Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13401) peter_27 válasza Crytek (#13399) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ha android 2.2 van rajta, akkor arra biz. várhatsz, de nem fogja soha. Legalább a hivatalos http://www.lg.com/hu/letoltes/mobiltelefon_letoltes/Optimus-2X-PCSuite.zip-ot felraktad. Am. ez rajta van a telefon belső sd-jén is, ha nem akarod letölteni. Ezzel nagyobb esélyed lesz hivatalosan frissíteni.

Galaxy S10

(#13402) Crytek válasza peter_27 (#13401) üzenetére


Crytek
veterán

Elvileg sikerült 2.3.4-re frissítenem a leírás szerint.Telo kiírja hogy 2.3.4 benyomtam a wifit érzékelte egyből.

Next PC Upgrade: 2022

(#13403) Marteen4


Marteen4
tag

Na felraktam ez a viszonylag új CM7/MIUI kernelt Swiftextremet, azt írja sokkal jobb aksi idő, meglátjuk :)

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13404) Knife.McL válasza babosf (#13375) üzenetére


Knife.McL
tag

Nem csak neked válasz, hanem mindenkinek akinek nem megy az apn on/off:
Én a Data Enabler Widgetet használom, teljesen jó. Nem nyúl az apn névhez, csak a beállítások/wifi/mobilhálózat/adatkapcsolat engedélyezése gombot nyomogatja helyettem.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#13405) wolruf válasza Crytek (#13402) üzenetére


wolruf
őstag

Végre :) Most majd sokkal mégjobb lesz :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13406) jooker82 válasza Crytek (#13399) üzenetére


jooker82
nagyúr

Arra ne várj...egyszerűbb ha smarflashel csinálod....miatán leszedted a 2 cuccot,kb 5 perces folyamat.....

Ja közbe már látom végeztél is...:D majd figyeld meg mennyivel jobb a rendszer...hibátlan.... :K

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13407) Weah válasza Knife.McL (#13404) üzenetére


Weah
csendes tag

felraktam, működik. azóta viszont meghülyült az operám, a könyvjelzőket nem úgy nyitja meg mint eddig (tehát katt után egyből tölti az oldalt, felül megy a csík), hanem rábökök, semmi, majd egyszer csak később bejön az oldal... :(

(#13408) Knife.McL válasza Weah (#13407) üzenetére


Knife.McL
tag

Kétlem, hogy ez okozza, de rebootot neki.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#13409) -SamS-


-SamS-
tag

valaki megtudná mondani hogy most akkor mi is az igazi akkumulátor szintje mert a homescreen-en ezt látom :
[link]

státusznál meg ezt :
[link]

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13410) suppe válasza -SamS- (#13409) üzenetére


suppe
tag

ez izgi... (átlagold ;] )

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#13411) jooker82 válasza -SamS- (#13409) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mostmár úgy van,h 90% ig full onnan egy minimálisat esik,ahol most neked van és 70 % nál fog esni következőleg,akkor úgy 2/3-áig... utána 49% nál esik kicsivel fele alá... és ha jól tudom 25% nál vált át más szinre...15 nél már jelez,h tölteni kéne...az alatt is jelez v 2x....
tehát a 71% a reális neked... pont most fog majd a jel is zuhanni...
Szóval változott a jelzésszint a 2.2 höz képest...de tény,h stabil...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13412) dergander


dergander
addikt

Az eddigi feltett 2.3 romok mind kamu,az előbb hivott fel az lg hogy az ő 2.3 kiadasuk nem az amit felrakott itt par ember,az alap verzio is valtozni fog meg a kernel ugyh aki azt mondja h ez a verzio hivatalos az hazudik!
azert november vegen jon mert frisebb alapveriot fog kapni amit ezek a romok nem tartalmaznak.

(#13413) tothl


tothl
addikt

A CM 7.1 daily -knél a LED notification alapból úgy működik, hogy gyengén folyamatosan világít a szokásos pulzálás helyett. Ennek energiaspórolási okai vannak, át lehet állítani pulzálóra, ha valakinek kell. Ezt sikerült kiokoskodnom...bár ha pulzálásra állítom, azt sem csinálja olyan smoothul mint egykoron, vagy mint a MIUI...gondolom ezzel is spórolnak egy kis áramot.
Szóval no para.

(#13414) wolruf válasza dergander (#13412) üzenetére


wolruf
őstag

Erre azért kíváncsi leszek. Mivel már van belőle hivatalos Euro open, nem tudom miben térhet ettől el. Hacsak nem annyi, hogy itt is jön a vXXB/C/D csak itt L/M/N/O... lesz :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13415) janes74


janes74
senior tag

SuperOneClick-ről nem tudni lesz-e frissebb verzió?(Ami 2.3 alatt müxik)

(#13416) dergander válasza wolruf (#13414) üzenetére


dergander
addikt

Az egesz abbol indult ki h nem jo a gps,erre reagalt a ceg es felkeresett hogy elmondja hogy azert kesik a 2.3 mert valtoztatasok mennek rajta meg,szoval biztos h az alap verzio mad lesz ea a kernel is,szerintem azert ebbe nem hazudik az LG

(#13417) Rotate válasza dergander (#13412) üzenetére


Rotate
veterán

mondd már el, hogy az LG hivatalos oldaláról hivatalosan letöltött hivatalos kdz frissítő fájl (amit a hivatalos LG frissítő szoftver is használ), az miért is ne lenne hivatalos? :D

az meg, hogy a kernel változni fog, teljességgel elképzelhetetlen... eddig az összes beta rom is ezt használta, 0 fejlesztéssel meg egyszer csak nem fog új kernelre épülni a rendszer... tényleg nem beszólni akarok, az LG mondott amit mondott, de ha valamihez nem értesz akkor ne írd meg ilyen stílusban, hogy te mennyivel jobban tudod, mert csak hülyét csinálsz magadból... az alapverzió természetesen változhat, valószínűleg változni is fog a következő frissítéssel, de új kernel 4.0-ig 100% hogy nem lesz :)

(#13418) jooker82 válasza dergander (#13412) üzenetére


jooker82
nagyúr

De miért pont téged hivtak fel??
Esetleg majd a szolgáltatós verzió változhat vmiben....nem hinném,h ezek ne hivatalosak lennének....
Nameg a kernel is változott tuti,mivel én a 2.2-höz tartozó 0725-össel alig tudtam telefonálni,olyan torz volt....
Itt meg tökéletes minden...
Szerintem a kdz,meg a smartflash verzió közt történt változás.... mert a kdz-nél valóban nem volt jó a gps....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13419) Rotate válasza jooker82 (#13418) üzenetére


Rotate
veterán

kernel!=baseband ;)

(#13420) Land


Land
veterán

XDA-n elég sok ROM jött ki a Hivatalos 2.3 óta. Mind arra épül és elég jónak tűnnek leírás alapján.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13421) jooker82 válasza Rotate (#13419) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt én tudtam,de mért irtad le?? :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13422) dergander


dergander
addikt

Mert en irtam meg nekik h a rotate fele kdz rom amit hivatalosnak mond azon senkinek nem jo a gps,es az h hivatalos lg oldalrol van...linket adj a hivatalos letöltésről mert ők cáfolták,nekem 8 megvarom a nov. veget es felteszem a tenyleges 2.3-t

(#13423) Rotate válasza jooker82 (#13421) üzenetére


Rotate
veterán

"Nameg a kernel is változott tuti,mivel én a 2.2-höz tartozó 0725-össel alig tudtam telefonálni,olyan torz volt...."

a kernel nem ugyanaz mint a baseband... erre akartam utalni :)

dergander:
az nem Rotate féle kdz, az LG féle kdz, csak lefordítottam valakinek a leírását... de maga a kdz 100%-ig hivatalosan kiadott LG produktum :)

ez szted kinek az oldala: http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP990/AHUNDW/V20l_00/V20L_00.kdz

ugyanis ez a magyar kdz letöltő linkje :D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#13424) suppe


suppe
tag

na de Rotate... ejnye :DD
miket linkelsz...

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#13425) jooker82 válasza dergander (#13422) üzenetére


jooker82
nagyúr

mint irtam az a kzs valóban hibás volt...de nov 5-én kijött a javitott smartflash verzió és abba megjavult minden.... igy hibátlan.....
innen letudod tölteni ...
Neked most melyik van fenn??

rotate: :F akkor mégse tudtam... :B a kernel az miis??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13426) wolruf válasza dergander (#13422) üzenetére


wolruf
őstag

Elhiszem neked/nekik, csak kiváncsi leszek, bár ugye az utolsó elérhetővel jó a dzsípíesz :) Ha mégis lesz mégújabb mégjobb, hát majd az költözik fel :) Addig meg mosolygok, mert már így is remek a GB-vel.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13427) suppe válasza dergander (#13422) üzenetére


suppe
tag

Ez is hivatalos LG bejelentés volt ám:
[link]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#13428) dergander


dergander
addikt

Nemérted joker meg nincs hivatalos cucc se rotate altal mondott "mar pedig hivatalos rom" az lesz hivatalos ami az lg updaterrel megy fel

(#13429) Rotate válasza jooker82 (#13425) üzenetére


Rotate
veterán

a kernel gyakorlatilag maga az android rendszer magja... talán így a legegyszerűbb... ugye a kernel szót belököd a szótárba, az is ezt adja :)

[link]

dergander:

lebuktam, az eddigi kiadásokat én írtam, bocsi, a gps gyenge lett, de a smartflash verzióban már javítottam :D de inkább várjatok a hivatalosra, lehet más hibát is vétettem programozás közben :D

[ Szerkesztve ]

(#13430) suppe válasza dergander (#13428) üzenetére


suppe
tag

na LG updater... ne viccejééé, az egy semmire nem jó..... :(((

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#13431) dergander válasza suppe (#13427) üzenetére


dergander
addikt

Bejelentes...igen, es hol itt az h magyarorszag mikor toltheti le?

(#13432) jooker82 válasza dergander (#13428) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a helyzet,h az ügyfélszolgálatosok..nem mindig naprakészek..... ha jól emléxem múltkor okktóberbe irta itt vki,h azt mondták neki,h már szeptember végén kijött a 2.3...
Azt még mindig nem irtad le,h neked melyik szoft van most fenn.... és az jól működik e...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13433) wolruf válasza suppe (#13427) üzenetére


wolruf
őstag

Meg azok is, amik áprilisi megjelenést ígértek :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13434) suppe válasza dergander (#13431) üzenetére


suppe
tag

Magyarország semikor, de Magyarországról bárki letöltheti, akinek kell... szerintem eléggé hivatalos. De nekem mindegy. Közel, s távol is ez az eddigi leghasználhatóbb (szerintem és sokak szerint) gyári ROM a 2X-hez. De el tudom képzelni, hogy frissítések lesznek hozzá, ahogy a 2.2-höz is voltak.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#13435) dergander válasza Rotate (#13429) üzenetére


dergander
addikt

Gaz h sajat magad alitott bejegyzest h hivatalos lg oldalrol van kineveted,en is ilyen vagyok ha nemjon be valami ;)

(#13436) suppe válasza wolruf (#13433) üzenetére


suppe
tag

jah, itt arra céloztam, hogy az LG hivatalos bejelentései mennyire életszerűek! :))

eddig jó napom volt, ne tegyétek tönkre :N örüljünk, hogy végre úgy tűnik, hogy kaptunk a vashoz egy jónak nevezhető gyári szoftot!

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#13437) Rotate válasza dergander (#13435) üzenetére


Rotate
veterán

feljebb kiírtam a kdz linkjét :) ha ezek után is hajtod a magadét, nagyon sötét lehetsz :) olvasd el a linket betűről betűre...

[ Szerkesztve ]

(#13438) wolruf


wolruf
őstag

Nanehommá' ezen vesszetek össze :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13439) Magnat válasza suppe (#13434) üzenetére


Magnat
veterán

2.3 alatt kinek mennyi szabad memória van? Nekem nagyon kevés, 50-55MB ... ha nyomok egy taskkillt, max a 120, amire felmegy. 1ébként már 2 bsod-m is volt 2.3-on, jó hír, h mind a kettőt én idéztem elő, legalább nem magától ... rossz hír viszont, h pl az 1ik attól lett, h bekapcsoltam a Mapset... bár ez még a KDZ verzsön, ami nekem fent van.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13440) suppe válasza Magnat (#13439) üzenetére


suppe
tag

te, még soha nem néztem, de most kikerestem... 182 MB
jót nézek?? :F

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#13441) jooker82 válasza Rotate (#13437) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nagyon elhitte amit mondtak neki...:D A pcsuit nekem nemrég v10s szoftot jelzett,h az van fenn nekem,holott sose láttam még azt a szoftot ..:D v10D volt akkor
ugyh ennyit arról ,h majd az lesz a hivatalos....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13442) Land


Land
veterán

Iphone 4S IOS 5 vs LG Optimus 2X CM7 7.1 videó összehasonlítás
Nincs mit szégyellni szerintem:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13443) andriska0725


andriska0725
tag

szerintetek melyik launcher a legjobb?? nekem elsősorban, a variálhatóság, a kinézet, és a gyorsaság a főbb szempontok. melyiket ajánlanátok a leginkább???

(#13444) wolruf válasza andriska0725 (#13443) üzenetére


wolruf
őstag

En a stockot :)
Nekem amugy 136 mega szabad

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13445) Magnat válasza suppe (#13440) üzenetére


Magnat
veterán

Hmm, ez érdekes, nekem a Facebook 38MB, pedig be sem vagyok lépve, a Beállítások is 19 ... az Android rendszer viszont csak 2.2...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13446) wpatrik14 válasza andriska0725 (#13443) üzenetére


wpatrik14
csendes tag

Négy jöhet szóba:
Szerintem a sorrend:

1. ADW Launcher EX (én ezt használom)
2. GO Launcher
3. Launcher Pro
4. (SPB Shell 3D) -> jó ára van... de szép :)

ADW azért tetszik, mert:
- gyors, semmi lagg nincs, sehol...
- jó képernyő átmenetek vannak (nem csak a főképernyőn, hanem az egyéb ablakátmenetek közt is...)
- eddig nem volt vele semmi gondom...

Google Nexus 5 - Android 5.1 Cataclysm

(#13447) janes74 válasza Magnat (#13445) üzenetére


janes74
senior tag

Nekem is le szokott menni 50 körülire.De már nem igazán zavar.Csak a root hiánya. :O

(#13448) -SamS- válasza suppe (#13440) üzenetére


-SamS-
tag

jót nézel :) nálam 192 jelen pillanatban. bár én azért beszoktam zárogatni a felesleges hülyeségeket mint pl a facebook update meg térkép meg ilyesmik.

de eddig még 120 alá sosem esett még ha nem foglalkoztam vele akkor se

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13449) dergander válasza Rotate (#13437) üzenetére


dergander
addikt

Az allitasod akkor is hamis marad lehetek en korom sotet :)

(#13450) jooker82 válasza wpatrik14 (#13446) üzenetére


jooker82
nagyúr

3d-s launchert tudtok,ami ingyenes??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.