Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13601) wpatrik14 válasza Crytek (#13598) üzenetére


wpatrik14
csendes tag

hát akkor iGO-t tudom ajánalni nagyon! Van android-ra is, 800x480-as verzió, ami tökéletesen fut a 2x-en.
Van benne gyalog verzió is. Kis utánajárással könnyen "beszerezhető"

Google Nexus 5 - Android 5.1 Cataclysm

(#13602) Marteen4 válasza jooker82 (#13591) üzenetére


Marteen4
tag

Ne nekem mondjad én 1x voltam szervizbe bevilágítás meg headset miatt, nem csináltak semmit csak kicserélték headsetet, nem leszek olyan hülye hogy 2. jára is vissza menjek :)

Gyári szoftvert illetve arra alapuló ROM-ot meg nem rakok fel mert nem tetszik,lassú, nem kell :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13603) jooker82 válasza babosf (#13600) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt az üzenetjelzést hol keressem??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13604) Marteen4 válasza jooker82 (#13603) üzenetére


Marteen4
tag

törölve.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13605) jooker82 válasza Marteen4 (#13602) üzenetére


jooker82
nagyúr

De irtál egy olyan dolgot a gps-re ami már nem igaz..... most ha jön egy új bizonytalan vevő akkor az vesz ki??
Ha a gyári rom neked lassú.. nem tudok rá mit irni... :U :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13606) -SamS- válasza peter_27 (#13567) üzenetére


-SamS-
tag

a kernel-t miből kell, vagy lehet frissíteni ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13607) Rotate válasza -SamS- (#13606) üzenetére


Rotate
veterán

mint az összes custom dolgot, cwm-ből :)

(#13608) Marteen4 válasza jooker82 (#13605) üzenetére


Marteen4
tag

Nem is kell mit írni :D

Igen lassú, nem úgy kell nézni hogy újraindulás 2 órás üzemidővel milyen sebességgel megy hanem hosszabb időtávlaton, és úgy már belassul, a másik a összes gyári alkalmazástól rosszul leszek olyan csúnya, túlságosan komolytalan,gyerekes design-ja van.

Most ezzel a CM-el szépen nézz ki meg elég stabil már amennyire egy full custom ROM stabil tud lenni :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13609) babosf válasza jooker82 (#13603) üzenetére


babosf
aktív tag

üzenetek - beállítások ott van közte. :)

Galaxy S23 Ultra

(#13610) jooker82 válasza Marteen4 (#13608) üzenetére


jooker82
nagyúr

akk örülj,h neked azzal is jó...nekem a gyári jöttbe.... anno még felraktam az fr17-et..de bűngyenge volt...
A gyárin is lehet launchert cserélni..és máris megváltozik a világ... :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13611) -SamS-


-SamS-
tag

valaki adna egy stock kernelt akkor ha esetleg elbasznám a HP-val a gépezetet ? :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13612) jooker82 válasza babosf (#13609) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ja értem már... De ez nem úgy hiba ,h nem működik,hanem ez vmi miatt igy lett gyárilag megcsinálva....Keresném én is az összefüggést,ha tudnám,h ez a funkció amúgy mi célt szolgál :F leirod?? ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13613) babosf válasza jooker82 (#13612) üzenetére


babosf
aktív tag

ha sms-t kapsz, a képernyű felső csíkjában végigpörgeti a szöveget, ergo kirakja futó szövegként az sms tartalmát, ami néha nem szerencsés :)

Galaxy S23 Ultra

(#13614) jooker82 válasza babosf (#13613) üzenetére


jooker82
nagyúr

ez lehet,h az androidba alapból igy van... amin azLG sem módositott...
Kérdezd meg az android apk topicban,h van e rá megoldás ,h igy is lehessen csengőhangot beállitani..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13615) babosf válasza jooker82 (#13614) üzenetére


babosf
aktív tag

2.2-nél nem így volt......

Galaxy S23 Ultra

(#13616) -SamS-


-SamS-
tag

mondjuk igazság szerint nem is kell nekem kernel, mert adw ex-el rohattulde nem akad a teló, a játékok nem fagynak, a quadrant eredményekkel meg kitörölhetem.

más :
winamp pro-t szerintem senki ne használjon, nálam kegyetlen bugos szar az egész...megy vissza a übermusic.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#13617) Marteen4 válasza jooker82 (#13614) üzenetére


Marteen4
tag

Az nem alap funkció androidba.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#13618) willigair


willigair
csendes tag

Annyi rosszat írnak, hogy muszáj ellensúlyoznom azzal, hogy elmondom nekem tök jól működik a teló 2.2-vel és 2.3-al is... GPS és mobilnet is megy és a gyári launchert sem cseréltem még le pedig meg is vettem a Launcher Prot. Jah és brutál módon tovább bírja az akksi.

Valamint észrevettem, hogy az Autokiller memorioptimizer valamiért iszonyatosan zabálta az akksimat 2.3 alatt úgyhogy repült is, de így sincs lassulás.

willigair

(#13619) nk69 válasza babosf (#13547) üzenetére


nk69
tag

Lehet butasagot irok de ugy lehet törölni hogy fekvöbe rakod a telefont es akkor engedi:-)

(#13620) Feci40 válasza jooker82 (#13583) üzenetére


Feci40
tag

Nem mondom hogy minden tökéletes volt 2.2 vel de ez a mostani csak búgós , most ép Power AMP lejátszót hallgatom és hangerő gondok vannak, lejjebb veszem a hangerőt és vissza rakja full-ra leveszem félig és megint vissza rakja azt megint leveszem minimumra és újból full-ra rakja akkor szerinted ne legyek mérges.

Csak még annyi én a telefont restelltem és úgy raktam fel 2.3.4

[ Szerkesztve ]

(#13621) Feci40


Feci40
tag

Power AMP hibája.

(#13622) derrik


derrik
őstag

A gps gondok nekem is megszüntek. De a launcher továbbra is akad. S ha bármilyen widget indítja az autosync, vagy adat funkciót a launcher kifagy a Home gomb ismételt megnyomása után éled fel a képernyő. SF-el van felrakva, és többszöri restart sem segített.

csak vissza megy a 2.2

(#13623) stickrs válasza Weah (#13554) üzenetére


stickrs
senior tag

hello,azt én irtam. a Settings - Buttons & Inputs - Back button unlock (ha a vissza nyillal akarod feloldani), Allow Home Button(ha a házikós gombal akarod feloldani)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#13624) Land válasza Feci40 (#13620) üzenetére


Land
veterán

settings-audio engine-advanced-felsőről pipa ki és jó lesz a hang PowerAmpban...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13625) Weah válasza stickrs (#13623) üzenetére


Weah
csendes tag

köszi, de én úgy értettem, h ha alszik a készülék, életre tudom kelteni valamelyik érintőgombbal is, nem a bekapcs.gombot kell felül megnyomni (ami valljuk be, nem a legkényelmesebb...) majd a csuszkát elhúzni.
így viszont csak annyit érnék el ezzel a beállítással amit írtál, h ha zsebben fejjel lefelé lenne a készülék, megnyomódik a bekapcs.gomb, így aztán vagy a vissza gomb vagy a házikó gomb feloldaná a készüléket, ami nem túl jó.

tegnap a sokadik 2G-3G átváltással ismét elérhető lettem, tehát úgy néz ki, ez a probléma megoldódott. ma azzal folytatódott, h hajnal 1-től reggel 7-ig 62%-ra sikerült az akksinak feltöltenie, ami szintén nem jó...

(#13626) derrik


derrik
őstag

Sziasztok !
Most tényleg nincs időm vissza olvasni :( GB root leírást, vagy egy linket legyen szíves tegyen már fel valaki. Hátha menet közben is megtudnám csinálni.....mert nem bírok a memóriával !!!!!!

(#13627) wolruf válasza derrik (#13626) üzenetére


wolruf
őstag

Kevesebb, mint 30 másodperc alatt találtam meg :)
[link]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13628) tothl


tothl
addikt

Gondoltam megosztom veletek, hogy hétvége óta CM 7.1 nightly van a telómon, és eddig toronymagasan ver mindent.....érdemes rá lecserélni a gyárit....gyors, stabil, sokkal több testreszabási lehetőség van benne, a fogyasztása pedig nagyságrendekkel jobb......

(#13629) drpele válasza tothl (#13628) üzenetére


drpele
senior tag

Így van, a stable relese-ben még vannak bugok, de a mostani CM7 nightly verziók nagyon jók...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#13630) tamasgal válasza tothl (#13628) üzenetére


tamasgal
senior tag

Dobsz egy linket, hogy pontosan melyikre esküszöl!

Köszönöm

(#13631) tothl válasza tamasgal (#13630) üzenetére


tothl
addikt

http://download.cyanogenmod.com/?device=p990

Nekem a 196os van fönt jelenleg....

A friss gapps installer valamiért nem úgy működik ahogy szeretném (nincsenek bepipálható appok mint régen hanem a marketen dob föl egy szűrést így nem értem mi értelme), úgyhogy én manuálisan a marketről tettem föl egyenként ami kell...

(#13632) Sca válasza wpatrik14 (#13601) üzenetére


Sca
csendes tag

Miért kell warezolni egy felső kategóriás telefonnál? Android market: Sygic.

(#13633) drpele válasza Sca (#13632) üzenetére


drpele
senior tag

Speciel többször rászántam magam, hogy namajd most jól kipróbálom a Sygic-et, de mindig az lett a vége, hogy uninstalláltam, mert annyira túl van bonyolítva a kezelőfelület.

S ez egy autós navigációnál rettentő nagy probléma. Ha félre is állsz pötyögni, akkor is 2x annyi idő a beállítás, mint más software-ben. Sajnos a hárombetűs kezelőfelülete és egyszerűsége az Androidos navigációk közt mindent ver. Kár, hogy nincsen hivatalos kiadás...

De nyitott vagyok, kipróbálok bármilyen navit, ha van javaslatotok...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#13634) Feci40 válasza Land (#13624) üzenetére


Feci40
tag

Ha a lejátszó előtérben van akkor rendesen reagál a hangerő fel és le gombra és nem változik, akkor nem jó mikor háttérben fut .

(#13635) Rotate válasza drpele (#13633) üzenetére


Rotate
veterán

rettentő csúnya a hárombetűs, és szerintem lassú is... ha rászánsz kis időt, és kiismered a Sygic-et, rájösz, hogy az sem bonyolult, és szebb, ügyesebb...

(#13636) tamasgal


tamasgal
senior tag

Ezzel a gyári 2.3-al egy kibaszott sms-t sem tudok írni! Össze vissza ugrál a kurzor!

Leírom hát ismét: LG, a jó kurva anyádat!

(#13637) wolruf válasza tamasgal (#13636) üzenetére


wolruf
őstag

A kurzor ugrál, vagy a leírt betűk között szambázik. Hasonlót ma én is tapasztaltam, de azt hittem valamit elböktem... Ezexerint nem? Nekem ez álló módban volt.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13638) tothl válasza Rotate (#13635) üzenetére


tothl
addikt

Nekem is ez a bajom vele, atom nehézkes, a sygicet is meg lehet szokni es utana mar igen franko es kifejezetten jol nez ki. Szerintem nagysagrendekkel jobb mint a harombetus.
Egyebkent senkinek nem lehet egy szava sem miota mukodik a google navi.
Amugy is ez a jovo, nem a helyben tarolt lassan frissulo terkepeke es adatoke.
Nem veletlen, hogy a tobbi komoly navi is amelyik helyben tarolja a terkepeket egyre tobb funkciohoz hasznal netelerest.

(#13639) derrik válasza wolruf (#13627) üzenetére


derrik
őstag

nem semmi vagy !!! Csak nekem ez óheberül van......és nem szeretnék CWM sem feltenni !!!!

(#13640) suppe válasza tamasgal (#13636) üzenetére


suppe
tag

Neked nagyon sok gondod van ezzel a 2.3-al. Nekem (lekopogom), ennél jobb gyári ROM még nem volt fenn. Vasárnap óta van fenn, de eddig semmi hiba nem jelentkezett, olyanok sem amik neked előjöttek. Az akksi időm picit talán jobb is lett, gyorsabb lett a böngészés is, market is, úgy az egész rendszer valamelyest gyorsult. Pedig ugyanazokat az app-okat tettem vissza, mint ami a v10d-n is volt (kivéve az apn on off widget-et). Mielőtt a 2.3 felment smartflash-el, én nyomtam egy gyári visszaállítást is mondjuk.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#13641) peter_27 válasza drpele (#13633) üzenetére


peter_27
aktív tag

+1 :)

(#13635) Rotate
Nagyon rég óta használok navigációt, (még SE P800+tomtom-al kezdtem) és nekem a legkevésbé fontos dolog, hogy hogy néz ki a navigálás közben a program, mivel ilyenkor az utat/forgalmat figyelem, és nem azt hogy a 3D-s épület vagy a domborzati viszonyok megfelelően vannak e kirajzolva a navi programban. Inkább csak hallgatom a navit mint nézem, és rigo után bizony a sygic címbeírási felülete körülményesebb, főleg vezetés közben. Ami viszont mellette szól az a könnyű nagyítás/kicsinyítés. Viszont eddig a sygic tudta a legtöbbet fogyasztani az akkuból és legjobban leterhelni a procit. Rigo új verziója sokat javult androidon. Sajnos a full funkcionalitással ellátott primo, v. rigo8 nem érhető el androidra, és ezen csodálkozok is, mert egy ilyen piacot kihagyni.....

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#13642) tothl válasza derrik (#13639) üzenetére


tothl
addikt

Inkább akkor ne nyúlj hozzá... :)

(#13643) wolruf válasza derrik (#13639) üzenetére


wolruf
őstag

Én másik rootról nem tudok :(
Nem olyan óhéber az ;-) Segítek, ha mondod mit nem értesz belőle.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13644) tamasgal válasza wolruf (#13637) üzenetére


tamasgal
senior tag

A leírt betük közt szambázik! :(

Nem csak sms nél hanem a fórumba sem tudok írni a telóról...........

(#13645) tamasgal válasza suppe (#13640) üzenetére


tamasgal
senior tag

Hidd el irigyellek :)

(#13646) tamasgal


tamasgal
senior tag

Jelentem 2.3 al megvolt az első térerő eldobásom is!

Na itt a pont amikor megy a kukába a gyári rom, és megy vissza valamelyik jól bevált fözöttt!

(#13647) gabcsee válasza tamasgal (#13636) üzenetére


gabcsee
tag

töltő nincs bedugva ilyenkor? :F
mert párom Galaxy ACE-e produkálta azt közvetlen a hivatalos KIES-es 2.3.3 update-elés után, hogy össze-vissza ugrált a kurzor amikor a PIN-t be akartam írni.. aztán lehúztam a töltőt és tökéletesen működik :U
szóval nem vagyok benne biztos h csak az LG a szar, és az összes többi szuperjó :DD

(#13648) derrik válasza suppe (#13640) üzenetére


derrik
őstag

.....a legszebb az egész történetben az, hogy miközben itt oly sokan ócsárolták, én itt csak dicsértem :) 2.2 alatt semmi gondom nem volt. Igazán nem is nagyon vártam a GB-t. Mert már ismerős SGS-ről. De ha már van. S v10d euroopen is szuper volt, hát toljuk fel !!
És jött a pofára esés -a launcher akad és akad de nem akárhogyan !
-a Go launcher és az alapnál is, ha widget szinten kapcsolom a szinkronizálást, meg kell nyomnom a Home gombot mert amúgy nem csinál semmit
- a memória 58-60mb, CWM root-ot nem akarok, így nem tudom kiszedni amit szertenék
.....harmadjára rakom SF segítségével, de mindig ugyan az a hiba !! Most a Euro helyett a magyar lokalizációssal próbálkoznék, de azt meg nem tudom letölteni!
Ha valakinek lenne egy alternatív link, nem FileServe hozzá akkor azt szívesen megköszönném !!
De a mai nappal aktiválódott a szolgáltatói kedvezményem.....veszek 1 SGS2-t.

(#13649) tamasgal


tamasgal
senior tag

Skacok! A Cyanogen oldalán 2 db 2x link van és mind a kettőben 2x romok!

Az egyikben a legujabb :cm_p990_full-198.zip

A másikban a legujabb: cm_p999_full-194.zip

Szerintetek melyiket tegyem fel, mi a különbség?

Köszönöm
Tomi

(#13650) tamasgal válasza gabcsee (#13647) üzenetére


tamasgal
senior tag

Nem nincsen bedugva töltő! :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.