Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) sagem


sagem
addikt

Izé, azt azért hozzátenném, hogy ELVILEG az Anno 2070 már nem tages, frissítéssel leszedték, persze UPLAY az kell hozzá!

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#37652) echterion válasza huskydog17 (#37649) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, ha téged nem zavar, akkor támogasd őket. Engem zavar (a dvd-s gta IV-nél is zavart a telepítések számának korlátozása, ezért eladtam és megvettem steam-en a teljes szériát tartalmazó pakkot), ezért nem támogatom őket azzal, hogy megveszem a játékaikat. Valahogy csak túlélem a hiányát annak a pár játéknak.

[ Szerkesztve ]

**********

(#37653) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

The Incredible Adventures of Van Helsing Steamen 25%-os leárazást (ára jelenleg 8,24€) kapott. Biztos lesz még sokkal olcsóbb is, de ennyiért én bedobom a kosaramba :B

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#37654) huskydog17 válasza echterion (#37652) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Értem én, hogy téged zavar az a 3-mas szám, csak nem értem, hogy miért. Engem nem zavar, mert tudom, hogy a játékot 1 hónapon belül csak 1 gépen akarom aktiválni, de mire Uninstallálom a játékot, addigra vissza is kapom, tehát már lesz 4 db aktiválás és ezek gyakorlatilag sose fogynak el, mert ha egyet felhasználsz és a következő aktiválás előtt NEM nyomsz Uninstall-t, akkor is vissza kapod a felhasznált aktiválást, csak többet kell várni.
Én csak azért értetlenkedem a sok síráson, mert a játékosok 99,99%-ának egyetlen aktiválásra van szüksége, ezzel szemben kapunk egyszerre hármat arra az esetre ha egyszerre több gépre szeretnénk aktiválni vagy pedig a PC konfigurációjában a rendszervinyó/CPU/alaplap típusa megváltozott. Ha úgy hozza a helyzet, hogy mindhármat fel kell használjuk, akkor is idővel visszakapjuk mindet úgy, hogy semmit nem kell tenned érte.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#37655) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv,
Valaki benne lenne egy Don't Starve 2-es pack vásárlásban?

(#37656) szami777


szami777
addikt

3.4 euro Sniper Ghost warrior 2 nem rossz, plusz még a 15% kód (Gooncave)
De jo h nem vettem meg steamen
Van még ott más is amiért megéri felnézni Amazonra

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#37657) echterion válasza huskydog17 (#37654) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem baj, nem kell megértened, ezért nem is fogom neked megmagyarázni. Mellesleg ez nem sírás, hanem az egyet nem értés kifejezése. Ha szerinted ez sírás, akkor szerinted mindenki sír, akinek nem egyezik a véleménye a tieddel, vagy valamivel nem ért egyet.

**********

(#37658) warcat


warcat
veterán

Ha jól sejtem a Black Ops 2 ára történelmi mélyponton akit esetleg érdekel ez a cím,és nem is várható hasonló a közeljövőben az Activision árazását figyelembe véve.Azt még derítsétek ki az amerikai Steam kód megy -e Euban.
Tehát : amazon 30 USD ,Gooncave egyszer felhasználható kóddal 25.5 USD

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#37659) Wizard of Oz válasza warcat (#37658) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Plusz most látom, hogy Bioware pontok is vannak már amazonon. Még a végén leakciózzák. :DDD

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#37660) warcat válasza bijesz (#37645) üzenetére


warcat
veterán

Az XCOM flash sale ezért nem lesz amazonon -75%.
Még lehet várni,hogy valamelyik nap bekerül a napik közé,eléggé esélyes rá mert népszerű; akkor lesz rá pricematch.Én a magam részéről megvettem a dlc-t de ha maga a játék érdekel,az még lehet olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#37661) bijesz válasza warcat (#37660) üzenetére


bijesz
aktív tag

Igen a játék érdekel engem, de kell még pár nap amég kipörgetem a kártyákat és összejön rá a zsé.
A dlc-ket egyébként érdemes megvenni?

(#37662) .tnm


.tnm
addikt

Just Cause 2-t érdemes steam-en a daily akcióban venni, vagy bundle-ben/más reálisan elérhető úton/módon már volt fillérekért is valaha?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#37663) sittes79 válasza .tnm (#37662) üzenetére


sittes79
addikt

Itt most 2,5 dollár, szóval elég jó szvsz.(kóddal persze)

[ Szerkesztve ]

(#37664) kmisi99 válasza sittes79 (#37663) üzenetére


kmisi99
addikt

És mi a kód? Mert 500ft ért csak jobb innen venni mint steamról 900 ért.
Ja megvan Gooncave
A kódot hol lehet beírni? Illetve, ha megveszem csak be kell aktiválni steamen ennyi?

[ Szerkesztve ]

(#37665) ollie válasza kmisi99 (#37664) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gooncave

***

(#37666) kmisi99 válasza ollie (#37665) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen kösz már én is rájöttem. És így amazonról véve steames a játék? Vagy valami egyéb rendszerhez tartozik mert már az origin is elég nem kell még egy + alkalmazás.

(#37667) warcat válasza kmisi99 (#37666) üzenetére


warcat
veterán

Fel van tüntetve többször is.
1.DRM: Steam
2.Steam account required for activation.
Szóval igen Steamre kapod meg :)

XCOM dlck: A slingshot ennyire filléresen már bőven megéri ,teljes áron nem.Elite soldier pakk ízlés kérdése nekem járt preorderhez.

EA: It's in the crate!

(#37669) kmisi99 válasza kmisi99 (#37668) üzenetére


kmisi99
addikt

Megoldva már töltődik steamról. :R

[ Szerkesztve ]

(#37670) painkillerx


painkillerx
tag

Nemtudjatok hogy itt a cikkben miert irjak hogy CS:GO 5,09 dollar? [link1]

A steam storeban ha nezem most eppen 7,36 euro! Lehet csak USAban van akcio?

(#37671) Sediqwe


Sediqwe
csendes tag

Pont írni akartam hogy semmi értelmes nincs a 2 day közt erre ma kicsúszott a kezem közül 15euró :D
X-com ot én is megvettem, nem kell mókázni és így is 10 ojró...
plusz írta hogy ha akarod kaphatsz értesítést a kívánság listádról is, volt egy már rég, mondom meglesem, -75% , szia, gyere a papához :DDDDDDD
de mostmár megkeresem ezt az értesítős dolgot :DDD
<3 steam! (én is az a torrentezős , vagyis régebben ftp-s mostmár torrentezős hülye gyerek vagyok akit itt említettetek, én vallom, ami jó azt megveszem! Ami gagyi azt "demo" ként kipróbáltam...mert hát tudjuk, nem mindenből van sajna demó! Sőt mi több! Van hogy a demó és a kész közel se hasonlít egymáshoz!!!

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#37672) Sediqwe


Sediqwe
csendes tag

Best BUY!!!!!
-33% van a STEAMes SIMS3 ra!!!! A kiegészítőkkel együtt (18) most CSAK! 30.14 + 348.07€ Az az 378,21€ és tied lehet a SIMS3 COMPLET!!!!!
lefordítva: Egy 2009 es játék ami tartalmaz pár vacak DLC- ként kiadott kiegészítőt amit a fő játéknak kellett volna tartalmaznia de nem, most CSAK : 109 680 ft, vagyis egy kicsivel több mint a magyar minimálbér :DDD
Hát wtf??????????

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#37673) csaba951 válasza Sediqwe (#37672) üzenetére


csaba951
veterán

Persze, ez így egyben tényleg sok! Sokan azért is tolják warezban, mert "milyen sokba kerül".

Viszont ha havonta félreteszel rá 1000 Ft-ot, akkor a megjelenés után 3-4 hónappal mindig meg tudod venni akciósan az összes kiegészítőt. Na ugye, hogy akit ez érdekel, annak ez nem is olyan sok! Egy szegény diák is simán félre tud ennyit tenni a zsebpénzéből. Ha pedig nem kell minden, akkor még olcsóbb.

2013-ban például január közepén kapott -66%-ot Steamen. De sokkal ésszerűbb Origin-re megvenni. Azok a változatok vannak sűrűn akciózva.

Egyébként jó játék, van mögötte tartalom rendesen. És 2014-ben végre jön The Sims 4! Nagyon remélem, hogy a tárgyakat kezelő részét végre meg tudják írni úgy, hogy 100000 db tárgy telepítése esetén se lassuljon be. Igazából ez a The Sims 3 legnagyobb hibája! Már a "gyári tárgyak" (néhány ezer db) telepítésével is valami eszméletlenül belassul. Bármilyen gépen.

[ Szerkesztve ]

(#37674) Crytek


Crytek
veterán

God Mode 4-es pakkon agyal valaki? Csak 2.5 euro/db ugy.

Next PC Upgrade: 2022

(#37675) Agyzuzo válasza Sediqwe (#37672) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ne is mondd.. Húgom ráadásul az alapjátékot és a kiegeket is megvette egyből megjelenéskor... Szted? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#37676) looser


looser
addikt

Faster Than Light-tal játszik valaki? Tényleg olyan izgalmas (nekem annak tűnik), mint amilyennek leírják?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#37677) bullseye válasza looser (#37676) üzenetére


bullseye
addikt

Sokkal izgalmasabb, és sokkal kegyetlenebb :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37678) sagem válasza looser (#37676) üzenetére


sagem
addikt

Nagyon jó játék, és 2,50 dollárt simán megér. Az izgalmi faktort az adja, hogy totálisan random.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#37679) dante0425


dante0425
tag

Amikor elindítanék egy játékot Steam-en kiírja, hogy "Frissítések keresése a Steames játékokhoz" és innen nem megy tovább.
Tapasztalt más is ilyet?

(#37680) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Aki még nem jött volna rá,hogy a badge-ból ki lehet találni,hogy melyik nap melyik lesz a "fő" akció Steamen,annak:

1.nap- Bioshock Infinite
2.nap- Chivalry: Medieval Warfare
3.nap- Dead Island Riptide
4.nap- Football Manager 2013
5.nap- Kerbal Space Program
6.nap- Prison Architect
7.nap- Reus
8.nap- Skyrim
9.nap- Tomb Raider
10.nap- Torchlight II

[ Szerkesztve ]

(#37681) ayo válasza Heavyrain (#37680) üzenetére


ayo
addikt

en mar telepitettem is ezeket hogyha jonnek akkor tudjak farmolni:)

amugy pl reus mikor lesz jobb akcios ha dejli lesz vagy ha most nyer? flash dealek szoktak jobbak lenni v minimum = a napival? mar nemtudom

http://jateknaplo.blog.hu

(#37682) morvaigaben válasza ayo (#37681) üzenetére


morvaigaben
tag

Na látod ez most jó kérdés. Mivel szavazni lehet rá, karácsonykor is volt, hogy valamire többször is lehetett szavazni a sale során, de én úgy tudom hogy a flash sale a legjobb 1-1 címnek. Lehetséges a Daily is, mivel benne van a Getaway Kártyák közt. Lényeg a lényeg, lehetne nagyobb is -50%nál.

de gondolom ezzel most nem igazán lettél kisegítve :D

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#37683) bijesz válasza Heavyrain (#37680) üzenetére


bijesz
aktív tag

De azért a Kerbal Space ami tulajdonképpen egy beta és a prison architect és a reus szerintem azért ezek gyengék "fő" akciónak.

(#37684) ollie válasza painkillerx (#37670) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézd meg, hogy mikor írták a cikket. :U

***

(#37685) Heavyrain válasza ayo (#37681) üzenetére


Heavyrain
őstag

A Reus-al szerintem várj a 7.napig....lehet,hogy lemegy 50%-ra.
Amúgy meg érdemes ezt elolvasni.

Pl.ebből a legfontosabb,hogy az alap (10 napig tartó) leárazások közül SEMMIT sem szabad most megvenni,mert nagy eséllyel olcsóbb lesz egy Flash Sale-n,vagy egy Community Deals-en.... Ha meg ezeken mégse lenne,akkor az utolsó napon is ugyanúgy meg tudod venni.

Illetve ha lemaradtál egy nagyonjó Flash Sale-ről vagy Daily Deal-ről,ne aggódj,mert az utolsó nap úgyis Encore Sale nap,amikor az előbb említett ajánlatok legjobbjait megismétlik(ugyanazzal a leárazással)

[ Szerkesztve ]

(#37686) Renok válasza Heavyrain (#37680) üzenetére


Renok
senior tag

Nem egészen értem. A Badge-ekből hogyan? Valahol látod előre az új badge-eket?

(#37687) ayo válasza Heavyrain (#37680) üzenetére


ayo
addikt

most neztem hogy a tomb raider amugy most -50%ban van tehat ott lesz egy kemenyebb akcio:)

kozben elolvasta a guide cuccot, kb en is igy latom de multkor is volt olyan hogy 1 nap grimrock 50% napiban aztan flashben ott volt 66 v 75? nemtudom mar de olcsobb volt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#37688) morvaigaben válasza Renok (#37686) üzenetére


morvaigaben
tag

A badge-hez tartozó kártyák vannak sorszámozva ugye, így minden napra jut majd 1 cím. :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#37689) Heavyrain válasza Renok (#37686) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha rámész a Steam Summer Getaway kitűződre akkor a képek alapján te is láthatod.

(#37690) Renok válasza Heavyrain (#37689) üzenetére


Renok
senior tag

Ja, leesett, köszi :R

(#37691) Crytek


Crytek
veterán

God Mode 4-es pak 2.5-érz senki? :-(

Next PC Upgrade: 2022

(#37692) echterion válasza Heavyrain (#37689) üzenetére


echterion
nagyúr

És ma hányadik nap van?

**********

(#37693) Heavyrain válasza echterion (#37692) üzenetére


Heavyrain
őstag

Most a 2.
Estefelé talán 19:00-tól(javítsatok ki ha tévedek),kezdődik a 3.nap.

[ Szerkesztve ]

(#37694) wesker24 válasza echterion (#37692) üzenetére


wesker24
senior tag

Jah a második mert eddig ugye volt a Bio Infinite és most a Chivalry és este 19-töl kezdödik a harmadik nap akkor meg ugye a Dead Island Riptide van soron !

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#37695) echterion válasza Heavyrain (#37693) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek.

(#37681) ayo: Mit is farmolnál velük?

[ Szerkesztve ]

**********

(#37696) ayo válasza echterion (#37695) üzenetére


ayo
addikt

hat a kartyakat? :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#37697) echterion válasza ayo (#37696) üzenetére


echterion
nagyúr

Az FM 2013 az nem kártyás, vagy rosszul látom?

Mod: Rosszul látom. :B

[ Szerkesztve ]

**********

(#37698) bullseye válasza ayo (#37681) üzenetére


bullseye
addikt

De ezek bármikor dobnak kártyákat, nem?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37699) zone


zone
őstag

Valaki már említette, hogy van brazil ismerőse, ott 54,99 BRL a Black Ops 2 és nincs régiózár.
1 BRL = 99.43 HUF (középárfolyam)

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#37700) Heavyrain válasza bullseye (#37698) üzenetére


Heavyrain
őstag

Miután bekerültek a Steam kártyás rendszerébe,utánna már bármikor....de jelenleg nincsennek benne(csak pár ezek közül),a többi,majd csak az adott,akcióval egybekötött napjukon fognak bekerülni.

Lehet,hogy már volt,de ha valakinek van amerikai ismerőse,akkor a BF3 Premium Edition "gooncave"-el 3800Ft Amazonon.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.