Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43751) salaud válasza tpeter77 (#43747) üzenetére


salaud
aktív tag

Engem mindenképp érdekel.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#43752) turbokappa


turbokappa
senior tag

Sziasztok
Tegnap este patch-et akartam letölteni a shadow warrior2 játékhoz,aztán bekaptam egy tortux.com böngészőeltérítőt,meg egy chinese qq vírust.
A videón alul a mozzilla mellett van egy ikon vagy app ami egy mókust ábrázol.
[link]
Szóval,ha megnyitja valaki,akkor egy imádkozó muzulmánt lát, aki hajlong egy imaszőnyegen. (ötletes)
Végigfertőzte az egész c meghajtót, az ,adwcleanerrel sikerült a trotuxot leszedni,azoban egy csomó ismeretlen alkalmazás futott még így is,aztán a free avast letöltöttem,és most ok.
A chinese alkalmazást körülményesebb uninstallálni,mivel kínai írásjeles,nekem sikerült elsőre,az alsó opciót kell kijelölni aztán ok-ok-ok,mikor sikerült,akkor meg egy síró gyermeket fogadotti,aki felrúgott egy széket :)

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#43753) turbokappa válasza turbokappa (#43752) üzenetére


turbokappa
senior tag

megtaláltam.
uc browser 5.7 volt de full fertőzőtt.

szóval EZ az,de kicsit más volt,és kínai írásjelekkel:
[link]

[ Szerkesztve ]

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#43754) daimonion válasza Jack Oneill (#43746) üzenetére


daimonion
senior tag

. Nálam alapból csak azok a levelek mennek a beérkezett mappába akik rajta vannak az névjegyekben. / Nem sokan vannak / De le vannak tiltva a külső képek és stílusformátumok letöltése valamint a szöveg előnézetének megjelenítése. Ha jön melléklet a megbízható feladótól már tudom előre, hogy mi is lehet .Pl mellékletet csak az alábbiaktól szoktam kapni. Netszolgáltató számla , munkahely étlap, kollegám csatolmánya. Szóval olyan emberektől akik atombiztos,hogy nem küldenek fertőzött csatolmányt. A többi feladó csatolmánya általában azonnal olvasás nélkül kukázva van. De ugye ehhez még hozzátartozik, hogy az MS Office ban le vannak tiltva a makrók az aktív X vezérlők korlátozottan használhatók, be van kapcsolva a védett mód is.
Ismeretlen feladó levele a spam mappában landol. Ha olyan a feladója esetleg megnézem de a spam mappa általában olvasás nélkül a kukában landol. Aztán a törölt elemek mappát nem ürítem hanem a van időm akkor pár nap múlva átnézem hátha ki van dobva valami fontos is ha nincs akkor a kuka ürítése gombra katt azt annyi a cuccoknak

(#43755) riki válasza turbokappa (#43753) üzenetére


riki
senior tag

Én e böngészőt, a telon használom,de még soha nem volt vele problémám. Nem is tudtam,hogy van windowsos verziója. :F

(#43756) Jack Oneill válasza daimonion (#43754) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Én úgy tudom, ezeket a leveleket nyugodtan meg lehet nyitni elolvasásra, csak a mellékleteket kell óvatosan kezelni, vagy nem kezelni, hanem törölni. Én már csak azért is megnyitom ezeket a leveleket olvasásra, mert sokszor van benne leiratkozó link. Eddig még mindig sikerült ezekről leiratkoznom, ha volt ilyen. Ha nem, akkor jelentettem spamnak. De a mellékletet soha nem nyitom meg.

(#43757) sonic60 válasza tpeter77 (#43747) üzenetére


sonic60
tag

Légyszíves legalább egy rövid összefoglalót tegyél fel,szerintem sokkal jobb egy ilyen kevés mintás teszt is mint egy semmilyen. És vonjon le mindenki belőle olyan következtetést amilyet akar.És köszönöm az eddigi belefektetett munkádat. :R

(#43758) turbokappa


turbokappa
senior tag

Respect ,és tisztelet rokafiu77-nek, a vírusírtó-tesztelő koronázatlan királyának!
:C

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#43759) foxesh


foxesh
csendes tag

Tegnap valaki feltörte a Steamem és az emailem, aztán hiába változtattam jelszót ma megint megváltoztatta az illető, gondolom valami keylogger a ludas. A gond csak az hogy előtte végigfutattam a Malwarbytes Anti Malwaret és az Eset Smart Securityt, egyik se talált semmit. Mit ajánlotok amivel biztosan meg lehetne fogni?

(#43760) bobalazs válasza foxesh (#43759) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

aktiváld a telefonos kód kérést steamre, a gépet meg gyaluld le, telepitsd ujra.

(#43761) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Feltettem az AdwCleanert és az MBAM-ot.
AdwCleaner folyton 3 bejegyzést talál a registryben, amik a Conduit nevezetű vírushoz(?) kapcsolódnak.
Újraindítás után ezek eltűnnek, de kis használat után ismét megtalálhatóak ezek a bejegyzések.
Utána olvastam, de semmilyen eszköztár nincsen telepítve, temp mappa ürítve van, megnéztem a downloads és egyéb mappákat, kerestettem az összes HDD-n és a rendszer SSD-n is, de semmit nem találnak a programok.
Hogy tudok ettől megszabadulni?

(#43762) salaud válasza #54715584 (#43761) üzenetére


salaud
aktív tag

Valószínű egy telepített programmal mászott fel a gépedre. esetleg egy listát írhatnál az összes telepített programról.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#43763) UserX


UserX
őstag

rokafiu77:

A mai technológiákhoz képest gyengécske gépemen (Q9400, 6 GB RAM, HDD) a boot idő EMSI-vel:

Nem értem miért beszélsz 3-4 percről??? :U

Ma az MBAM ezt találta, fogalmam sincs honnan jött. :B Tudom ártalmatlan, de azért mégis...Lehet, hogy csak jó az öreg MBAM a háznál, bár kétségtelen, hogy az utóbbi időben mintha romlana a detektálási képessége...:

[ Szerkesztve ]

(#43764) #54715584 válasza salaud (#43762) üzenetére


#54715584
törölt tag

Kimentettem excelbe egy listát, Dropbox xls file.

Nem telepítettem napok óta semmit, kivéve AdwCleaner + MBAM. Ami viszont feltűnt, hogy a Teamviewer mai dátumú, amit viszont hónapokkal ezelőtt telepítettem és csak 1x használtam.
Viszont közben látom felment valami Candy Crush cucc, amit biztosan nem raktam fel, le is töröltem gyorsan. Lehet ez volt az a progi?

(#43765) AtHoS válasza foxesh (#43759) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lemezről indított pl. kaspersky [link] víruskeresést kellene végezned

read-only mode on the forum

(#43766) salaud válasza #54715584 (#43764) üzenetére


salaud
aktív tag

Akár. Egy időben elég sok ingyenes és népszerű szoftverbe tették bele alternatív letöltési linkekkel, ccleaner, bsplayer, stb, ezeket csak a saját weboldalukról szabad letölteni. De böngészőbe is bele tud mászni, edge-ből kifejezetten nehéz kiirtani. Érdemes legközelebb megnézni az elérési útvonalakat, mielőtt kitörlöd, segíthet felderíteni a fertőzés eredetét.

Én a google updatertől kapok agyfaszt amúgy, az hajlamos feltűnni a gépen, úgy hogy nincs telepítve google szoftver.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#43767) #54715584 válasza salaud (#43766) üzenetére


#54715584
törölt tag

Sajnos nincsen elérési útvonal.
A registryben van 3 helyen is. Ha az számít valamit, akkor megnézem a következő esetnél, ha lesz ilyen. Remélem nem, most hogy azt a candy cuccot leszedtem.
Ccleaner és bsplayer is más oldalakra mutat (cnet, filehippo), saját szerverükön nincsen fent a file. De mindig a gyártó oldaláról szedem a telepítőfileokat, ha elérhető.

(#43768) Jack Oneill válasza #54715584 (#43764) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Candy Crush? Gondolom, win 10-et használsz. Az önhatalmú rendszer saját maga telepíti ezeket. Le kell tiltani a gépházban az áruházat és többet nem lesz vele gond.

(#43769) kat10


kat10
tag

Ez most lett ilyen. Emsisoftot cseréltem Kasperskyre és azután ilyen lett ezeket a kiterjesztéseket nem értem de semmit se látok a gépen a mappákban sehol.
Azért érdekes mert a kép feltöltéskor minden fájlt látok.
Meg tudná valaki mondani, hogy mi ez, és hogyan tudnám helyre rakni.

Go Pats

(#43770) daimonion válasza Jack Oneill (#43768) üzenetére


daimonion
senior tag

Miért is jó az áruház letiltása ? ugyanis az áruházon keresztül frissül jó pár alkalmazás. Pl Posta, Naptár, Az MS Edge bővítményei .A játékokat meg lehet uninstallálni. Max ki kell kapcsolni az automatikus frissítést az áruházban és akkor nem települ automatikusan semmi

[ Szerkesztve ]

(#43771) Jack Oneill válasza daimonion (#43770) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Elso dolgom az altalald emlitett dolgok alapos kigyomlalasa. Hala az egnek a kovetkezi nagy frissitesben ezek alapbol eltavolithatoak lesznek.
Azelott hiaba tavolitottam el vaklamit,masnap megint ott volt. Tetszik a win 10. De az onhatalmu dolgait utalom.

[ Szerkesztve ]

(#43772) AtHoS válasza kat10 (#43769) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A Show menüben rakd át minden fájlra vagy egyszerűen CTRL+F10 a nézetet.

CTRL+F11-el kapcsoltad ebbe a nézetbe

Szerk.

Ja igen, ennek semmi köze AV-hez ez szimplán USER ügyködés eredménye

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#43773) kat10 válasza AtHoS (#43772) üzenetére


kat10
tag

Köszi. :Y
Telepítéskor véletlenül megnyomhattam valami gombot.
Nem szokásom piszkálni semmit amikor telepítek, de most sietnem kellett sajnos.
Ilyet nem láttam azért kérdeztem.
De most már meg nyugodtam.

Még egyszer Köszi! :R

U.I. Előbb mindig kérdezek mielőtt okoskodnék. Amihez nem ért az ember, kérdezzen előbb.
:D

Go Pats

(#43774) #54715584 válasza Jack Oneill (#43771) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem is használom a store-t, be sem vagyok jelentkezve, csak helyi fiókom van.
Candy-t leszedtem, végigfuttattam ellenőrzést többször is, most nem talált semmit AdwCleaner meg MBAM sem. Akkor most már megnyugodhatok?
Store-t hogyan lehet letiltani?

(#43775) Jack Oneill válasza #54715584 (#43774) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En ugy csinalom,hogy gephaz, adatvedelem, hatterben futo alkalmazasok. Na kikapcsolom,ami nem kell. De elvileg az uj frissitesben mar alapbol kikapcsohatok ezek. Meglatjuk,ha megjon.

(#43776) #54715584 válasza Jack Oneill (#43775) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi a tippet. Közben rájöttem, hogy vannak logfileok, ez a bejegyzés volt eddig bennük:

***** [ Registry ] *****

Key Found: HKU\S-1-5-21-2241404689-3112233255-3868949122-1001\Software\Conduit
Key Found: HKCU\Software\Conduit
Key Found: [x64] HKCU\Software\Conduit

Most megint futtattam teljes ellenőrzést és nem talált semmit egyik program sem. Remélem nem lesz most már vele probléma.

(#43777) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Magyar partnere is lett a No More Ransom kezdeményezésnek..[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#43778) tpeter77 válasza UserX (#43763) üzenetére


tpeter77
addikt

szia
Nálam E5700 és E8400 procik vannak 2 és 4GB memóriával.
1 ... 1,5 perc telik el az üdvözöljük feliratig, onnantól viszont az otthoni gép kb 2 percig, a szűzen telepített tesztgép meg 1 percig kamilláz, amire használható lesz minden.
Biztos valami driver akadás lesz, mert miután betölt a víruskereső, minden jól működik. Igaz, a megszokottnál kicsit lassabban...
Az otthoni Gigabyte alaplapos, a második számú tesztgép egy gyári HP gép, és mindkettőn a saját weboldalukról letöltött drivereket használom.
Az első számú tesztgépem elromlott, alaplapot kellett cserélni (egy hibás vga kinyírta az alaplapot és ma jött meg a csere lap).
A hét 2. felében jelentkezek újra. Akkor felrakom a tesztgépekre az Emsisoftot és megírom, mi az eredmény.
Az otthonin ESET-et használok, és úgy fest, marad is rajta.
BootRacer progit eddig nem ismertem, de majd feltelepítem.
üdv

(#43779) daimonion válasza Jack Oneill (#43775) üzenetére


daimonion
senior tag

Nekem most valami nem tiszta. :F Most akkor a win10 által alapból felrakott alkalmazásokat akarod és szoktad letiltani ? ha igen akkor az baromira nem elég .A biztos megoldás a következő

Keresőbe: powershell jobb katt futtatás rendszergazdaként.

To uninstall Messaging and Skype Video apps together:
get-appxpackage *messaging* | remove-appxpackage

To uninstall Sway:
get-appxpackage *sway* | remove-appxpackage

To uninstall Phone:
get-appxpackage *commsphone* | remove-appxpackage

To uninstall Phone Companion:
get-appxpackage *windowsphone* | remove-appxpackage

To uninstall Phone and Phone Companion apps together:
get-appxpackage *phone* | remove-appxpackage

To uninstall Calendar and Mail apps together:
get-appxpackage *communicationsapps* | remove-appxpackage

To uninstall People:
get-appxpackage *people* | remove-appxpackage

To uninstall Groove Music:
get-appxpackage *zunemusic* | remove-appxpackage

To uninstall Movies & TV:
get-appxpackage *zunevideo* | remove-appxpackage

To uninstall Groove Music and Movies & TV apps together:
get-appxpackage *zune* | remove-appxpackage

To uninstall Money:
get-appxpackage *bingfinance* | remove-appxpackage

To uninstall News:
get-appxpackage *bingnews* | remove-appxpackage

To uninstall Sports:
get-appxpackage *bingsports* | remove-appxpackage

To uninstall Weather:
get-appxpackage *bingweather* | remove-appxpackage

To uninstall Money, News, Sports and Weather apps together:
get-appxpackage *bing* | remove-appxpackage

To uninstall OneNote:
get-appxpackage *onenote* | remove-appxpackage

To uninstall App Connector :
get-AppxPackage *appconnector* | remove-appxpackage

To uninstall Asphalt 8:Airborne
get-appxPackage *asphalt8airborne* | remove-appxpackage

To uninstall Candy Crush Soda Saga
Get-AppxPackage *CandyCrushSodaSaga* | Remove-AppxPackage

To uninstall Farmville 2:Country Escape
Get-AppxPackage *FarmVille2CountryEscape* | Remove-AppxPackage

To uninstall Feedback Hub
Get-AppxPackage *WindowsFeedbackHub* | Remove-AppxPackage

To uninstall Microsoft Wi-Fi
Get-AppxPackage *ConnectivityStore* | Remove-AppxPackage

To uninstall Netflix
Get-AppxPackage *Netflix* | Remove-AppxPackage

To uninstall Paid Wi-Fi & Cellular
Get-AppxPackage *OneConnect* | Remove-AppxPackage

To uninstall Twitter
Get-AppxPackage *Twitter* | Remove-AppxPackage

To uninstall Pandora
Get-AppxPackage *PandoraMediaInc* | Remove-AppxPackage

To uninstall Sticky Notes
Get-AppxPackage *MicrosoftStickyNotes* | Remove-AppxPackage

To uninstall Alarms & Clock:
get-appxpackage *alarms* | remove-appxpackage

To uninstall Calculator:
get-appxpackage *calculator* | remove-appxpackage

To uninstall Camera:
get-appxpackage *camera* | remove-appxpackage

To uninstall Photos:
get-appxpackage *photos* | remove-appxpackage

To uninstall Maps:
get-appxpackage *maps* | remove-appxpackage

To uninstall Voice Recorder:
get-appxpackage *soundrecorder* | remove-appxpackage

To uninstall Xbox:
get-appxpackage *xbox* | remove-appxpackage

To uninstall Microsoft Solitaire Collection:
get-appxpackage *solitaire* | remove-appxpackage

To uninstall Get Office:
get-appxpackage *officehub* | remove-appxpackage

To uninstall Get Skype:
get-appxpackage *skypeapp* | remove-appxpackage

To uninstall Get Started:
get-appxpackage *getstarted* | remove-appxpackage

To uninstall 3D Builder:
get-appxpackage *3dbuilder* | remove-appxpackage

To uninstall Windows Store: (Be very careful!)
get-appxpackage *windowsstore* | remove-appxpackage

A store kikapcsolása nem ajánlott sok egyéb ok miatt viszont ott meg letiltod az alkalmazások automatikus frissítését és sosem lesznek ott a win 10 által alapból felrakott dolgok. Én ennél egyszerűbben nem tudom eltüntetni ÖRÖKRE pl a candy crush sagat vagy a Microsoft grove és video alakalmazásokat.

(#43780) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Sziasztok!

Akinek van egy kis szabadideje az nézze már meg nekem ,hogy ha letölti a McAfee-t mi található a névjegyben . (Nem vagyok gépközelben .)

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#43781) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#43780) üzenetére


csaba1203
addikt

Konkrétan mire gondolsz?
A névjegyben az adott program összetevőinek legfrissebb verziószáma található úgy mint az ESET-nél.

(#43782) ƵøŁĭ válasza csaba1203 (#43781) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

14.0 R10 helyett a 15.1 R0 töltődik-e le ,mert akkor este felfrissítek rá .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#43783) Jack Oneill válasza daimonion (#43779) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na ezt kipróbálom, köszi :) Igen, azokat tiltom le. De nekem el is tűntek így. Az áruházzal együtt minden önhatalmú szart letiltok, és aztán el is távolítom. Ezzel a módszerrel többet semmi bajom nem volt egyikkel sem. Engem zavarnak, én szeretném eldönteni, hogy mi legyen fent és mi nem. A candy baromságtól is égnek áll a hajam :D Szerencsére az sem kavar már be. Viszont kipróbáltam az áruházba való belépést, de ott hol találom a programok automatikus frissítését?

[ Szerkesztve ]

(#43784) UserX válasza tpeter77 (#43778) üzenetére


UserX
őstag

Ezt a 'Boot Racer'-t én sem ismertem, csak kerestem vmi. progit, amivel mérni lehet a boot időt. Nem elég a 3dMark, Passmark, stb, 'idiótáknak' még olyan verseny is van, hogy kinek bootol be leggyorsabban a gépe. :W
Ha felteszed, legalább kialakulhat valami objektív kép, hogy eszerint a progi szerint nálad mennyi a betöltési idő. Ebben az eredményben nyilván belejátszanak a gyengébb procik, kevesebb RAM is. De szerintem ilyen mértékű eltérés nem egészséges, ott valami más bibi is lehet, talán az EMSI akad valamivel. Majd a nálam okosabbak is leírják a véleményüket/esetleges személyes tapasztalataikat! :) Valaki megnézhetné i7-el és SSD-vel az EMSI boot idejét a 'Boot Racer'-el, akkor tényleg valószínűsíthető lenne az erős hardverfüggés (biztos gyorsabb lenne, a kérdés csak az, hogy mennyivel?). Ebben az esetben talán kijelenthetnénk, hogy max. 2 magos gépeken, 4 GB alatti vagy azzal azonos RAM-al szerelt PC-ken jelentős lassulás tapasztalható EMSI AM használata esetén.

Nálam is van itthon egy gyebgébb 'tesztgép', majd vmikor (legkésőbb hétvége) meggnézem azon is a boot időt EMSI-vel..

Üdv:

UserX

[ Szerkesztve ]

(#43785) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#43782) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam 14 R10 de hogy lehet verziót frissíteni?
Sima update után is marad ez a verzió.

(#43786) ƵøŁĭ válasza csaba1203 (#43785) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Letöltöd az új telepítő csomagot vagy megvárod a frissítési ciklus elindítását .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#43787) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#43786) üzenetére


csaba1203
addikt

Link?

(#43788) ƵøŁĭ válasza csaba1203 (#43787) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Erre lettem volna kíváncsi ,hogy a letöltő eszköz az új verziót tölti-e le .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#43789) UserX válasza tpeter77 (#43778) üzenetére


UserX
őstag

Nálad lehet valami bibi az EMSI-vel kapcsolatban. Feltettem a 'tesztgépre' (E2180, 1GB (!!!) RAM).Az eredmény:

Boot vírusírtó nélkül:

Boot EMSI AM-el:

Jó-jó lassít, de azért nem olyan mértékben ahogy nálad!!! Kb.1,5 min.és teljesen feláll a rendszer. Ezek után gyengébb gépekre is merném ajánlani...

Üdv:

UserX

[ Szerkesztve ]

(#43790) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#43788) üzenetére


csaba1203
addikt

Tehát ha jól értem a program automatikusan nem frissül az újabb verzióra?

(#43791) ƵøŁĭ válasza csaba1203 (#43790) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

De csak az ütemezve van . Nem tudom mikor kapjuk meg .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#43792) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#43791) üzenetére


csaba1203
addikt

Mik lesznek a változások lehet valamit tudni?

(#43793) UserX válasza UserX (#43789) üzenetére


UserX
őstag

Az érdekesség kedvéért, ugyanaz a konfig 360TSE-vel, bekapcsolt BD és AVIRA motorokkal.Mintha ott sem lenne :Y :

Szóval az EMSI tényleg lassít, de szerintem normál körülmények között nem annyira, mint rokafiu77-nél...

Többet nem offolok...

motacilo: Promo nincs, miért nem 'veszel' újságot? ;) Kicsit olvass vissza! ;)

[ Szerkesztve ]

(#43794) motacilo


motacilo
aktív tag

ESET promóról hallott valaki mostanában?

(#43795) daimonion válasza UserX (#43793) üzenetére


daimonion
senior tag

Lassít az normál körülmények között is nem kicsit.
Csak indítsd el pl az Emsi emergency kitet. Én azt használom egy AMD A6 6400 APU + 8 giga ram mellett és bizony ott is kell jó 15-20 mp míg elindul. Ez az EMSI sajátossága. Úgy néz ki. De ha már elindult azután már rendesen melózik.

(#43796) #54715584 válasza #54715584 (#43776) üzenetére


#54715584
törölt tag

Eddig tartott az öröm. Visszatért ismét az a 3 sor. Ötletek? :)

Közben rákerestem a számsorra és a Windows alkalmazások registry részéhez ugrott a kereső. :Y

[ Szerkesztve ]

(#43797) Jack Oneill válasza #54715584 (#43796) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Irtad korabban, hogy pl a team viewer aznapi datumu,annak ellenere,hogy regebben telepitetted. Ez nalam is igy van,de egyeb mas programokkal is. Nem telepult semmi,megis aznapi friss datummal jelez jonehany programot. Meg a virusirtot is,pedig nem frissult. Ezen win10 baromsagok miatt kezd elegem lenni.

(#43798) Pano válasza Jack Oneill (#43797) üzenetére


Pano
addikt

Ezen win10 baromsagok miatt kezd elegem lenni.

Hát igen, én is elmenekültem Windows alól már, pont s tízes hülyeségek miatt. Agyf**zt kaptam hosszú távon. Eddig egy win esetében se léptem ilyet.
Egyedül a melóra használt notin van windows 10, kényszerből: ha menne linux skype alatt a képernyő megosztás és az új felhő alapú csoportos csevegés, már azon se lenne... (két verzió van linuxon skype-ba, van az alfa, amin megy a csoportos csevegés, de a képernyő megosztás nem. Van a normál, régi, amine megy a képernyő megosztás de az új csoportos csevegés nem :C )

[ Szerkesztve ]

(#43799) blattida


blattida
nagyúr

Friss avc malware eltávolítás teszt.
Mondhatni a szokásos eredményekkel.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43800) Kékes525 válasza blattida (#43799) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerinted ez mérvadó 45 mintával? Nem kevés az egy kicsit? Másrészt a prezentáció szerintem rossz, mert nehezen áttekinthető a végeredmény.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.