Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52433) Ricsii2001


Ricsii2001
csendes tag

Sziasztok fórumozótársak! Egyáltalán nem vagyok biztos, hogy jó helyen vagyok-e, mert ez a topic nagyon-nagyon idegen a számomra. A videó stream letöltésében szoktam néha reagálni erre-arra, valamint a mobilarénán is vannak hozzászólásaim, de ide még soha nem írtam.
Szükségem lenne egy olyan programra, vagy oldalra, amely képes egy hangfájlból (jelen esetben előadásokból) szöveges átiratot készíteni. Valaki tudna ilyet ajánlani? Az Alrite oldalt ismerem, és tökéletesen is dolgozik szinte, talán csak egy-két hibát ír. Azonban rendszeres használatra ez a program nagyon-nagyon drága. 16000 forintot kér el 10 órányi leiratért. Az nagyon sok, mivel 10 óra az nem a világ ideje, és én bizonyára hamar elhasználnám azt az időkeretet, és akkor megint kellene fizetni. Természetesen a vásárlással nincs gond, nem zárkózom el a fizetős megoldásoktól sem, de azért ez egy kicsit túlzás. Milyen ehhez hasonló programok vannak még, amelyek hasonló pontossággal dolgoznak, és olcsóbb az előfizetés, mint az Alritenél?
Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.