Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) samfishR válasza keehl-m (#400) üzenetére


samfishR
senior tag

mi ez a kiegészítő? mert én downloadhelperrel szoktam letölteni ami szintén firefox kieg, de azzal semmi gond.

(#402) keehl-m válasza samfishR (#401) üzenetére


keehl-m
tag

downloadhelperrel és még több (kb 7-8) kiegészítővel is próbáltam, ugyanaz az eredmény

(#403) samfishR válasza keehl-m (#402) üzenetére


samfishR
senior tag

akkor nem tudom. esetleg vmi kodek?

(#404) keehl-m válasza samfishR (#403) üzenetére


keehl-m
tag

a gomplayer van fenn nálam a kodekjeivel, mert nem szeretem felpakolni a k-lite-os cuccot ,azzal úgy minden működni szokott

de emlékszem, hogy mikor a k-lite fent volt akkor sem ment a dolog

(#405) keehl-m válasza keehl-m (#404) üzenetére


keehl-m
tag

bárhonnan máshonnan töltök le flv-t, avagy mp4-et az tökéletesen működik,

úgyhogy nem hinném hogy kodek gond van

(#406) keehl-m válasza keehl-m (#405) üzenetére


keehl-m
tag

ha valakinek hasonló problémája lenne, a k-lite codec tényleg nem segített

végül a real alternative lite codec telepítése oldotta meg a problémát

(fontos hogy a lite-ot ne a normál verziót)

(#407) qdak


qdak
addikt

http://www.youtube.com/user/amjayes vajon miért lett törölve az akk ja ? csak rally videokat tett fel amiket ő maga kamozott, vajon kinek ártott ? a jó @&#{@&@& szemét banda, miért kell törölnmi mindekinek az akk ját ??????????? :W :W

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#408) haba727777


haba727777
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Vásároltam egy xperia x-10 mini pro-t és nem indítja el a videót. a googl működik tehát net van de mégis azt írja ki hogy nincs hálózati kapcsolat probáljam később. Ez két napja megy.Valószínű hogy én nyomtam el valamit mert tegnapelőtt még jó volt.
kérlek ha tudtok segítsetek. Köszi Tamás! :W :W

[ Szerkesztve ]

(#409) samfishR


samfishR
senior tag

ez teljesen összeomlott:D

(#410) gyenge47


gyenge47
tag

Hali

Valami okos módszer van rá, hogy minden videót (ahol lehetséges) automatikusan 720-ba játssza le a youtube?

(#411) Murder3


Murder3
addikt

az miért van h az újjabban feltöltött videóimnál összeszarja a hangot a youtube?
pedig alapjába a videó nem ilyen de yt-n összeszaródik...

(#412) kpal


kpal
veterán

Tudnátok olyan ingyenes progit ami leszedi a videókat akár HD-ben is ? Mert az eddigi progi ami ingyen volt már fizetős .

(#413) samfishR


samfishR
senior tag

downloadhelper a neve, csak egy sima firefox plugin. aztán a többi böngészőhöz nem tudom mi a jó, én ezt használom, egy kattintás és tölti is a kívánt felbontásban.

(#414) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Az újabb skinnel, eltűnt a sáv, amit már betöltött a videóból. Régebbi skinnel, ami pl be van ágyazva, ott megy. Valahogy visszalehetne csalni ezt a betöltöttségi micsodát?

(#415) samfishR válasza Hujikolp (#414) üzenetére


samfishR
senior tag

nekem megy mindenhol, világosabb szürke ahol már betöltött. :F

(#416) Hujikolp válasza samfishR (#415) üzenetére


Hujikolp
őstag

sajnos nekem nem jelenik meg :(
reinstall, megnézem mi lesz. pedig a legfrissebb van fent.

(#417) samfishR válasza Hujikolp (#416) üzenetére


samfishR
senior tag

10.3-as flashplayerem van, régebbivel nem néztem, pedig azok jobbak mint ez a szar..

(#418) benedekco


benedekco
addikt

Mitől lehet az, hogy teljes képernyőre téve csak fekete képet látok? "Hángván képninc". Azaz kép annyira van, hogy a szövegcímkék megjelennek. A probléma független attól, hogy milyen felbontású anyagot szeretnék full screen-ben nézni. Normál ablakban, vagy azt kihúzva tökéletesen megy minden vidi.

Firefox 6, legfrissebb flash player, WinXP SP3.
-------------------------
STORNO

Megtaláltam a megoldást, egy fél perces kereséssel. Néha nem is értem magam
Jobb klatty a videón, settings. Majd kikapcs a hardware acceleration-t. :)
Én is próbálkoztam ennek kikapcsolásával, csak nem itt hanem a böngészőben, az nem segít.

Mégis itt hagyom a szöveget amit eredetileg írtam hátha másnak is gondot okozna ez és itt szeretne keresni. Én is kerestem a "fullscreen" illetve a "teljes képernyő" szavakra, de nem adott eredményt.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#419) WonderCSabo válasza benedekco (#418) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Milyen videókártyával próbáltad?

A böngésző HW gyorsítás beállítása csak a natív cuccokra vonatkozik, pluginokra nem.

(#420) samfishR válasza benedekco (#418) üzenetére


samfishR
senior tag

nekem meg olyan hibája van -vagyis volt-, hogy ha átteszem 720p-be a videot, és úgy át fullscreenre, (tehát ne a fullscreen állítsa át a felbontást), akkor 1-2 secig fekete a kép, hang ugyan úgy megy. sőt ha utána visszaveszem kicsire, akkor látom azt a képet beragadva 1-2 secig, ami a fullscreen előtt volt. szóval elég szar volt, de kösz a tippet, hardware acc megoldotta :K igaz h minimálisan recés a kép, nem teljesen tiszta, de alig észrevehető.

(#421) benedekco válasza WonderCSabo (#419) üzenetére


benedekco
addikt

Egy AGP-s Ati Radeon 9200-al. Ez ugye még nem tud ilyen extrákat elkezelni :)
1.4-es shader-t tud... 8.1-es Dx.
De mondom most már jól működik, csak hsz írás közben mentem utána a dolognak.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#422) WonderCSabo válasza benedekco (#421) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja, nem sajnos, ezzel télleg nem megy a Flash HW gyorsítás. Itt tudod csekkolni, minimum UVD2-es kari kell hozzá.

(#423) SPDeluxe1.0 válasza kpal (#412) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

A jdownloader ingyenes program ami biztosan leszedi , felajánlva a videó összes elérhető minőségét.
Innen szedhető :

http://jdownloader.org/

[ Szerkesztve ]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#424) samfishR


samfishR
senior tag

KICSIT mintha lassú lenne :DDD

(#425) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok
Lehet hogy láma kérdés, de hogy a francba tudok a kedvencelt videókhoz hozzáférni?
Az egész oldalon nem találtam linket rájuk..

(#426) AndrewTdi válasza FoxiestFox (#425) üzenetére


AndrewTdi
addikt

neved alatt videók, bal oldalon kedvencek. (már ha jútúbra kérdezted)

(#427) FoxiestFox válasza AndrewTdi (#426) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha megütnek, se látom... :B

(#428) Cucuska2 válasza FoxiestFox (#427) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nevedet megnyomod, megkeresed a saját csatornád menüpontot, vagy már kapásból felugrik a kedvencek.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#429) AndrewTdi válasza FoxiestFox (#427) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Jobb felül a neved mellet a lefelé nyíl. lklikk, videk, majd bal oldalon kedvencek.

(#430) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Köszönöm, megvan :K

(#431) samfishR


samfishR
senior tag

nálam elég nyögvenyelősen megyen', 720at meg 1080at alig akarja betölteni..

(#432) Cucuska2 válasza samfishR (#431) üzenetére


Cucuska2
őstag

Este az amcsiknál reggel van. Ez magyarázza a jelenséget.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#433) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Megint visszaállt a régi rend, hogy max. 15 perces videókat lehet feltölteni. Néhány hónapja még korlátlan idő volt.

(#434) samfishR válasza Cucuska2 (#432) üzenetére


samfishR
senior tag

akkor nyilván kb 5napja van náluk ilyen időszámítás, mert az előtt semmi gondom nem volt....

[ Szerkesztve ]

(#435) netpeti98


netpeti98
addikt

Ha belépek a gmailomba a youtuba akkor a gmailos címem lesz a nevem vagy utána még létre kell hozni vmit?

Üdv netpeti98

(#436) leviske


leviske
veterán

Másnál is szétbarmolja középre tett videók esetébe a reklám a lejátszót? Nálam csak kis és teljes képernyős módban hajlandó használhatóan működni. Próbáltam már Cr és Fx alatt, még lehet, hogy bepróbálom az Operával, de nem fűzök hozzá túl sok reményt.

(#435) netpeti98: Én a Google akkommal regeltem, de nem tudtam ugyanazt a felhasználónevet választani. Persze ez már egy pár éve volt, de szerintem a mai napig külön meg kell adnod egy felhasználónevet.

(#437) Hujikolp válasza leviske (#436) üzenetére


Hujikolp
őstag

AdBlock plus Fx-hez.

(#438) samfishR válasza Hujikolp (#437) üzenetére


samfishR
senior tag

igen, nálam is széthúzta, eltorzította a képet, de ezt használom én is, azóta már el is felejtettem a hirdetéseket:DDD

(#439) leviske válasza Hujikolp (#437) üzenetére


leviske
veterán

Köszi, azt hiszem, ez megoldotta. :R

(#440) qdak


qdak
addikt

vajon miért van ha azt állitom be h ne váltson nagyobb felbontásra, betöltöm a videot 360 ba majd fullra teszem csak átvált 480 p re h kezdhessem elöröl tölteni, ja és kb fix 400 jön le a netem de a joutube kb 40-60 kb/s el adja ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#441) Skizz


Skizz
addikt

Hali

Van olyan jutyub letöltő ami nem teszi tönkre a hangminőséget, meg esetleg konvertál is több-kevesebb sikerrel?

(#442) Petya597 válasza Skizz (#441) üzenetére


Petya597
tag

Freemake Video Downloader

Sziasztok!
Akadt egy kis idegesítő problémám.
Az a helyzet hogy nem rég voltam egy koncerten, csináltam is egy felvételt, feltöltöttem YouTube -ra, majd kaptam szépen a következő "üzenetet" a videómhoz: "Egyezés harmadik féltől származó tartalommal."

A vicc az, hogy 1., Ez egy koncertfelvétel, ahol mellesleg a kamerázás megengedett volt.
2., Aznap három koncerten voltam (Ugyan annak az előadójáén), és több ilyen felvételt töltöttem fel, azokat mégsem "minősítették" így.

5 ilyen videó van a csatornámon, ami "Egyezik harmadik féltől származó tartalommal."
Kérdésem lenne, hogy ezek miatt törölhetik a csatornámat?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#443) flash-


flash-
veterán

sziasztok

az lenne a kérdésem hogy miért van az hogy a youtube-on a hd,videók,és a jó minőségű videók pl filmelőzetesek,videóklippek lejátszása gyorsan,gördülékenyen történik,még a házilag készített videók és képösszeállítások lejátszása-betöltése lassan megy és állandóan megakad??

a net 5megabites adsl,a gép pedig egy i7 es 6 GB rammal....

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#444) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hogyan lehet yt-vel pénzt keresni ha videóimon hirdetéseket engedélyezem? mert adsense-ről le vagyok tiltva :DDD :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#445) dnelb


dnelb
veterán

Észrevettem hogy egyes videok alatt pl ennél , nem a jól ismert flash plugin van, hanem valami html5 marhaság. Na most az a gond hogy a flashes verziónál simán van 1080p mellett 30fps, a html5nél meg 480p is akad. Valahol nem lehet kikapcsolni ezt a html5ös megoldást? :(

[ Szerkesztve ]

(#446) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Egy elég furcsa kérdésem lenne, fogalmam sincs hova irjak :S
Ma felmentem youtube-ra és automatikusan be szokott ugyebár jelentkezni a saját fiókomba.
Ma viszont automatikusan valaki teljesen más fiókjába jelentkezett be, mintha a sajátom lenne :S
Valami ötlet? Előre is köszi!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#447) Lmh


Lmh
őstag

KPG010 a név akinek a fiókjába bejelentkezett

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#448) kovsol


kovsol
titán

az miért van, hogy UK ip ről folyton német reklámokat ad be a videók előtt ?
mod:
My IP Address Location: in United Kingdom
ISP of my IP: AT&T Global Network Services Nederland B.V.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#449) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Időnként ezt azt letöltök a youtube-ról. Eddig youtube downloader-t használtam. Ma viszont nem engedett semmit leszedni. Kipróbáltam más progikat is, de azok sem működtek. Sőt még ezen az oldalon is próbáltam, de itt sem.
Mi lehet az oka?
A youtube nem engedi a letöltést?

(#450) qdak válasza R1200GS (#449) üzenetére


qdak
addikt

net video hunter az a legjobb.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.