Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) gabaly válasza gabaly (#100) üzenetére


gabaly
tag

Meg van.

(#102) qdak válasza Tigi (#98) üzenetére


qdak
addikt

ő ő ő próbáltátok elérni más profilbol vagy bejelentkezés nélkul a playlistet ?

az hogy lehet h vannak fenn fél órás filmek ? :F elvileg ~ 10 perc max!

más: most raktam fel nagyfelbontásu vidit [link] sok értelme nincs mert nagyon betömi azt is :S :(

mod: mien néven vagy fenn ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#103) qdak válasza Bdanyy (#95) üzenetére


qdak
addikt

no csak meglett multkor én is kerestem:
mozilla / eszközök / oldal adatai
ott: hivatkozások fül / (itt) video_src a linkje :B

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#104) Sagnya


Sagnya
csendes tag

Helló!
nem tom,h jó helyre írom-e ezt problémám,de friss rendszert raktam és azóta nem keres a google:S
valaki,ha tud segítsen vmit pls
előre is kösz!

(#105) janeko válasza Sagnya (#104) üzenetére


janeko
őstag

ez a magyar ilyet még nem halotam, probáld meg a magyart vagy jön egy okosabb aki többet tud erröl a furcsa problémárol :K

(#106) Sagnya


Sagnya
csendes tag

tettem egy új rendszert;) és már jó is :W

(#107) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! google keresőm nem működik. se az operán , se a mozillán. nem csinál semmit,csak lefagy.. érti ezt valaki?? mi lehet a gond? vírus van??? na ne...nem rég lett újra telepítve..

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#108) Casanova*


Casanova*
veterán

hali! egyik kereső se jó,némelyik weboldal se jön be,meg néha nem tok visszalapozni. nod 32 van fent. végig futattam már 3-szor és semmi vírust nem talált. explorert kitöröltem,letiltottam. mozillát,operát használom. sajna nemtok böngészni. én még ilyet nem értek. scent csinálni?? az mi?? nemtok jó spyware progit keresni. nem jó a google. küldjetek linket!!! köszi

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#109) Sagnya


Sagnya
csendes tag

hi! ismerős a probléma és én nem is tudtam mit kezdeni vele... :((
igazából tettem egy új rendszert és működni kezdett a google
ezen kívül nem tudok mást ajánlani
remélem bejön

(#110) letix


letix
aktív tag

Hi all!

Nem tudom feljebb írva vagyon-e, de hátha valaki épp ebből a módszerből kamatoztatna.

Ha az ember videót néz a fent említett helyekről, azt álltalában cache-eli a böngésző.Érdemes figyelni, melyik könyvtárak tartalma változik (böngészőtöl függően) egy video megnyitása , bezárásakor.

Régebben én így bogarásztam ki, egy számomra igen fontos videót.

udv
letix

[ Szerkesztve ]

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#111) z0d1AK


z0d1AK
veterán

ha nevetni akartok: youtbe!!!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#112) balintka


balintka
addikt

Lehet olyat csinálni valami programmal hogy egy youtube videóból kirippelhessem mp3-ban a videó hangját?

(#113) icons


icons
addikt

Találkoztam ezzel a You2b Downloaderrel. Hogy is létezhet egy ilyen progi, ami le tudja szedni a jogilag levédett dolgokat tud leszedni a netről, mégpedig elég látványosan? (nem úgy, mint dc, stb, mert azok nyilván illegálisak, de nehezen lekövethetőek, ezt azért lehetne)

(#114) Primőr válasza balintka (#112) üzenetére


Primőr
aktív tag

én a SUPER videó konvertert használom ilyenekhez is!

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#115) icons válasza Primőr (#114) üzenetére


icons
addikt

Vagy mondjuk az előző hsz-ben leírtam a YouTube Downloadert, azt pont erre találták ki...

De a gáz az, hogy mintha egy picit tompább lenne a hangja az számnál (tehát nem kalóz-mp3 minőség).

(#116) balintka válasza Primőr (#114) üzenetére


balintka
addikt

Közben találtam rá progit, köszi.

(#117) vargapdavid


vargapdavid
tag

Sziasztok! Feltöltöttem egy videot youtube-ra és valamiért csúszik a hang, pedig ha a gépemen megnézem a videot az tökéletes.. Mi lehet ennek az oka?

Itt a videó: Link

Köszi: Dávid

(#118) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok ! hogy tudok felrakni 1 zenét úgy hogy amikor lejátsza csak 1 képet mutasson? :F :F :F :F :F :F :F :F

(#119) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Opera böngészővel hogy lehet leszedni google videot?

All Black...

(#120) Wallz


Wallz
tag

Nálam nem működik a youtube. :(

(#121) Stalker-2572 válasza Wallz (#120) üzenetére


Stalker-2572
addikt

**együttérző hátbaveregetés**
:(
szerk.: cynism: OFF

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#124) Ariadne


Ariadne
őstag

Hali!
Remélem ebben a topikban tud valaki segíteni. :)

Összefutottam többször is olyan videóval, amit korábban többször megnéztem, még playlistbe is tettem, erre később "This video is not available in your country." szöveggel lepattint. Teljesen hétköznapi bringás videókkal meg pár zeneivel is jártam már így. Kicsit furcsa, hogy ha megnéztem már tucatszor, akkor később miért nem elérhető innen. :F

Tudja valaki, miért van ez, és hogy lehet-e tenni ellene valamit?

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#125) rien


rien
senior tag

Azt tudja valaki, hogy miért van az, hogy feltöltök videót és nem engedik: Rejected (blocked by content owner) | Matched third party content.
Meg is érteném, hogy oké csúnya dolog :D valamiből részletet felrakni avagy videoklippet, de basszus ilyenekkel van tele a youtube :U .....és amelyik videókra kapom ezeket az édes üzeneteket mások simán feltöltik dettó ugyanazt :F ezt nem értem :(

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#126) rien válasza rien (#125) üzenetére


rien
senior tag

felteszem máshogy a kérdést :) hátha

hogy létezik az, hogy userek feltesznek komplett sorozatokat, 4-5 részre vágva egy-egy epizódot, hogy a 10 perces limitbe beleférjenek....én meg egy pár perces részt belőle nem tehetek fel?????
ez hungarikum? vagy nem tudok valamit amit az említett feltöltők igen?

nagyon hálás lennék ha ezt valaki megmagyarázná :U

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#127) Ariadne válasza rien (#126) üzenetére


Ariadne
őstag

Egyelőre úgy tűnik, csak kérdezők járnak errefelé sajnos. :(

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#128) rien válasza Ariadne (#127) üzenetére


rien
senior tag

szomorú, amúgy én is beleszoktam futni olyan videókba amit írsz, de nem tudom miért van :(

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#129) dzsozefo


dzsozefo
aktív tag

Mi lehet a gond? Minden 2 videó ilyen mostanába... :F

(#130) rien válasza dzsozefo (#129) üzenetére


rien
senior tag

ilyet nekem akkor csinált mikor megnéztem egy videót majd kapcsolat nélküli módra váltottam és újra megakartam nézni a videót...... ekkor jött ez az üzenet, pipát kivettem, oldal frissítés és ment szépen a vidi

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#131) dzsozefo válasza rien (#130) üzenetére


dzsozefo
aktív tag

Proxy-s a dolog! Firefox nem volt bekapcsolva, hogy automatikus felismerés!

(#132) rien válasza dzsozefo (#131) üzenetére


rien
senior tag

oké, csak beírtam nekem mikor csinált ilyet, rejtett upként

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#133) kingi válasza Szabesz (#8) üzenetére


kingi
tag

hogy leeht, hogyha ráklikkelek arra, amit belinkeltél maybebornak nekem: http 404 -et ír

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#134) Winner_hun válasza dzsozefo (#131) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt hol lehet beállítani?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#135) Winner_hun válasza kingi (#133) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez az a link

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#136) kingi válasza Winner_hun (#135) üzenetére


kingi
tag

köszke :)

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#137) fekeandras


fekeandras
őstag

Azt mondja meg valaki mi a rákért nem tudok regelni a YouTube-ra :F
Mindent megadok, minden ok.Rányomok hogy hozza létre az account-ot és visszadob... :O
hogy rohadjon meg!

(#138) copin


copin
őstag

Hogy lehet eltűntetni a már nem létező felhasználókat a feliratkozási listából?

Gyakran előfordúl a felfüggesztés?

[ Szerkesztve ]

(#139) rien válasza copin (#138) üzenetére


rien
senior tag

A neved melletti levéljelre kattintasz, itt lesz az Inbox, Sent alatt a My Contacts, katt rá. Ott lesz a Subscribers és Subscriptions felsorolás amelyik nem kell kipipálod és Delete.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#140) rien


rien
senior tag

Előző hsz-em kérdőjellel a végén!

Más. Egyszer véletlenül nem tudom hova, mire kattintottam :D de a lényeg az volt, hogy behozta az összes videót ami ugyanazzal a képpel van felrakva. Ezt hogy kell csinálni? most bármennyire akarom nem tudom összehozni :DDD

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#141) qdak


qdak
addikt

mér rejektelik a videokat amit felrakok ? :W :W :W sima zene klipp nem is volt fenn:
Method Man - Dangerous Grounds (Feat. Streetlife) :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#142) qdak válasza qdak (#141) üzenetére


qdak
addikt

itt a kép ezt irja már 3x pedig máskép csináltma a videot csak a hang maradt :O

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#143) rien válasza Ariadne (#124) üzenetére


rien
senior tag

Remélem még visszanézel, mert nem hagyott nyugodni a dolog, sikerült belefutni több ilyen videóba azóta és hát nem örültem :)
A lényeg, harmadik fél (kiadó) tilt le több lehetséges okból kifolyólag országokat, akik nem nézhetnek/ hallhatnak bizonyos anyagokat.
Értelmesebben :) itt van pl. egy válasz ugyanerre a kérdésre, youtube help-ből:

Well, that video includes some copyrighted music -- sounds like Nickleback? I can see it in my country (Germany), but I notice that the video has been monetized.

What this means is that the record company found your content, but
instead of having the video taken down, opted instead to have the
video monetized and to recieve some basic viewing stats.

If the video has been blocked in certain countries, this is probably
because the record company specifically requested it. This might be
the case if, for example, the record hasn't been released in those
countries yet.

Alternatively, there may be something in the video that is illegal in
certain countries (perhaps the soundtrack?). For example, the Chinese
authorities might ban certain political content.

De amúgy érdekes mert nekem például pont egy Nickleback szám volt így :) hogy nem tudtam megnézni not available in your country, de más feltöltőtől ugyanazt a számot megnézhettem :F Lehet az sem mindegy hol van a feltöltő :)
Azt tudom, hogy vannak előadók pl. Prince akik egyáltalán nem engedik, hogy zenei anyag felkerüljön róluk youtube-ra, láttam régen egy videót aminek a címe valamelyik száma volt, aztán ahogy néztem a videót nem zene volt, csak szöveg valami ilyesmi: nem ez sajnos nem egy Prince szám, Prince sz@rik a rajongóira....bla, bla :DDD

#141: nekem is pont ez a bajom, én is erre várom a választ :)
Azt próbáltad már, hogy upload-nál nem jó tag-eket írsz? qdak birthday party meg ilyen hülyeségeket video címnek, tag-ekbe is ugyanígy baromságokat írsz, úgy felengedik-e?
Én ezt akarom kipróbálni csak egyelőre lusta voltam megcsinálni újra a videót amit nekem nem engedtek fel, mert simán újra feltöltve ugyanazt kiszúrták duplicate video :D

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#144) qdak válasza rien (#143) üzenetére


qdak
addikt

u ezt kapt :O am

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#145) rien válasza qdak (#144) üzenetére


rien
senior tag

akkor bízzunk benne valaki tudja a megoldást :U

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#146) kingi


kingi
tag

tényleg vhol láttam, hogy teljes filmek lesznek a youtube-on...
????????????????
????????????????
????????????????

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#147) Winner_hun válasza kingi (#146) üzenetére


Winner_hun
félisten

Teljes filmek jönnek a YouTube-ra

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#148) qdak válasza Winner_hun (#147) üzenetére


qdak
addikt

idáig is voltak! meg láttam olyat is h valahogy kiakasztotta vki az idő számlálot és csak 0 mutatott a video alatt!

rien feladtam ma megcsináltam a zenét bele kevertem 1 másik számot h a közepén volt a zene csináltam klippet neki de u u rejected :W ja és normál tartalom semmi xtra! nem volt ja és közben tettem fel tök idióta értelmetlen videot persze azt engedi, még talán megproba h csinek 1 másik profilt hátha azzal v a "kedves" profiljával megprobálom!

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#149) DarkByte


DarkByte
addikt

A November 23. -tól induló YouTube Live -ról tudtok valamit? Mi láthatjuk majd az itt lévő tartalmakat Európából? Csak mert ha most rámegyek a youtube.com/live oldalra, nem töltődik be semmi, pedig pár napja még voltak ajánlók. :F

[ Szerkesztve ]

(#150) Jégkokó válasza DarkByte (#149) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát pedig nekem most bejött az oldal.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.