Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44100) Vesa


Vesa
veterán

Sziasztok,

Bitdefender Total Security 2017-et használok egy 90napos promóból. Kis híján megvettem, mert van egy 80%-os akció is rá, de előtte szerencsére tettem egy próbát.
Az alábbi két, számomra elég komoly problémában kérnék segítséget a szsakértőktől:

1. Nekem valamiért nem működik rendesen a "custom task manager". Ha csinálok egy új profilt, amivel csak egyetlen foldert szeretnék átvizsgáltatni, akkor is össze-vissza szkenneli a PC-t. Pl. beállítok egy másik HDD-n egyetlen foldert, hogy csak annak a tartalmát vizsgálja át, mégsi elkezd vacakolni a C: meghajtón, meg a program files folderben, és percekig szarakodik ezekkel, holott senki nem kérte rá. Tudja valaki, miért csinálja ezt?

2. A tűzfalban nem találok olyan blacklist pontot, ahol bizonyos appokat kitilthatok a netről. Érdekes, mert egyébként ír olyan a dashboardon, hogy "App Protection", tehát elvileg tudnia kéne. De bárhol kerestem, nem találom semmilyen beállítások között a lehetőséget, hogy bizonyos programok netre szaladgálását tiltani tudjam.

Ha bárki tudna segíteni, megköszönném!

A tudomány a valóság költészete!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.