Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Horka1 válasza ticzi01 (#11971) üzenetére


Horka1
tag

Ezt most telepítettem fel, kezdem az url listát feltöltögetni. Igen hasznosnak látszik a dolog, és igényes a felület is. Ajánlok minden szülőnek valami hasonlót, vagy éppen ezt.

Kösz a tippet.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#12002) Horka1 válasza Gülümaci (#11999) üzenetére


Horka1
tag

Melyik verzió? Ismernie kell. Én konvertáltam már vele AC3-ból.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#12003) Horka1 válasza Horka1 (#12001) üzenetére


Horka1
tag

Háááááát. Ez engem is letilt mindenhonnan. Külön meg kell tanulni beállítgatni. bonyolult. De majd megoldom, mert egy-két oldalt le akarok tiltani a gyerek elől mindenképpen.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#12004) bnss


bnss
veterán

Olyan szoftvert keresek, mely segítségével meglévő pdf fájlban található szövegek színét tudom módosítani, mivel szürke nyomtatásban egyes színek kvázi olvashatatlanok. Köszönöm a tippeket!

sfdrakex: nem rég próbáltam, nekem nem sikerült a szöveget színének módosítása, sajnos.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12005) sfdrakex válasza bnss (#12004) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Foxit pdf editorral szerkeszteni lehet, talán akkor a színét is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#12006) AtHoS válasza Gülümaci (#11995) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam a BeSweet eddig minden probléma nélkül dolgozott. Megpróbálkozhatsz a használatával, de ajánlom a BeSweetGUI-t is letöltni hozzá.

read-only mode on the forum

(#12007) ticzi01


ticzi01
aktív tag

köszi srácok!

(#12008) ThaBoss válasza bnss (#12004) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Talán ez segít: VeryPDF Editor

(#12009) bnss válasza ThaBoss (#12008) üzenetére


bnss
veterán

Köszönöm "kolléga", kipróbálom! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12010) ThaBoss válasza bnss (#12009) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Tesztelve, működik... ;)

[ Szerkesztve ]

(#12011) Márton


Márton
nagyúr

Talán fura, de hátha van ilyen progi..
Szóval létezik pl. olyan winamp plugin, hogy este mikor álmosodik az ember, egyre halkabbra veszi a hangerőt. De nem csak fülünk van, hanem szemünk is.
Tehát miért ne lehetne olyan progi is, ami egy beállított idő után lejjebb veszi a kép, a desktop fényerejét? Főleg ilyenkor reggel hatásos ez amikor még alig lát az ember, és világos weboldalakat nézeget (mint pl. itt az új design..)
Most tekertem le a monitor brightnesst a 100-as skálán 10-esre, és így abszolút nem bántja a szemem. De milyen jó volna, ha beállítható lenne, hogy reggel 8-ig 20%, 9-ig 50%, efelett mehetnek 100%-on a pixelek :)
Nos?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12012) leyo76 válasza Márton (#12011) üzenetére


leyo76
senior tag

a kényelmes lusta betyárját :D

(#12013) zoltanz válasza Gülümaci (#11993) üzenetére


zoltanz
nagyúr

AC3 meg a gyönyörű hang... :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12014) Márton válasza leyo76 (#12012) üzenetére


Márton
nagyúr

nyugi, progit már találtam ami hotkey-jel állítja :)
ja, persze nem lenne akkora gond ha a tft-n egy gombnyomással elérném a brightness
állítást, csakhogy ehhez a menübe kell menni és ott kutatni.
a régi crt-n bezzek egy gombnyomás volt. :O

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12015) Gülümaci válasza Horka1 (#12002) üzenetére


Gülümaci
tag

Szia Horka1!
Nekem Easy CD-DA Extractor 12 van abból is a 12.0.1 (Build 1). Neked melyik az a verzió, amelyikkel lehet ac3-at is kódolni?

(#12016) Gülümaci válasza zoltanz (#12013) üzenetére


Gülümaci
tag

Ha hallanád a kész mp3, meg a ac3 közötti különbséget, akkor te is azt mondanád, hogy az ac3 gyönyörű (az mp3-hoz képest persze). Olyan csattogás van az mp3-ban, hogy gyakorlatilag hallgathatatlan a zene.

(#12017) zoltanz válasza Gülümaci (#12016) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Persze elhiszem van külömbség, csak a gyönyörűről más fogalmaim vannak valahogy. Ne felejtsük el, hogy az AC3 csak lossy audió tömörítés nem minőségi forma...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12018) Horka1 válasza Gülümaci (#12015) üzenetére


Horka1
tag

Bocs. Nem ac3 volt, hanem AAC. összekevertem.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#12019) zoltanz válasza Gülümaci (#12015) üzenetére


zoltanz
nagyúr

BeSweet -et próbáltad?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12020) sbazsi


sbazsi
veterán

milyen progival lehetne firefox, opera és igoogle között szinkronizálni a könyvjelzőket :F
vagy akár ff igoogle között. :U

(#12021) Spam123


Spam123
tag

Keresek olyan progit, amivel egyszerűen lehet bőrhibákat javítani, viszonylag profin. Lehet fizetős is. :R

(#12022) sfdrakex válasza Spam123 (#12021) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen bőrhibákat? Fényképeken? Akkor adobe photoshop.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#12023) mbencem


mbencem
tag

sziasztok!
milyen programmal lehet olyat csinálni hogy van egy zene és le akarom róla venni a szöveget vagyis az éneket és csak a zene maradjon?
Előre is köszönöm

(#12024) sfdrakex válasza mbencem (#12023) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sony Soundforge talán, bár ha jól tudom tökéletesen erre egy tömöritett (pl.: mp3nál) zenénél semmi sem képes.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#12025) joe2005 válasza mbencem (#12023) üzenetére


joe2005
senior tag

Én ezzel próbálkoztam

"Have you tried turning it off and on again?"

(#12026) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok!

Egy töredezettség mentesítőt keresek, ami gyors, de viszont jó is. 1 terrás vinyóra kellene. Ajánljatok valami jól bevált progit, mert találtam egy raklappal, de nem tudom melyik lenne jó!

Köszi :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12027) ThuG4LifE válasza mbencem (#12023) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

ilyen nincs, max. halkítani tudsz, bár a zene is "torzulni" fog egy kicsit, az említett goldwave mondjuk jó lehet valamennyire
mac-re ígérnek egy olyan programot ami sávokra le fogja bontani a számot, érdekes lesz

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#12028) joe2005 válasza Sickboy25 (#12026) üzenetére


joe2005
senior tag

pl ezt ajánlanám ingyenes

vagy

oodefrag

[ Szerkesztve ]

"Have you tried turning it off and on again?"

(#12029) Sickboy25 válasza joe2005 (#12028) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi :R holnap ki is próbálom az ingyenes verziót.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12030) Viperator


Viperator
őstag

Tud valaki olyan programot, amelyik hangból szöveget hoz létre....

Előre is köszönöm a választ!

Üdv! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#12031) Spam123 válasza sfdrakex (#12022) üzenetére


Spam123
tag

Például pattanások. De valami egyszerűbb progira gondoltam volna. :S Olyan nincs?

(#12032) Korte123 válasza Sickboy25 (#12026) üzenetére


Korte123
csendes tag

Véleményem szerint a legeslegjobb és leggyorsabb töredezettségmentesítő módszer, hogy ha van egy megfelelően nagy üres winyó, akkor a töredezett adatot átmásolni rá, letörölni vagy formatálni az eredeti winyót, és visszamásolni. Én így szoktam, mert utálom ha órákig kerreg a wincsi. Vagy a töredezettségmentesítő progik már kihasználják a memóriát, hogy ne kaparjon annyira?

(#12033) Korte123


Korte123
csendes tag

Helló

Mivel lehet megnézni, hogy egy CD-n vagy DVD-n melyik file hol helyezkedik el a felületen? Mondjuk egy progi minden file mellé odaírná a kezdő sector sorszámát, és talán lehetne még rendezni is a listát a sectorszám szerint. Van ilyen?

(#12034) Sickboy25 válasza Korte123 (#12032) üzenetére


Sickboy25
addikt

na igen, de még egy terrás vinyóm sajna nincs:) :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12035) leyo76 válasza Korte123 (#12032) üzenetére


leyo76
senior tag

Én inkább megfelelő töredezettség mentesítő progit használnék..
Szerintem nem jellemző hogy valakinek van még egyszer annyi helye a vinyón mint amit elfoglal, nem beszélve az os-ről. Az os-t is áthelyezed hogy leformázhasd? -mert az szerintem nagyobb meló.. :F

(#12036) Sickboy25 válasza leyo76 (#12035) üzenetére


Sickboy25
addikt

amúgy os nincs azon a vinyón amit rendbe akarok rakni. Nem lenne rossz ötlet, de kellene még egy vinyó hozzá. :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12037) joe2005 válasza Viperator (#12030) üzenetére


joe2005
senior tag

Valami ilyenre gondoltál?

Hát magyarul nem tudom, hogy tud-e?

"Have you tried turning it off and on again?"

(#12038) leyo76 válasza Sickboy25 (#12036) üzenetére


leyo76
senior tag

egyébként ezzel gyönyörűen megy

(#12039) Sickboy25 válasza leyo76 (#12038) üzenetére


Sickboy25
addikt

köszi :R Ez a 3. amit ajánlottatok, most megint ott tartok ahol az elején. Nem tudom melyik lesz a jobb :O :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12040) leyo76 válasza Sickboy25 (#12039) üzenetére


leyo76
senior tag

szerintem az kezd a defragglerrel, be fog válni, és egyébként valszeg többen is ez ajánlanák... én legalábbis ezt használom és más nem kell...

(#12041) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Keresek egy olyan progit, ami azt csinálja, hogy ne kelljen lerakni a tálcára a játékot, mikor válaszolni akarok vkinek msn-n, Szóval mint egy overlay menü lenne játék alatt. Van ilyen?

(#12042) Korte123 válasza Sickboy25 (#12034) üzenetére


Korte123
csendes tag

Csak nem egyben van az 1 TB, egyetlen partíció? :)
Igaz, nekem csak 250GB a legnagyobb winyóm, és kb 80 GB-nál nagyobb partíciókat nem hozok létre (OS-nek meg csak amennyi minimálisan szükséges, kb 10-12GB) így a "winyós átmásolásos defrag módszer" nem olyan gond, bár néha nem tudok csinálni még 80 GB helyet se :)
De eleve azért van több part., hogy ne töredezzen annyira. Tudom tudom, ennek is van hátránya, mert keresni kell a sok betűjelen, hogy hova raktam, meg nem lehet olyan hűdenagy file-okat nagyon létrehozni, de egyelőre nekem jó így.
Szóval én defrag progiban nem tudok sajna segíteni, sorry.

Ja, hogy válaszoljak arra is, hogy bizony az op rendszeres partíciót is át lehet másolni, meg vissza, nekem még nem volt vele gondom, működik rendesen. Persze két XP-m van, és így tudom másolgatni egyikből a másikat. A rendszer mentést is így csinálom. Lehet, hogy röhej, de összetömörítem egy zip-be az egészet, és ha visszamásolom a formatált C lemezre, akkor fut rendesen az egykori elmentett windowsom :) Ghostot nem használok, mert Total Commanderrel is teljesen jól működik ez a dolog.

(#12043) Viperator válasza joe2005 (#12037) üzenetére


Viperator
őstag

Szia!

Ez lehet más, mikrofonnal megy? Nem?

Olyan kell, ami egy videó- (hang) vagy hangfájlból készít szöveget....

Köszi!

Üdv! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#12044) joe2005 válasza Viperator (#12043) üzenetére


joe2005
senior tag

Igen, te beszélsz angolul, megtanulja az akcentusod, kiírja a képernyőre, vezérli a gépet stb.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#12045) leyo76 válasza Korte123 (#12042) üzenetére


leyo76
senior tag

Nem mondtam hogy nem lehet másolni, csak nem feltétlen érdemes, nekem 500Gb vinyóm van, defraggler, rossz esetben is végzett vele 20 perc alatt. Ha neki álok másolgatni az bőven tovább tart, nem beszélve arról hogy nem foglalom feleslegesen a helyet két xp -vel...

(#12046) localhost válasza Viperator (#12043) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Olyan program egyszerűen nem létezik!
Ezerszer meséltem már el ezer embernek, hogy [például] egy előadás diktafonra felvett anyagából txt vagy doc állomány csak akkor lesz, ha legépeli vagy legépelteti. Nincs rá módszer. NINCS.

A módszer amit keresel az ún. hangfelismerés ma még nagyon erősen gyerekcipőben jár... ha tökéletesítik majd, akkor elérhető lesz a nyelvről-nyelvre fordítási is szóban.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12047) pc-user


pc-user
aktív tag

Sziasztok! Win 2k alatt azt szeretném megoldani, hogy az infraporton keresztül mobiltelóra fájlokat tudjak átküldeni. Milyen progival tudnám ezt kivitelezni?

(#12048) sfdrakex válasza pc-user (#12047) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az infrához kapott programot telepítsd ha usb-s, ha laptop és beépített infra akkor a laptop gyártó oldalán kell hozzá lenin infra proginak. Ha maga az alap progi nem viszi akkor a telefon gyártó oldaláról szedd le a pc suite programjukat hozzá.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#12049) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Sziasztok!
Zeneszerkesztő programot keresek, olyasmit például, mint a Reason.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#12050) Psychonaut válasza sislaciii (#12049) üzenetére


Psychonaut
addikt

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.