Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) ArthurShelby válasza Drughi (#41999) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Free nem tudom van e, de a GetDataBack nekem nagyon bevált (pont ilyen esetnél) Jobban dolgozik, mint az easus. A free verzióval meg tudod nézni mint tudsz lementeni, csak lementeni nem tudod.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#42002) King Unique válasza Drughi (#41997) üzenetére


King Unique
titán

Ha a particionáló program felismeri és mutatja a tartalmát (?), akkor a Windows is érzékeli, tehát ez a "meghalt" kijelentés nem teljesen helytálló... Ha egyáltalán nem ismerné fel semmi, akkor lehetne ezt állítani. Valamint az újraformázás / újraparticionálás sem csak a fájlkezelőből és a lemezkezelőből áll, hanem vannak egyéb opciók is Windows alatt.

Van Windowsra számos adatmentő program (példa), köztük akár ingyenesek is. Azonban a komolyabbak rendszerint fizetősek, illetve azok ingyenes verzióiban pedig pl. adatmennyiségre vonatkozó mentési korlát szokott lenni. Viszont egyik-másik free változatnál plusz regisztrációval, megosztással stb. lehet ezen javítani (példa).

[ Szerkesztve ]

(#42003) pc360 válasza Drughi (#41999) üzenetére


pc360
addikt

Egyébként ez a legjobb rá: CardRecovery

Küldöm priviben.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42004) Drughi


Drughi
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget, délután tudom megnézni az ajánlott programokat.

A konkrét helyzet:
64GB-os MicroSD a teleofnba volt, egyik napról a másikra nem látta, formázni nem tudta.

Kártyaolvasóval beraktam win10-es laptopba, ami ugyan látja fizikailag a kártyát, de olvasni és formázni sem tudja.

Easeus data wizard(?) nevű program, látja a kártya tartalmát (~40GB fotó), le is tudtam menteni vele gond nélkül, viszont a kártyát nem tudtam vele használhatóvá tenni.

Az adatokért amúgy nem kár, van backup mindenről.

(#42005) dqdb válasza Drughi (#42004) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha egy memóriakártya/pendrive egyszer így megdöglik, akkor az kuka, még abban az esetben is, ha látszólag sikeresen le tudod formázni és használhatónak tűnik. Ezek az eszközök az SSD-kkel ellentétben általában nem támogatják a wear levellinget (gyártótól függ, hogy megvalósít-e ilyet vagy sem), és a használt FAT32/exFAT fájlrendszerek jellegzetessége, hogy a sűrűn frissített allokációs tábla fix helyen szerepel, így sok fájlváltozással járó írási műveletnél hamar elhasználódhat a kártya, sokkal hamarabb, mint egy nem FAT alapú modernebb fájlrendszernél.

Egy h2testw futtatást talán még megér időben, ha látja megfelelően, ez a szoftver felülírja-végigolvassa a teljes kártyát, és jelezni fogja, ha problémás területet talált.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#42006) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!

Használok egy olyan programot, aminek a beállításaiban nem lehet beállítani azt, hogy rendszerindításkor automatikusan jelenjen meg az ikonja a tálcán az óra mellett.

Ezért egy olyan programra lenne szükségem, ami rendszerindításkor betölti azt oda.

(Indítópulttal próbáltam, de azzal meg az a gondom, hogy úgy tölti be oda azt a programot, hogy minden rendszerinduláskor még ki is nyitja a képernyőre az ablakát, és így mindig be kell zárnom azt, hogy a képernyőről eltüntessem.)

Válaszokat előre is köszönöm!

(#42007) pc360 válasza neo81 (#42006) üzenetére


pc360
addikt

Tehát egy olyan programot szeretnél minimalizáltatni automatikusan az indítása után, amiben ez nem opció - csak hogy értelmesen fogalmazzunk. :)

A Google-t próbáltad már? Ez az első találat volt. System tray ikont már egy fokkal nehezebb gyártani egy olyan programnak, aminek alapból nincs, de nem lehetetlen; ez elvileg tudja: Actual Window Manager (fizetős).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42008) pc360 válasza pc360 (#42007) üzenetére


pc360
addikt

Talán ezt még fejlesztik, és van ingyenes verziója: 4t Tray Minimizer

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42009) pc360 válasza pc360 (#42008) üzenetére


pc360
addikt

Kipróbáltam. Jól beállítható, fasza kis program ez az utóbbi.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42010) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Tudnátok olyan progit ajánlani Win10-re, ami monitorozza a fel /le töltéseket és kiirja a sebességet a tálcán?
Köszi :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#42011) iguana válasza NandorHUN (#42010) üzenetére


iguana
őstag

[link] :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#42012) pc360 válasza NandorHUN (#42010) üzenetére


pc360
addikt

Net Meter

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42013) NandorHUN válasza pc360 (#42012) üzenetére


NandorHUN
addikt

és (#42012) pc360

Köszönöm :R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#42014) tomic


tomic
addikt

Milyen progival tudnék ISO fájlból mkv formátumú videót csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#42015) pc360 válasza tomic (#42014) üzenetére


pc360
addikt

Ha DVD ISO, akkor Handbrake-el, mégpedig így, ha blu-ray, akkor pedig MakeMKV-el.

Utóbbinál nem kell újrakódolni a képet, úgyhogy viszonylag gyors procedúra. Az elkészült MKV-ból a fölös kép- és hangsávokat az MKVtoolNix-al tudod kiemelni.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42016) bluemirage válasza tomic (#42014) üzenetére


bluemirage
őstag

Annyiban egészíteném ki pc360-at, hogy ha DVD ISO-ról van szó, akkor nem kell(!) az általa küldött leírás alapján több órán át újrakódolni az anyagot handbrake-el. Ez ugyani minőségromlással járna... persze a fájl jóval kisebb is lenne. Sőt egyáltalán ne csinálj ilyet.

Az által is ajánlott MakeMKV-val egy kattintással átemelhető a DVD-t tartalmazó ISO az MKV konténerbe. A stúdióban anno tucatszám csináltuk ezt amikor már nem volt meg a forrásfájl, de az anyagot kikérő mégis TV-n lejátszható formátumban kérte ki az archiv anyagot. Ekkor minőségromlás nélkül egy kattintással átmásoltuk az ISO-t MKV-ba és minden esetben OK volt. A modern eszközök így mind lejátszották a DVD-t. Az MKV átkódolás nélkül szinte mindent kezel, szinte minden belepakolható.

Meliora sunt bono inimica

(#42017) bluemirage válasza pc360 (#42015) üzenetére


bluemirage
őstag

A linkelt Handbrake leírás hibás. A deinterlaced beállítása hiányzik az első fülről, ami nélkül az 576i-ből sosem lesz rendes progresszív x264-es anyag. A kép elmosódott lesz a mozgásoknál és/vagy reluxás' lesz. Durván tuti bukás így. Szerintem ez a leírás egy tengerentúli 480p-s DVD forrásra vonatkozhatott, amilyen Európában nincs.

A 2 menetes VBR kódolás helyett (amit időtrabló és cserébe nem hoz jó eredményt) pedig a constans quality RF értéket használják... és így nem kell betippelni a bitrátát sem. A 2 menetes x264-es kódolás kikopott, a legtöbb GUI-ban már nincs is benne. :R Azt az mpeg2 célfáljnál használták és oda jó is volt.

A jelenlegi handbrake felülete szerintem nagyon máshogy is néz ki, mint ami abban a régi leírásban van. :R

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#42018) tomic


tomic
addikt

Köszi mindkettőtöknek. :R
Annyi kérdésem lenne még,hogy próbáltam DVD ISO fájlból MKV-t csinálni a Makemkv-val de a kép szerintem rosszabb lett. Ez miért lehet?
Most kipróbálom Handbrakeval hátha ..

Illetve kísérletezek a Handbrake beállításával is. Itt egy Iso fájlból(23GB) Próbálok MKV-t csinálni úgy,hogy a lehető legjobb hang és kép minőség maradjon. Ezt ugye úgy csináljam,hogy a hang beállításnál válasszam ki az a formátumot amiből szeretném(nyilván a legjobból DTS HD),codeknek mit érdemes.Melyiket válasszam ezt nem tudom?Gondolom AAC. Majd jön a bitráta.Itt a legnagyobbra raktam és a végén beállítottam,hogy 5.1 keverés legyen.
Jól csinálom így?
A másik kérdésem az lenne,hogy BD formátumból hogy kell a lehető legkisebb veszteséggel MKV-t csinálni?

bluemirage Az új verziós Handbrakeban az oldal sávban találhatók a formátumok. Itt elég ha mondjuk az említett ISO fájlt beállítom pl Martoska MKV1080p30-nak és esetleg az Fps-t 23.976 és már mehet is?

[ Szerkesztve ]

(#42019) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Sziasztok!

Olyan programot keresnék, amiben meg tudnék adni tevékenységeket, és ezek frekvenciáját (napi, heti...).
Majd ezeket ha teljesítettem be tudnám jelölni, és látnám, hogy milyen az előrehaladásom az egyes tevékenységekkel. Remélem érthető valamennyire, hogy mi lenne a cél.

Eddig nem nagyon találtam megfelelő programot erre.

(#42020) tomic válasza bluemirage (#42017) üzenetére


tomic
addikt

Annyival kiegészítve,hogy kiveszem a pipát a 2 Pass Encoding mellől és csak a ConstanstQualityt hagyom meg?

(#42021) pc360 válasza tomic (#42018) üzenetére


pc360
addikt

A MakeMKV nem tömörít újra a BR esetén, azaz a képminőség változatlan marad. A DVD-ről nem tudok, szerencsére az a béna formátum sok éve ki lett iktatva az életemből...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42022) tomic válasza pc360 (#42021) üzenetére


tomic
addikt

Látom szerkesztettél. :B
Volna 2 koncert felvétel ami ilyen formátumban van.És csak azért szeretném átkonvertálni mkv-ba,hogy a párom egyszerűbben el tudja indítani.

MakeMKV nem tömörít újra a BR esetén, azaz a képminőség változatlan marad És mi van a hanggal ilyenkor? Ez is változatlan marad?

[ Szerkesztve ]

(#42023) bluemirage válasza tomic (#42018) üzenetére


bluemirage
őstag

Ha hazaértem, akkor délután csinálok egy képernyőképes leírást neked a MakeMKV-hoz
Ez az egyetlen megoldás, ahol:
- nem romlik a képminőség
- villámgyors

Gyakorlatilag az ISO fájlból kiszedi az mpeg2 tartalmat és azt belerakja az mkv kontérbe, majd beleírja annak leírójába, hogy a tartalom mpeg2 videó, mpeg layer2 hanggal stb...

A handbrake-el vagy bármi mással való transzkódolással még profi beállítások mellett és észrevehető minőségromlás lesz: 576i --> 576p... na persze elég lassú. Cserébe a fájlméret töredéke lesz a DVD-nek.
Kb. ez az egyetlen előnye van, minden más téren hátrány a DVD mpeg4/x264-be történő kódolása és mp4 vagy mkv konténerbe rakása a váltottsoros forrás miatt.
A stúdiók, mi is készítettünk 576p-s DVD-ket ha volt progresszív forrás, mert elvben létezik ez a szabvány is, de nálunk nem terjedt el. A te DVD-d is 576i-s felvétel.

Szerk: Most olvastam a kérdésed. Nem a 2pass és a constans Quality a kulcs, hanem az deinterlaced próbálgatása. De hagyd a fenébe... neked a MakeMKV kell!
MakeMKV esetén a hang is változatlan marad, mert a DVD hangsávja szabványos az MKV formátumnál.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#42024) tomic válasza bluemirage (#42023) üzenetére


tomic
addikt

Köszönöm várom. :R
Szerkesztettél közben.
Akkor a lényeg ,hogy a DVD és az ISO fájlaimat be kell vágjam a MakeMKV-ba és az MKV formátumot csinál nekem és a hang minőség nem változik.

És pl a BD formátumokat mivel tudom MKV-ba tenni úgy ,hogy a hang minőség ne változzon?

[ Szerkesztve ]

(#42025) pc360 válasza tomic (#42024) üzenetére


pc360
addikt

A MakeMKV nem kódol semmit újra, a hang is változatlan marad - de hisz ezt már leírtuk vagy 3x.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42026) neo81 válasza pc360 (#42009) üzenetére


neo81
senior tag

Szia!
Kipróbáltam ezt a 4t Tray Minimizer-t, amit ajánltál.
Sajna rendszerindulás után egyáltalán nem tölti be a programom ikonját a tálcára az óra mellé. :F

(Sok mindent be lehet állítani rajta, túl sok dolgot is, nem értem sajna, mert angol.)

Ez magyar, ezt is kipróbáltam: [link]

(Ez betölti, csak ugyanúgy mindig meg is nyitja induláskor az ablakát, mintha az indítópultba tenném bele a programom.)

[ Szerkesztve ]

(#42027) brd válasza bluemirage (#42017) üzenetére


brd
nagyúr

A 2 menetes VBR-nek leginkább az (volt) a szerepe, hogy amikor még CD-re pont elhelyezhetőnek készítették az ilyen file-okat, hogy kihasználják a maximum 700MB-os kapacitást, és az első menet szolgált arra, hogy statisztikai adatokat gyűjtsön a második menethez, hogy hol lehet jobban, hol kevésbé tömöríteni ahhoz, hogy a lehető legjobb minőség álljon elő a meghatározott cél file max. méretének függvényében.

The only real valuable thing is intuition.

(#42028) bluemirage válasza brd (#42027) üzenetére


bluemirage
őstag

Ez nem teljesen így van, de mivel off ezért röviden:
A DVD-nél érte ez virágkorát. A többmenetes kódolásnál (usereknel volt csak a 2 menetes ismert), profibb programok.... pl. a legelterjedtebb a cinema craft volt, ami 99 menetig tudott kódolni... szóval 8-10 vagy annál több menetet is használtunk. De halvány emlékeim szerint a premier is többett tudott. A kereskedelembe kerülő anyagok is kb 10-30 menettel készültek, a DVD9-ről DVD5-re való shrinkelés meg pláne.

A célméret adott volt, nem ahhoz kellett a több menetes kódolás. Ráadásul a többmenetes kódolásnál is kétféle eljárás volt ismert target size és a target bitrate. A profik inkább az utóbbit használták, ugyanis tisztában voltak azzal, hogy mennyi fér a lemezre és a lemezt soha(!) nem írtuk teli... a szélső milimétereket elhagytuk a jól ismert okok miatt.
Tehát a töbmenetesség kizárólag a minőség maximalizálásról szólt. A cél méretet bármivel el lehetett érni: CBR, ABR és a többmenetesnél szintén.

szerk.: a régi cuccaim között megtaláltam és feltöltöttem neked a használati útmutatóját a CC enkóderének.

Én ezzel be is fejeztem.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#42029) pc360 válasza neo81 (#42026) üzenetére


pc360
addikt

Nálam betöltötte. Viszont alapbeállítás szerint elrejti az ikont, ha jól emlékszem, tehát a CTRL + ALT + T-vel tudod előhúzni.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42030) brd válasza bluemirage (#42028) üzenetére


brd
nagyúr

A célméret adott volt.

De az a lényeg, hogy ha többször végigmegy rajta a tömörítő, képez róla statisztikát, majd azt felhasználva tömöríti később, akkor pontosabban eldönthető, hogy melyik részen van szükség több bitrate-re, és melyik részen lehet elvenni belőle, mintha csak 1x tömöríti, mert a file elején már nem tud módosítani a tömörítő (szélsőséges példa: a file eleje egy normális filmek felel meg, majd fekete állóképek vannak a közepétől; ha ennek nekiugrasztod az egymenetes, kimeneti fileméretre beállított tömörítőt, akkor az elejére túl kevés, a végére túl sok bitrate-et hagy, így egyrészt a file eleje rosszabb minőségű lesz, másrészt a kész file is kisebb lesz a beállított méretnél). Én is használtam CCE-t, kösz'.

The only real valuable thing is intuition.

(#42031) neo81 válasza pc360 (#42029) üzenetére


neo81
senior tag

Nem értjük egymást, én nem a 4 tray program ikonjával vagyok elfoglalva, hanem egy másik program, amit azzal szeretnék rendszerindítás után betöltetni, az a program nem töltődik be azzal a progival, más programmal betöltődik, de mindegyik meg is nyitja minden induláskor az ablakát is, mindig be kell zárni azt az asztalon. :)

[ Szerkesztve ]

(#42032) tomic válasza bluemirage (#42023) üzenetére


tomic
addikt

Nem akarom az orrod alá dörgölni de ígértél egy képes leírást. ;)
Bár szerintem már rájöttem az amúgy sem bonyolult működésére,de hátha másnak is segítene.

(#42033) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Tudtok javasolni olyan ingyenes programot ami a telepített programok frissítéseit figyelik? Az avastba van beépítve ilyesmi de szeretnék vírusírtót váltani. Tapasztalat valakimek ilyesmivel?

Üdv: Csabee.

(#42034) akaido válasza Csabee. (#42033) üzenetére


akaido
addikt

[link] Ezt még nem próbáltam, szóval óvatosan.

[link]
Innen a SuMo-t ajánlom.

[link]
A Secunia-t javaslom innen.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#42035) ALFA


ALFA
senior tag

Fiatalok nyúznak, hogy találjak nekik egy sakkprogramot, aminek nagyon poénos grafikája van.
Állítólag lépés során a figurák állatokká változnak, például a bástyából gorilla lesz és széttépi az ellenséget, úgyhogy inkább a grafikája, mint a tudása jellemzi a programot.
Aki ismeri, kérem, jelkezz.;)

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42036) Phülöp válasza ALFA (#42035) üzenetére


Phülöp
addikt

Commodore-os időkből emlékszem ilyenre, de a neve nem ugrik be. Mondanám, hogy Battle Chess, de a képek alapján az nem az.

szerk: de mégis az volt

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#42037) ollie válasza Phülöp (#42036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet is kapni steamen: [link]

***

(#42038) ArthurShelby válasza Phülöp (#42036) üzenetére


ArthurShelby
addikt

[link] :D

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#42039) Phülöp válasza ArthurShelby (#42038) üzenetére


Phülöp
addikt

:DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#42040) milu


milu
aktív tag

Milyen program, ami egy portréfotóból készít egy olyan fotót, amivel lehet látni, hogy fog kinézni a fotón lévő személy, általam megadott idő után?

(#42041) bluemirage válasza milu (#42040) üzenetére


bluemirage
őstag

Ezen az oldalon Image Progression Tools-nál középen keresgélj. Az egész csak poén... de gondolom... annak kell.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#42042) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Üdv.
Anno linuxon volt egy program, ami a fényképeket hónap és dátum szerint mappába rendezi. Apám megszokta, szerette. Van ilyen windows-ra is? (mi lehetett az eredeti linuxos program)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#42043) iguana válasza ArthurShelby (#42042) üzenetére


iguana
őstag

basszus, de rég keresem. jó pár éve láttam ilyet, azóta sem találom. tök jól "szét tudta dobálni" a mappákba egyéb feltételekkel a nagy halom képekből. az windows-os volt.
mindenfajta batch renamer-t találtam és használok is, de ez nagyon hiányzik nekem is.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#42044) Dluinet válasza ArthurShelby (#42042) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Adobe Bridge CC

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42045) ALFA válasza Phülöp (#42036) üzenetére


ALFA
senior tag

Hohóóó, most lebuktak a fiatalok, valóban csak az ilyen videóra voltak kíváncsiak, nem a sakk érdekelte őket, ahogy reméltem. :(((

Valami más programra gondoltak, talán c64-es vagy spectrumos áltozat volt, ahol a bástya az fizikailag széttépte az ellenfeleit, a királynő pedig nem varázslatokat csinált, mint ezen a videón, hanem felhúzta a szoknyáját, és amikor láthatóvá vált a fekete háromszög, az ellenség eltakarta az arcát, mire előkapott egy tőrt és leszúrta.

Naná, hogy a fekete háromszög érdekli őket, nem a 64 mező. :U

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42046) Kékes525


Kékes525
félisten

Időlegesen elszeretném egy klikkel tüntetni az asztalon levő minialkalmazásaimat egy programmal, vagy egy egér műveletet makrozó programmal ([kép]) Tudtok valamelyik megoldásra programot?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#42047) pc360 válasza Kékes525 (#42046) üzenetére


pc360
addikt

Ha tudod a minialkalmazások angol enevezését, adok egy remek google linket. :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42048) Kékes525 válasza pc360 (#42047) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, a dupla segítséget:

1. TinyTask - NeszeTools Időközben eszembe jutott, hogy itt hátha van. Volt. ;) Ezzel megcsináltam, de programmal elegánsabb és gyorsabb.

2. Gadget. Erre gondoltál? [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#42049) pc360 válasza Kékes525 (#42048) üzenetére


pc360
addikt

:B

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42050) Hajdu.1


Hajdu.1
tag

Üdv mindenkinek!

Keresek Realtek hangkártya-kezelő progit...
Mifélék jöhetnek számításba?
A Realtek oldalán nem találtam... Lehet, hogy nem jól kerestem?
Tudna segíteni ebben valaki, Köszi előre is!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.