Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) Predator2 válasza ayo (#36798) üzenetére


Predator2
addikt

magyarán, hogy a hülye gyerek is megértse

megveszek innen egy játékot letöltöm majd kiírom egy dvd-re egy cetlire felírom a serialt és meg van oldava gond?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#36802) ayo válasza Predator2 (#36801) üzenetére


ayo
addikt

gogban pont aza jo hogy nincs kliens.

egyreszt mint feljebb is irtak, nem aza kisceg amely barmikor megszunhet. egyik legnagyobb oldal a steam mellett.

nincs serial nincs semmi. ha ott veszel egy jatekot akkor a fiokodhoz lesz kotve. onnan barmikor le tudod szedni a jatekot. ezek mind drm mentesek tehat akar laptopodra asztalidra baratnod gepere stb tudod rakni es jatszani - bejelentkezes kliens stb nelkul. igen akar ki is irhatod oket dvdre viszont ha frissites jon ki akkor ujra le kell szedned.

sokszor jo akciok vannak v olyan jatekok amiket steamen pl nem tudsz megvenni es erdemes gogrol. en sokszor oylat vettem amivel kb az egesz csalad jatszik es nincs kedvem 10x kifizetni 10 eurot steamen. van elony van hatrany, felned nem kell ha steam is becsodolne akkor ok is drm free probalnak odaadni neked, mint most gog.. :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#36803) Mardel válasza Predator2 (#36796) üzenetére


Mardel
őstag

Ezt a kérdést a steam-, origin-, uplaynél is fel lehet tenni.
Az más kérdés hogy én azért használom a steamet mert nem akarok lemezekkel vacakolni, meg nekem a játék letöltés közben települjön tehát ne a telepítőlemezt töltse le aztán még várjak arra hogy feltegye.
Az uplayt feleslegesnek tartom, EA játékokat meg originre veszek mert az EA nem igazán hozzá már ki az újabb játékait steamre.
Viszont ha elmegy a net és úgy lépsz be gépre, akkor se steam se origin, se uplay nincs, míg egy DRM free játéknál ha nem multizni szeretnél akkor teljesen mindegy hogy van neted vagy nincs.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#36804) szami777 válasza Mardel (#36803) üzenetére


szami777
addikt

Tudtommal azért van steamnek uplaynek meg originnek ofline módja hogy net nélkül játszál
Nyílván itt nem a multiról beszélek mert az klienstől függetlenül off net nélkül

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#36805) Mardel válasza szami777 (#36804) üzenetére


Mardel
őstag

Van offline mód ha játék közben elmegy a net (akkor automatikusan offline amíg nem lesz újra netkapcsolat), vagy ha tervben van hogy nem lesz neted és offline-ra teszed.
De úgy már nem működik, ha váratlanul megy el a neted és olyankor kapcsolod be a gépet, mert be akar jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#36806) .tnm válasza Mardel (#36805) üzenetére


.tnm
addikt

steam-nél, ha előzőleg rendesen leállítottad a steam-et és egyébként megjegyeztetted vele a jelszavadat/acc-odat, akkor bizony menni fog úgy is (legalábbis kéne mennie és szokott is menni, csak néha bug-os), ha akkor kapcsolod be a gépet

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#36807) szami777 válasza Mardel (#36805) üzenetére


szami777
addikt

uplay is megy simán

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#36808) Wolverine válasza echterion (#36787) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kell, simán játszható anélkül is. Persze ha akarod, megveheted most is, az a Trionnak csak jó lesz :)

#36801: a GOG-os játékoknál én még nem találkoztam seriallal. Van egy installer, amit letöltesz, telepítesz és kész.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36809) warcat


warcat
veterán

Na,egyébként tényleg már a kihírezés előtt 1 órával álnek az akciók.
Most elvileg Sniper Elite v2,The Cave,Worms Mayhem lesz.
A Sniper Elite: Nazi Zombie Army 4 pack ajánlat nem túl meggyőző,mert ugyanannyi mintha 4 darabot vennél és még a cashback/credit is ua.
GMG credit miatt lehet,hogy bevásárolok sniper dlckből :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36810) warcat válasza warcat (#36809) üzenetére


warcat
veterán

Na, nem volt rossz üzlet talán.Érdekes módon az 1.99 eurós dlckre is jár az 1 euro cashback vagy 2 euro gmg credit,még akkor is,ha épp credittel fizeted.

Attól függően,hogy mit választasz a végén:
3 euróért és +2EUR gmg creditért összes Sniper v2 dlc
vagy az utolsónál cashbacket kérve 2 euróért összes Sniper v2 dlc.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36811) warcat


warcat
veterán

Bocsánat,hogy ilyen sok hozzászólást gyártok itt nektek reggelre,csak nem vagyok benne biztos,hogy végiggondolták GMG-nél ezt a credittel vásárolok és ezért creditet kapok görgetést.Bár fene tudja.
De az előbbi dlc vásárláson felül pl most vettem The Cave-t 1,24 euróért. -2 eur credit az árból,de ezt egyből vissza is kaptad vásárlás után. Volt már ugyan pl amazon bundliban,de "jó" ár :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36812) warcat


warcat
veterán

No,egy kis árlista,kérdéses,hogy meddig él.
Feltétele egy már létező GMG credit,amit felhasználsz /vásárlás 1.99 euróért,vagy pedig megkérsz valakit,aki már benne van a kreditforgatásban,hogy vásároljon neked(a megvett játék képe alatt már van buy more copy link a GMG-n is!)
Gyanítom,hogy hamarosan belenyúlnak/javítják,de azért inkább leírom,hátha látja valaki időben:

Steam:
Rotastic 0.01 EUR
Sniper Elite 0.09 EUR
Sniper elite v2 olcsóbb dlck: 0.01 EUR/ingyen?
Sniper Elite V2 Kill Hitler 0.99 EUR
The Cave 1.24 EUR
Worms Ultimate Mayhem 1.24 EUR
Sniper Elite Nazi Zombie Army 3.49 EUR

+ az aldorlea játékok akiket érdekel.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36813) Jofi81


Jofi81
őstag

Hol találok működő GMG kódot? A GMG20-JJVOT-ZGNGU nekem nem megy.

(#36814) warcat válasza Jofi81 (#36813) üzenetére


warcat
veterán

Ez ha jól sejtem,az esti 666 ajánlathoz tartozó voucher volt?Már nem érvényes,6 óránként cserélik,most voucher helyett cashback/gmg credit van felajánlva.Ezt kihasználva lehet ezeket az árakat előcsalni.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36815) BigBlue69 válasza warcat (#36812) üzenetére


BigBlue69
őstag

Mobilon nekem fontban irja az árakat.. ott még viccesebb..:D 1,5 font egy dlc és 2 font creditet kapsz érte..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#36816) Jofi81 válasza warcat (#36814) üzenetére


Jofi81
őstag

Ja értem, akkor nem próbálkozom vele, köszi!

(#36817) Jofi81 válasza warcat (#36812) üzenetére


Jofi81
őstag

Tök jó, megvettem a Cave-et és a 4 Sniper Elite DLC-t 12,2€-ért és kaptam érte 10€ GMG kreditet. :D

(#36818) BigBlue69 válasza Jofi81 (#36817) üzenetére


BigBlue69
őstag

Akkor vedd meg Rotasticot is.. A Lúd legyen kövér:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#36819) warcat válasza BigBlue69 (#36818) üzenetére


warcat
veterán

Out of Stock :D ami ingyér van azt lerabolják egyből :DDD

EA: It's in the crate!

(#36820) Amantius válasza warcat (#36812) üzenetére


Amantius
senior tag

Ez nem is volt rossz. 0,74-re jött ki a Worms a "mókolásokkal" és lett összesen 5 euro kerditem

Nagy gáz, kis szerencse!

(#36821) ZS3NI válasza warcat (#36812) üzenetére


ZS3NI
őstag

remelem hamarosan a gamersgate is csinal hasonlo jokat. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#36822) Vertigo18 válasza warcat (#36819) üzenetére


Vertigo18
addikt

És nézd meg a Rotasticot a Steamgiftsen... Tele van vele! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#36823) edemark válasza warcat (#36812) üzenetére


edemark
csendes tag

Úgy látom ma későn ébredtem :O , pedig a mondás is azt tartja, ki korán kel olcsó játékot lel ;]

(#36824) ZS3NI válasza edemark (#36823) üzenetére


ZS3NI
őstag

En pedig epp eleg koran keltem, csak a céges proxy letilt minden oldalt ahol szerepel a "game" szó :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#36825) ruti válasza warcat (#36814) üzenetére


ruti
Közösségépítő

az így kapott gmg credit csak a 666-os akció ideje alatt használható fel, vagy bent marad a zsebedben későbbi vásárlásokhoz?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#36826) edemark válasza ZS3NI (#36824) üzenetére


edemark
csendes tag

Akkor a te nevedben :O :O :O és :W :W :W is

(#36827) ruti válasza Jofi81 (#36817) üzenetére


ruti
Közösségépítő

jól értem, ha göngyölítéssel csináltad volna, akkor nem kellett volna befizetni a 12+ eurót, és nem kell majd elkölteni a 10-et,
hanem egyenként véve-beváltva csak 4,24-et kellett volna kifizetned, amiből 2 kredited marad elverni?

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#36828) warcat válasza ruti (#36827) üzenetére


warcat
veterán

Igen meg lehet tenni,de ő sem csinálta rosszul,ha valami jó akcióra költi el, ami esélyes ekkora sale alatt.
A credit meg sima,nincs a 666 sale-hez kötve,nem láttam semmi ilyesmit,máskor is volt már ilyen,csak általában előrendeléseknél.

Egyébként,most kivételesen jól jártunk az árazással.Ugye pl a Borderlands 2 deal amcsiknak 13.49 dollár volt,nekünk ugyanennyi euró és ez eléggé gyakori.
Náluk most az olcsóbb sniper dlc-k 2.49 be kerülnek(dollár) 2 dollár credittel,nálunk 1.99Eur 2 Eur jóváírással :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36829) Jofi81 válasza ruti (#36827) üzenetére


Jofi81
őstag

Igen, úgy is csinálhattam volna, de szerintem lesz még mire elkölteni azt a 10€ kreditet.

(#36830) ruti válasza Jofi81 (#36829) üzenetére


ruti
Közösségépítő

persze, ha megmaradó a kredit, akkor nincs kockázat

akinek esetleg nincs pl. a PayPal-ján hirtelen ennyi, vagy nem akarja onnan a GMG-s buxába átcsoportosítani, annak jobb lépésenként megvenni

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#36831) mistixx


mistixx
tag

Gamerfly Bethesda akció. Skyrim, Fallout, stb...

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#36832) Csapoati válasza mistixx (#36831) üzenetére


Csapoati
nagyúr

UK only sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36833) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Jelenleg most mi a 10% vagy 20%-os kupon GMG-n? Mert nekem csak feketeség van az oldalon,ott,ahol lennie kéne. :F

(#36834) Jofi81 válasza Heavyrain (#36833) üzenetére


Jofi81
őstag

Mort éppen nincs.

(#36835) warcat


warcat
veterán

Na,elzárták a csapot,levették a creditet azokról a játékokról/dlckről amik nincsenek a 666 dealre kirakva
(Sniper Elite, a v2 dlc-k, Nazi Zombie Army)

EA: It's in the crate!

(#36836) ruti


ruti
Közösségépítő

sokadik házassági évfordulóm alkalmából fogyasszátok az alábbiakat:

Eleusis O1OGX-LW1IY-9HURC-20B9S-7CVCU
Radical Roach Q4ANZ-QA8JC-DWISB-WMZLO-7A5D3
Woodle Tree 0ITQH-WGWDP-AH7TK-9G1RA-A01JT
Bloody Trapland M51C9E47F6D269
Dawnstar HK0U1-2YYNO-ZVFI2-IGIQG-FZUBZ
DROD: The City Beneath HK9EI-33HBJ-ZA6CM-XDBR9-W5GZH
DROD: Gunthroo and the Epic Blunder HK77Y-3XOHL-W80Z5-NEOR2-MQSSS

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#36837) DeFranco válasza ruti (#36836) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gratulálok :)

(#36838) dejaris válasza ruti (#36836) üzenetére


dejaris
addikt

Hát nem vagyok gépnél, de GRATULÁLOK:)

(#36839) Tom6 válasza ruti (#36836) üzenetére


Tom6
aktív tag

Egyet vittem, köszi! ( Bloody Trapland M51C9E47F6D269 ) :R

(#36840) ZS3NI válasza ruti (#36836) üzenetére


ZS3NI
őstag

Sok boldogságot! :C

sajnos nem vagyok gép előtt, így nem tudok egyet sem aktiválni de azért köszönöm :)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#36841) MrGeE válasza ruti (#36836) üzenetére


MrGeE
csendes tag

Én is vittem ezt : Dawnstar HK0U1-2YYNO-ZVFI2-IGIQG-FZUBZ

Köszönöm :DD

Gratulálok nektek!!!!

[ Szerkesztve ]

(#36842) x_o_n válasza ruti (#36836) üzenetére


x_o_n
veterán

Gratulálunk!
sok sikert a továbbiakban is:)
sajnos mindet leninjázták pedig volt olyan aminek a gyerek örült volna:)

(#36843) Zsolty001 válasza ruti (#36836) üzenetére


Zsolty001
tag

Gratula Ruti! Kitartás továbbra is. :C

Az Eleusis desura kulcsot én vittem el, köszi szépen!

(#36844) x_o_n válasza ruti (#36836) üzenetére


x_o_n
veterán

tévedtem a drod-ot sikerült,köszönöm:)

(#36845) CrimsonX


CrimsonX
csendes tag

Köszönöm szépen, sikerült elvinnem a

Radical Roach Q4ANZ-QA8JC-DWISB-WMZLO-7A5D3

Gratulálok nektek!

//CrimsonX

(#36846) echterion válasza #57919488 (#36790) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen, a napokban ki is fogom próbálni. Bár, WoW után nem tudom, mennyire fog lekötni, a leírások szerint eléggé hasonló.

**********

(#36847) Crytek


Crytek
veterán

Bundlestarsról életembe 1x vásároltam csak így nem tudom ott hogy megy.

Ott is folyamatosan változik az ár vagy mi?

Mert a mostani pakk nagyon sokáig 1.94font volt ,én is ennyiért vettem ,most meg nézem 3.84.

Csapoati: Értem akkor mindig a legelején kell ezt megvenni :R

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#36848) Csapoati válasza Crytek (#36847) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az elejen egy darabig akcios, na az lejart.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36849) raziel01 válasza warcat (#36828) üzenetére


raziel01
veterán

Borderlands 2, 990 Ft Xbox Live-on.

(#36850) Heavyrain


Heavyrain
őstag

GMG. (17:00-ig)

-Pacific Storm Allies 75%
-Alien Spidy 75%
-Eador: MotBW 33%
-Evil Genius 70%
-Sam & Max Season 1 75%
-Book Unwritten Tales 75%

Meh...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.