

de amúgy a samba host egyszerű usernek is fontos, illetve kézreálló lehet.

A root-olás más kérdés, bár én ammondó vagyok, hogy a root-olás androidnál annyira alapvető, hogy igazából disztribúció szinten kellene tartalmaznia (jó, tudom, hogy az értékesítésnek más szempontjai vannak).

(#13364) -SamS-


-SamS-
tag

a battery wipeot feltöltés után kell nyomni jól gondolom ?!

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13365) -SamS-


-SamS-
tag

smartflash és root után 2569 pont quadrantban, antutu-ban pedig 5353

smarflash után jóval "simább" a lapozás az oldalak között pl amíg a cwm-es updatet követően egyáltalán nem volt elmondható :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13366) Marteen4 válasza Land (#13361) üzenetére


Marteen4
tag

Mindennap frissitenek valamit, de igazából ennyi volt a fő hibája, még a Voodoo Sound nem megy mert supercurio még állitgat 1-2 dolgot app-on, és ennyi. Pár alkalmazás még bugzik meg még a kamerán lehet javítani.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13367) syl5 válasza syl5 (#13288) üzenetére


syl5
őstag

Uppolnám ezt a MIUI-s kérdést!
-Hogyan lehet megoldani, hogy a search gombra ne a miui-s kereső ugorjon fel, hanem a google search? (természetesen google search telepítve)

Továbbá tennék hozzá még egyet:
-Bizonyos témáknál kínai krix-krax-ok jelennek meg egyes egyes szövegek helyett.
Pl.: Meizu M9 témánál az üzenetekben a Küldés felirat magyar helyett kínai. Valamint a Suave Redone témánál a locksrceen-en vannak furcsaságok, és ez már zavar is, pedig nagy jó téma. Nem lehet ezzel valamit kezdeni?
Utóbbit ha xda-ról szedem le, akkor meg túl régi a téma csomag és nem tudja átkonvertálni. :F

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13368) cjvt3o válasza syl5 (#13367) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Elvileg ha mondjuk főképernyőn megnyomod a keresés gombot, majd a Beállítások gombot, akkor az aljára görgetve kiválaszthatod a kereső motort.

(Nem tudom, erre gondoltál-e, de feltételezhetően a motor a lényeg, nem az interface. :) )

(#13369) peter_27 válasza syl5 (#13367) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ezekre a kérdésekre sajnos én nem tudom a választ, de miui.hu, itt talán tudnak segíteni. Régebben beleolvastam a fórumba és segítőkésznek tűnik a csapat, valamint találtam ott egy két érdekességet is +tuning is van. (ne csak a készülékspecifikus topikot olvasd)

Galaxy S10

(#13370) syl5 válasza cjvt3o (#13368) üzenetére


syl5
őstag

Nem erre gondoltam, ezt tudtam, de köszi!
Pont az interface lenne a lényeg, mert a google search feldobja a webes lehetőségeket is a MIUI-s meg nem.

(#13369) peter_27
Beregelek majd oda, köszi!

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13371) b3Ro


b3Ro
senior tag

Bajban vagyok, nagyon kellene a segitseg !

Probaltam feltenni a LGP990AT-00-V20l-EUR-XX-OCT-20-2011+0_CP bb-t az elso oldalon leirtak szerint, csak a vegen nem kezdett el villogni a lg logo. 5 perc utan meguntam, lehuztam a telefont, h kezdem elorol, de most meg, amikor a telefont radugom a gepre, es nyomom a hangero le gombot akkor nem tud eljutni a softwer update-ig, csak az lg logo van, majd elsotetul, majd megint lg logo. Ha berakom az aksit, akkor irja, h varjon mig a sw update befejezodik, de annak sincs vege.

Szoval nem tudok mit csinalni??? Hogy lehet orvosolni a problemat ?

(#13372) wolruf válasza b3Ro (#13371) üzenetére


wolruf
őstag

Szerintem dobd fel újra a sima kdz frissítéssel az egyik full romot, az majd gatyába rázza a dolgot. De ez csak ötletelés :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13373) b3Ro válasza wolruf (#13372) üzenetére


b3Ro
senior tag

Most eljutottam nagy nehezen a recovery modba, ahol felment egy rom, ezek utan merjem probalni megint a bb felrakni, mert nem hioszem, h vegig ment ?!

(#13374) wolruf válasza b3Ro (#13373) üzenetére


wolruf
őstag

Én nem mertem eddig BB-t feltenni, egyszer próbáltam, akkor fagyott, de a telefonhoz még nem nyúlt. Na akkor abbahagytam a BB-vel próbálkozás :) Majd mások mondanak véleményt, akik szoktak ezzel mókolni.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13375) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok,
arra van megoldás, hogy a 2.3-nál widgettel (APN on-off, vagy qiuck settings) is lehessen kapcsolgatni a mobilhálózatot?
Nekem eddig csak menüből sikerült, ami elég kényelmetlen.
köszi

Galaxy S23 Ultra

(#13376) b3Ro válasza wolruf (#13374) üzenetére


b3Ro
senior tag

Sikerult megoldani, a bb masodjara felment, es felraktam ezt a romot. tesztelgetem, es majd kiderul milyen

(#13377) derrik válasza babosf (#13375) üzenetére


derrik
őstag

.....eddig senki nem jelezte hogy lenne rá megoldás. De engem is érdekelne ! az egyik fejlesztő honlapján azt írták hogy....... dolgoznak rajta de a GB-ben a google ezt valamiért levédte, s egyenlőre nem tudnak ehhez az opcióhoz hozzáférni !!!!

(#13378) Rotate válasza derrik (#13377) üzenetére


Rotate
veterán

amúgy az az érdekes, hogy nekem SGS2-n 2.3.5 alatt simán működik az APN On/Off widget... érdekes, hogy LG-n meg nem... viszont Galaxy Ace-en sem működik rendesen...

szerintem írjatok a fejlesztőnek, és majd ő kitalálja, hogy mit lehet vele kezdeni :) ha nem szóltok neki, nem fogja tudni, hogy nem jó :)

(#13379) Crytek


Crytek
veterán

Tegnap még frankon tudtam wifizni ma meg azt irtja a telefon amikor rámegyek a wifi bekapcsolásra hogy hiba.

Erre van valami megoldás?

Next PC Upgrade: 2022

(#13380) wolruf válasza Crytek (#13379) üzenetére


wolruf
őstag

Igen. Gingerbread :)

Nekem is ez volt az egyik fő gondom a 2.2-vel, de aztán a GB óta ez nem jött elő egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13381) peter_27 válasza b3Ro (#13371) üzenetére


peter_27
aktív tag

"amikor a telefont radugom a gepre, es nyomom a hangero le gombot "

Most direkt kipróbáltam én is, és tényleg egyszer felvillan az lg logó!!

A hiba ott van, hogy fordított sorrendben kell csinálni. Így: akku ki, hangerő gomb nyomva tart majd gépre rádug és addig nyomni a hangerő gombot amíg fel nem jön a software update felirat.

Galaxy S10

(#13382) mycso válasza Rotate (#13378) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Na én is pont most akartam írni, hogy ez nem a ginger hibája, mert párom ezt használja és tökéletesen működik 2.3.4 alatt, ja és Galaxy Ace..

Egyébként látom, hogy megjött a ginger és eddig mindenkinek csak pozitív irányba voltak változásai, nos azért ennek örülök. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#13383) Weah


Weah
csendes tag

urak, bocs az amatőr kérdésért: most állította be a szolgáltató a mobilnetet, meg is jelent egy lefelé és egy felfelé mutató nyíl a térerő mellett, tehát működik. de hogy lehet kikapcsolni? valamint ha elindítom az operát, akkor nem lehet választani, h wifivel vagy mobilnettel csatlakozzon?

(#13384) b3Ro válasza peter_27 (#13381) üzenetére


b3Ro
senior tag

masodjara sikerult. most nezegetem a Thanatos2X v4.1 romot, de eddig csak azt vettem eszre, h semmi sincs megvaltoztatva a gyarihoz kepest, ha kinezetet veszem figyelembe, a tobbi meg majd kiderul.

(#13385) Rotate válasza mycso (#13382) üzenetére


Rotate
veterán

egy ismerősömnek meg pont Ace-en nem ment, 2.2 alatt :) jó tudni, hogy 2.3.4 alatt már jó :) szólok is neki :)

(#13386) Crytek válasza wolruf (#13380) üzenetére


Crytek
veterán

:( Na akkor frissítenem kell mindenképpen .
De ez mekkora fos már egyik pillanatról a másikra nem müködik valami!

Next PC Upgrade: 2022

(#13387) syl5 válasza Weah (#13383) üzenetére


syl5
őstag

Beállításokban, a mobilhálózati beállításoknál van egy olyan opció, hogy adatkapcsolat. Azzal lehet ki-be kapcsolni.
Ha be van kacsolva a mobilnet és wifi-n is csatlakozva vagy hálózathoz akkor automatikusan a wifi-s kapcsolatot fogja használni. Ha kikapcsolod a wifit, akkor visszavált a mobil adatkapcsolat használatára.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13388) Rotate válasza Crytek (#13386) üzenetére


Rotate
veterán

restart megoldja... egyébként szerinted miért vitatkoztunk itt mindig, hogy jó-e a telefon vagy nem? pont az ilyen dolgok miatt, hogy egyik pillanatban minden szuper, másikban meg olyan baromságokat tud csinálni, hogy az ember csak csodálkozik...

(#13389) Weah válasza syl5 (#13387) üzenetére


Weah
csendes tag

és akkor ez az, amit nem lehet egyszerűbben ki-be kapcsolni, ugye? a wifis dologra már rájöttem, köszönöm!

(#13390) peter_27 válasza Crytek (#13379) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ezzel találkoztam Gyári V10C/405BB, V10C/622BB, V10D/725BB-nél is, a C-s romoknál restart kellett, a D-nél elég volt ki-be kapcsolgatni a wifi-t és megjavult. Viszont mióta főzött romot használok nem találkoztam ezzel a jelenséggel :)

Galaxy S10

(#13391) wolruf válasza peter_27 (#13390) üzenetére


wolruf
őstag

Nálam annó D-nél is előjött, de a Kaláccsal még nem.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13392) peter_27 válasza wolruf (#13391) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen ott is! (írtam is) De ott nem kellett már restart, csak a wifit kellett ki-be kapcsolgatni. A GB-t nem használta olyan sokáig h. előjöjjön ez a hiba. Ez nálam jellemzően, flash után 1-2 héttel jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#13393) wolruf válasza peter_27 (#13392) üzenetére


wolruf
őstag

Bocs, nem, rosszul írtam :D Nálam D-nél nem volt elég a ki/bekapcs, csak a komplett telefon újraindítás.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13394) Crytek


Crytek
veterán

akartam játszani fél perc után ugy befagyott csak kikapcsolás segitett.Kellett nekem ilyet venni :C

Next PC Upgrade: 2022

(#13395) wolruf válasza Crytek (#13394) üzenetére


wolruf
őstag

Próbálj meg nem jégen játszani vele :) Mibe, hogy, mivel, nomeg felraktad-e a Gingerbreadet? :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13396) horseface77


horseface77
tag

Hali! Valamiért nem megy az internetmegosztás se usb-n se wifin a stock gingerrel.Mi lehet az oka vajh?

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#13397) peter_27 válasza Crytek (#13394) üzenetére


peter_27
aktív tag

Mivel kaptad?
Alap verzió:?
LGE verzió:?

Galaxy S10

(#13398) peter_27 válasza Crytek (#13394) üzenetére


peter_27
aktív tag

:) Dupla lett

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#13399) Crytek


Crytek
veterán

A telo saját frissitő része mikor ohajtja majd észleni hogy ezer éve van új frissités?
Mert nem szeretnék görcsölni progikkal!

Next PC Upgrade: 2022

(#13400) -SamS-


-SamS-
tag

na smartflash meg battery wipe után most áll a teló 76%on. 10 óra 15p után

készenléti állapot 9 ó 42p
wifi 42 p
hanghívás 4p
kijelző 32 p

max fényerő mellett 2G módban :)

ez már szerintem eléggé elfogadható

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.