Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52051) Golden9 válasza Golden9 (#52048) üzenetére


Golden9
addikt

Most a Nox-ban csak annyit csináltam, hogy a tablet beállítás alatt a felbontást maximumra állítottam, és igy már engedte a fiókhoz először hozzáadott valós telefonra
is telepíteni, és fut is rajta az app. :Y :DD Ez most így hogy? :F :W

[ Szeretkezve ]

(#52052) Golden9 válasza Golden9 (#52051) üzenetére


Golden9
addikt

Elnéztem, egy másik hasonló appot adtam hozzá. :B :DDD :W :O :U

[ Szeretkezve ]

(#52053) tylerddd válasza cigam (#52047) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszönöm! Volt, amit megtalált, de olyat is jelzett, hogy ugyanabban a mappában ugyanaz a fájlt ott van, ami nem lehetséges. De a lényeg sikerült!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#52054) liszi70 válasza tylerddd (#52053) üzenetére


liszi70
nagyúr

"olyat is jelzett, hogy ugyanabban a mappában ugyanaz a fájlt ott van, ami nem lehetséges"

Akkor nem lehetséges, ha a neve is pontosan ugyanaz a két fájlnak. Ugyanaz volt? Egyébként nekem az összefoglalóban is szereplő Duplicate Cleaner Free tökéletesen bevált erre a célra.

[ Szerkesztve ]

(#52055) tylerddd válasza liszi70 (#52054) üzenetére


tylerddd
veterán

Én a linkelt alkalmazást használtam. Totálisan ugyanazt a fájlt mutatta, ugyanazon a helyen. Megnéztem manuálisan, hogy bekavarhatott-e valami, de nem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#52056) Golden9 válasza cigam (#52049) üzenetére


Golden9
addikt

Mindkét helyen régiókorlátosak, magyar címről nem telepíthetők. :(

[ Szeretkezve ]

(#52057) tibaimp válasza tylerddd (#52055) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor, valószínű a szokásos móka, van benne egy space valahol a file nevében.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#52058) BigBadPlaYeR válasza tibaimp (#52057) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Nekem olyan volt egyszer, hogy az egyik karakter ugyanúgy nézett ki, mint a másik fájlban, de különböző volt az ASCII kódja. Már nem emlékszem melyik karakter volt.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#52059) coco2


coco2
őstag

PDF-ben lévő dokumentumra szeretnék aláírást rárakni. Van arra valami kitalált okosság Photoshop-on kívül, hogy bescannelt anyagról lemásolni, és máshova rámásolni tudjak aláírást?

A tippeket előre is köszönöm.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#52060) csferke válasza coco2 (#52059) üzenetére


csferke
senior tag

Foxit PDF Reader-ben van erre több lehetőség.
Kép beszúrása, aláirás készitése/beszúrása stb.

(#52061) joocek


joocek
aktív tag

Sziasztok! Olyan app amivel 1 képből ( arckép) Posztapokaliptikus stílusú képet tudok csinálni .
Esetleg erre valami app? :R :R :R

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#52062) -=MrLF=- válasza coco2 (#52059) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Ezt az ingyenes Acrobat Reader is tudja: [link]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#52063) Skizz


Skizz
addikt

Sziasztok, olyan programot keresek, amely a tök egyszerűen meglehetne emelni telefonnal felvett videó fájlok Master hangerejét. Sony Vegas pro ban ismerek ilyen funkciót, de az a program nekem egy totális káosz, analfabéta vagyok ezekhez a dolgokhoz, jó volna egy olyan program, aminek kb. ennyi funkciója van, így könnyű kezelni. :D

(#52064) coco2 válasza Skizz (#52063) üzenetére


coco2
őstag

Ha egyszerű megoldást nem találsz rá, nézd át az ffmpeg parancssoros használati lehetőségeit.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#52065) olivera88


olivera88
veterán

Milyen ingyenes videó szerkesztő ajánlott? Néztem topic összefoglalót, de csak egyet ír ott.
Nem kell h profi legyen, de azért jó legyen, és könnyen kezelhető.
Filmora Wondershare pl? Van Davinci Resolvem 18.5, de nem igazán ismerkedtem vele még.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#52066) BitRider válasza olivera88 (#52065) üzenetére


BitRider
aktív tag

Egy nem elég? A VSDC elég egyszerű, de ott van a ShotCut meg társai.

(#52067) bluemirage válasza olivera88 (#52065) üzenetére


bluemirage
őstag

Ha nincs videóvágós gyakorlatod, akkor kezdésnek szerintem mindegy melyik ingyenessel indítasz. Ha meg kinövöd, akkor a videóvágásra, a CAD-hoz hasonlóan duplán igaz, hogy itt bizony a fizetőssel lehet csak minőségi és szép munkát csinálni.

Ha pl. rendes' Nvidia kártyád van, akkor a ShotCut-al kezdeném, mert azt korábban kiváncsiságból próbálgattam és gond nélkül ment az Nvenc-es kódolás, amit a valahol a settingsben be lehetett állítani rajta. Ez is lehet egy szempont. Az egyes ingyenes programok között nincs nagy különbség GUI-ban... a kezelőfelület mindenhol hasonló és bár fapados tudással, de a nagyokat próbálják utánozni.

Vegas-t használok, előtte... régen Pinnacle Studio volt.... mindezeket jogtisztán. Ma már csak évi néhány alkalommal, de 13 évig szinte napi használatban voltak ezek. :)

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#52068) cigam válasza Skizz (#52063) üzenetére


cigam
félisten

Avidemux

olivera88
Attól függ mi(ke)t szeretnél vele megoldani. Pl. a fenti Avidemux is elég sokat tud, de egyszerű a kezelése. A W11 a clipchamp-et ajánlgatja, ez is egyszerű alap, de itt is olvasni kell a Manuel, és kattintgatni, próbálgatni, hogy mi hol van, hogyan működik.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#52069) coco2 válasza olivera88 (#52065) üzenetére


coco2
őstag

Nem írtad, mire kell?

Ha csak nyiszálás / darabolás a feladat, ffmpeg parancssoros gyakorlatilag mindent tud, ami ingyenesen elvárható. A baj vele az, hogy részletesen össze kell szedni műveleti sorrendet, paraméter halmazra fordítani, aztán batch file-t csinálni belőle végrehajtáshoz. Szöszölős, de nagyon. Van, aki nem bírja.

Ha effektek kellenek, arra ffmpeg már nem jó.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#52070) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

Windowsra keresek lehetőleg ingyenes ftps feltöltőt, ami időzítve futtatható és szolgáltatásként fut, van esetleg tippje valakinek?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#52071) tothbe válasza Magnat (#52070) üzenetére


tothbe
addikt

WinSCP-t simán lehet időzítve futtatni. Itt egy guide hozzá.

By(e) Tothbe

(#52072) woodworm válasza Magnat (#52070) üzenetére


woodworm
veterán

SFTP nem jó? Azt tudod mountolni, utána pedig bármivel időzítheted a feltöltést.

(#52073) BitRider válasza tothbe (#52071) üzenetére


BitRider
aktív tag

Én is a WinSCP-t tudom ajánlani, az messze a legprofibb FTP kliens. Rendszeresen tükrözök vele egy mappát, és csak a különbségeket tölti fel.

(#52074) Magnat válasza tothbe (#52071) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, én is használom másra, csak eddig azt hittem, h az ilyen task scheduleres időzítés csak bejelentkezett userrel műxik, de nézem mindjárt a guideot.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#52075) coco2


coco2
őstag

Epub nézegetőkből kellene egy olyan, amelyik kiírja a teljes lapszámot. Létezik olyan?

Light novel file-ok pár kép, tartalomjegyzék, halom sok apró fejezet, dupla oldalon szöveg. Nekem a teljes lapszám kellene.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#52076) bobalazs válasza coco2 (#52075) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom hogy a Sumatra Pdf nem jó?

(#52077) coco2 válasza bobalazs (#52076) üzenetére


coco2
őstag

Kiírja az oldalszámot, köszönöm :R

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#52078) olivera88 válasza BitRider (#52066) üzenetére


olivera88
veterán

Kiprobálnék többet, és amelyik jobban megtetszik. Köszi megnézem.
Bluemirage A vágást mondjuk megoldom a GoPro mobilos appal. MSI 1660 am van.
cigam Videót akarok összevágni, illetve némi effektet berakni a közé. A GoPro-val felvett videókat akarom egybe rakni, pl múltkori bringázás során készült vagy 8 -10 videó, azokból akarok összevágni egy videót.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#52079) hruodnand


hruodnand
senior tag

Sziasztok,
olyan programot keresek, ami tudna esetleg 20-30 kollégának a munkáját kezelni.
Tehát lenne egy feladat, amit be kell tervezzek az adott kollégának, ezt szépen előkészíteném ebben az alkalmazásban és elküldeném meghívóként a mobiltelefonjára, így tudná, hogy másnap vagy pár hét múlva milyen munkára kellene kimennie.

Lehetőleg legyen mobilos és windowsos felülete is.
Windowsban kezelem a taskokat és mobilra pedig megkapják egyből.
Fontos, hogy látnom is kellene, hogy aznap ki az aki szabad, ki az aki tervezhető.
Illetve a több napos munkákat is tudnia kellene kezelni.

Sorry, ha nem voltam eléggé egyértelmű :D
Jelenleg Outlook -ot használok, naptári meghívókkal... de függőlegesen a naptárban már alig átláthatóak a task-ok.... (nem erre való, ennyi embernél)

[ Szerkesztve ]

(#52080) drsanya válasza hruodnand (#52079) üzenetére


drsanya
aktív tag

MS To Do?

I am iRacer

(#52081) BitRider válasza hruodnand (#52079) üzenetére


BitRider
aktív tag

Trello

(#52082) hruodnand


hruodnand
senior tag

Köszke, meglesem őket! ;)

(#52083) chrome11


chrome11
kezdő

Keresek MindMap-hez hasonlo ingyenes alkalmazast, ahol egy elem tobb aghoz is csatlakozhat.

(#52084) chrome11


chrome11
kezdő

MPC-t hasznal valaki?
Hogyan lehet a videohoz feliratfajlt megjeleniteni, amit a VLC azonnal megtesz?

(#52085) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ez otthoni használatra ingyenes?
TeamViewer
Ha igen, akkor innen kell letölteni?
[link]
Ha nem ingyenes, akkor mit ajánlatok helyette?

(#52086) bobalazs válasza chrome11 (#52084) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

opensubtitlesrol volt képes régen letölteni, valamelyik bill gombbal jött elő.
De mivel az nem működik úgy tudom, a mpc új verzioját meg még nem használtam. [link]
Letöltött felirat fájllal úgy működik hogy fájl, subtitles - load subtitles és betallózod.

(#52087) AtHoS válasza chrome11 (#52084) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha azonos néven van a video mellett a felirat fájl, mint a video, akkor auto megjeleníti lejátszásnál. Amúgy pedig, jobb klikk a video képén, majd Feliratok és Engedélyezés ill. be is lehet tölteni külső fájlokat is. Na mondjuk ez MPC-BE-ben, sima MPC-HC-ban itt nem látok betöltési lehetőséget, ennél amit bobalazs írt lehet betölteni más helyen/néven lévő feliratfájlt

read-only mode on the forum

(#52088) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#52085) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Vagy inkább ezt használjam?
Ez ingyenes, ha jól látom?
ANYDESK
[link]

(#52089) tothbe válasza GEPESZ66 (#52085) üzenetére


tothbe
addikt

Igen, onnan. Igen, ingyenes és nyugodtan használd ezt, tökéletesen működik.

By(e) Tothbe

(#52090) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#52088) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az AnyDesk és a TeamViewer a két legegyszerűbb. Régen TV-el kezdtem majd mikor elkezdte dobálni hogy "üzleti felhasználást érzékel" akkor váltottam AnyDesk-re, de az meg egy régi C2D-s notin crash-elt így ment vissza a TV amivel ilyen hiba nincs más kisebb van.
A RustDesk-et akarom majd kipróbálni nyílt forráskódú és teljesen ingyenes. A probléma vele hogy a szerverekre amin keresztül megy a kommunikáció van hogy leterheltek és akkor laggol, de elvileg saját szerver módban is lehet üzemeltetbi bár én nem tudom ez mit jelent és hogy kell ezt beállítani.
Tervezem a kipróbálását. A többi hasonló program jóval bonyolultabb.

(#52091) spacelab válasza GEPESZ66 (#52088) üzenetére


spacelab
tag

Rustdesk. Én hosztolok saját szervert, így nem tudok a hivatalos szerverek terheltségéről nyilatkozni.

(#52092) Cs1csó válasza spacelab (#52091) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt hogy tudom megcsináln? Mit jelenet a "saját szerver" Nekem sokszor csak annyit jelent a távelérés, hogy a "konyhában" lévő gép elé leülök és ránézek a szobában lévő nagy gépre (pl. koszos vagyok stb. akkor nem ülök le a nagy gép elé) plusz van egy okostelóm amiről is rá szoktam nézni de ritkábban.
Gondolom a saját "host" azt jelenti, hogy az egyik itthoni gépem lesz a "host" ? Van erre valami videó?
Mert a TV-el elég jó a válaszidő főleg ha engedélyezve van a bejövő LAN kapcsolaton keresztüli csatlakozás (hiszen ugye minden egy hálózaton belül található)

(#52093) spacelab válasza Cs1csó (#52092) üzenetére


spacelab
tag

Nálam ez úgy néz ki, hogy egy Ubuntu serveren dockerben fut a Rustdesk ID és relay szerver. Lényegében ezen keresztül kapcsolódnak egymáshoz a kliensek. Így teljesen mindegy, hogy a hivatalos szerverek terheltek-e, ezt a szervert egyedül én használom.
Minden számítógépre ahol használom feltelepítem a Rustdesket amiben beállítom relayként a saját szerverem, és megadom a kulcsot amivel használhatják azt. Munkahelyi PC-k és otthoni windowsos gépek elérésére tökéletes. Itt egy eléggé részletes leírás, hogy hogyan lehet ezt megvalósítani: https://rustdesk.com/docs/en/self-host/install/

(#52094) sherlock82


sherlock82
senior tag

Android op. renderű telefon naptárjába vagy google naptár alkalmazásába lehet beállítani olyat hogy ciklus szerűen jelöljön be napokat?
Pl. minden negyedik naphoz írja be a munka kifejezést. ?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#52095) poirot válasza sherlock82 (#52094) üzenetére


poirot
senior tag

Miért nem használsz erre fejlesztett appot?

Csak rákerestem egyre, próbáld ki.

[link]

(#52096) sherlock82 válasza poirot (#52095) üzenetére


sherlock82
senior tag

Nézegettem korábban ezeket de a 24 - 72 munkarendre nem nagyon találtam ilyet, illetve pár hónap után nem működött megfelelően.
olyan mint ha shareware programok lennének amiket találtam.
Ezért gondoltam a google naptárra mert az számítógépen is tudnám nézni.

[ Szerkesztve ]

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#52097) poirot válasza sherlock82 (#52096) üzenetére


poirot
senior tag

Mondjuk a telefon mindig kéznél van, szerintem. Küldtem pm-et.

(#52098) Cs1csó válasza spacelab (#52093) üzenetére


Cs1csó
félisten

Meg fogom tekinteni, de nekem két Windows-os PC-m van és egy Androidos telefonom.

(#52099) sherlock82 válasza poirot (#52097) üzenetére


sherlock82
senior tag

Igen, jogos.
PM - ment neked is. :)

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#52100) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Ilyen vagy ehhez hasonló counter alkalmazást keresek, ami tud olyat, hogy megadom a kezdő sorszámot, ahonnan számolni kellene. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.