Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) w.miki


w.miki
veterán

Youtube-on lehet valahogy hangminőség alapján keresni?
Vagy ha egy zenét szeretnék letölteni, akkor hogyan érdemes keresnem?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#652) pakriksz


pakriksz
őstag

pár napja kaptam "lehetőséget" a youtube-tól bevételszerzésre. Persze adsense account kell hozzá amit ugye mindig elutasítanak a férgek.
Ennek ellenére ez a hulladék minden nap küld egy mailt hogy kössek össze egy adsense accountot a youtube accountommal. Mi az istent lehet ezzel csinálni? Tegyem spamba azt annyi?

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#653) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Csokesz!

Manapság azok a zenék amiket hallgatni szoktam youtube.on 5.1 ben szólnak ami nagyon király.
Van esetleg valami lehetőség , hogy ugyan így élvezzem mindezt youtube nélkül(magyarul letudom úgy tölteni hogy 5.1-es legyen a hang?)

pl ezt

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#654) blex


blex
senior tag

hogy van ez a monetize-dolog? látom, hogy mások is kaptak ilyen emailt, de ez mitől függ, hogy mikor jár neked? mert én például eléggé meglepődtem rajta, mert van 8 darab videóm, 6 subscriberem és összesen 2000 nézettségem, ami azért messze van a népszerű csatornától...

(#655) Polima


Polima
csendes tag

Sziasztok!

Hogy tudom a youtube videómat elérhetővé tenni,hogy mobilon is megtekinthető legyen?Olvasgattam a súgójában,de semmi sem jött be.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#656) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Tegnap újraraktam a Windows 7et, és azóta nem megy rendesen a Youtube. Bármilyen videót próbálok megnyitni, tölt legalább 3 percig, és befagy a browserem. Firefoxot használok, újratelepítés előtt még tökéletesen működött. Mi lehet a probléma?

(#657) Benhill válasza Ronam (#656) üzenetére


Benhill
senior tag

nekem akkor csinálta ezt amikor sokáig fog volt megnyitva az ff. (főleg ha youtube videókon jobb kattintok, vagy egy fb alkalmazásban) feladatkezelőben már majdnem 1 giga memóriát használt. újraindítottam és jó lett.

próbáld meg a virtuális memória méretét az ajánlottra beállítani hátha ez segít.

(#658) Croft-21 válasza PeL (#650) üzenetére


Croft-21
őstag

Én is szeretnék youtube partner lenni. Be is állítottam youtubeon a pénzszerzési lehetőséget, illetve kitöltöttem a kérelmet a socialblade.com honlapon, de ma nekem is azt írták vissza, amit Neked.
Most mit csináljak? Van 250 videóm yotuben és jócskán van olyan videó, ami nagy nézettséggel bír. :U

(#659) PeL válasza Croft-21 (#658) üzenetére


PeL
addikt

Játék videókat állítólag csak kommentárral lehet feltenni, de láttam olyat akinek semmi kommentár nem volt a fél órás gameplay videóján és mégis mentek rajta a hirdetések... Nem nagyon értem én ezt.

(#660) Croft-21 válasza PeL (#659) üzenetére


Croft-21
őstag

Amúgy hirdetések nekem is vannak a videómon, de csak azért mert az utóbbi időben nálam is megjelentek a Harmadik féltől való egyezés című dolog, és azóta reklámok jelentek meg a videók alatt, de ennyi.
Most egyelőre várok a youtube visszajelzésére, közbe meg elkezdtem beállítgatni ezt a Google Adsense fiókot, mert ott lehet beállítani hogy hova küldjék a pénzt.

(#661) Croft-21 válasza Croft-21 (#660) üzenetére


Croft-21
őstag

Na fejlemény:
Azért az érdekes, hogy a YouTube pont azoktól a videóimtól vonta meg a bevételszerzési lehetőségi jogot, amik a legnézettebbek! Hivatkozva arra, hogy a youtubenak több információra van szüksége ahhoz, hogy megbizonyosodjon róla, hogy rendelkezem e minden szükséges joggal... Na már most az én videóim 98%a gameplay és walkthrough videókból áll. Igazolni nem tudom, hogy az én tulajdonom, mivel nem az, én "csak" összeraktam és feltöltöttem. Akkor ennek így mi értelme? Buktam az egészet nagyjából!
A másik meg, hogy ez nem youtube partnerség! Ahhoz hogy valaki partner legye, rendes szerződést kell aláírnia kézzel! Fail az egész!

(#662) mokiber


mokiber
tag

sziasztok,az mitől lehet, hogy vadi új gép (AMD-s, W7-tel) egy idő után nem folyamatos a videok lejátszása. azaz kissé akadozik. ugyaz a video ugyanott (előfizetés) más gépen szépen folyamatosan megy, tehát nem az internetkapcsolat a ludas.

(#663) PeL válasza Croft-21 (#661) üzenetére


PeL
addikt

Ez tényleg egy félrevezető f*szság...

(#664) doc


doc
nagyúr

arra van valakinek otlete hogy miert nem enged annotationst szerkeszteni?
a video megy baloldalt, de az 'add' es 'edit existing' gombok disabled-ben vannak :(
ket kulon gepen is probaltam

MOD: ez idokozben megoldodott egy harmadik browserrel, viszont most olyan gondom van, hogy az annotations szoveget nem mindig mutatja ('Spotlight' tipust hasznalok, a kijelolodoboz latszik, de a hozzatartozo szoveg nem)

[ Szerkesztve ]

(#665) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hogy lehet feliratkozni úgy, hogy minden egyes videóról kapjak e-mailt? Egy valakinél régebben beállítottam de most sehol se találom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#666) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello!
Azt hogy lehet megcsinálni, mint egy-két helyen a hozzászólásoknál láttam, hogy kiírta valaki pl: 0:15 és ha rákattintottál, akkor pont oda ugrott a video?

(#667) Winner_hun válasza Kal-El (#666) üzenetére


Winner_hun
félisten

&t=0m15s

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#668) Benhill válasza Winner_hun (#665) üzenetére


Benhill
senior tag

http://www.youtube.com/my_subscriptions

usert kiválasztod, és a Feliratkozva címszóra ráhúzod a kurzort.

[ Szerkesztve ]

(#669) Winner_hun válasza Benhill (#668) üzenetére


Winner_hun
félisten

De jól eldugták. Köszönöm:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#670) Kal-El válasza Winner_hun (#667) üzenetére


Kal-El
senior tag

Nekem ez így nem működik, ebben a formában.

(#671) Winner_hun válasza Kal-El (#670) üzenetére


Winner_hun
félisten

Odaírod a videó linkjének végére és működni fog.
Pl.:
Videó
Beletekeréssel

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#672) Kal-El válasza Winner_hun (#671) üzenetére


Kal-El
senior tag

Aham, ez így tényleg oda visz.
De én azt mondom, amikor valaki beírja kommentbe, hogy ezt nézzétek: 0:15
És amikor rákattintok, akkor pont oda ugrik a video, nem nyit meg másik lapot és a neve is át van írva. Pont olyan mint itt PH-n, amikor linket illesztesz be, akkor az egész link helyett egy nevet is be tudsz írni.

(#673) Winner_hun válasza Kal-El (#672) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jaa. Azt nem tudom, ezzel nem élek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#674) Armahun válasza Kal-El (#672) üzenetére


Armahun
addikt

Megállítod a videót ahonnan indítani szeretnéd.
Jobb gombbal kattintasz és kiválasztod a jelenlegi időpontot tartalmazó url másolása opciót.
Megírod a hozzászólást kijelölöd a a szöveget amiből linket akarsz csinálni.
Alul megnyomod a link gombot és beillesztesd a videónál másolt linket jobb gomb beillesztéssel.

Szerk: Most nézem Winner is ugyan ezt írta pepitában.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#675) Kal-El válasza Armahun (#674) üzenetére


Kal-El
senior tag

És ez a link gomb hol van?
Mert sehol nem látok ilyet.

(#676) Armahun válasza Kal-El (#675) üzenetére


Armahun
addikt

A videó indul 0:15-tól

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#677) Winner_hun válasza Armahun (#676) üzenetére


Winner_hun
félisten

Neki a youtube oldalán elhelyezett videónál levő hozzászóláshoz kell ez a lehetőség.
Biztos valami html kóddal lehet ott is linkesíteni a szöveget.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#678) Armahun válasza Winner_hun (#677) üzenetére


Armahun
addikt

Igen pont most esett le nekem is.

A bb kódok talán működnek ott. Mondjuk a hivatkozás 2-es típus.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#679) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sajnos akárhogy próbálom sehogy nem megy.
Mind1 srácok, azért köszi!

(#680) Benhill válasza Kal-El (#672) üzenetére


Benhill
senior tag

egyszerűen csak beírod kommentbe hogy 0:15 vagy 00:00:15
de úgy is működik, amit korábban Winner_hun írt, csak kommentbe írod azt hogy 0m15s és oda ugrik. Írhatod azt is kommentbe ha jól esik hogy 0h0m15s ez is ugyanazt jelenti. :)

alkalmazom régóta, nálam legalábbis működik.

[ Szerkesztve ]

(#681) Kal-El válasza Benhill (#680) üzenetére


Kal-El
senior tag

Te jó ég, pont a legegyszerűbbre nem gondoltam.
Köszi!

(#682) Croft-21 válasza Kal-El (#681) üzenetére


Croft-21
őstag

Igen, most akartam írni Neked, miután elolvastam a kommenteket :D
Egyszerűen csak beírod az hogy 0:15 és a szöveget és kész. :)

(#683) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv, nekem az lenne a gyors kérdésem, hogy visszakorlátoztak 15 percre a fiókom. Tehát a Szerzői jogi figyelmeztetéseknél piros jel van, ennek megváltoztatására,és újra korlát nélkül üzemeltetni van esély?

:R

[ Szerkesztve ]

(#684) Winner_hun válasza GIJoe (#683) üzenetére


Winner_hun
félisten

Le van írva az oldalon hogy mi a helyzet, nem?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#685) GIJoe válasza Winner_hun (#684) üzenetére


GIJoe
addikt

Le, de ezt vissza lehet állítani, mert azon sehol nincs leírva...
Tehát már rég eltöröltem a videót, amin a zene nem tetszett nekik...

(#686) sixpack89


sixpack89
tag

üdv! van nekem youtube fiókom,és elég népszerűek a videóim,fél milliónál tart a nézettség,és 100 felett feliratkozok száma,egyre csak nő a szám.
Énekeseknél híres embereknél ha jól tudom ezért pénzt kapnak,hogy ha minél többen nézik az oldalt,és lájkolják stb.. én hogyan tudok ebből pénzt csinálni,lehet egyáltalán? vagy ez nem úgy működik,mint például a saját készítésű honlapok,ahol pénzt lehet keresni,látogatottság után?

(#687) Croft-21 válasza sixpack89 (#686) üzenetére


Croft-21
őstag

Ahhoz hogy pénzt keres vele, youtube partnernek kell lenned.
Nemrég megjelent youtubeon a beállításokban egy pénzszerzési lehetőség menüpont. Ha azt bekapcsolod, akkor a youtube ellenőrzi a videóidat, hogy nincs e benne jogvédett tartalom és ha mindent rendben talál, akkor reklámokat helyez el a videóidon. Ha valaki rákattint a reklámokra, pénzt kapsz érte.
Bár ez nem igazi partnerség, ahhoz hogy valódi youtube partner legyél több ezres feliratkozóval kell rendelkezned, legalább ezerrel.

[ Szerkesztve ]

(#688) sixpack89


sixpack89
tag

sziasztok!
van egy zene amit ha mp3-ban hallgatok gépen szépen szól,a basszus a szöveg,jó minőségű
320 Kbps.
Viszont csináltam belőle egy videót,felakarom tenni videomegosztóra,de torzult a hang,a minősége,"pöszébb" lett a szöveg a hangzás,ez mitől lehet? és mi rá a megoldás?
movie makert használok,évek óta. más programokat még nem próbáltam,mert ezt szoktam meg.

(#689) PeL válasza sixpack89 (#688) üzenetére


PeL
addikt

Próbáld meg a videóban a minőséget feljebb állítani. Ha nem lehet akkor csinálj egy új videót ami alá FullHD felbontású képet raksz, mentsd is el FullHD videóként és akkor elvileg 720p-ben vagy 1080p-ben már normálisan fog szólni. Am meg a YouTube alapvetően ront a minőségen mind kép mind hang téren a feltöltött videóknál

(#690) doc


doc
nagyúr

valaki hasznalta mar itt a 'Monetize' featuret, vagyis reklamokert penzt keresni?
van fent egy videom amihez be van allitva, latszanak is a reklamok, de tobbszaz megtekintes utan is 0.00 USD az estimated... (nyilvan nem varom hogy nagy osszegek legyenek, csak hogy mutasson par centet, hogy latszodjon hogy mukodik)

(#691) PeL válasza doc (#690) üzenetére


PeL
addikt

Nem érdemes foglalkozni vele, nagyon minimális összeg jár csak érte, több tízezres nézettség (akikből kattintanak is a hirdetésen, mert a kattintás után kapod a pénzt, nem a videód nézettsége után) kell hozzá. Csak szétreklámozzák a videóidat pár centért... Ez egy baromi nagy félrevezetés volt a YT részéről, a partnerség aminél már komolyabb összegeket kapsz a nézettségeid után teljesen más tészta mint ez.

(#692) Croft-21 válasza PeL (#691) üzenetére


Croft-21
őstag

Ja én is megszívtam vele. Mert csak a kattintás után jár a pénz, nem a nézettségtől függ. Én kb kétnaponta nézem az Adsense fiókomat, és eddig 188 Ftot kerestem, de ez is csak becsült bevétel. Szóval tényleg nem éri meg ezzel foglalkozni. :U

(#693) doc válasza PeL (#691) üzenetére


doc
nagyúr

hat ha csak kattintas utan fizetnek, az tenyleg eleg gaz...
mondjuk amugy sem szamitottam arra hogy ebbol gazdagszom meg, de egy-ket 'ajandek' dollar azert jol jott volna :U

(#694) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kérdés:általános jelenség lehet,hogy a youtube pár hónapos és/vagy kicsi nézettségű(párezer) videókkal problémázik,alig jönnek 100k-val,vagy annyi sem,és akadozik a stream?Még 480-ban is van újabban,hogy így estefelé nem tudok ilyeneket nézni...bezzeg a milliós nézettségű klippek,stb.jönnek a full 10megámmal!
Nevetséges...sőt a másik kedvencem,ami előjön,hogy még a töltögetés is leáll,beraknék valami játéktutorialt vagy fun videót,ok,akadozva jön,de mondjuk 5 perc után le is áll...persze ha kattintok egy még nem letöltött részre,előrelépek,beindul megint,és csordogál mondjuk 5 percig...ja,mielőtt ötlet lenne,ha elindítom,majd pause,akkoris ott vagyok,ahol a part szakad,mert akkoris leáll az előtöltés...szóval ez sem megy,hogy pl.egy fél órás vidit berakok,pause,és irány addig kaját csinálni,mert leáll az előtöltés,ugye...és ha nincs szerencsém,van,hogy el se indul újra,ha sokat áll a cucc.
Ez a menetrend,vagy lehet valamit tenni ez ellen?Friss indítású böngészőnél is ez van,és a "sikervideók" 1080p-ben is mennek...nincs valami megoldás,trükk,hogy egy kicsi nézettségű videóról kicsit "elhitessem",hogy igenis nézett,és rendesen meg tudjak nézni ilyesmit így este is?
:R

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#695) doc


doc
nagyúr

ooo... ize... :U
ma raneztem az adsense statisztikaimra (csak mert eszembe jutott hogy meg nem verify-oltam a szamlamat, es beirtam a megfelelo osszeget), erre igencsak meglepo szamokat fedeztem fel...
a statisztika utolso soraban a szerdai nap szerepel, 31 Page view, 2 click, es 286 HUF CPC :Y
kicsoda, milyen orszagbol es mire kattintott hogy az ennyi penzt er? :F vagy ez csak olyan estimate, ami mire oda kerul a sor, tizedennyi sem lesz? bar az meg mindig nem rossz :D

(#696) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ehh, belefutottam egy ilyenben :) Nem is a google lenne ha nem ilyen hibaüzit dobna :)

(#697) szimcsi


szimcsi
senior tag

Sziasztok!

youtube-al kapcsolatban:
Mostanában néha előfordul, hogy egyes videók nem indulnak el nálam, ilyen esetekben csak egy sötét képet kapok és hiányzik maga a kezelő felület is (play, pause gomb, hangerő stb rész). Van valakinek tippje, hogy mi ez? köszönöm

XP

(#698) PeL válasza szimcsi (#697) üzenetére


PeL
addikt

lehet net probléma, YT oldal gond, esetleg flash player frissítést kéne megpróbálni. Vagy másik böngészővel ha semmi sem segít

(#699) szimcsi válasza PeL (#698) üzenetére


szimcsi
senior tag

Köszönöm a választ.
Flash Player ez van nekem, elég friss szerintem:11.4.402.287 (lehet van frissebb?)
Böngészőre gyanakszok (firefox), bár most frissítettem azt is. Ezelőtt nem volt ilyen gondom vele.
Mondjuk annyira nem fontos, csak feltűnt ez a probléma.
Egyébként mi az YT?

[ Szerkesztve ]

XP

(#700) PeL válasza szimcsi (#699) üzenetére


PeL
addikt

Igen, az a legfrissebb.
YT = YouTube :D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.