Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) jaffa 2843 válasza xxSanchez (#798) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

FPSRussia még elfért volna benne.. Reménykedtem, hogy benne lesz a robbanás után :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#802) spammer válasza remington2 (#800) üzenetére


spammer
veterán

A "végleges" változatban (tehát ami automatikusan aktiválódott) már van autoplay kapcsoló :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#803) remington2 válasza spammer (#802) üzenetére


remington2
senior tag

Basszus, ezt nem vettem észre . . .

köszi!

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#804) Fecogame


Fecogame
veterán

Csak nálam akad a FullHD-s videó betöltés? Elvileg vinnie kellene ( eddig vitte ) az 5Mbps-os net. :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#805) ledgeri válasza jaffa 2843 (#801) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én is őt vártam!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#806) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Tudtok nekem ajánlani valami letöltő progit amivel a youtube-ról tudnék videót letölteni?

Amit eddig használtam az valamiért felmondta a szolgálatot. Hiba hátán hiba. Próbáltam már többet is de semmi.:S

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#807) xxSanchez válasza Directors (#806) üzenetére


xxSanchez
őstag

Clipconverter.cc, ilyenhez ne használj alkalmazást, mert csak szemeteli a rendszert.

Heyho.

(#808) ledgeri válasza xxSanchez (#807) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Oh ez is kókusz szigeteki szeró.... :DDD
__
Újabb új-rendszer probléma... vannak megnézendő videóim... Mivel bele kellett néznem, hogy megéássam mi is (pl 1 órás valami) rákatt, áhh ez kell, Megnéz később-re katt.. Mentve..)

Most nézem, és mindegyik amit nem vakon (1 volt ilyen) klikkeltem megnézendőnek, az "megnézve, és fakított..)
Kirá'
:((( :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#809) Directors válasza xxSanchez (#807) üzenetére


Directors
senior tag

Köszi de ez tényleg iszonyat lassú.
Esetleg valami másmilyen megoldást tudnál javasolni?

Ledgeri jól mondja. "ez is kókusz szigeteki szeró" :D

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#810) Rimuru válasza Directors (#806) üzenetére


Rimuru
veterán

Youtube-dl

Vigyázat, csalok!

(#811) Benhill válasza Directors (#809) üzenetére


Benhill
senior tag

http://keepvid.com/

Ez nálam eddig mindig max sebességgel töltött. (2.5Mb)

[ Szerkesztve ]

(#812) spammer válasza Directors (#806) üzenetére


spammer
veterán

Én ezt használom Ultimate Youtube Downloader

Tegnap este vacakolt, nem mutatta a videóletöltési lehetőségeket, de most néztem, és megint rendben volt.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#813) chungee


chungee
addikt

Hellósztok!

Van minimális gépígénye a YT-nak:F Mert nálam szaggat :(

sokcet 754 Sempron 3000+ || 2 GB DDR400 RAM || 6600GT 128MB PCI-E || WIN 7 x64 ULT.

(#814) Manitou válasza chungee (#813) üzenetére


Manitou
addikt

2GB rammal miért X64-es wint használsz?

Kicsit fentebb én is feltettem már a kérdést, csak engem HD-s videóknál érdekelne a dolog.
Én annyit találtam, hogy :

General System Requirements:
•Adobe Flash Player 10.0.22+ plug-in
•Firefox 1.1+, Internet Explorer 7.0+, Safari 1.0+, Google Chrome, or Opera
•Broadband connection with 500+ Kbps
PC Specific Requirements:

•Platform: Windows 2000 or higher with latest updates installed
•Processor: 500MHz or faster
•RAM: 128MB or more
•Video Card: at least 64MB of video memory
•Sound Card: at least 16-bit

Nekem rokon gépén akad a youtube, de valószínü ott VGA is főleg a ludas, azt szeretném benne cserélni egy 128MB-os 7300GT-re, de sanszos, hogy a HD-t akkor is el lehet vele felejteni, oda erősebb proci kellene szerintem, minimum dual core + ram is több kéne, de már az is jó lenne ha 480-ban futnának a videok.

A gép amiről szó van:
2400+ Athlon XP , 3x256MB DDR400 , 8MB TNT Vanta AGP Win XP+SP3

[ Szerkesztve ]

(#815) chungee válasza Manitou (#814) üzenetére


chungee
addikt

Értem. Akkor rakok rá 32bites. Előbb azt megpróbálom.

(#816) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ti itt ezt a videót tudjátok teljesképenyőztetni?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#817) spammer válasza ledgeri (#816) üzenetére


spammer
veterán

:K

szerk: Chrome, legfrissebb stabil változata, legfrissebb flash pluginnel.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#818) Directors válasza spammer (#812) üzenetére


Directors
senior tag

Köszönöm mindenki segítségét.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#819) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Na mindjárt 1 milliárd. :DDD

Youtube

[ Módosította: radi8tor ]

Heyho.

(#822) ESP válasza xxSanchez (#819) üzenetére


ESP
senior tag

Volt valaha ilyen nézettségű videó a YT-n?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#823) Fecogame válasza ESP (#822) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem. Legalábbis nem tudok róla.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#824) Fred23


Fred23
nagyúr

Rengeteg film van már fenn youtube-on, és arra lennék kíváncsi, hogy mi történt, legális lett feltenni őket?! Tehetek fel én is, ez már nem gond? :F Mert úgy tudom, hogy illegális dolog jogvédett tartalom megosztása. Vagy azért rakják fel, mert legrosszabb esetben is a büntetés annyi, hogy törlik a videót? Más következmény lehet esetleg? Tárolják a feltöltő IP-címét?

[ Szerkesztve ]

(#825) spammer válasza Fred23 (#824) üzenetére


spammer
veterán

Nem kell fosni, simán letörlik a videót, aztán kész.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#826) Rimuru válasza Fred23 (#824) üzenetére


Rimuru
veterán

Bizonyos korlátozásokat kaphatsz ha jogi problémák vannak, pl.: korlátozottan tölthetsz fel videót (max x perc), nem kereshetsz pénzt a videóiddal.

Vigyázat, csalok!

(#827) Fred23 válasza spammer (#825) üzenetére


Fred23
nagyúr

Akkor oké. De nagyon nem lenne jó, ha fizetnem kéne ki tudja mennyit. Régebben olvastam vmi olyasmit, hogy olyan 15k-tól 300k-ig büntetnek egy filmet! De ha simán csak törlik, akkor nincs problem.

colomb2: ettől nem tartok, csinálnék egy külön reget, amin futna a dolog. :D

(#828) xxSanchez válasza Fred23 (#827) üzenetére


xxSanchez
őstag

Ha "olyan" filmet raksz fel akkor körülbelül 1 percig lesz elérhető és egyből törlődik, nem kell aggódnod.

Heyho.

(#829) chungee


chungee
addikt

Estét!

YT profilomat hogyan tehetem privátba:F Nem akarom, hogy lássák mit tevékenykedek.

(#830) xxSanchez válasza chungee (#829) üzenetére


xxSanchez
őstag

Ilyen lehetőség már nincs, kivették. A legjobb amit tehetsz, hogy az Adatvédelmi beállításokba kikapcsolsz minden megosztást.

Heyho.

(#831) chungee válasza xxSanchez (#830) üzenetére


chungee
addikt

:(

(#832) qdak válasza spammer (#825) üzenetére


qdak
addikt

á-á azért ennyire nem 1xü, nekem most 2 sertesem van, 1 vmi zene miatt, 2. a profilképem miatt
bár ezt vki megmagyarázná mért ( talan havernak van igaza h rá szálnak bizonyos emberekre, ram a zene mixek miatt, többet töröltek sajat mix böl, 1 ert meg warn t kaptam )
lenyeg, ha 6 honapos elévulés ig megint kiosztanak 1 warnt akor megint törlik a profilom, szoval nem jatszanék, max vmi uj proffal :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#833) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Üdv,

2 kérdésésem lenne:
-Eddíg jelezte a youtube ha válaszoltak egy kommentre, ezt most hol tudom csekkolni az új skin alatt?
-Hogy az istenbe lehet megszüntetni a "Megnézendő videók" mindenséget? A főoldalon is azt dobja fel ahelyett hogy a feliratkozott csatornák legújabb feltöltéseit mutatná..EGYBŐL!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#834) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok megtudnátok mondani hogy mennyit fizet a youtube a videokon elhelyezett reklámokért? Fent van pár videom és felajánlotta hogy ha elhelyezek reklámokat akkor fizet de azt nem írta sehol se hogy mennyit. Próbáltam googlizni hogy konkrétumokat találjak de nem találtam semmit se. :F

(#835) spkkill válasza Sakab (#834) üzenetére


spkkill
tag

Hello!Nézettségtől is függ.6-7ft/kattintásnál kezdődik.Ha nagyobb a nézettséged akkor 10-11ft-ot is fizethet egy kattintás.

(#836) Sakab válasza spkkill (#835) üzenetére


Sakab
senior tag

Jólolvastam hogy csak akkor fizet hogy ha a videon megjelenő hirdetésre kattintanak? Trükkös kérdés 1ip-mac adresről akár több kattintást is elfogad? :)

(#837) Benhill válasza Sakab (#836) üzenetére


Benhill
senior tag

Jól olvastad.
Én nem hiszem, max naponta 1x, meg szerintem proxyval se lehet, azt is figyeli YT. Másképp mindenki meggazdagodna :)

(#838) akyyy


akyyy
senior tag

van egy videóm ami alá vágtam 2 zenét, elvileg ingyenes zenei adatbázisból, de kiderült, hogy az egyik zene egy szöveg nélküli feldolgozás. sajnos az egész videó szinte a zenére épül, ezért mindenképp azt szeretném alatta felhasználni.

találtam egy magyar email cimet ahova elvileg a szerzői jogokkal kapcsolatban lehet irni.

mi a teendő ilyenkor, ha olyan zenét akarok felhasználni a videó alatt?

pénzt nem akarok keresni a videóval!

(#839) spkkill válasza Sakab (#836) üzenetére


spkkill
tag

Hello!Igen jól olvastad,csak akkor fizet a reklám ha rákattintanak.Nagyon fontos,hogy tilos a saját videóid alatt futó reklámokra kattintanod.Tilos barátaidat megkérni hogy kattintsanak a reklámra vagy a nézőket bármijen módon rávenni,rávezetni,hogy kattintsanak a reklámokra.Természetesen figyelik és ha észreveszik kizárnak azonnal. :DDD Amúgy átlagosan a nézők 2-3százaléka kattint a reklámokra.

[ Szerkesztve ]

(#840) ledgeri


ledgeri
nagyúr

alul, csak kis nyillal jelzett (Nekem..) újféle lejászó mód: plussz két kattintás... yeeppee :W

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#841) Parson


Parson
addikt

sziasztok,

van arra mód, hogy a youtube videót (és nem a komplett browsert) egy külső ablakban always on top módban jelenitse meg az ember? (Windows 8, Google Chrome)

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#842) jaffa 2843 válasza Parson (#841) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha én ilyet akarok, akkor az SVPtube nevű kis progit használom, ami video lejátszóban (MPC-HC, Potplayer) nyitja meg a youtube videót.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#843) Parson válasza jaffa 2843 (#842) üzenetére


Parson
addikt

Nagyon klafa, de nem akar működni.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#844) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Csokesz!

Lehet én vagyok béna de nem találok valamit:

a régi youtube-ban lehetőség volt lejátszási listák mentésére amit azután berakott a sájátjaid közé.
Na most én ezt az opciót nem találom, pedig néha jóljönne , hogy ne egyseével kelljen rakosgatnom a videókat.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#845) sunny84


sunny84
senior tag

Üdv , tudtok 1 olyan progit vagy oldalt ami a yotubeon található videókból mp3 at szed le és nem 96 vagy 128 kb hanem 320 körüli lesz ..., sokat kipróbáltam de mind dobozhangú 96 kb körüli zenét konvertált :U

előre is köszi :R

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#846) spammer válasza sunny84 (#845) üzenetére


spammer
veterán

Én a videót szoktam leszedni (ált. 720p) és a Mediacoder nevű programmal szoktam kiszedni a hangot (de van még biztos 1 millió másik konvertáló). Pont ezért, mert általában szar minőség, amit a legtöbb böngésző plugin mp3-ba leszed.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#847) daninet


daninet
veterán

Üdv!
Lehet valahogy xml-be vagy csv-be exportálni youtube playlist-et? Van egy hosszú playlistem amiből gondolom különféle jogi okok miatt néha eltűnnek a videók, és sorszám alapján összeegyeztetném a listával (mivel nem írja a videó címét miután el lett távolítva)
Egyelőre a videókezelőből százasával kijelölve ctrl+c-vel kimentettem de gondolom érzitek ti is, hogy ez hosszútávon nem túl jó, és a lista is rendezetlen. Egy sorszámozott táblázat sorszám;title;url;short_desc lista mondjuk egy csv-be nagyon jó lenne :)
Van erre valami?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#848) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Kis érdeklődés.
Mostanában nekem a 720p és a fölötti videókat nagyon lassan tölti be. Eddig nem volt vele gondom. :(
A speedtest szerint a sávszélem még mindig jó.
Más is tapasztalt már ilyet?


daninet:
[link]

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#849) Murphistic


Murphistic
aktív tag

Szervusztok!
Eddig még nem írtam ebbe a topikba, de most azt hiszem elérkezett az idő :) .
A problémám: november elején YT-partner lettem, december 5-én pedig csináltam adsense-fiókot. A gond az, hogy tegnap még tudtam Monetization beállításokat állítani és láttam, hogy mennyi pénzt kerestem,de éjfél után már csak az adsense fiókombam láttam az összeget,a YT-fiókomban csak az Analyticsnél szerepel a Youtube Partner megnevezés.

Szerintetek egy hónap után lejárt a partnerség? Az utóbbi bő két hétben olyan országból jelentkeztem ne, ahol nem elérhető a partneri státusz, ez is lehet probléma ( nem sokára ez megoldódik :-) ) ?

Egyébként a fiókbeállításoknál még mindig jelentkezhetek partnernek, a fiókom jó állapotban van és nem csaltam az adsenseszel.

Ha találkozott Valamelyikőtök hasonló problémával,akkor kérem ne tartsa magában. Gondoltan,hogy mielőtt írok a Google fórumába, megkérdezem itt.

Köszönöm előre is!

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#850) London26


London26
tag

Sziasztok!
Youtube-os problémám, hogy ha pausezom, akkor nem tölti tovább végig, mi ennek az oka?
Köszi, aki tud vmi hasznosat!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.