Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) djadji


djadji
senior tag

Hello!

Nekem egy olyan program kellene, ami naplózza, hogy mikor mit csinált a gép.
Arról lenne szó, hogy rendszeresen újraindul a gépem és nem tudok rájönni hogy miért.
Szeretném látni milyen folyamatok indulnak mikor lefagy vagy éppen restartol...

Tud valaki ilyesmi programot?

http://djadji.fw.hu

(#10002) canniball válasza djadji (#10001) üzenetére


canniball
nagyúr

Eseménynapló?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10003) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok szükségem lenne egy programra amivel dos modba látom a winyom (ntfs) és tudok törölni filéket.

(#10004) joe2005 válasza dunc (#10003) üzenetére


joe2005
senior tag

ntfs4dos, doksi

[ Szerkesztve ]

"Have you tried turning it off and on again?"

(#10005) dunc válasza joe2005 (#10004) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi

(#10006) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jó reggelt!

Egy olyan progi kéne, amivel normál avi filmeket át tudok konvertálni a symbianos Divx player által is emészthető, kisebb méretű formába. Ha esetleg a SUPERt ajánlanátok, akkor ahhoz kérnék beállításokat is,mert eddig azzal szenvedtem.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10007) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Üdv!

Olyan chat servert keresek, ami tartalmaz azonnal letöltődő chat klienst, pl. java alapút, így bárhonnan el lehet érni külön kliens telepítése nélkül is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10008) kraftxld válasza Dilikutya (#10007) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Microsoft Office Communications Server 2007 R2

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10009) Dilikutya válasza kraftxld (#10008) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem ez kicsit úgy tűnik, mintha ágyúval lőnék verébre, nem?
Nem vállalati dolgokra kéne, csak egy egyszerű chatszerver, amiben van java kliens, mint a chat.hu, vagy akármelyik. Esetleg IRC server is szóba jöhet.
De ez az MS cucc valami robosztus rendszernek tűnik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10010) kraftxld válasza Dilikutya (#10009) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem volt a kikötések között, hogy csak alap dolgokra kell ;)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10011) Dilikutya válasza kraftxld (#10010) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igaz...:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10012) Oly


Oly
senior tag

...mp4-es video formátumból csinál dvd formátumot?

Valaki írta erre a Nero-t. Más nincs?

A Free DVD Creator nekem tökéletes lenne, de valamiért Abortálja a konvertálást 5-ös hibával, amit nemtom micsoda...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#10013) rTyler


rTyler
csendes tag

hello

e-mail validatort keresek, ami megbizhatoan mukodok.
nem spammer vagyok. a melomhoz kell.

tud valaki kiprobalt, megbizhato validatort?

koszi

(#10014) ollie válasza rTyler (#10013) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

here you go

(kb az első google találat)

***

(#10015) atesz117 válasza V.Stryker (#10006) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Free Video Converter?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#10016) cigam válasza Oly (#10012) üzenetére


cigam
félisten

Papíron ez is tud mp4-ből DVD-t készíteni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10017) V.Stryker válasza atesz117 (#10015) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Sajnos Win 7 64 bit alatt nem múúúúkodik. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10018) canniball válasza V.Stryker (#10017) üzenetére


canniball
nagyúr

XP Mód-dal sem?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10019) philoxenia válasza V.Stryker (#10017) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez? Nálam jó Symbian alá amit csinál...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10020) Windsurfer


Windsurfer
tag

Sziasztok!

Létezik olyan program amivel pólók és hosszú ujjú felsők valamint nadrágokra lehet mintákat tervezni?

tudom, hogy vannak neten ilyen programok ahova fellehet tölteni és úgy ahogy "tervezni lehet" de, nekem szükségem lenne nagyobb felbontásban a képekre...vagy esetleg tud valaki "sablont" küldeni amire aztán tervezhetek photoshop-l?

Választ előre is köszönöm! :-)

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#10021) kraftxld válasza V.Stryker (#10017) üzenetére


kraftxld
nagyúr

xpmód?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10022) Armahun


Armahun
addikt

Hello.

Mi is annak a a kis ügye programnak a neve amivel Thunderbird-ből ki lehet olvasni a postafiók jelszavakat?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#10023) kraftxld válasza Armahun (#10022) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10024) Armahun válasza kraftxld (#10023) üzenetére


Armahun
addikt

Ez az köszi :R

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#10025) V.Stryker válasza philoxenia (#10019) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mindenkinek köszönöm a segítséget. Ez vált be, amit te ajánlottál. Bár az elején a vírusirtó karanténba tette. :)
Most amit csináltam így elsőre tök szép meg minden, a méret is jó...de egy kicsit akad lejátszáskor.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10026) philoxenia válasza V.Stryker (#10025) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Paraméterezhető, bár nálam az vált be, ha az alapon hagytam, azaz nem változtattam a felbontáson...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10027) band1103


band1103
őstag

Hi!

Van olyan progi amivel az eredetileg Blu-ray BD50-es lemezen fellelhető de már HDD-ra érintetlenül lementett anyagba lehetne integrálni más audió-t? Mondjuk egy Magyar DTS -es szinkront szeretnék egy ilyen film alá beidőzíteni de úgy hogy megtartanám az eredeti BD50-es struktúrát a videó anyag átkódolása nélkül. Milyen progi képes erre?

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#10028) poirot


poirot
senior tag

Advanced MP3 Catalog pro programot használom, amivel a különféle zenei állományokat katalogizálom. Egy nagy hibája van, hogy csak az MP3 file-okat "látja" a többi FLAC, APE file-okat nem is veszi bele a listában. Tudom, hogy vannak általános katalógizáló programok, de ez azért jó, mert az MP3 file-ok bitrata-ját is megjegyzi.

Tehát a kérdésem az, hogy tud-e valaki olyan zenei katalógizáló progit, ami a fenti hiányosságokat ki tudja küszöbölni, és az MP3 file-ok bitrata-jat is beolvassa.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#10029) Bikerman válasza Psychonaut (#9997) üzenetére


Bikerman
aktív tag

igazából olyanra gondoltam, amivel az alapot csinálják... nem mixer kell...

ragazzi della curva...

(#10030) thomasthomas


thomasthomas
tag

Sziasztok!

Egy olyan programot keresnék, mely általam megadott billentyűk megnyomására lejátszana általam megadott hangfájlt. (Nem ártana, ha támogatná a loop-ot is a program, azaz ha nyomva tartom az adott gombot, akkor ismételje a loop-ciklust, de ha már ennél korszerűbb funkció is, az is jó)

Előre is köszi.

.

(#10031) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!

Melyik program amivel így el lehet homálysítani dolgokat/ beleírni valamit, nem Paintes minőségben, hanem különböző betűtípusokkal stb... Tehát valamilyen univerzális képszerkesztő kéne. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10032) andy83 válasza Killing (#10031) üzenetére


andy83
aktív tag

Pl a GIMP 2 "Elmosási eszköze"?

Igaz itt kb minden soron végig kell menni, hogy elmossa...

facebook.com/SzeretekMozizni

(#10033) Killing válasza andy83 (#10032) üzenetére


Killing
addikt

Köszi, majd holnap megnézem. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10034) BullZeye


BullZeye
veterán

Van egy gépem, ami egy online játékot 5-6x simán elbírna ... viszont ami laptopom van, sajnos 1et se igazán.

Bnőm is szeretne játszani ezzel az online játékkal.
Szeretném megkérdezni, ha van egy +monitor, +bill és egy +egér. AKÁRMILYEN módszerrel, lehetséges e, hogy az én gépemen futtassam a klienst, és az én gépembe legyen dugva 2 monitor, 2 egér, 2 bill, és azt teljesen szeparálja, mintha, 2 gép (virtuális gép) lenne ... természetesen az erőforrások is feleződnének....de ehhez a játékhoz, bőven elég lenne HD4890 harmada is, és q6600 negyede is :)

Windows 7 64 bites oprendszert használok.

Ezt ha nem baj, postolom máshova is, mert sürgős lenne.

(#10035) Thunderzolee

Üdv!

Kérdésem az lenne, nem tudja-e valaki, hogy a quicktime.com-on lévő HD videókat hogyan lehetne file-ban leszedni? Természetesen a gépen megjelenik streamelés közben az a 100-300 megás temp file, csak nem .mov a kiterjesztése.

C:\Documents and Settings\XXXXXXXX\Local Settings\Application Data\Apple Computer\QuickTime\downloads\01\15\1fcc37ea-98d5011d-d33c2db6-59407a80.qtch

Tehát ez a legutolsó .qtch kiterjesztésű file kellene .mov-ban.
Átnevezni nem érdemes, úgy sem működik.

Vagy keressek cracket egy PRO verziós QuickTime Playerhez? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10036) BigBadPlaYeR válasza Thunderzolee (#10035) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Nekem a Firefox a NetVieoHunter plugninnal karöltve eddig mindent leszedett a különféle videomegosztó portálokról.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#10037) sonar válasza BullZeye (#10034) üzenetére


sonar
addikt

Hát több alternativa is van.
Team Viewer, Log Me In, Remote Desktop, VNC - ezekkel be tud jelentkezni a gépedre és mindent tud használni
Mivel a win nem multi user így vagy te vagy ő. Az, hogy paralell két user használjon egy win-t ilyenről még nem hallottam, de kiváncsi vagyok.

Milyen online játék az aminek erőforrás kell?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#10038) ollie válasza BullZeye (#10034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet, de ha egy kicsit belegondolnál, te is rájöhettél volna. Nem fogsz tudni 2 különböző egérkurzort használni egy gépen, használhatsz több egeret egyszerre, de mindegyik ugyanazt az egérkurzort fogja irányítani. Billentyűzet hasonló probléma, mivel egyszerre csak egy aktív alkalmazás lehetséges, mindig az éppen aktuális fogja megkapni az inputot.

Mint ahogy írták, remote desktoppal be tud jelentkezni a gépedre távolról (egyébként így lehetséges többen használni ugyanazt a gépet és különálló programokat futtatni), de pl. a játékokat el lehet felejteni így, mert nem fogja tudni megjeleníteni a directx/opengl grafikát a remote desktop szerintem (még egy flash lejátszása is problémás, ill. nagyon lassú).

(#10037) sonar: ezt a "win nem multiuser" dolgot átgondolnám a helyedben

(#10035) Thunderzolee: a crack-es kérdést ugye viccnek szántad itt, a prohardveren? :(((

[ Szerkesztve ]

***

(#10039) ollie válasza Killing (#10031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt komolyan kérdezted? Gyakotlatilag bármelyik képszerkesztő programmal (Gimp, Paint.NET, Photoshop, Paint Shop Pro, stb, stb, stb, stb...)

***

(#10040) Gabás válasza Thunderzolee (#10035) üzenetére


Gabás
addikt

a quicktime alternative/lite le tudja tölteni (nem tudom, hogy ez teljesen legális-e, de ez nem tört program)

(#10041) sonar válasza ollie (#10038) üzenetére


sonar
addikt

Miért tud több ember egyszerre egy win-es gépen dolgozni? Ha nem szerver akkor nem.
Legalábbis én nem tudok róla.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#10042) ollie válasza sonar (#10041) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tud, én mindennap ezt csinálom a melóhelyemen remote desktop-al, sima WinXP Pro-ról van szó.

***

(#10043) sonar válasza ollie (#10042) üzenetére


sonar
addikt

Én is használom az RDS-t, de akkor még egy user nem tudja használni a gépet vagy igen?
Tudtommal csak terminal servernél van ilyen opció.
Ha nem akkor légyszi mond el hogyan mert engem is érdekel.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#10044) ollie válasza sonar (#10043) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Normal remote desktop connection-el bejelentkezek egy olyan win xp-s gépre, amibe már van bejelentkezve egy másik user is. Ennyi. Sőt, több userrel is működik, egyszerre futnak programok, sőt még scripteket is futtatok párhuzamosan.

***

(#10045) Jarod1


Jarod1
addikt

Nyomtatás számláló programot tud valaki?

(#10046) cigam válasza ollie (#10044) üzenetére


cigam
félisten

Valami trükk tuti van a dologbam, mert ha én belépek RDC-vel, akkor local-ban zárolja a gépet.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10047) ollie válasza cigam (#10046) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez érdekes, mert nem gondoltam volna, hogy ez valami trükkös dolog. Majd rákérdezek erre itt.

***

(#10048) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Ismer valaki olyan programot, mint a feladatkezelő és képes más programot leállítani? :D Gondolok én itt arra, hogy a suliban fut a nod32 és vele együtt a tűzfal, ami megakadályozza a hálózatot, viszont a nodot nem lehet átkonfigurálni és lelőni sem.

(#10049) Lajkó


Lajkó
őstag

Ez elég idióta kérdés lesz, de készülök venni egy dvd írót ami elméletileg fél éves viszont kompatibilitási okok miatt még nem volt használva. :U
Tehát: Tud valaki olyan progiról amivel meg lehet nézni, hogy egy dvd író mennyit futott/írt/olvasott?

(#10050) Gabás válasza Lajkó (#10049) üzenetére


Gabás
addikt

ilyen program nem létezik, mivel a dvd-íróknak nincs memóriájuk, amiben ilyen információkat tárolnának

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.