Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14651) dergander


dergander
addikt

Az LG és a Prada közös telefonon dolgozik,szerintetek vesz valaki majd olyat? Ezekután hogy szétkellet offolni az LG adatbázist hogy legyen 2.3 nameg hogy legyen majd ICS

(#14652) Tesztelo.hu válasza Tommysd1 (#14603) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ez fura. Honnan van a telefonod? Az enyém telenoros, és minden magyar maradt rajta a frissítés után.

(#14653) Tesztelo.hu válasza horseface77 (#14604) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Mivel nincs kötelező javítási határidő meghatározva, szerintem beveszik a telefont, majd megvárják a hivatalos javítást (mert biztosan lesz, nem egyedi a problémád), és felteszik rá. Majd értesítenek, hogy kész a telefonod...

(#14654) djnyakesz válasza dergander (#14650) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Igen, megvolt... de így sem csinált semmit, ugyan az volt a jelenség!
Megpróbálom a Nokiaprogramok.hu-n talált módszert...

(#14655) horseface77 válasza Tesztelo.hu (#14653) üzenetére


horseface77
tag

Ezt nevezem supportnak.Még egy pár gumicsizmához is több van.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#14656) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Na kipróbáltam a Nokiaprogramokon leírt módszert...

Telefon újraindul, LG logónál megakad, fél perc eltelik de bejön a jól ismert "TÖLTÉS" képernyő!

Gyors, nyelv magyar (hála)!

LGE verzió : LGP990-V20L
Android: 2.3.4
Kernel: 2.6.32.9

Először is köszönöm! Másodszor pedig kérdezni szeretnék hogy ez a verzió STABIL E? mi a tapasztalat?
Köszi

(#14657) Naras


Naras
őstag

Üdvözletem,

Ezennel csatlakoztam köreitekhez, mai nappal (remélhetőleg :DDD ) boldog tulajdonosa lettem egy 2X - nek... :C

A GT540 - ről átküldtem a névjegyadatokat, és valami hülye formátumban tárolta le őket. A számok valahogy így néznek ki: 363-012-3456 és amikor hívni akarok valakit, így nem működik, ráadásul kétszer is beimportáltam és most duplán szerepelnek a számok, azonban nem találok olyan funkciót a telefonkönyv menüben, hogy mind kijelöl, sem hasonlókat, pedig a GT540en vannak ilyenek (az 2.1 ez 2.3.7 CynaogenMod), szal valahogy ki kéne törölnöm az összes névjegyet, és valahogy hozzáadni újra, hátha ki tudom kerülni a konverziós problémát. Ötlet? Előre is köszönet! :R

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14658) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Bocsi... dupla!

[ Szerkesztve ]

(#14659) peter_27 válasza Naras (#14657) üzenetére


peter_27
aktív tag

Két androidos telefon között miért nem használod a googlet? Az a legegyszerűbb módszer. Ha még nem raktad fel a névjegyeket a google fiókba akkor a gt540-el lemented az összeset sd kártyára majd azt gmail fiókba (pc-ről) beimportálod a címtárba, majd az o2x-en leszinkronizálod.

Galaxy S10

(#14660) Koniman


Koniman
tag

Arra van valakinek ötlete, hogy miért lehet az hogy ha hívnak, akkor a 4. csöngetésre átmegy nem fogadott hívásba?

Másik: Egyre több Youtube-on levő videóra azt mondja, hogy ezt a videót sajnos nem lehet lejátszani. Erre van valami megoldás?

Köszi.

(#14661) Voda2 válasza Koniman (#14660) üzenetére


Voda2
tag

V10d :)

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#14662) Koniman válasza Voda2 (#14661) üzenetére


Koniman
tag

Az van fent..

(#14663) nk69


nk69
tag

gyári telenoros készülékemre most érkezett a 2.3!! hivatalos frissités ! kiváncsi leszek!! :C

(#14664) bostone válasza Naras (#14657) üzenetére


bostone
addikt

Miért nem a gugli fiókoddal szinkronizálod?

(#14665) bostone válasza nk69 (#14663) üzenetére


bostone
addikt

Honnan töltötted le és mivel telepítetted?

(#14666) kukac7 válasza bostone (#14665) üzenetére


kukac7
tag

(#14667) jooker82


jooker82
nagyúr

a Blackre már készitik az ICS-t...vagy már lehet kész is van,csak tesztelik... Egy nem listázott,tehát titkolt videó..: [link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14668) Vizinyenyec válasza Koniman (#14662) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

akkor v20l :))

(#14669) derrik válasza nk69 (#14663) üzenetére


derrik
őstag

S min érkezett a frissítés??? A telefonra vagy PC-s progira ?? Ha felteszed a GPS tesztet legyél szíves csinálni!

(#14670) jooker82 válasza derrik (#14669) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akinek nem jó a gps...vagyis pár mp után eldobja a jelet,az bekapcsolt gps-el inditsa ujra...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14671) noname626


noname626
csendes tag

Csatlakozom az elégedett 2X felhasználók közé!
3. napja vagyok boldog tulajdonosa ennek a remek készüléknek.
A gyári rommal kb 5 óráig bírtam, a sok bug nagyon idegesítő volt.
De a CM-el megoldódott minden. A GPS-em is tökéletesen működik, kb 5mp és meg is találja a jelet amit nem dob el. Az aksi szinte alig merül ha nem piszkálom, de ha nyúzva van akkor nagyon. Pontosan ezt vártam tőle :) A hívások minősége talán lehetne picit jobb,de talán majd ez megoldódig a következő frissítésnél.
Összességében köszönöm itt mindenkinek, hisz majdnem elolvastam az összes hozzászólást ebben a topikban, és ez vezetett el a valós vásárlási szándékomhoz.
Még valami.... fehérben talán még szebb mint feketében :D

(#14672) derrik válasza jooker82 (#14670) üzenetére


derrik
őstag

.....köszönjük kolléga!
De mint tudjuk ez nem megoldás. Mert! Vannak akik minden este kikapcsolják a telefonjukat. És nem szeretek minden navigáció indítás előtt egy restartot. Szerintem a használati utasításban sem így van leírva!

(#14673) Balázs1986 válasza derrik (#14672) üzenetére


Balázs1986
addikt

Smartflash-sel tedd fel a v20l-t és nem lesz gond.

(#14674) jooker82 válasza Balázs1986 (#14673) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem azzal nem volt jó a gps....annak melyik verzióját ajánlod??
Derik: annyit kell tenni,h mielőtt kikapcsolod a telefont,előtte gps be... és utána folyamatosan működik ...nem kell ujrainditgatni stb..Nekem már 5 napja kiválóan működik igy... még a lakásban is 2mp alatt talál jelet,pedig ott nem kellene... :D
Nyilván,azért várjuk a javitását,de igy is működik...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14675) Balázs1986 válasza jooker82 (#14674) üzenetére


Balázs1986
addikt

Eu open + a vele adott bb. Nem volt gps gondom...de még ma betesztelem.
Lakásban nem azért talál mert wifin / mobilneten vagy? :)

[ Szerkesztve ]

(#14676) Land


Land
veterán

Tegnap haver kezébe került a telefonom, akinek Blade-je van és röhögvve szólt nekem, hogy úgy szaggat az App Drawer-em (Program lista) görgetése, mint neki. Elég ciki volt... :(
Rettenetes, hogy ilyen HW-en nem smooth egy launcher. Nevetséges. Még a CM7-es Defym szintjét sem hozza. Nexus S is agyonveri ilyen téren. Amikor görgetek, akkor szaggat a Programtár és olyan mintha nem lenne meg a 20-30 fps. Még kisebb csikózódások is vannak benne, mint amikor egy gyengébb vidkaris gépen néz valaki játék introt és csikózódás van. Nagyon idegesítő ez. Már nem tudok mire gondolni.. Hogy mi a fenéért van, hogy egy régi fos HW-ű WP7 miért atom smooth, ez az überbrutál telefon meg miért ilyen laggolos vacak. :(
Csak a Kernelre tudok gondolni. Illetve, hogy valami béna Kernelre épül az összes custom Kernel... SwiftExtreme 1.5 GHz van fent 1 GHz. Van ennél jobb Kernel? Mert már nem tudok mit csinálni ezzel..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14677) jooker82 válasza Balázs1986 (#14675) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem nekem is az van fenn... gps-t kapcsold ki és inditsd újra a telefont...szerintem neked se lesz jó... én az hárombetűssel,meg az endemondoval próbáltam....pár mp után eldob...

Nemnem egész biztos,h nem használnak netet..a wifi meg bese volt kapcsolva....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14678) nk69 válasza bostone (#14665) üzenetére


nk69
tag

hivatalos lg frissitéssel eddig nem ajánlotta fel. tegnap rápróbáltam és jelezte van! gps működik szerintem rendben lesz az eddigi letöltött pl market-en vásárolt samurai játékot most simán elinditotta 2.2 vel hibát jelzett

(#14679) nk69 válasza derrik (#14669) üzenetére


nk69
tag

pc progi a gps müködik persze 10 perc navigálást csináltam nem mentem most semerre

(#14680) derrik válasza Balázs1986 (#14673) üzenetére


derrik
őstag

....azzal tettem az Euro és a Hun verziót is. Mindkettő ezt produkálja V10d alatt semmi gondom :)

(#14681) Land


Land
veterán

Beléptem cwm-ba, majd újraindítottam a telefont és FC hegyek fogadtak. Semmi program nem működik, amit feltelepítettem. Sajnálom feliratú ablakokban közli a telefon, hogy minden program kínlódik. Az ikonjuk fent van, de egyik sem működik.. Miért van ezt? Most 5x is rakhatom újra a CM7-et, de lehet, hogy inkább mást próbálok meg.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14682) ntomka válasza Land (#14681) üzenetére


ntomka
nagyúr

Cache, dalvik cache ürítés, jogosultság helyreállítás.

ツ Headphones on - World off

(#14683) horseface77 válasza Land (#14681) üzenetére


horseface77
tag

Wipe volt? Sajnos nekem is meg kellett válnom a cm7-től mert egyszerűen szívta az akksimat.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#14684) Land válasza ntomka (#14682) üzenetére


Land
veterán

Most megcsináltam, bootolok..

Ugyanúgy sz@r minden...

Ezt írja ki az állapotsávban:

"Unexpected error..
Please click here to help us fix the problem"

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14685) drpele válasza Land (#14684) üzenetére


drpele
senior tag

Mindhármat lefuttattad?

CWM-ben mit csináltál, miután minden elkezdett FC-zni?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14686) Land válasza drpele (#14685) üzenetére


Land
veterán

Semmit, mert nem találtam a VorkKernel-t a belső memóriában és újraindítottam, hogy megnézem hol van pontosan. Előtte pedig Wipe Cache és Dalvik volt, de az akkori újraindítás után semmi baja nem volt.

Ja miután FC-zet Wipe Cache és Dalvik volt újra.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14687) djstavross válasza simi12345 (#14642) üzenetére


djstavross
tag

Hali!

Először updaterrel, aztán azt hittem, hogy az a baja mint a pc-knél, ha egy oprendszerre ráfrissítek egy másikat akkor ugye előfordul, hogy véres lesz a nyaka. Ezért smartflasheltem is, de az sem vált be!

(#14688) Land válasza Land (#14686) üzenetére


Land
veterán

Gondolom rakhatok rá valami új ROM-ot nyugodtan..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14689) simi12345


simi12345
tag

hi all
hogyan tudok apk fájlt kimenteni, egy marketből, vagy amazonból telepített programból, játékból??

(#14690) Land


Land
veterán

Dalvik Wipe nem sikerült szerintem:

E: unknown volume for path [/sd-ext]
Dalvik Cache Wiped.

Szóval elvileg sikerült,de az a felső sor zavar.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14691) ntomka válasza Land (#14690) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem folyton kiírja ezt, de attól még megcsinálja. :)

ツ Headphones on - World off

(#14692) Land válasza ntomka (#14691) üzenetére


Land
veterán

Thanatos ROM-ját teszem fel épp. Kíváncsi vagyok milyen.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14693) derrik válasza simi12345 (#14689) üzenetére


derrik
őstag

.....ha még nem lenne rá megoldás pl. File Expert programmal.

(#14694) Twicehun


Twicehun
csendes tag

Sziasztok!
99% , vagy több az esélye annak hogy ilyen telefonom lesz. A kérdésem az lenne , hogy miért nem ajánlják a "milyen okostelefont vegyek?" Csak a gyenge support miatt? Nekem ez lenne az első okos telóm ezért gondolom én venném észre hogy nem szupergyors csak gyors (van egy ipod touch4-em nem tudom ahhoz képest milyen érzés lesz). Ha gps-t nem használok akkor a gyári 2.3 jó, vagy valami főzött romot lenne érdemes használni. Még egy utolsó kérdés ha most vennétek telefont , akkor megvennétek ugyanezt még egyszer?

(#14695) kmisi99 válasza derrik (#14672) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát ez is nagyon könnyen kiküszöbölhető. Sokkal jobb kikapcs helyett repülő módba rakni a telót ekkor ha békén hagyjuk az éjszaka alatt kb 0-1% ot merül én is mindig ezt csinálom így van ébresztőm is nem is merül a teló és nem is zaklathatnak este.

(#14696) Rotate válasza Twicehun (#14694) üzenetére


Rotate
veterán

ahhoz képest fura lesz, hogy itt-ott beakad... azért nem ajánlják, mert nem túl megbízható... van akinek teljesen jól működik, aztán meg van akinek teljesen azonos körülmények között egy szar...

kis szerencsével boldog tulaj leszel :) kevesebb szerencsével 2 naponta fogod kérdezni, hogy melyik romot melyik kernellel próbáld, hogy használható legyen a telefon :)

ettől függetlenül, ha jót fogsz ki, ez az egyik legjobb ár/érték arányú telefon... csak ugye nem meri az ember nyugodt szívvel ajánlani, mart ha mégis szar lesz, akkor mi leszünk a hülyék, mert rábeszéltünk egy szarra...

(#14695) kmisi99

nekem repülőmód nélkül is ennyit szokott éjjelente merülni...

[ Szerkesztve ]

(#14697) Twicehun válasza Rotate (#14696) üzenetére


Twicehun
csendes tag

A Touch is néha beakad. Remélem szerencsés leszek. Köszönöm az őszinte választ! :R

(#14698) simi12345 válasza derrik (#14693) üzenetére


simi12345
tag

thx

(#14699) derrik válasza kmisi99 (#14695) üzenetére


derrik
őstag

......de nem így kell használni. Szóval. Én várok míg jön egy javított verzió. A 10-es sorozatból is elkellet jutni a D-ig. Mire megoldódtak a dolgok. Sajna az Erzsi-nek ez az Nvida dolog nem jött be, nem sikerül egy hibátlan softot összehozni nekik.

(#14700) kmisi99 válasza derrik (#14699) üzenetére


kmisi99
addikt

De amúgy nem értem. Egy dolog hogy az LG hót fos rendszert rakott rá de a többi módosított romok pl cyanogen stb se épp azt hozzák amit egy ilyen hardver tudna adni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.