Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52551) tpotyka válasza Dluinet (#52550) üzenetére


tpotyka
junior tag

efemm: persze, majdnem helytálló a célzás :B és már-már esélyt adnék mégis a Robocopy-nak. Zavar is az eltelő idő, történetesen fejben már az egyenleg villog, hogy hány munkaóravesztegetés folyik itt forintosítva vs pl. most azonnal, de megfontoltan beruházni egy NAS beszerzésbe, ami előbb-utóbb úgyis kell. A szakaszos másolás, mint említettem nem lenne alkalmazható, a mapparendszer struktúrája miatt. A gép SSD-je köztes állomásként nem elég tágas a művelethez, a külső SSD-m - belegondolva a vetületekbe - csak arrébb tolná a problémát. Mivel a napokban mozgásban voltam, maradt a tájékozódás. Az egy dolog, hogy 100+ km-es utak ide-oda és a sokórás munkavégzéses állomások között laptoppal mennyiben tud előkészülni az ember, de garantáltan nem ideális az épp érzékeny HDD-k eközbeni cimbászására. Nem kifejezett cél a további adrenalin-szint növelés. :D

Dluinet: szerintem téged is érdekelne, miként fut le, pl. hogy ilyen előzmény után legalább ismert legyen a hibafolyamat, ha jelentkezik. :) Az idő pedig onnantól számít, hogy a másolást (majdan) végző gép időnként intenzív mozgásban van, velem együtt, ld. fentebb. Aktuálisan azért tud előkerülni a cselekvés, mert talán a köv. 48 órában nyugton marad a gép (velem együtt) és hozzá a HDD-k is, ha muszáj. S előbb még a foghíjas felmásolások 1,8TB anyagát kell megfelelően letisztítani.

(#52552) Dluinet válasza tpotyka (#52551) üzenetére


Dluinet
nagyúr

NAS kell neked.
Beruházol egy Synology DS124 vagy egy Zyxel NAS326 -ba és minden gondot elfelejtesz.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#52553) tpotyka válasza Dluinet (#52552) üzenetére


tpotyka
junior tag

Nagyon köszi a buzdítást, bár nem ismerheted itt „a minden gondot”. :)
Természetesen párhuzamosan a Milyen NAS (...) ? topic olvasása is megy, a napokban ez is nagyobb arányban. A Synology eddig rokonszenvesebb, de még túl sok minden új nekem a témában, bár már azzal is szűkíthető a kör, hogy ha min. 4 lemezes legyen, de amúgy milyen gyártók lemezeit csípőből kizárom. Eddig nem volt sürgető a téma, s a hosszú távra tervezés jegyében kezelendő, de épp ezért értelmesen kell a választást és beszerzést lezongorázni.

(#52554) Dluinet válasza tpotyka (#52553) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Én egy egyszerű, használt NAS vásárlásával és kipróbálásával kezdeném, használat közben majd körvonalazódnak a valódi elvárásaim, mire van valójában szükségem és mit használok.
De ez csak az én álláspontom, és nem valamiféle igazság vagy iránymutatás.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#52555) tpotyka válasza Dluinet (#52554) üzenetére


tpotyka
junior tag

Te meglehet, sokfélék vagyunk, mi, emberek, és érthető is az ilyen koncepció.
Jómagam semmi IT eszközt használtan nem veszek. A menet közben kipróbálás tárgykörét sem tartom fenn ilyesminek, s eleve a tervszerűségre vagyok ráállva, így is bőséges, ahol biztos alap csakis a Gondviselés. :)

(#52556) tpotyka válasza tpotyka (#52551) üzenetére


tpotyka
junior tag

Köszönöm, ezennel robocopy csekkolva, szinte élmény. :DD

A parancssoros robocopy alkalmazásáról:
- Rendszergazdaként futtattam végül. (Nem rendszergazdaként futtatva nem akart volna mindent másolni, pedig megnézve, a hozzáférések elvileg ott is rendben lévők voltak.)
- Sebességben kb. köztes: a Win filekezelőnél lassabb kb. 20%-kal, de gyorsabb a Total Commandernél, ezt sasolni menet közben a feladatkezelőben lehetett. (Más mód nem adta magát, itt nincs vizuálisan előbukkanó másoló panel, mint a Win filekezelő vagy a TC esetében. Tehát sajna nem nézegethető, hogy menet közben hol tart, csak HDS-re ránézve.)
- Registry babrálást szerencsére nem igényel és elég sok minden szofisztikáltan beállítható, mindebből én pluszban az „/E” mellé a „/LOG:”(…) opciót odatűztem még, hogy nyoma legyen, mit művelt – 41 megás lett ez önmagában. Ebből csak a gyors végösszefoglalót néztem, így tudni, hogy 2 file-t kihagyott, 9db-nál failed, de ez a forrás HDD-nek valami System Volume Information nem érdekfeszítő állománya. Azaz a lényegi adatok ez alapján megvannak. A vélhetően indifferens 0,0012GB hiány sokkal jobban elviselhető, mint a 2GB ill. 4000 db saját file kiszórása a filekezelő által.
- Helyesbítenem kell idevágóan a Windows-t illető kritikus megjegyzéseimet, a mód adott volt, csak nekem nem volt ismeretem erről. A robocopy úgy tűnik, long path állomány másolásra jó áthidaló lehetőség „házon belül”. Bár valóban bonyi annak, aki nem PowerShell user. Például, ha hiddenbe rakja (mint meghökkenésemre nekem), még némi bogarászást és parancssoros utókezelést igényel, hogy látszódjon is az eredmény.
- Bónusz, hogy az eredeti mappadátumok is megőrződtek, amire a TC sem volt hajlandó.
- Annyiban lecsekkoltam a Tulajdonságok alapján, hogy a méret és file db szám egy-két eltéréssel stimmel a log kimutatással, a másolt állomány további ellenőrzése még ezután következhet.

Nagyon köszönöm, BitRider, cigam, Dluinet, efemm, mezis: a segítségeket és a jó ötleteket a megoldásra, van, ami ezáltal került még inkább előtérbe. :R

Hátha valaki hasznát veszi, háttéranyag efemm korábbi linkje és topikfolyamban felbukkanás mellett:
Ömlesztett parancs opciók és TeraCopy összevetés
MS okítóanyag
Könnyed ismertető és Xcopy összevetés
Esettörténet és TC, 7zip összevetés.

[ Szerkesztve ]

(#52557) gyulank


gyulank
addikt

Milyen programmal lehet a képekre íratni adatokat amik benne vannak? Pl. dátumot, koordinátát? Úgy, hogy nem egyenként kell állítgatni

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#52558) efemm válasza gyulank (#52557) üzenetére


efemm
tag

Exiftool -lal tudod kiolvasni/módosítani a kép/fotó paramétereit.

(#52559) gyulank válasza efemm (#52558) üzenetére


gyulank
addikt

De én ráíratni akarom a képre.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#52560) cigam válasza gyulank (#52559) üzenetére


cigam
félisten

irfanview, imagemagick tud vízjelet, talán exif-et is beleszuszakolhatod.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#52561) BitRider válasza gyulank (#52557) üzenetére


BitRider
aktív tag

A Honeyview kiírja, ha megnyomod a TAB-ot.

A képre rámentést próbáltam keresgélni, de igen nehéz így, hogy minden leírás csak a megjelenítésig vagy az exportálásig jut el. :) Még nem jöttem rá a megfelelő kulcsszóra.

Upd.: Közben kezdem kapisgálni...
How to stamp photo with EXIF and photo information
Inserting date stamp, EXIF info, comments into photo

[ Szerkesztve ]

(#52562) gyulank válasza cigam (#52560) üzenetére


gyulank
addikt

Elsősorban a dátumot szeretném ráírni a kép egy részére és rengeteg képre automatikusan, nem képenként egyenként beállítva.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#52563) BitRider válasza gyulank (#52562) üzenetére


BitRider
aktív tag

Oké, leszűkítettem a kört, így hívják a célprogramot: Batch Photo Date Stamper

De direkt nem is linkelem, mivel nem ingyenes progi, helyette az IrfanView-ban így megvalósítható + pár egyéb megoldás a leírásban.

Illetve ott van a mindig említett FastStone Photo Resizer, az ebben is sokkal jobb: részletesen ki tudod választani, hogy milyen infókat akarsz kirakni az EXIF-ből:

[ Szerkesztve ]

(#52564) BitRider válasza BitRider (#52563) üzenetére


BitRider
aktív tag

Jó, túloztam, az IrfanView batch converter-ében is egész sok opció van a szöveg kírására (Advanced options > Add overlay text), a helpben meg ott van az összes elérhető tag (a dátum az elvileg a $E306).

[ Szerkesztve ]

(#52565) gyulank válasza BitRider (#52564) üzenetére


gyulank
addikt

Köszönöm, alakul. Kéne még olyan is, ami jó irányba forgatja, mert van 4:3 és 3:4, de egy formátumba, méretbe akarom fűzni.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#52566) gyulank válasza BitRider (#52564) üzenetére


gyulank
addikt

Ha a koordinátát is be akarom írni, csak egy kettest ír be, az se látszik mindig rendesen.
$E36867(%Y/%m/%d %H:%M)
$E402 $E404

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#52567) gyulank válasza gyulank (#52566) üzenetére


gyulank
addikt

Csak a méretbeállítások miatt volt a fenti 100-as alapbeállítások miatt.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#52568) gyulank


gyulank
addikt

Egy olyan ingyenes program kéne, amivel tudom ki-be kapcsolni, és használni egyik gépről a másikat. Mindkettőn előfordulhat Linux, és Windows is. Jelenleg az a felállás, hogy a másik gép az ebben a gépben lévő HDD-t használná, mert abban nincs, és videót venne fel vagy közvetítene, vagy konvertálna, vagy ezt mind, hogy levegye a terhet erről a gépről, vagy gyorsabban haladjon, ha mondjuk ez is konvertál valamit, meg az is. De az se lenne baj, ha mobilról is tudnám távolról vezérelni biztonságosan, mondjuk nyilvános wifiről. Meg amiben van mód módosításra, ha esetleg feltörik, vagy valami, akkor ne annyit tehessek, hogy soha többé nem használom, hanem valahogy az ő hozzáférését szüntesse meg a gépemhez

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#52569) BitRider válasza gyulank (#52568) üzenetére


BitRider
aktív tag

Távirányító programok léteznek (és ott vannak az összefoglalóban), de a kérdésed nem tudtam teljesen feldolgozni. Az egyik gép a másik HDD-jét használja? Mindezt neten keresztül? :D

A távoli elindítás megint egy másik témakör (WOL). De azt, ha nem a helyi belső hálóból tennéd, akkor a BIOS beállításon túl szükséges a router-en is port forwarding. Ezt és a fentieket nem fogja egyetlen szoftver megoldani neked.

Lehetséges, hogy azt a gépet kellene bővítened akkor, ha nincs elegendő tárhelye. Vagy "ezt", ha gyenge, nem pedig varázsolni...

[ Szerkesztve ]

(#52570) gyulank válasza BitRider (#52569) üzenetére


gyulank
addikt

Hát hálózatban, mint egy NAS-nál. Ezen van a videó amit megnyit, meg erre menti.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#52571) BitRider válasza gyulank (#52570) üzenetére


BitRider
aktív tag

Egyáltalán egy belső hálózaton van a két gép? Mert ha igen, akkor a fájlmegosztást be tudod kapcsolni (Win 10 - Win 10 között viszonylag egyszerű, vannak rá leírások, de pl. mindkét gépen meg kell adnod a felhasználódhoz jelszót is). Jah, és ezt csak akkor, ha nem DIGI-s jelosztód van, mert az pl. sokszor nem engedi át a belsőn hálón sem a dolgokat. Rendes router kell hozzá bridge módban stb. Szóval így, látatlanban nehéz ügy.

[ Szerkesztve ]

(#52572) Dluinet válasza gyulank (#52570) üzenetére


Dluinet
nagyúr

WOL beállítása.
Hálózati fájlmegosztás.
Chrome távoli asztal.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#52573) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Nem tudja valaki, hogy a Double Commander-ben hogyan lehet beállítani, hogy ne csak a szabad lemezterületet mutassa, hanem azt is mennyi a lemez teljes kapacitásia, mint a Total Commander-ben is pl.:

Ez itt ugye TC: Ez pedig a DC:

Már a Beállításokban kapcsolgattam mindent, de nem tudtam ezt elérni. Öltet?

THX!

(#52574) Fire/SOUL/CD válasza SunMount3r (#52573) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Vidd fölé az egérkurzort, akkor kiírja, de hogy fixen mindig kiírja, ezt hol lehet belőni, azt passzolom.
(ALT+F1, ALT+F2 is látszódik, és most néztem a súgót, ott kiírja rendesen [link] )

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#52575) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#52574) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Áááá, bakker... :W :DDD Ide nem kell pipa. [kép]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#52576) SunMount3r válasza Fire/SOUL/CD (#52575) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Köszi, sikerült!

(#52577) Cs1csó válasza SunMount3r (#52573) üzenetére


Cs1csó
félisten

A TC-ben hogy lehet az előhozni, hogy meghajtóknál látszódjon a foglaltság és a szabad hely? :R

(#52578) sfdrakex válasza Cs1csó (#52577) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szerintem az éppen kiválasztott meghajtóét alap beállításként mindig mutatja.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#52579) SunMount3r válasza Cs1csó (#52577) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ahogy mondják, alapbeállításokkal látszódnia kell (lásd a fenti képemet). Mert nálad nem így van?

(#52580) Cs1csó válasza SunMount3r (#52579) üzenetére


Cs1csó
félisten

nem

Neked fenn van a Hard Disk Sentinel? Lehet az csinálja. Nekem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#52581) SunMount3r válasza Cs1csó (#52580) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem értem, hiszen ott írja a foglalt és szabad helyet is. Most akkor mit is akarsz?

Szerk.: Van fent HD Sentinel, de az mégis mit csinálna?

[ Szerkesztve ]

(#52582) Cs1csó válasza SunMount3r (#52581) üzenetére


Cs1csó
félisten


Grafikus ábrázolását a szabad helynek, nálad látszik, hogy a "D" meghajtón alig van valami a "C" kb. a fele foglalt.
Ezt a HDSentinel csinálja főleg az alsó csíkot sarokban a pipával.

[ Szerkesztve ]

(#52583) sfdrakex válasza Cs1csó (#52580) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ott van nálad is, csak nála kilobájtban, nálad gigabájtban.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#52584) sfdrakex válasza Cs1csó (#52582) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Jaa, hogy arra gondoltál.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#52585) Cs1csó válasza sfdrakex (#52583) üzenetére


Cs1csó
félisten

Régebben nekem is volt már fenn HDS akkor feltűnt ez a pipa megoldás. Ötletes.

(#52586) SunMount3r válasza Cs1csó (#52582) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ja, hogy ez, hát nem tudom, lehet a Sentinel "csinálja". Olyan "aprócska", hogy azt sose szoktam nézni. :D

De az én kérdésem meg akkor ez: nálad milyen beállítás kell ahhoz, hog GB-ban mérje? Kipróbálnám.

Szerk.: Ja igen, most kikapcsoltam a Sentinel-t és eltűntek a "csíkok". Szóval biztos az tehet róla.

[ Szerkesztve ]

(#52587) Cs1csó válasza SunMount3r (#52586) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bocs, ezen a kérésen átsiklottam, tehát:
BEÁLLÍTÁSOK - ÁLTALÁNOS BEÁLLÍTÁSOK - FÁJLABLAK/ADATFORMA - itt alul a méret kijelző és a fájlléc/lábléc legördülő menüben alulról a második van nálam.

Nem tudom melyik melyik de én így szeretem. (mindkettőt módosítottam)

[ Szerkesztve ]

(#52588) SunMount3r válasza Cs1csó (#52587) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nekem Angolul van telepítve, de itt megtaláltam a megoldást, azért köszi!

(#52589) BitRider


BitRider
aktív tag

Valakit próbálok leszoktatni a hullladék Office Picture Manager-ről... Mégis, van egy olyan funkciója, hogy az adott szerkesztést minden kijelölt képen elvégzi (átméretezés, színállítás).

A FastStone Image Viewer felületén hiába jelölöm ki az összes képet, az átméretezést / színállítást csak a fő kerettel ellátot képen végzi el, ami WTF kategória.

A batch converter-ek otromba felületei nem jók, egyszerű, közvetlen felület kell a módosításokra, és a színállításnál különben is jó lenne látni a változtatásokat. Ideális lenne magyarl nyelvvel, mert úgy néz ki, 50 évesen már nem ismerik fel az emberek az ikonokat.

[ Szerkesztve ]

(#52590) hotkar válasza BitRider (#52589) üzenetére


hotkar
aktív tag

A Faststone Photo Resizer neve azt sugallja, hogy erre találták ki, de én még nem próbáltam. Itt van az ajánlottak között.

(#52591) BitRider válasza hotkar (#52590) üzenetére


BitRider
aktív tag

Olvasd el végig, amit kérdeztem, köszi!
Én írtam az ajánlót, tudok róla.

[ Szerkesztve ]

(#52592) BitRider válasza BitRider (#52591) üzenetére


BitRider
aktív tag

Kávé után: szóval pont ez a baj, hogy a batch részeken nem lehet látni a színmódosítást, illetve egy iszonyat lame usernek kellene, ezért eleve nagyon bonyolult az ilyenek felülete.

Abban az Office Picture Manager-ben pont ez az egyszerű: kijelölöd a képeket, jobb oldalt nyomsz egy színmódosítást, látod egyből az eredményt és azt mindegyikre vonatkoztatja. Közben kipróbáltam az XnView-t meg egy rakás appot, de egyik se tudja ezt. Olyat is próbáltam, ami kifejezetten retus app, és ha a színeken egyszerre tudok is állítani, akkor meg átméretezés funkció nincs. :D

Amin leginkább meglepődtem, hogy a FastStone Image Viewer se tudja, pedig ott adott a bal oldali mappalista, a fő részen a képek kijelölési lehetősége, ráadásul van színállítás és átméretezés is menügombokkal, de mégse a kijelölt elemeken végzi el a módosítást, csak egy darabon, ami a Ctrl + A megnyomása előtt is ki volt választva.

Sosem értettem, hogy miért ragaszkodnak az emberek ahhoz a vacak Manager-hez, de ezt a szimpla egyszerű dolgot ezidáig csak az tudta, így már kapisgálom...

[ Szerkesztve ]

(#52593) Dr.NX válasza BitRider (#52592) üzenetére


Dr.NX
addikt

Most direkt kipróbáltam a Faststone-t, nálam minden képen megcsinálta a színmódosítást.
Csak hogy kizárjuk a triviálist:
hozzáadtad a képeket a jobb felső Input list ablakba?

Elfogadom a sütiket.

(#52594) BitRider válasza Dr.NX (#52593) üzenetére


BitRider
aktív tag

Ismerem a batch konverter részét a FastStone Image Viewer-nek (ezt hívják külön programként FastStone Photo Resizer-nek). Ezt próbáltam leírni, hogy az miért nem megfelelő: bonyolult felület, illetve nehézkes előnézet a színállításnál. Külön be kell állítani az output folder-t vagy azt, hogy rámentesz-e az eredeti képekre stb. Ez mind-mind külön pipa, külön fül, extra bonyolítás, ami abszolut kizárja a célszemély esetén a kezelést.

Az Image Viewer-ben közvetlenül látod a képeket, és ott is ott vannak a szükséges gombok a szín- és méret állításra, csak épp azt a jelölőkét hagyták le, hogy minden kijelölt képre vonatkozzon a beállítás. Ezt a ziccert ott kihagyták (lehet írok is a fejlesztőknek).

Szóval ehelyett kell olyan progi, ami mutatja a kiválasztott mappa összes képét thumbnail-eken, egyből van szín és méretállítás gomb (nem külön felületen, hanem ugyanazon, ahol a képek tanyáznak), majd egy szimpla mentés felül is írja a változtatásokkal az eredeti elemeket. Ezt tudja az Office Picture Manager. :)

[ Szerkesztve ]

(#52595) BitRider válasza BitRider (#52594) üzenetére


BitRider
aktív tag

Mondjuk nemtom miért kell ismételgetnem magam, ha már az első kérdésemben is leírtam mindent, kifejezetten aláhúzva azt, hogy a batch konverter rész nem jó. Erre mi történik? Ketten is a batch konvertert ajánlják. Erre nem tudok mi mást mondani: ha nem tudok olvasni, nem kell kényszeresen reagálni.

(#52596) Dr.NX válasza BitRider (#52595) üzenetére


Dr.NX
addikt

Igyál egy kávét és/vagy egyél egy Snickerst, amíg várod a megoldásokat.

Elfogadom a sütiket.

(#52597) liszi70 válasza BitRider (#52595) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nem teljesen jogos, amit írsz. Értem én, hogy a Faststone Photo Resizer is egy batch converter progi, de szerintem érthető, hogy a batch converter kifejezésről nem ugrik be alapból mindenkinek a Faststone Photo Resizer. Nekem sem ugrott be, pedig ismerem, telepítve is van. Nem kioktatni akarlak, de ne vegyük el az emberek kedvét a válaszadástól azzal, hogy jól lecsesszük őket, ha véletlenül félreértenek valamit. :)

"úgy néz ki, 50 évesen már nem ismerik fel az emberek az ikonokat"
Nonono! Ez durva általánosítás, én igenis felismerem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52598) BitRider válasza liszi70 (#52597) üzenetére


BitRider
aktív tag

Általános, hogy háromszor kell leírnom mindent, aztán pont most nem esett jól, mikor a hülyeügyfél nyaggat. De valójában nem feladatom mindenkinek minden problémáját megoldani, és több eszközt is biztosítottam neki, úgyhogy elengedtem. Éhesen meg valóban nem írkálok legközelebb. :)

(#52599) Zola007


Zola007
veterán

jól konfigurálható (tömörítés, fps, terület, gyorsbill) képernyő felvevőt keresnék ami open-source (céges használat) és nem időlimites/hagy vízjelet a felvételen. :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#52600) akaido válasza Zola007 (#52599) üzenetére


akaido
addikt

OBS Studio-t mondanám elsőre, de azt hiszem a hotkey funkció mintha abban nem lenne. Vízjel az viszont nincs!

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.