Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) djculture válasza Blaise (#37500) üzenetére


djculture
félisten

Csak egy dvd tok a boritója meg a lemez, a lemez tetején a seriallal.

(#37502) Blaise válasza djculture (#37501) üzenetére


Blaise
veterán

Hát akkor ez elég ergyára sikerült...

(#37503) djculture válasza Blaise (#37502) üzenetére


djculture
félisten

Így is csoda hogy kijött, a pc guruban olvasható hogy a remedy az utolsó pillanatban akart visszakozni hogy nem jelenhet meg a játék a pc guru-ban. A finn fejlesztőket 1 napig győzködték utána mire rábólintottak.

[ Szerkesztve ]

(#37504) Blaise válasza djculture (#37503) üzenetére


Blaise
veterán

Hát ez kicsit furán hangzik, főleg, hogy a korábbi akciókban meg Humble Bundle-ben csak az nem jutott eddig hozzá, aki nem akart.

(#37505) Crytek válasza lafaty80 (#37497) üzenetére


Crytek
veterán

Sokan vannak még igen akiknek van -20% még az akciókon felül.
Dollárba meg a telefonon látom az árakat sehol máshol.

Van a telon kívül 3 táblagép érdekes azokon egyiken se adja be dollárba csak a telefonon.(Ki érti ezt)Szóval ott veszem a játékokat.

De bárkinek élhetnek ezek az árak csak jelezni kell és szívesen segítek!

Next PC Upgrade: 2022

(#37506) djculture válasza Blaise (#37504) üzenetére


djculture
félisten

Sok embernek van semmire való mobil netje, amivel nem tud letölteni 7734mb-ot azok úgy várták ezt a kiadást mint a messiást, elég csak megnézni a pcguru facebook oldalát:)

(#37507) lafaty80 válasza Crytek (#37505) üzenetére


lafaty80
őstag

:R csak már 2x futok bele, hogy látom az árad és meg akarom venni :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#37508) Blaise válasza djculture (#37506) üzenetére


Blaise
veterán

Aki meg tud fizetni egy alap játékos PC-t amin elfut az Alan Wake, annak nem telik rendes szélessávú netre? :U

(#37509) mukibuci válasza Blaise (#37508) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha költözni is kell hozzá, akkor nem feltétlen :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37510) BigBlue69 válasza Crytek (#37496) üzenetére


BigBlue69
őstag

Kihagytad:

Euro Truck Simulator 2 £8.50 Steames! Eddig itt a legolcsóbb sztem.

--
linket javítottam

[ Módosította: mukibuci ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#37511) .tnm válasza Blaise (#37508) üzenetére


.tnm
addikt

simán.
nem vagyok naprakész, de nagyságrendileg millió Ft/km ár sem ritka, ha be akarod köttetni. :DDD

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#37512) raziel01 válasza Blaise (#37508) üzenetére


raziel01
veterán

Nem a telik a lényeg, hanem sok helyen még mindig 1 Mbit-es netet adnak aranyárban.
Vagy pl albérletben nem engedi a tulaj a vezetékest.

(#37513) Amantius válasza Blaise (#37508) üzenetére


Amantius
senior tag

5 éve mobilnetezek, egy vagyonba kerül, de nincs más. A szolgáltatók csak mellet döngetnek, ha kicsit költeni kell, már minden bajuk van.
Pont a múlt héten kezdtem tölteni az AW-t. Ezek szerint nyugodtan folytathatom. Pech.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#37514) djculture válasza Amantius (#37513) üzenetére


djculture
félisten

Telenor hipernet ami itthon használható valamire annál éjszaka(0 óra és reggel 8 között) 100gigát lehet forgalmazni havonta 5 rugóért (3 990 Ft az active csomag(nappal 5gigát lehet forgalmazni) az extra éjszakai 100giga meg 990ft) Minden más mobilnet gyémánt áron van. De ha igy jönnek a folyamatos távközlési cégeket terhelő adók kitudja ez is meddig lesz, sok jövőt nem jósolok neki.
Arkennys : Ja az ilyen, felénk idén lett végre normális 3g a t-mobile hálózatán :)

[ Szerkesztve ]

(#37515) Arkennys válasza Blaise (#37508) üzenetére


Arkennys
addikt

ahogy Amantius írta, nem mindenhol elérhető a vezetékes net. Itthon én is stickkel tolom. Ingadozik a sebesség, pl KF-ezek neten, akkor vagy akad mint az állat, vagy semmi gond, és néha gondol egyet aztán vált az állapot közben. De itt pl sehogy máshogy nem megoldható. Szóval ez az oka, hogy sokan, mint én is, ilyen nettel nemigen töltök le. Szerencsére albérletben van vezetékes, ami olyan ott leszedem, és hazahozom, vagy ha olyan, az itthon használt öreg laptopom beviszem és arra lefrissítek, vagy leszedem a steames játékot, amit tolnék és elmegy rajta. De nem mindenkinek van ilyen lehetősége se trükközésre.

djculture: tökjó, de emiatt én pl nem maradnék ébren egész éjjel, hogy netezhessek :D Másrészt sokfelé, pl ittis a telenor net kuka. Nem árt kölcsönkérni olyan hálózatos mobilmodemet mielőtt az ember szerződést köt, hogy kipróbálja, fog e menni. Sok gondtól megkímél.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#37516) cskamacska válasza warcat (#37493) üzenetére


cskamacska
addikt

Lesz ma egy egyszer használatos kuponkód amazonra, -15% kedvezményt ad.
Esetleges Steam pricematch esetén jól jöhet majd,de mint írtam 1x lehet használni.

gooncave

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#37517) Blaise válasza cskamacska (#37516) üzenetére


Blaise
veterán

Csak ma lehet használni?

(#37519) warcat válasza Blaise (#37517) üzenetére


warcat
veterán

Na most értem gép közelébe,a kód a fenti,egyszer használható fiókonként(regisztrációval trükközni nagyon nem ajánlott,kivágnak érte mint a bizonyos macskát... időtartamról még nincs info,de tippre azért mindenképp pár napot gondolok.

Tömören
gooncave -kód egyszeri 15% kedvezményt ad az amazon digitális játékokra,időtartam bizonytalan ma mindenképp.

EA: It's in the crate!

(#37520) lordjancso válasza warcat (#37519) üzenetére


lordjancso
senior tag

Van valahol lista az Amazon akciókról?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#37521) po1son válasza lordjancso (#37520) üzenetére


po1son
addikt

itt, de ahogy néztem nincs itt az összes...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#37522) sagem


sagem
addikt

Amazononon elvileg ma cserélődik az indie vásárlás mellé járó ajándék játékok listája is. A régi akciót már levették, az új még nincs fenn, várhatóan estefelé derül ki, hogy mik lesznek.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#37523) warcat válasza lordjancso (#37520) üzenetére


warcat
veterán

Gyenge nagyon a mostani amazon sale,ahogy írtam is,inkább Steam Summer Sale napi akcióra adott esetleges válaszakciózásnál lehetne jól járni a dollárban számolt ár és a kupon miatt.
De ez bizonytalan,nem tűnik már olyan harapósnak az amazon mint eddig.

EA: It's in the crate!

(#37524) #79621120 válasza warcat (#37523) üzenetére


#79621120
törölt tag

Azért a Steam Summer Sale sem lesz valami nagy dobás az idén .

(#37525) cskamacska válasza warcat (#37523) üzenetére


cskamacska
addikt

Steam sales cheapen intellectual property
Huge sales damage the long-term value of your brand

Elég lassan reagálták le. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#37526) BigBlue69 válasza #79621120 (#37524) üzenetére


BigBlue69
őstag

Te tudsz valamit?:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#37527) Renok válasza #79621120 (#37524) üzenetére


Renok
senior tag

Ezt mibol gondolod?

(#37528) SityiSXT válasza cskamacska (#37525) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ezek egy eves cikkek. Ugy is lassuak voltak?

(#37529) morvaigaben válasza Renok (#37527) üzenetére


morvaigaben
tag

Már szinte minden ünnepre kitalálnak egy Sale-t, olyan lesz mint egy Hálaadási/Húsvéti Akció, mert már hozzászoktunk a jó dógokhoz.

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#37530) Arkennys válasza morvaigaben (#37529) üzenetére


Arkennys
addikt

szerintem inkább örüljünk neki, hogy van sale, mint előre le legyen írva. Majd kiderül pár óra múlva ha indul, addig kár spekulálni szerintem.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#37531) zone


zone
őstag

indie zombi bundle [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#37532) sagem válasza zone (#37531) üzenetére


sagem
addikt

háááát ez..hm. Megszaporodtak a bundle oldalak, de a "nagyokon" kívül nemigazán tudnak labdába rúgni ezen a piacon.

mondjuk a Deadly 30 jópofának tűnik :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#37533) csaba951 válasza zone (#37531) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem meg pont ez a bajom az új kártyás játékokkal! Rengeteg olyan van közöttük, amiért egyszerűen nem vagyok hajlandó pénzt kiadni! Még akkor sem ha olcsó bundleban kaphatóak. Igazából ezek ingyen sem kellenének, nem akarom vele "lejáratni/égetni" az eddigi soraimat/gyűjteményem.

Pl. 100% hogy erre a bundlera sem fogok elkölteni 7 USD-t (tudom, hogy a kártyákon kívül biztosan nem játszanék egyikkel sem), mert pl. 7,49 USD-ért már elvihetem a Test Drive: Ferrari Racing Legends-et (érdekel a játék, bár esélyes, hogy csalódni fogok benne, de legalább pár napig biztosan játszani fogok vele).

Tehát látszik, hogy összességében nem spórolok. Elköltöm ugyanúgy a pénzt. Csak éppen nem vagyok hajlandó pénzt adni olyan dologra, ami eleve nem tetszik. És rengeteg új kártyás játék ilyen. Nem is lesznek meg! Ingyen/cserével sem, mert ezekből is ki tudok hozni valami -számomra- értelmesebbet! :D

[ Szerkesztve ]

(#37534) Wolverine válasza csaba951 (#37533) üzenetére


Wolverine
félisten

És kényszerít valaki, hogy megvedd ezeket? Engem nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37535) lacus83 válasza csaba951 (#37533) üzenetére


lacus83
senior tag

Általában sosincs olyan Bundle ami mindenki igényét kielégíti.Nem is azért veszik meg mert minden játék kell belöle,hanem mert pl 1-2 az amire igazán szükséged lehet,de az is olyan vicc áron a bundle miatt hogy így is megéri még ha a fele játékot amit még ad a kukába rakod,vagy felteszed ajándékként steamgiftre.
A kártyás játékok zöme indie.Pont azért hogy a sok indie játék is hozzon valami hasznot és ne csak az átlag "nagy" játékok amelyek zöme 5-10x többe kerül mint egy indie játék.
De ne is hozzuk őket egy szintre,meg ne is hasonlítsuk össze őket hisz nem egy kategória.Tehát egy Cave sose lesz Call of Duty,de növelheti az értékét az ha azért játszák sokan mert kártyát ad.
De maga az egész kártyás elv annak - azoknak a jó akiket eleve érdekel.
Pl én magasról telibe sz..... hogy most 11es szinten vagyok vagy 28ason.Azt is hogy 100játékom van vagy épp 1000.
A lényeg tömören ennyi.
Előbb utóbb úgyis a "nagy" játékok is kapnak majd kártyákat.Addig amíg nem játsz olyannal ami amúgy is megvan vagy épp érdekel is,a kártyák meg megvárnak.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#37536) cskamacska válasza Wolverine (#37534) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert te játszol mással is Diablo klón MMO-kon kívül? :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#37537) Tom6


Tom6
aktív tag

Megint Free: Anomaly: Warzone Earth. Viszont teljesen le van halva az oldal. :)

[ Szerkesztve ]

(#37538) po1son válasza Tom6 (#37537) üzenetére


po1son
addikt

Ez teljes játék vagy béta?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#37539) sagem válasza po1son (#37538) üzenetére


sagem
addikt

Teljes, most fog kijönni a második része, ennek örömére osztogatják az első részt, Steamre regelhető, de az oldal nehezen szokta utolérni magát :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#37540) .tnm válasza Tom6 (#37537) üzenetére


.tnm
addikt

kösz, elsőre ment. (mondjuk beregelni csak otthon fogom.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#37541) ayo válasza sagem (#37539) üzenetére


ayo
addikt

miaz hogy most fog kijonni?

vagy ennel is ujabb fog?:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#37542) djculture válasza ayo (#37541) üzenetére


djculture
félisten

The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later. szövegnél biztos újabb fog jönni :P

(#37543) Zamery válasza djculture (#37542) üzenetére


Zamery
senior tag

Most akartam írni, hogy le is fagyott a Steam oldala... :D

The SALE is coming!

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#37544) .tnm válasza ayo (#37541) üzenetére


.tnm
addikt

nekem ez már summer sale-ként jön be. 50%-os akcióban 6,99€

summer sale július 22-ig tart

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#37545) alpihun válasza Zamery (#37543) üzenetére


alpihun
senior tag

énisénis...mi van készülőben? Nem hiszem, hogy ez a játékmegjelenés borította fel az áruház nyugalmát.

(#37544) .tnm
Románia az ősi szokás szerint mindenben le van maradva. :))

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#37546) cskamacska válasza .tnm (#37544) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#37547) Allien


Allien
veterán

Grid 2 eddig mennyiért volt legolcsóbban? :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#37548) warcat


warcat
veterán

Viszont sikerült vouchert szereznem erre a bundlestaros anomalyra,bár beváltani még nem sikerült ,de megvan elvileg.

EA: It's in the crate!

(#37549) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Green Man Gaming
BioShock Infinite 50% off in Steam Sale. But it's even better at GMG: http://ow.ly/mSdLB 50% off and a voucher to be used!

Facen keménykednek:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#37550) Sediqwe


Sediqwe
csendes tag

Befutott a SUMMER SALE a steamre :) össze is kakkantotta magát a rendszerük :DDDD akkora érdeklődés van iránta :DDD

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.