Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) cattus válasza adamssss (#1250) üzenetére


cattus
őstag

Böngésző plug-innal megoldható, de a beágyazottakra az nem fog működni.

Do the thing!

(#1252) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Hello!

Van egy gmail cimem amit hasznalok. Ehhez a cimhez tartozott egy Youtube account, amit szinten hasznaltam. Regisztraltam a Google+ra, de kesobb megszuntettem a fiokom, mert azt viszont nem hasznaltam.

Azota a Youtube fiokom tok ures, es lett mellette egy masik fiokom, amiben megvannak a regi feliratkozasaim es videoim, viszont mindig kulon at kell jelentkezni ebbe a fiokba, mert alapertelmezetten az uresbe lep be, amikor bejelentkezem.

Tud erre valaki valamilyen megoldast? Bosszanto.

[ Szerkesztve ]

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1253) adamssss válasza cattus (#1251) üzenetére


adamssss
veterán

Melyik ez a plugin?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1254) mzso válasza cattus (#1251) üzenetére


mzso
veterán

Én ilyenről nem tudok. Egy olyat látok ami hozzáad "&hd=1"-t az url-hez, de az csak 720p-ben indítja el...

(#1255) mzso


mzso
veterán

Ezt a kettőt találtam:

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/youtube-high-definition/

http://userscripts.org/scripts/review/127028

Az elsővel valami gebasz van mert marha nagy cpu használatot okoz és beszaggat minden.

(#1256) cattus válasza adamssss (#1253) üzenetére


cattus
őstag

Én Chrome alatt a You Tube Options nevűt használtam. A többi böngészőt nem ismerem, most van flyamatban az IE-re váltás.

Do the thing!

(#1257) VoidXs válasza cattus (#1256) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1258) cattus válasza VoidXs (#1257) üzenetére


cattus
őstag

Jobb ám, mint gondolnád. 9-től fölfele már nagyon jól használható.

Do the thing!

(#1259) VoidXs válasza cattus (#1258) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Persze, használható...

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1260) cattus válasza VoidXs (#1259) üzenetére


cattus
őstag

Hát nálam meg a Chrome bugos, de látom te csak szidni tudod az IE-t (pedig másnak ismertelek :((( ;] ). Tény, hogy egy jó ideig rossz volt, de mára egész használhatóvá pofozták.

És itt szerintem vége is lehet ennek a beszélgetésnek, majd holnap infófakton Folytatjuk. ;]

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#1261) VoidXs válasza cattus (#1260) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Teljes képernyős módban még elfogadható körüli a kinézete, de a jobb pluginek hiányát zavarónak találom. Ja, és a flash-t külön le kell tölteni. A nem létező szinkronizációt említettem már? Fakt helyett pedig autósiskolában leszek.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1262) dokee78


dokee78
félisten

Be lehet állítani valahol,hogy adott esetben 720p-ben játssza a videóket?
Ne nekem kelljen mindnél bekapcsolni.

(#1263) Mazsul válasza dokee78 (#1262) üzenetére


Mazsul
tag

Ha chrome-ot használsz, akkor Auto HD for Youtube.
Firefox-hoz pedig ez.

(#1264) dokee78 válasza Mazsul (#1263) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi

(#1265) adamssss válasza Mazsul (#1263) üzenetére


adamssss
veterán

Ahh. Erre vágytam én is.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1266) mzso


mzso
veterán

Ezekre ma találtam rá:
http://userscripts.org/scripts/show/25318

http://userscripts.org/scripts/show/87011

Mindkettő lecseréli a ganélykupac youtube flashes lejátszót. Az előző csak a VLC-pluginnal működik de cserébe igényesebb a kinézete és jobb a funkcionalitás. A második akár a böngésző HTML5 lejátszójával is lejátssza a videót.

http://abload.de/img/psy-gangnamstylem_v-y0ksbs.png

http://abload.de/img/psy-gangnamstylem_v-y0ksbs.png

[ Szerkesztve ]

(#1267) Mazsul válasza mzso (#1266) üzenetére


Mazsul
tag

Ez szuper :-)

(#1268) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Sziasztok!

A Gugli kettécsapta a Youtube accountomat.
Most van egy, ami a mail címem nevén fut, a másik pedig a polgári nevemen. Egy e-mail alatt maradtak, de egyiken vannak a feliratkozásaim, másikon pedig a kedvenceim. Szóval ide-oda switch kell, hogy teljes értékűen tudjam használni.
Vissza lehet ezt valahogy fordítani, vagy van valami megoldás?

Előre is köszi.

Szerk.: na megoldódott, csinált mellé egy G+ accountot, így cseszte el. De most delinkeltem a Youtube-ot a G+-tól és most már jó.

[ Szerkesztve ]

(#1269) Mazsul válasza mzso (#1266) üzenetére


Mazsul
tag

Ezzel a VLC-s script-tel számomra szinte tökéletes lett a YT. :)

(#1270) dokee78


dokee78
félisten

Erről mikor akad már le?
Kiválasztottam már ezerszer,hogy melyiket akarom használni.
Mit lehet tenni ellene?

(#1271) cannibal


cannibal
senior tag

Srácok! Szeretnék youtube video-t minél jobb hangminőségben és képminőségben letölteni. Tudom, hogy erre rengeteg lehetőség létezik, de tudnátok olyat ajánlani, amit használtok és már bevált? Online lenne a legjobb, hogy ne kelljen installálni, de ha van ingyenes installálós ami tud kötegelten dolgozni az is jöhet. Köszi előre is. :R

(#1272) dokee78 válasza cannibal (#1271) üzenetére


dokee78
félisten

(#1273) cannibal válasza dokee78 (#1272) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszönöm kipróbálom!

(#1274) cannibal válasza cannibal (#1273) üzenetére


cannibal
senior tag

Jó kis progi! Kihasználja az összes magot. Csak ha sok konvertálás van a sorban mindig ledobja a láncot.

(#1275) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Sziasztok!

Tudtok egy olyan videomegosztót, ami a Youtube-hoz hasonlóan műxik, de tudom rajta árulni a saját készítésű videóimat?

Tehát maguk a nézők fizetnek azért, hogy megnézhessék a videóimat, nem pedig a reklámok után kapok jutalékot. Akár elő tudnak fizetni a csatornámra, akár egy-egy videó megtekintését kifizetik a nézők... Ilyesmire gondolok.

(#1276) ferand1979


ferand1979
újonc

Sziasztok!

Van egy olyan problémám a Youtube-ra feltett videóimmal, hogy megjelenik fent és lent is a fekete csík,, a HD minőség miatt, és egyben jobb és bal oldalt is a fekete csík.. Így lejátszásnál teljesen körbe van egy fekete rész a teljes monitoros megjelenítésnél...
Van erre valami jó megoldás?

Az alaphelyzet az, hogy DVD-ket konvertáltam át 720p-s HD minőségre AVS Videó Converter 6.3-assal. 1-1 DVD-s avis videó 1,8Gb-os méretű. Ugyanazzal a beállítással konvertáltam 20 DVD-t aviba, majd feltettem a Youtubera, és ebből csak 4 működik normálisan, azaz csak 4-et lehet kitenni teljes képernyősre... A többinél fekete kontur van körbe...
ÉS van olyan, hogy ugyanazt a videót újra próbáltam, ugyanazokkal a beállításokkal, ugyanazzal a lépéssorral, és volt, hogy jó volt, volt hogy nem...
5-let, hogy hogyan lehet ezt egységesíteni?

köszi előre is
András

(#1277) dokee78


dokee78
félisten

Itt melyiket válasszam?
Ugye van egy rendes youtube fiókom és van a G3-os.
Az alap Youtube accountomat szeretném megtartani.

(#1278) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Ma vettem észre hogy több videó is némán indul. Más is tapasztalt ilyet?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1279) dokee78 válasza dethroner (#1278) üzenetére


dokee78
félisten

:K

(#1280) dethroner válasza dokee78 (#1279) üzenetére


dethroner
veterán

És ezek így vannak feltöltve/beállítva, vagy a google szarja el?
És én tudok valamit beállítani ez ellen?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1281) dokee78 válasza dethroner (#1280) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudok rá választ,módszert. :(

[ Szerkesztve ]

(#1282) dethroner válasza dokee78 (#1281) üzenetére


dethroner
veterán

Pl ez nálad is némán jön be?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1283) dokee78 válasza dethroner (#1282) üzenetére


dokee78
félisten

Hanggal jön be.

(#1284) dethroner válasza dokee78 (#1283) üzenetére


dethroner
veterán

Hm, most nálam is. De amikor a linket adtam akkor hang nélkül :((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1285) Vyndree válasza dethroner (#1282) üzenetére


Vyndree
őstag

Nálam is hanggal.

(#1286) Murphistic


Murphistic
aktív tag

Na most a Google nálam is elszúrt valamit. Az utóbbi 1-2 órában lassú volt a Youtube néhány része (üzenetek pl.) most meg már nem is enged be a Google+-os fiókomba, csak a sima e-mailesbe. Aranyos 502-es hibát dob. Látszik, hogy itt nem a majmok dolgoznak. Ők az igazi technical support :D .

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#1287) dethroner válasza Vyndree (#1285) üzenetére


dethroner
veterán

Megint hang nélkül tölti be :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1288) Cranium


Cranium
tag

Hali, nincs megoldás, hogy a HTML5 lejátszást kiirtsam a YouTube-ról? Direkt megnéztem, hogy benn vagyok-e a trial-ban, de nem vagyok, szóval most szépen rám lett erőltetve ez a hulladék. Chrome-ot használok, Firefoxon még Flash alapú lejátszás van.

(#1289) dokee78


dokee78
félisten

Hogy a bánatba lehet végleg törölni a G+-t?
Hiába töröltem akkor is állandóan ott van a youtube-n,hogy profilváltás és melyikkel szeretném használni. :(((

(#1290) dokee78 válasza dokee78 (#1289) üzenetére


dokee78
félisten

Hogy lehetne ezt a retket megcsinálni,hogy ne kérdezze?

(#1291) sellerbuyer válasza Cranium (#1288) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Nem próbáltam ki a html5-öt, de mivel más nem válaszolt, megpróbálok segíteni.

Ezt üsd be az URL-be:
chrome://plugins/

A jobb felső részen legyen lenyitva a 'Részletek'!

Itt kell legyen valamilyen html5 lejátszó plugin.
Így már ki tudod kapcsolni a html5-öt elvileg, csak kattints a html5 pluginnál a 'Kikapcsolás'-ra!

(#1292) sellerbuyer válasza sellerbuyer (#1291) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Most olvastam egy külföldi fórumon: csatlakozz a trial-hoz és utána ha már csatlakoztál, Leave-et nyomj. Ez megoldja a problémát.

(#1293) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Egy kis segítséget kérnék szépen.

Hogyan tudok Youtube-ra feltölteni úgy videót, hogy csak az fogja látni a videót, aki ismeri a videó linkjét. Tehát nem lenne publikus a videó.
Láttam már olyan videókat, hogy a keresőben egyáltalán nem lehetett megtalálni őket, hanem, ha ismerted a videó linkjét, akkor elérted és megnyitotta, mint normális esetben az összes videót. Csak a videó felett kiírta, hogy csak az láthatja ezt a videót, aki a címet ismeri.

Előre is köszi
üdv.,

(#1294) dokee78 válasza Orionk (#1293) üzenetére


dokee78
félisten

Feltöltés közben kérdezi,hogy kik láthassák

(#1295) Vyndree válasza Orionk (#1293) üzenetére


Vyndree
őstag

Szerkesztés -> "Adatvédelmi beállítások" majd "Nem listázott"

(#1296) Sz_Imre válasza dethroner (#1287) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Megerősítve a hiba, nálam is néma móddal indul, főleg ha inkognitóban nézek videót.

(#1297) dethroner válasza Sz_Imre (#1296) üzenetére


dethroner
veterán

Legalább nem csak egyedül szívok vele, kis öröm is öröm :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1298) kircipeti


kircipeti
senior tag

Üdvözlet!

Arra van valami lehetőség, hogy az automatikus felbontásállítást kikapcsoljuk? Adott egy masina, aminél elindítok akármilyen youtube videot és magától átvált HD felbontásra, amitől le is pusztul egyből a video. Állítanám én át kisebbre, de azokat a lehetőségekre meg nem tudok rákattintani. Ha létrehozok rajta egy google accoutot akkor lehet csak ezt beállítani? Vagy van valami más megoldás is?

(#1299) sellerbuyer válasza kircipeti (#1298) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Bejelentkezel a Youtube fiókodba, majd jobb felső sarokban lenyitod a kis lefelé mutató háromszöget. Aztán Beállítások, majd bal oldali menüben Lejátszás. Ott tudod beállítani, hogy alapból HD-sek legyenek-e a videók a lejátszáskor, vagy sem, illetve milyen a netkapcsolatod (gyors, v. lassú).

(#1300) kircipeti válasza sellerbuyer (#1299) üzenetére


kircipeti
senior tag

Okés, köszi. Ez megvan. De mi van azzal, akinek nincs youtube/google profilja?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.