Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Creepy válasza agent11 (#41000) üzenetére


Creepy
tag

Azért annyira én nem ismerem, de azt tudom hogy nagyon jó zene lejátszáshoz. Szóval én ilyeneket nem próbáltam benne.

[FOTÓK] https://500px.com/domass & [GRAFIKÁK] https://www.behance.net/galambdominik

(#41002) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sziasztok srácok.

Ingyenes egyszerű Mp3 vágó programot szeretnék amivel telefonra tudok megvágni zenét.

Kö9szönöm :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#41003) Creepy válasza jozefgucci1 (#41002) üzenetére


Creepy
tag

Ajánlom az Audacity programot. De PC-n vágjad meg, aztán tegyed a telefonra.

[FOTÓK] https://500px.com/domass & [GRAFIKÁK] https://www.behance.net/galambdominik

(#41004) pc360 válasza jozefgucci1 (#41002) üzenetére


pc360
addikt

Audacity - Olyan verzió kell, amiben ott a lame_enc.dll is, hogy valóban tudj MP3-at exportálni vele. Ezt te is berakhatod, de itt már eleve úgy van csomagolva.

mp3DirectCut - Ez közvetlenül vagdossa az MP3-akat, újratömörítés nélkül. Egyszerűbb, mint az Audacity, és tud fade in / fade out effektet, hogy igényesen legyenek a szakaszok kivágva.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41005) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Köszi szépen letöltöttem mind a kettőt és az egyszerübb jött be . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#41006) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Keresek egy olyan Androidos telefonon/tableten működő programot, amely összetud kapcsolódni a PC-vel Wifin kersztül, eltudok indítani játékot és streamen keresztül irányítani, esetleg valami wifis/otg-s kontrollerrel irányítani azt.
Lehet ingyenes, meg fizetős is.

Elvétve láttam a neten képet, hogy Windows/android tablet, telefonon játszik éppen Skyrim, egy RPG vagy valami FPS játékkal, amelyhez általában egy XBox kontroller van hozzákötve OTG-n keresztül éppen a ház másik felében vagy távolabb a PC-től. Mostanában regisztráltam is egy ilyen programra, csak feledésbe merült.

Előre is köszönöm a választ!

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#41007) pc360 válasza Unteroff (#41006) üzenetére


pc360
addikt

Ez az egyik fele, a droidon megjelenítésre nincs tippem. Nekik lesz. A játékindíásra, meg egyáltalán a PC Androidon keresztüli kezelésére:

Unified Remote (fizetős változat) + PC szerver

TeamViewer + PC szerver (a LAN kapcsolatot engedélyezni érdemes)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41008) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Melyik böngésző terheli legkevésbé a CPU-t szerintetek? Firefox, vagy Opera? (A Chrome eléggé terheli sajnos)
Köszi a választ!

(#41009) pc360 válasza pete_21 (#41008) üzenetére


pc360
addikt

Az Opera sebességben ugyanazt hozza, mint a Chrome, hisz ugyanaz az alap. A gyengébb gépeken (1-2 magos gépen) a Firefox jobban megy (fölötte eddig fordult a kocka).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41010) Kékes525


Kékes525
félisten

Van olyan program, lehetőleg ingyenes, amivel video fájlokból ki tudom szedni a hangot? Csak hallgatni akarom őket, nem nézni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41011) Met válasza Kékes525 (#41010) üzenetére


Met
nagyúr

Minek ehhez program? Teljesen ingyenes
Bocs, nem tudtam kihagyni :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#41012) Hajdu.1


Hajdu.1
tag

Üdv!

Létezik olyan program, ami a hangkártya alapvetően gyenge kimeneti jelét képes felerősíteni?
Régebbi Realtek hangkártyáról van szó, win7 alatt...

(#41013) pc360 válasza Hajdu.1 (#41012) üzenetére


pc360
addikt

Ha az alaplapi, vagy az új hangkártya driver közül egyik se jó, akkor a legegyszerűbb pár ezerért venni egy normális hangkártyát.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41014) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Univerzális letöltő szoftverek közül melyik a legjobb és a leguniverzálisabb?
Én idáig freerapidot használtam, de most egy két szerverrel nem boldogul (nincs is benne ilyen pugin). Aztán megtaláltam a jdownloadert. Nekem bonyolultabbnak tűnik, de kipróbáltam a portable verzióját. Nem minden működik, de frissítené magát, csak nem tudja (lehet, hogy a portable miatt).

(#41015) Kékes525 válasza Keef_Lee (#41014) üzenetére


Kékes525
félisten

Én ezt használom. Nekem bevált: JDownloader 2

Most látom, hogy ezt próbálgatod. Én nem a portablet használom, a telepített rendesen tudja magát frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41016) pc360 válasza Keef_Lee (#41014) üzenetére


pc360
addikt

A régi Free Download Manager Lite elég sokoldalú és egyszerű volt. Innen még le tudod tölteni. Megtartottam, mert az új katasztrófa lett.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41017) ALFA


ALFA
senior tag

Tudna valaki segíteni, hogy VLC-ben hogyan lehet beállítani, hogy a videót csak töltse be, de csak kézi lejátszással indítsa el?
Csak azt engedi beállítani, ha a video véget ér, akkor vagy kilépjen, vagy kimerevítse az utolsó képkockát, de a kezdésre nem látok ilyen opcoót.

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#41018) mezis válasza ALFA (#41017) üzenetére


mezis
nagyúr

Alapból csak egy részét jeleníti meg a lehetséges beállításoknak.

mezis

(#41019) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Előre is elismerésem mindenkinek, aki rájön, mit is akarok tulajdonképpen :))

Apósom nyákokhoz szokott "nagyonfeketén" nyomtattatni a Duotone-ban.
Ezt valahogy úgy fogalmaznám totálisan laikusként, hogy egy nyáktervezőben megtervezi a nyákot, majd annak tervét PDF-ben lementi és kinyomtattatja.

A kinyomtatásnál minden alkalommal felhívták a figyelmét, hogy hiába totál fekete a "minta", az valójában mégsem tökéletesen fekete, mert nagyon sötét zöldes és kékes(?) árnyalatok is vannak benne. Így viszont a nyomtatás nem lett volna jó, azonban ők ezt a PDF-et át tudták alakítani valamilyen programban valóban tökéletesen feketére, ahogy a nyomtatás viszont már szuper lett és használható.

A probléma az, hogy ez a Duotone megszűnt. Sem személyesen, sem telefonon nincs adás. Szeretnénk hasonló módon itthon nyomtatni (Apósom a minap vett ehhez egy vadonatúj nyomtatót (ILYET) azonban még ezzel sem sikerül tökéletes nyomtatást elérnünk. Nem tudom, lehetséges-e egyáltalán otthoni körülmények között tökéletesen feketét nyomtatni, de Apósom állítása szerint a régi nyomtatóval, frissen tonercsere után lehetett.

A lényeg: egy ilyen "valamilyen programot" keresek. Amivel ki lehet mutatni, hogy a PDF-ben lévő fekete valóban tökéletesen fekete-e, valamint hogy azt azzá lehessen varázsolni.

Ennyi volna. Mindenkinek köszönöm, aki képes fenti vergődésem után még komolyan venni és válaszra méltat, esetleg segíteni is tud :DDD

Péter

(#41020) ollie válasza Peterhappy (#41019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A nyomtatókban be lehet állítani, hogy csak fekete patront használjon a nyomtatáshoz, így az fekete lesz.

***

(#41021) mezis válasza Peterhappy (#41019) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!
Az alábbi beállítással a Sumatra PDF nekem olyan feketét nyomott, aminél nem hiszem, hogy lehet több festékport feljuttatni a papírra:

mezis

(#41022) mezis válasza ollie (#41020) üzenetére


mezis
nagyúr

Ezen nem kell állítani, nincs neki csak fekete. :D

[ Szerkesztve ]

mezis

(#41023) ALFA válasza mezis (#41018) üzenetére


ALFA
senior tag

Ezt tudom, ezeket is próbáltam, de ha kiveszem ki az automatikus inditás elől a pipát, akkor be se tölti a filmet, csak amikor az indításra kattintok.

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#41024) Peterhappy válasza mezis (#41022) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D ugy valahogy :D

Koszonom, este megnezem a beallitasokat!

Szep napot,
Peter

(#41025) Doky586 válasza Peterhappy (#41019) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szia.
Előszöris a pdf létrehozásakor is oda kell figyelni, mert akadhatnak hibák ha valami nyomtató to pdf progit használsz. Pl a vonalszélesség ugyan akkorának látszik 1x és 1000x nagyításnál is a pdf-ben..

Magán a nyomtatón és a driverében is a PCn érdemes ezek nyomtatáskor a fényerőt lehúzni a kontrasztot pedig felnyomni, energia és költségtakarékos opciókat deaktiválni.. Ditheringet kikapcsolni ha van.

[ Szerkesztve ]

(#41026) Peterhappy válasza Doky586 (#41025) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szia!

Köszönöm, ezek is jó ötletek! Nem tudtuk sajnos próbálni a beállításokat, most ért haza csak Apósom, de hétvégén tesztelünk!

Még egyszer köszönöm, szép estét kívánok!
Péter

(#41027) Hajdu.1 válasza Hajdu.1 (#41012) üzenetére


Hajdu.1
tag

A kérdés továbbra is az, hogy van-e szoftveres lehetőség a hangkártya hangjának felerősítésére... Nem az a kérdés, hogy valaki szerint vegyek-e másik hangkártyát, hanem az, hogy van-e szoftveres lehetőség a hangerő felerősítésére... Azért hangsúlyozom, hogy a kérdés véletlenül se legyen félreérthető...

(#41028) Dluinet válasza Hajdu.1 (#41027) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Vlc- ben találkoztam ilyennel, a hangerőt 200%-ig lehet húzni

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#41029) ALFA válasza Dluinet (#41028) üzenetére


ALFA
senior tag

Csak éppen erősen torzít. :(((

Tudtommal van mp3ra hangerősítő program, de fizetős.
Esetleg audacity topicban tudnak segíteni.

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#41030) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

Sziasztok!

Olyan programot keresnék, amivel online team meetingeket lehet tartani. A programban szükség lenne egy olyan közös "munkatáblára", amit realtime mindenki tudna szerkeszteni és a változások azonnal látszódnának a klienseknél.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#41031) ollie válasza n0tr3adY81 (#41030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#41032) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Olyan programot keresek, amivel a gépem komponenseinek hőmérsékletét tudom figyelni.

Köszönöm:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#41033) ALFA válasza DrDobos (#41032) üzenetére


ALFA
senior tag

Mindössze két dolgot nem írtál meg:
1. milyen oprendszer?
2. milyen komponensek?
A többi stimmel. :K

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#41034) DrDobos válasza ALFA (#41033) üzenetére


DrDobos
őstag

Win10, és leginkább a proci, de kíváncsi lennék az ssd-re is.:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#41035) ollie válasza DrDobos (#41034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Proci: CoreTemp
SSD: Hard Disk Sentinel

***

(#41036) DrDobos válasza ollie (#41035) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszonom!! :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#41037) King Unique válasza DrDobos (#41032) üzenetére


King Unique
titán

A Windows szoftveres támogatottsága eleve nagyon jó és ilyen célra (is) van rá egy rakás grafikus program.

Például:

AIDA
Core Temp
HWINFO
HWMonitor
Open Hardwer Monitor
Real Temp
SIW
Speccy
Windows TM

[ Szerkesztve ]

(#41038) DrDobos válasza King Unique (#41037) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi, megnezem oket! :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#41039) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Legjobb youtube downloader-t keresném ,ami mkv-ban letölti nagyon jó minőségben a videókat és nagyon jó minőségben szedi le mp3-ban a zenéket ,lehetőleg ingyenes legyen.

youtube downloader oldaltól már bekaptam egy zsák vírust ,szóval örülnék egy megbízható alkalmazásnak erre a célra...

Köszöntem! :R

(#41040) pc360 válasza TechN7ne (#41039) üzenetére


pc360
addikt

A legjobb minőség nem az, ha X formátumba konvertálod az anyagot, hanem ha közvetlenül letöltöd azt (ez a legtöbbször MP4, de a lent jelzett proginál ezt MKV-ba csomagolva kapod, szóval pipa). A YouTube-nál eleve nem lehet húde csudajó minőségről beszélni, hiszen a YouTube mindent újrakódol, és ezzel iszonyatosan lebutít (méretcsökkentés mindenek felett...). Ég és föld a source, és az abból YouTube által feldolgozott anyag minősége.

A legjobb progi amúgy ez: Youtube-DLG
Szükség szerint tud konvertálni is, amint azt a leírásában jeleztem.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41041) TechN7ne válasza pc360 (#41040) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az adott oldalon egy portable versio van fent ,amit hiába indítanék el ,error ablak jelenik meg...

(#41042) pc360 válasza TechN7ne (#41041) üzenetére


pc360
addikt

versio; verzió, angolul version

A youtube-dl-gui.exe-vel indul a program. Nálad viszont van egy ikonos, kiterjesztés nélküli fájl, amit látszólag indítani próbáltál, és van ott egy megfelelő elnevezésű fájl, viszont ikon nélkül. Ez sehogy sem stimmel. Így kellene kinéznie a dolognak rendesen, kitömörítés után (frissen töltöttem le a Neszéről, tehát nem lehet benne hiba):

Azt sem tudom eldönteni a kép alapján, hogy a fájlkiterjesztések kijelzése (helyesen) be van-e kapcsolva, vagy sem. Kitömörítetted a cuccot egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41043) pc360 válasza pc360 (#41042) üzenetére


pc360
addikt

Ha ugyanarról a ZIP-ről beszélünk, és rendesen kitömörítetted, akkor vagy egy vírusirtó fogja meg a dolgot, de ami még gyanúsabb, hogy maga az említett vírus. Ez esetben inkább telepítsd újra a rendszert (a megfelelő frissítésekkel és védelmekkel egyetemben), mert az para, ha már egy szimpla portable progit sem tudsz rajta futtatni...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41044) TechN7ne válasza pc360 (#41043) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

A gép épp most lett újra rakva ,a Weszélyes Elemek meg a gép neve... :)

Nem indul el sajnos ,esetleg vlmi más alternatíva?

(#41045) pc360 válasza TechN7ne (#41044) üzenetére


pc360
addikt

25 elemnek kell a ZIP-ben lennie, nem 26-nak. Tuti, hogy vírusos a géped. Nem alternatíva kell neked, hanem egy normális rendszer. A programnak semmi baja.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41046) TechN7ne válasza pc360 (#41045) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Most raktam újra a rendszert ebben a pillanatban ,biztos hogy kristály tiszta a gépem. :N

(#41047) pc360 válasza TechN7ne (#41046) üzenetére


pc360
addikt

Nézd meg újra a képet, amit mellékeltem (kattintható)! De itt a link. Ez a normál állapot, WinRAR-ral kitömörítve. Nálad viszont valami manipulálta az EXE-t, és létrehozott egy másik fájlt is.

Hiába telepítetted újra, ha valamivel visszafertőzted. Ajánlom, hogy minden EXE-t és DLL-t, ami nálad található, törölj le, és az új rendszerre mindent tiszta forrásból szerezz be (tudom ajánlani a hivatalos oldalakat, de a Neszét is tisztán tartom)! Összes pendrive formáz, minden formáz... De nem árt tudni, hogy a formázás se végez ám mindennel. És akkor esetleg lesz egy kristálytiszta géped, mert hogy most nem az, az ránézésre egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41048) TechN7ne válasza pc360 (#41047) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Gondolom nem a Youtube-DLG körül áll a világ ,szeretnék kérni egy más alternatívát ha lehet...

Köszöntem! :R

(#41049) pc360 válasza TechN7ne (#41048) üzenetére


pc360
addikt

Hiába ajánlunk akármit is, ha egyszer vírusos a géped, és azt sem fogod tudni futtatni.

Hasonlítsd össze a két képet! Ha ez alapján neked nem egyértelmű, akkor a problémák egy mélyebb forrását kellene felkutatni... :)

De most komolyan, szerinted az korrekt, hogy olyan fájlokat kapsz, ami a mellékelt ZIP-ben nem megtalálható? Az kristálytiszta rendszerre utal? Ne viccelgessünk már... Tipikus módszere a vírusoknak, hogy átveszik a célprogram ikonját, hogy onnantól fogva őket indítsd. A képen egyértelműen ez látható.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41050) TechN7ne válasza pc360 (#41049) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem vitatkozni jöttem ide hanem egy youtube downloadert kérni ,több mint 20 éve foglalkozok számítástechnikával nem kértem a kioktatásodat..

Szeretnék egy alternatívát még mindig ,de úgy látom itt csak okoskodok vannak.
Komolyan mondom nem hiszem el... :W

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.