Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114701) bullseye válasza Hunbeast87 (#114695) üzenetére


bullseye
addikt

Nem ezért ilyen felkapott. Azért, mert hetente két-háromszor megajándékoz minket azzal az egyéni és értékes és még soha nem hallott szemléletével, hogy neki szinte semmi nem ér annyit, amennyibe éppen kerül, ha 1 dollár fölött van. Ez nem más nézet, de talán még csak nem is trollkodás, hanem terápia. De nyilván arra is sajnálja a pénzt, ami rendben is van, csak nekünk se kellene megfizetni érte. Erre lenne jó egy saját topik, ahol ezt békésen, rajongói és megértői között tehetné.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114702) Crytek válasza bullseye (#114701) üzenetére


Crytek
veterán

Ok elhiszem ,hogy alanyi jogon irritál titeket, hogy leírom. Ennyi erővel ti miért képzelitek ,hogy mást nem irritál hogy minden játéknál leírjátok én behuztam ezt is meg azt is ...Ennyi erővel az kit érdekel meg ugyanúgy unalmas ,mint ahogy én leírom hogy xy , szóval szerintem erősen egálban vagyunk... Csak érdekes mód én nem szolok be senkinek hogy de egy ..... ...... vagy mert megvetted drágán... Én miért bírom megállni és ti miért nem? Terápia igaz ...akkor ott is kéne ilyen.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114703) cyberkind válasza Crytek (#114702) üzenetére


cyberkind
félisten

Sokunk közül ki kapott 90 napos pihit és utolsó esélyt? Biztos velünk van a baj.

Paranormal Cocktivity

(#114704) #57527808 válasza Crytek (#114702) üzenetére


#57527808
törölt tag

gondolkoztál már azon, hogy miért hülye* rajtad kívül mindenki?
*tetszőleges polkorrekt kifejezés beilleszthető
__________________
többieknek:
a kolléga egy beépített ph-s belső ember (tudtán kívül :DDD ), akivel növelni akarják a prémium előfizetők számát. (ignorálás funkció)
mi más oka lehet annak, hogy még itt van? ;]
ennyi utolsó utáni esélye nem sok embernek volt itt emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#114705) cyberkind válasza #57527808 (#114704) üzenetére


cyberkind
félisten

Én kapásból csak 2 tagot tudok akik a végtelenségig elmentek, sőt az egyiket vissza is hozták a tiltásból ha minden igaz, azóta nem találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114706) Crytek válasza cyberkind (#114703) üzenetére


Crytek
veterán

"Biztos velünk van a baj." Ezt hányszor mondtam már...Múltkor is volt egy beszélgetés full vicc volt az egész ráadásul offba erre nézem ki vagyok dobva lépnék be kitiltottak.... Kiderült ,hogy állítólag burkoltan hírdettem.. Nap mint nap látom mások NAGYON nem burkoltan de valóban hírdetnek ott ahol nem lehet érdekes sosincs egyik se kitiltva csak maximum szépen megkérünk ha ugyan már meg nem bántunk fáradj már átt ezzel ide meg oda... A kettős mérce erőteljesen dolgozik... Szóval igen első mondat..

Next PC Upgrade: 2022

(#114707) cyberkind válasza Crytek (#114706) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt a kettős mércét meg is értem mert katasztrófa tud lenni a moderálás csak ezt az előnyt te is élvezed mert ha jól olvastam a 90 napos pihid után nem kirakni kell hanem véglegesen bannolni, de ilyen nem történt mert itt vagy pedig azóta nem 1x voltál jégre rakva.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114708) bullseye válasza Crytek (#114702) üzenetére


bullseye
addikt

Meg fogsz lepődni, de az a topik az...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114709) ayo


ayo
addikt

(#114662) -> (#114708) 100% színtiszta Crytek tartalom. Egy menő social marketinges se tudná jobban ezt a gerillamarketinget megnyomni. Én pénzt és sikert látok $_$

http://jateknaplo.blog.hu

(#114710) bullseye válasza ayo (#114709) üzenetére


bullseye
addikt

*114709 :P

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114711) Csapoati válasza cyberkind (#114705) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Neked mi történt az egyéni arcképeddel?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114712) cyberkind válasza Csapoati (#114711) üzenetére


cyberkind
félisten

Így 4 év után untam és írtam egy modinak, hogy nem lehetne-e visszarakni az alapokat persze úgy, hogy ez nem számít bele egy kérésnek így jövőre mehetek kérni, ennyi az egész. :)

Paranormal Cocktivity

(#114713) #57527808 válasza cyberkind (#114712) üzenetére


#57527808
törölt tag

3 évente lehet cserélni, szóval ha tényleg 4 éve kérted az előzőt, és nem volt nagyobb kitiltásod, akkor akár most is kérhetnél.
szerk.: "ha" egyéni elbírálásos lennél, akkor minél előbb kérj. ha mondjuk 3 hónapot kell várni, akkor az előbb indul.

(#114714) cyberkind
félreértetted szerintem, az előző beállított avatarhoz képest számolják a 3 évet.
egy kérdést megér szerintem.
vagy én értettem félre, mert volt kisebb-nagyobb kitiltásod.
közben jobban utánaolvastam, így már értem.
amúgy prém képek között is van 1-2 jó, szerintem az enyém a bestof ;]

[ Szerkesztve ]

(#114714) cyberkind válasza #57527808 (#114713) üzenetére


cyberkind
félisten

Tavaly voltam és onnantól még 2 év, szóval még 1 van hátra.

Mondom, hogy tavaly megvolt minden azért tudom, hogy még 1 évem van.

Tavaly kérdeztem meg és akkor mondták, hogy 2 év mert volt banánom az egyéni arc alatt is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114715) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#114716) S1M0N válasza oriic (#114715) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én nagyon várom, zseniálisan néz ki, és ahogy elnézem jó sok pálya lesz benne.

(#114717) ayo válasza S1M0N (#114716) üzenetére


ayo
addikt

általában ezeket a fajtákat hamar kipörgetem, szóval én azért majd megvárom a howlongtobeat-et hogy idő / dollár arányban mit tud... meg egy kellemes sale-t.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#114718) oriic válasza S1M0N (#114716) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem továbbra is nagyon bejön, csak én is kíváncsi vagyok a hosszúságra, mert az eddigi videókban ugyanazokat a boss-okat láttuk egyfolytában.

Live-Die-Respawn

(#114719) Soybex válasza oriic (#114715) üzenetére


Soybex
őstag

Jelen :D
Iszonyatosan tetszik a játék stílus világa. Jópofa régi mese hangulatot kölcsönöz a játéknak :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#114720) #57527808 válasza oriic (#114715) üzenetére


#57527808
törölt tag

nekem a spin master ugrik be róla elsőre, gyerekkoromban oda voltam érte. sok húszforintos érmét nyelt el a gép.

(#114721) ayo válasza oriic (#114718) üzenetére


ayo
addikt

ja, pont nekem is ez az egyik bajom, egyébként szeptemberben pl. a Ruiner is érkezik, amire egy fokkal kíváncsibb vagyok...

http://jateknaplo.blog.hu

(#114722) maross válasza ayo (#114721) üzenetére


maross
veterán

ez jaonak tunik

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114723) S1M0N válasza oriic (#114718) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én csak a térkép mérete alapján mondtam a sok pályát, mert elég nagynak néz ki, bár aztán ki tudja...

(#114724) DeFranco


DeFranco
nagyúr

bedobom ezt ide [link] nem tudom volt-e már...

kiváncsi vagyok aki kipróbálja, hogy halad vele, engem már a második tierben izzasztott egy két helyen a harmadikkal még küzdök.

mobilnettel óvatosan, néha bevág egy-egy reklámot, ne szívja le a keretet.

[ Szerkesztve ]

(#114725) ayo válasza DeFranco (#114724) üzenetére


ayo
addikt

iOS-en nincs :O

http://jateknaplo.blog.hu

(#114726) Źşë' válasza Crytek (#114690) üzenetére


Źşë'
addikt

hát én nem tudom, lehet bennem van a hiba akkor ha totál beszartam játék alatt... még ki sem jöttem a krio kabinból, már nyomtam a guggolást... biztos bennem van a hiba, vagy a játékban hogy annyira szarul vannak a helyszínek editálva, meg olyan a design amilyen, lehet több gőz kellene némelyik folyosóra, meg nagyobb sötétség, meg eredetibb hangok, mert rohadtul nem hiteles a cucc :U

(#114699) NyMRooD "még egyszer sem láttam, hogy személyeskedne vagy beszólna, még is mindig ő kap bant"

lehet azért mert a modik dolga az hogy moderáljanak :F töröljék az oda nem illő szennyet, vagy módosítsák az oda nem illő mondatokat, ne is csodálkozz ezen szerintem, logikus ha egy moderálás -valakinek a ban/pihenőre tétele után tiszta a topik

(#114702) Crytek az hogy valami nagybetűs sz*r, azt nagyon szépen meg tudod fogalmazni, a kritikád sztem sok esetben nem jogos (és enyhén vulgáris), oké ha nem tetszik írd le hogy ez nekem nem jött be, mert nem tudott megijeszteni, de ne úgy állítsd be hogy agy utolsó tűzre sem dobandó holmiról van szó, ha nem igaz. A mód ahogy leírod, sztem hagy kívánni valót maga után... mondjuk én speciel nagyon sok esetben szót sem adok a nemtetszésemnek egy játékról (mert teljes mértékben feleslegesnek tartom a fikázást, meg a fikázás amúgy is divattá nőtte ki magát úgy mint a fészbuk)... max akkor írom le a nemtetszésemet, ha rohadtul vártam és hasonlóan orbitálisat csalódtam is benne, de ez nagyon ritka.

(#114706) Crytek nem lehet mert többszöri felszólítás volt már, és ezért?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114727) sixpak válasza Źşë' (#114726) üzenetére


sixpak
nagyúr

Messze a legparább játék, amivel valaha játszottam....konkrétan annyira, hogy nem is merek vele játszani, talán 2-3 órám van benne . :D
Persze nem árt hozzá a film feltétlen rajongójának lenni, anélkül elképzelhető, hogy valakinek nem mond semmit.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#114728) Crytek


Crytek
veterán

Inmates :C

Next PC Upgrade: 2022

(#114729) reelc


reelc
veterán

Tudom, régen történt, még délelőtt, de látom megint előkerült Crytek és az elvei/stílusa stb. vs. mindenki más.

Az előbb belinkelt egy játékot, úgyis tudja mindenki, hogy nem veszi meg ennyiért, jó lesz $1-os bundliban, vagy SteamGiftsről akár 3-4 év múlva is, nem sürgős. Várja szeretettel.
Amúgyis van mivel játszani, vár rá még sok Walking simulator, meg 5 perces horror.

Becsülöm benne, hogy játszik olyan "kacatokkal" és utána véleményezi is a Steamen amiket az emberek nagyrésze csak addig futtat a gépén, amíg mesterségesen kinyeri a kártyákat. Igazából ez a kártyafarm a szememben elég káros a játékiparra. A Steam már csinálhatna vele valamit.

Nekem ezzel egy bajom van: egy topikból egy vadidegen embernek miért jegyeztem meg ilyen szinten a reakcióit? Pedig nem akartam, önkéntelen. Nem, nem azért mert furcsállom. Nekem is megvannak az elveim, nyilván én is ki tudnék akasztani pár embert, és amúgy engem sem érdekelne ki mit gondol arról, ahogy én vélekedem a témáról. Mindenki úgy és arra költse a pénzét, amire akarja. De én nem hirdetem állandóan.
A bajom az, hogy ezerszer az arcomba tolja a fórumon ugyanazt. + őrá reagálva elindul az off hullám, amiben senki nem mond semmi újat, mindez már lejátszódott nemegyszer.

[ Szerkesztve ]

(#114730) ZsZso válasza reelc (#114729) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A Steam kártyázás a világ legnagyobb biznisze ... a Steamnek is. Steamnek, játékosoknak (ez sokszor csak illúzió) és a kiadóknak (?) is. Káros?! Pff ... lóvét szül, innentől kezdve senkit se érdekel, hogy milyen hatással van a játékiparra.

Viccet félretéve, be kell vallanom, hogy egyetértek veled. De azt is be kell látni, hogy az ideológiák kora lejárt. Nem számít ki mit gondol, a pénznek már nem szaga, hanem szava van. Sajna én is itt maradtam az ősidőkből, mert nekem is számítanak még az elvek. Kár, hogy így érvényesülni ma már nem, vagy csak alig lehet.

Hmmm ... lehet ez még OFFba is erős, mi? :))

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#114731) reelc válasza ZsZso (#114730) üzenetére


reelc
veterán

Na igen. A pénz beszél... tudom én is. :)
De nem jelenti azt, hogy tetszenie is kell. Persze tehetnék is ellene, ha pl. letenném végleg a játszást, mint hobbit, meg ezeket a fórumokat, és nem foglalkoznék többet az egész témakörrel. De ebben nem lenne semmi jó.
Élek, elfogadom. De nem kell tetszenie. Ez sokmindenre igaz.

Nem, nem erős az OFFban. :)
Kapcsolódik az eredeti játékok vásárlásához.
Sokaknak nagyon is: hulladékok olcsó bundliban kártyával: best buy.

[ Szerkesztve ]

(#114732) i2k


i2k
senior tag

S ha már OFF az OFF-ban:

Tendencia -- ellenőrizhető a magyar és az idegennyelvű hozzászólásokban a JuhTyúk videók alatt --, hogy ma már elég, ha csillog-villog a játék, mint Salamon töke és máris minden "gémer" oda meg vissza van tőle = megy a preorder meg az előre "epic"-ezés, "must have"-ezés és társaik...
Teszik ezt úgy, hogy le se szarják, ha sekélyes, sokszor látott sztorit és/vagy multit kapnak.

Én meg ettől hányok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114733) Bicskás válasza i2k (#114732) üzenetére


Bicskás
tag

GTA V in a nutshell.

(#114734) i2k válasza Bicskás (#114733) üzenetére


i2k
senior tag

Mondjuk én nem pont ő rá gondoltam...
...a Far Cry 5 alatt is már ilyesmiket látni...
...de a többi, minimális fantáziával elkészített folytatás-játékoknál is...
...meg zombi-gyilok / túlélő / stb. "új" címeknél.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114735) Dilikutya válasza i2k (#114734) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért teljes áras, nagy címnek szánt zombi-gyilok nincs olyan túl sok. Van a Dead Island + Riptide, Left for Dead 1-2, meg a Dying Light, ez röpke 10 év alatt brutális termés. Mennyi kommandós, modern háborús FPS volt ez idő alatt? Várj... megszámolnám, de kevés az ujjam.
A Far Cry részekben meg még viszonylag sok újítás van, hála a ritkán háborgatott és szépen kidolgozott világoknak, ahol játszódnak. A játékmenet már más kérdés, aki lenyomta a 2-3. részt, annak nyilván a többi nem lesz annyira érdekes, bár a Primal-t még ezzel együtt is lehet ötletesnek mondani. Azt meg már nem is mondom, a Blood Dragon mekkora poén, ha kicsit is képben vagy a 80-as évek VHS-re gyártott Zs kategóriás akciófilmjeivel. Még a borítón is Michael Biehn van.

Azt azért lássuk be, elég nehéz már újat mutatni. És még a minőségi szuperhős-játékok mindig váratnak magukra, nem tudom, ahhoz mit fogtok szólni, ha beindulnak Amerika Kapitány és Vasember kalandjai is. Igaz, utóbbinak volt már PC-s kirándulása, de azt szerintem nem fogják erőltetni a Steam-en, a Hulk játékok sem kaphatók, szerintem soha nem is voltak digitálisan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114736) cyberkind válasza Dilikutya (#114735) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért a teljes értékű coop mód az új új Far Cry mellett szól, én pont ezt hiányolom a Dying Light óta rengeteg játékban köztük a Gta-ban is.

Minőségi szuperhősjáték meg érdekes mert ott van a Batman, annál jobb és minőségibb semelyik karakter kalandja nem lehet, ha pedig a Dízni adja ki akkor max Lego szint lehet ami meg a Lego játékokban jó de máshol nem.

Paranormal Cocktivity

(#114737) Dilikutya válasza cyberkind (#114736) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Batman-on kívül. Én azért elviselnék egy jó Pókembert, Hulk-ot, Vasembert is. Az hülyeség, hogy a Disney csak LEGO szintű játékot adna ki. A LEGO olyan, amilyen, poén, de a filmek azért elég jók, többnyire, képregényesek. Meg nem csak a Disney gondoz Marvel karaktert, és nem csak Marvel képregények vannak. Volt ugyebár jól sikerült Deadpool és Rozsomák játék is már.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114738) Crytek válasza Dilikutya (#114737) üzenetére


Crytek
veterán

Jó pókember game most jön majd csak sajnos only ps4 :(
Atombrutál Tini Ninja game is lehetne :) De engem az se zavarna ha Batman-eket kapnánk fél évente,mert az nagyon jó széria

Next PC Upgrade: 2022

(#114739) cyberkind válasza Dilikutya (#114737) üzenetére


cyberkind
félisten

Pókember jön ahogy Crytek is írta, a Deadpool meg a Rozsomák nem a Dízninél van, a többiek igen, én amit a filmekben látok nehezen hiszen, hogy valami komolyat akarnának mint pl a Batman, az utolsó rész kifejezetten durva és komoly lett.

SW is pont ilyen forradalom eddig a Díznitől, pedig nem kevés dolog van amit ellehetne mesélni de inkább Jabba film lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114740) Crytek


Crytek
veterán

Lehetne jó cuccokat csinálni. Pl a X-Men Origins: Wolverine ből elég volna egy friss UE4-es verziót kiadni...Nagy kár ,hogy vannak ilyen jogi dolgok némelyik cím olyan hamar eltűnik a süllyesztőben holott 100% hogy a mai napig vennék.
Vagy ott a régi King Kong game az fullosan jó volt.... Nem értem annak a mintárája miért nincs egy Jurassic Parkos atom fps vagy rpg cucc :( A filmek sikere igazán megérdemelne egy AAA játékot is.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114741) cskamacska válasza Dilikutya (#114735) üzenetére


cskamacska
addikt

Zombies címke a Steamen
Biztos felfigyeltek rád a káosz istenek az egyik death metal koncerten, ha ilyen sok ujjad lehet. :P

Bundli Stars Indie Legends 6 bundli 3.59 euró

benne
Goat Simulator
The Final Station
Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
Clustertruck - Tomsolo úr approved
I am Bread
Chroma Squad
Cortex Command
Unbox: Newbie's Adventure
Vanguard Princess - Director's Cut Complete

más

Ingyen rövidke poén játék a millénium környékének gémer erőfeszítéseire emlékezve

eaminek szeretettel ^^

b00tl3g kr3w

múlkorában említettem, hogy akár cross platform játék is mehetne, ha nagyon akarnák
hát nem lehet, mert nem akarják

Sony “won't allow” cross-platform play for Ark: Survival Evolved

"For Ark, if the session host is running an Xbox One X, anyone connected to that host will not have tether regardless of clients' consoles," Stieglitz wrote.

When asked if this meant cross-play would be possible between Xbox One and PS4, the developer replied: "We have it working internally, but currently Sony won't allow it."

Xbox One X kapcsán sokan hiányolják a kizárólagosság hiányát, mert mostanság minden MS cucc jön PC-re is.(amiért nagy gratula, ugyan Windows Store még mindig szemét, de legalább nem börtönzik be egy dobozba az embert, az egy kulcsért két játék "cross buy" meg pláne jó :R )
Na most majd a Sony megmutatja hogy kell ezt csinálni, kapnak a PS fanok olyan exkluzivitást hogy a fal adja a másikat. ;] :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114742) Crytek válasza cskamacska (#114741) üzenetére


Crytek
veterán

" az egy kulcsért két játék "cross buy" meg pláne jó " Szerintem egy játék mert egyszerre két helyen nem hiszem hogy játszhatsz vele így cseszheted :) (aztán lehet valamit én tudok rosszul majd kijavítanak ha nem így van)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114743) Dilikutya válasza cskamacska (#114741) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebből mennyi zombis játék számít nagy címnek, és mennyi zombisnak? Mert a Half-Life, Doom nem annyira az.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114744) cyberkind


cyberkind
félisten

Baker bá' jól "lenyúlta" a Wolfenstein DLC honosítását amit csak be kellett fejeznie de ugyanúgy elkéri a pénzt ezért mintha ő dolgozott volna az elejétől, mindenképp korrekt hozzáállás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114745) oriic válasza cyberkind (#114744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Baker még létezik? :D

Live-Die-Respawn

(#114746) cyberkind válasza oriic (#114745) üzenetére


cyberkind
félisten

Feltámadt mint a múmia és újult erővel kéri a pénzt a honosításokért amik pár órás játékokhoz vannak. :DD

Amúgy nem lenne vele baj ha valami rendeset is csinálna és persze saját erőből. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114747) tipuka válasza cyberkind (#114744) üzenetére


tipuka
addikt

Néztem is, hogy, juhuuu, van magyarítás, tölteném le, átdob a Baker oldalára, vegyem meg. Mondom oké, pár eurós játékhoz nem veszek 2€-s magyarítást, hogy 1-2x kitoljam az anyanyelvemen, köszi a semmit, inkább szótárazok, amit nem értek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114748) cyberkind válasza tipuka (#114747) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem lesz aki megosztja az internet népével ezzel is károsítva Bakerkét. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114749) cyberkind


cyberkind
félisten

Itt a Half-Life (Ep) 3 sztorija, kérdés ki várja még a lezárást. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#114750) gyimger válasza cyberkind (#114748) üzenetére


gyimger
őstag

Arra mindig kíváncsi voltam, ez nem sért-e valamilyen jogszabályt, nem más szellemi termékét árulja-e ezzel, még ha le is van fordítva.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.