Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 3

Hozzászólások

(#1) becksim


becksim
aktív tag

Tud valaki valami infót erről a szerencsétlen sorsú 3. részről?
Utoljára azt olvastam, hogy átkerült a Bethesdahoz, és ujrakezdték az egész fejlesztést, kb 2007-re lehet belőle valami.

Pedig a 2 micsoda gáma volt... meg mernék kockáztatni még egy ''életem legjobb gámája'' címet is!! :Y

Nindzsák?? Hol?

(#2) HolloW válasza becksim (#1) üzenetére


HolloW
senior tag

Bővebben: link

Itt van róla infó.

STEAM - KOBRA KAI!

(#3) becksim válasza HolloW (#2) üzenetére


becksim
aktív tag

2003 december... hm, nem valami friss, ropogós...

Nindzsák?? Hol?

(#4) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Ugy emléxem, az EA-Games felvásárolta a céget, és nem készül el, de ezt vagy fél éve volt.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#5) becksim válasza sharpapa (#4) üzenetére


becksim
aktív tag

:O

Nindzsák?? Hol?

(#6) HolloW


HolloW
senior tag

A Bethesda fejleszti és adja majd ki valamikor csak ennyit tudok.

STEAM - KOBRA KAI!

(#7) tatarka-haj


tatarka-haj
csendes tag

Császtok!

Azért én remélem hogy hamarosan lesz a játékból valami, mert szerintem nagyon tuti game. :R :R :R

(#8) becksim


becksim
aktív tag

Mikor a 2 ment, volt hogy annyira rá voltunk állva, hogy a kocsmázás alatt is többórás dumapartik mentek a GECK-vadászok jobbnáljobb kalandjairól :))

Nindzsák?? Hol?

(#9) tatarka-haj válasza becksim (#8) üzenetére


tatarka-haj
csendes tag

Igen a fallout 2 az nagyon komoly game volt (most is az). Nekem személy szerint a kedvencem volt a sorozatból, főleg a szabadon bejárható térkép és az elgondolkodtató feladatok miatt.

(#10) becksim válasza tatarka-haj (#9) üzenetére


becksim
aktív tag

A fergeteges humorrol és a hihetetlen fordulatokról nem is beszélve! :R :Y :C :DD

Nindzsák?? Hol?

(#11) Archer


Archer
őstag

Elindult az Interplay új honlapja. Talán van remény.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#12) HAYES


HAYES
csendes tag

Szevasztok!

Nem tud valaki Fallout-hoz hasonló játékot, ami jónak mondható és nem túl régi?
:F
Kellene valami amivel játszhatok, mert Fallout elvonási tünetek jelentkeznek nálam.
:O :O

(#13) Kraptor válasza HAYES (#12) üzenetére


Kraptor
őstag

Arqanum vagy valami hasonló volt a neve a gamenak. Pár Falloutos emberke csinálta. Nem olyan jó mint Fallout de egyszer végig lehet vinni. Mondjuk nem post nuclear a settings de érdekes a gae.

(#14) HAYES válasza Kraptor (#13) üzenetére


HAYES
csendes tag

Kösz!

Ennek utánanézek.
:)

(#15) Archer válasza HAYES (#12) üzenetére


Archer
őstag

Soldiers of Anarchy

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16) HAYES válasza Archer (#15) üzenetére


HAYES
csendes tag

Igen a Soldiers of Anarchy az télleg jó játék, de azzal már játszottam elég sokáig, csak kölcsönadtam valakinek.

Azért kösz!

(#17) becksim


becksim
aktív tag

Arcanum a game neve, és tényleg a falloutos fejlesztők csinálták (én is akkor kezdtem gyanakodni, mikor megjelent egy kétfejű tehén az állatkerben :)) )
Azért messze van a fallout 2-től, és nincs rendesen balancolva sem a game, mert a technokraták sokkal gyengébbek, mind a mágusok.
De kipróbálni érdemes!

Nindzsák?? Hol?

(#18) HAYES


HAYES
csendes tag

Már én is utánanéztem a neten és egész jónak mutatkozik. A képekből ítélve valahol a fallout és a diablo között helyezkedik el.
A demo-ját már megtaláltam azt fogom most letölteni

(#19) M4ssL4gg


M4ssL4gg
csendes tag

Sziasztok!

Én végig vittem az Arcanom-ot, de sehol sincs a Fallout 2-höz. Remélem kijöm egyáltalán a 3, mert a 2 számomra a nonpluszultra. Ha tízszer nem vittem végig akkor egyszer se, és még vannak relytéjek számomra(pl.: hol lehet megszerezni a szent kézigránátot?). Itt van a magyar rajongói oldal: http://www.c3.hu/~frc/fallout2/index.html

(#20) becksim


becksim
aktív tag

Tényleg, ez egyszerűen méltatlan sors, egy ilyen múltú gámához...

Nindzsák?? Hol?

(#21) M4ssL4gg


M4ssL4gg
csendes tag

Állítólag lesz majd egy fallout mod Never Winter Nights 2-höz, Fallout Canada néven.

(#22) Probiker


Probiker
aktív tag

Az nem lenne rosz :C :DD

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#23) HAYES


HAYES
csendes tag

Csá!

Semmi új hír a játékról? :F

(#24) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Hali!
Szintén a FO rajongók táborába tartozom... és itt meg is ragadnám az alkalmat, mert nagyon kellene a Fallout 2... az én lemezem megadta magát a sokadik végigjátszás után, és már most hiányzik... (Bundled is jó...)

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#25) Kraptor válasza HAYES (#23) üzenetére


Kraptor
őstag

Csá!

Nem sok, aszem már megjelent pár kép Fallout 3rol.

(#26) Cucuka12


Cucuka12
tag

Ez az a roncsderbis autós game? :F

Crysis versus Far Cry 2

(#27) Boglya válasza Cucuka12 (#26) üzenetére


Boglya
senior tag

wwááááá Miazhogyroncsderbisautósgém? Ez az egyik legjobb szerepjáték a világon!!! Fallout 2 király, csak a Morrowind előzi meg (na meg a Mafia, de az nem RPG).

(#28) Bencus88 válasza Boglya (#27) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Lehet hogy a Flat Out ra gobdolt:D
Mert az tényleg roncsderbis.

(#29) Boglya válasza Bencus88 (#28) üzenetére


Boglya
senior tag

Na jó, de hogy lehet az, h vki nem ismeri a Fallotot??? Főleg a fallout 2t. Ezt gyorsan be kell pótolni:).

[Szerkesztve]

(#30) Cucuka12 válasza Boglya (#29) üzenetére


Cucuka12
tag

Bocs!Majd letöltöm vhonnan . Most ég a fejem :O :O Amúgy mit kell benne csinállni ? Írd le részletesebben :) :) :)

Crysis versus Far Cry 2

(#31) kovacstibor79 válasza Boglya (#29) üzenetére


kovacstibor79
aktív tag

Hi!

Én ismerem a játékot és nagyon nagyon jó! Emléxem mikor legelőször toltam még a kezembe volt a szótár és egész nap azt böngésztem illetve játszottam. A 2 volt a tuti, ugyan játszottam a tactics-al is de az már nem jött be annyira, csak az hogy szebb kidolgozottságú.

Lehet hogy fel is teszem ma és játszok vele egy jót!

(#32) frame>24


frame>24
addikt

hír:[link]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#33) Djuree


Djuree
félisten

megjelenés?

az első két résszel jól elvoltam anno (az a plasma gatling nagyon király fegyver volt, erre nagyon emléxem :C )

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34) Wolverine


Wolverine
félisten

[link]

Nem hangzik yóóól.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35) #54715584


#54715584
törölt tag

sajna nem tudom megnezni a linkeket, megjelenes?

mod: sg-n lattam 3-4 eves cikkeket, de ott rpg-rol irnak, most akkor mi van? :F

[Szerkesztve]

(#36) Wolverine válasza #54715584 (#35) üzenetére


Wolverine
félisten

A Hardwiredes hír, amit a #34-ben idéztem:

Fallout 3: A Fogadtatás

Sogun, 23:40 - PC - Játék: RPG - ADATLAP - (25 komment)

(C&VG) A Bethesda műhelyében formálódó és valószínűleg a felturbózott Oblivion 3D motorral meghajtott, atomháború utáni szerepjátékon elég komoly változtatásokat vihettek végbe, mert Pete Hines, a Bethesda sült iguana-pecsenye árusa elmondta:

- Néhányan utálni, mások pedig imádni fogják a Fallout 3-at.

A hardkór rajongóbázis malacka-marcangoló mészáros szemeket meresztget a fejlesztőcsapat felé. Óriási kétségek gyötrik az embereket afelől, mit művel a Bethesda a hőn szeretett kultuszjátékkal. Pletykák keringtek például arról, hogy [inzájder forrás szerint] kidobták a mesteri Fallout kezelőfelületet a képernyő aljáról, mert ''zavarta az akciót..''

Hines eképpen kockáztatta meg a bőrét: ''Nem mindenki fog egyetérteni a játékkal, amit készítünk. Színtiszta arany lesz, de páran meg sem fogják neki adni a lecsekkolás esélyét. Az Elder Scrollhoz hasonlóan kivettük, ami unalmas volt és bennhagytuk, amit szórakoztatónak találtunk.. A küldetések szabadsága megmaradt, tehát szerepjátékos döntéseinktől függően változik a kimenetel.''
Többi infó a PC Zone magazin 180-as számában lelhető fel. Forrás ([link]).
Thx, Jabba boy!


A #32-ben meg PH!-s post linkje van, amit én írtam és arról szól, hogy tudtommal jövőre jön :)



mod: az eredeti cvg-s cikk:

Bethesda: ''Some will like Fallout 3, some will hate it''

Tuesday 27-Mar-2007 3:41 PM

We're not all going to agree with Bethesda's next game according to Pete Hines

''Some people will like it, some people will hate it. Some people already like it or hate it, and they don't even know what we're doing yet!'', Bethesda's Pete Hines has said of reception to Fallout 3.

It's the RPG follow-up that's been long looked-for by the series seriously hardcore fanbase, a fanbase that the developer has to face and one that's highly dubious about what Bethesda will produce.

Hines recently told PC Zone, ''not everybody is going to agree with the game we're making: it's a solid-gold lock... some folks just aren't going to give it a chance out of the box''.

Still, he was keen to indicate how dedicated the developer is to the Fallout series.

''We're all big Fallout fans'', he explained, adding that the Bethesda team has played Fallout and Fallout 2 and ''the non-RPG ones''. I mean, I play Fallout Tactics, I played Brotherhood of Steel because I felt I had to give it a look. And I was sorry I did so.

''We feel that we're doing Fallout 3 having done one and two, even thought we didn't'', Hines continued. Much like The Elder Scrolls, we look at what worked, we look at what didn't; we look at where we want to take it, how to move it forward and keep it relevant.''

He added, ''But we also want to stay true to the stuff people remember and took to heart in Fallout, which were the kinds of quests you did, the choices that were laid before you, the way the game would play differently depending on how you were role-playing and the setting... That sort of stuff.''

You can read more words from Bethesda's Pete Hines on Fallout 3 in issue #180 of PC Zone magazine, which goes on sale on Thursday, 29th March.

Stuart Bishop


[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) #54715584 válasza Wolverine (#36) üzenetére


#54715584
törölt tag

jesszum, de hat ami nekem van fallout 2, az egy autos jatek :Y
ugyanazzal a nevvel ket fele jatek is letezik?

(#38) frame>24 válasza #54715584 (#37) üzenetére


frame>24
addikt

vááááááááááááááááááááá - az FLatOut2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :W

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#39) #54715584 válasza frame>24 (#38) üzenetére


#54715584
törölt tag

jesszum, bocsi :B :B
pedig mar 2 kavet is megittam reggel ota :U

(#40) frame>24 válasza #54715584 (#39) üzenetére


frame>24
addikt

nemgond, könnyű elnézni éberen is... :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#41) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Hivatalos oldal! [link]

All Black...

(#42) frame>24 válasza Stalker-2572 (#41) üzenetére


frame>24
addikt

beszarás, talán tényleg elkezdik végre fejleszteni :F Jólenne már!!!
de ez csak valami phórum :O

''Well, it's quite simple actually:
Fallout 3 is under development, and that's enough to make everyone happy.
'' ezt ma reggel postolták!!!

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Hír: [link]

All Black...

(#44) Kraptor


Kraptor
őstag

Az igazi Fallout3!

[link]

Van Buren tech demo amit még Black isle csinált. A demo pre-alfa és 2003-as tehát ne sokat várj tölle de jól visszadja az igazi Falloutos hangulatot

[Szerkesztve]

(#45) Peat;) válasza Kraptor (#44) üzenetére


Peat;)
veterán

''az igazi Falloutos hangulatot''-amit szerintem soha többé nem fogunk élvezni. Fallout3 csak akkor lehetne olyan színvonalú mint 1-2 rész, ha az összes akkori programozót szerződtetnék, és felfognák hogy nem minden a 3d motor meg grafika, csak a hangulatra figyelnének. Obliviont mind a játékosok mind a cikkírok dicsőítették...hát nálam nem sokáig húzta, ha kétszer jobb lesz fallout3 mint az nekem még az isn agyon kevés, inkább elővettem újra fallout2-őt oblivion mellett is...örök első hely ezé a játéké nálam.
Egyébként a régi cégből megmaradt csipet csapat mmorpg fejlesztést akart indítani, mert ahhoz még használhatják a fallout jogokat, de elszedik tőlük ha nem jelenik meg 2009-ig asszem. Talán ebből lesz vmi, de az a baj hogy szinte senki sem maradt meg a régi cégnél. A demo meg lehet hogy csúnyácska, de azért már sok dolog kész volt benne és biztos szépítettek volna rajta ha nem jön a csőd.

(#46) Kraptor válasza Peat;) (#45) üzenetére


Kraptor
őstag

''Egyébként a régi cégből megmaradt csipet csapat mmorpg fejlesztést akart indítani, mert ahhoz még használhatják a fallout jogokat, de elszedik tőlük ha nem jelenik meg 2009-ig asszem''

Pontosítanék. A csapat Black Isle réges rég szélnek lett eresztve. Votl két próbálkozásuk néhányoknak, Troika és Obsidian. Troika az befuccsolt míg Obsidian még megyeget. Interplay (a főmufti) kezében vannak még a jogok egy Fallout MMOra az összes többi jogot eladta Bethesdanák. Magyarán mára senki nem maradt az eredeti csapatbol aki egy kicsit is közelebb lenne valamelyik részhez, mondjuk Interplay Fallout MMOja halott szülemény, egy nicns is lóvéjuk kettö Fallout meg MMO...pffff

(#47) Humamage


Humamage
tag

[kép]
http://i92.photobucket.com/albums/l7/HumaMage/Fallout%203/11401096ko0.jpg

[kép]
http://i92.photobucket.com/albums/l7/HumaMage/Fallout%203/13wh1.jpg

[kép]
http://i92.photobucket.com/albums/l7/HumaMage/Fallout%203/ster.jpg

Ha esetleg valaki nem látta volna még.. :)

[Szerkesztve]

(#48) Humamage


Humamage
tag

Valaki feltöltené nekem a eheti képet photobucket-re??

:R

[Szerkesztve]

(#49) Humamage válasza Humamage (#48) üzenetére


Humamage
tag

Ne fáradjatok, megoldottam.. :U

[kép]
[link]

[kép]
[link]


További képeket teszek fel, ha találok, egyebek a galériámban vannak:
[link]

Csak még 1.. Before - After kép. ugyanattól a művésztől.. ([link])

[kép]
[link]
[kép]
[link]

[Szerkesztve]

(#50) frame>24 válasza Humamage (#49) üzenetére


frame>24
addikt

köszi a képeket, nekem speciel tetszenek.
már csak1 baj van: ezek nem tök régen készültek?
most akkor lesz valaha 3-ik rész? én már összezavarodtam a hsz-eitek alpján

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.