Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Out válasza 5150head (#1950) üzenetére


Out
addikt

A logót csak azért kérdeztem, mert gondoltam talán az alapján azonosítja a YT, de ezekszerint nem. Ha már tiltásról beszélünk, akkor én inkább a szereplő(k)re gyanakodnék, főleg híres színész(ek) megjelenésekor. Egy éve még nem volt ilyen szigorú tiltás, pár hónapja van ez, 3-4 talán.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1952) 5150head válasza Out (#1951) üzenetére


5150head
senior tag

Ha írok a Foxnak egy nyálas levelet, szted mennyi az esély h engedélyezik? :U

(#1953) Out válasza 5150head (#1952) üzenetére


Out
addikt

A videódnál nincs olyan opció, hogy megtámadod az ítéletet? (mármint a videó tiltását) Ott lehet elvileg reklamálni és rákérdezni, hogy mi a gond. A Fox-nak szerintem hiába írsz, bár még sosem voltam ilyen helyzetbe és nem tudom mi lenne a helyes döntés. Videó újravágása vagy engedélykérés?

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1954) 5150head válasza Out (#1953) üzenetére


5150head
senior tag

Amikor felraktam, rákérdezett, mert egyező tartalmat talált. Elfogadtam, mert valóban így van és nem akarok lopni. Elvileg meg lehet támadni, de akkor úgy gondoltam, h így a jó. Arra gondoltam hogy írok nekik, email-t hátha, vagy több értelme lenne a youtube-on keresztül "megtámadni" a letiltást?

(#1955) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Az miért, hogy 1080p-as anyagot feltöltve is csak 360p-ben ajánlja fel a visszanézhetőségkor? Valamit be kellett volna állítani feltöltéskor?

Modosítok: picit kellett várni és már lehetett is 1080-ra állítnai, sorry.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#1956) Out válasza 5150head (#1954) üzenetére


Out
addikt

Belegondolva a helyzetedbe és tudván azt, hogy a tartalom amit felakarsz használni az jogvédett, lehet az lenne a jó megoldás, ha írnál nekik direktbe. Viszont, tovább gondolva a dolgot, hogy intézik el neked a YT-nál azt, hogy szabadon felhasználhasd a videórészletet? A YT-n való megtámadás lehet nem jó ötlet, így utólag ezt a lehetőséget inkább elvetném, mert a végén még feketepontot kapnál, vagy törölnék a csatornád.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1957) 5150head válasza Out (#1956) üzenetére


5150head
senior tag

Köszönöm a segítséget. Még az este írtam nekik, kicsi az esély hogy válaszolnak. Megtámadni nem fogom, mert jogos a tiltás. Arra gondoltam még, hogy akinek fent van a youtube-on az azonos filmből készült videójuk, azoknak írok, hogy ők hogyan érték azt el, hogy a youtube nem tiltotta le a videójukat a fox követelése miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1958) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv!

Valaki nem tudja, hogy ezt az összeválogatást le tudom-e valahol tölteni egybe ?

Bocsi ha rössz helyen érdeklődöm.

This is the way

(#1959) Out válasza RaZroX (#1958) üzenetére


Out
addikt

Ilyesmire gondolsz? [link]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1960) RaZroX válasza Out (#1959) üzenetére


RaZroX
addikt

valami ilyesmire köszi! Mondjuk ezeket a zenéket pont nem tudom egyesével szétszedni így de attól még jó ez az oldal.

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#1961) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

Sziasztok nagyon fontos kérdésem lenne, az hogy valamilyen módon meglehet nézni higy kik nézték meg a videót,vagy azt hogy ki töltötte le a videot ??? NAGYON FONTOSssssss lenne

(#1962) kispx válasza qwertyqwerty (#1961) üzenetére


kispx
addikt

Nem.

(#1963) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

Ez tuti???? Még az ilyen hackerek sem tudják? :)

(#1964) kispx válasza qwertyqwerty (#1963) üzenetére


kispx
addikt

Hát szerintem valaki a CSI-ból végig tudja nézni a tér-idő kontinuumot még mielőtt Chuck Norris eltünteti a nyomokat, és megtudja mondani, hogy ki nézte meg a videódat. :)

Szóval, ha nincs ismerősöd a New Yorki helyszínelőknél akkor felejtős a dolog. :)

Vagy pedig mindenkihez odamész, elkéred a gépet és megnézed az előzményeit.

[ Szerkesztve ]

(#1965) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

Ok nagyon köszönöm

(#1966) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!
Ma legnagyobb örömömre ismét változott a YouTube. Nagyobb lett a lejátszó, amivel még nem is lenne gond, ami viszont problémát okoz az az, hogy nem tudok szöveget kijelölni (és kimásolni) a megjegyzésből. Mindig kitalálnak valamit, amivel szívathatják az embert, néhány hónapja a Google+, most meg ez. Direkt csinálják? :U

Tudna valaki valami megoldást mondani erre? Nagy segítség lenne, ha nem kéne minden zenének a címét kézzel lemásolni, hanem működne a máshol alapvető Ctrl+C & Ctrl+V. Előre is köszönöm! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1967) Watt25 válasza Patrick76496 (#1966) üzenetére


Watt25
veterán

Először is tisztázzuk, hogy amit tényként leírtál, valóban az-e... Ugyanis, nekem úgy tűnik, hogy nem. Nekem legalább is nem jelent problémát a megjegyzések szövegének kimásolása.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#1968) Out válasza Watt25 (#1967) üzenetére


Out
addikt

A leírásból már valóban nem lehet kimásolni semmit. Rosszul fogalmazott a kérdés feltevője.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1969) Watt25 válasza Out (#1968) üzenetére


Watt25
veterán

Valóban.
Van egy csúnya módszer: a kijelölést kezdd el a Leírás felirattól picit balra, a lefelé mutató hüvelykujjtól jobbra. Lefelé húzd az egeret, kijelölődik a teljes terület. Bemásolod az egészet egy szövegszerkesztőbe és onnan kivágod, ami kell.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#1970) Out válasza Watt25 (#1969) üzenetére


Out
addikt

Kijelölni kitudom ezzel a módszerrel és látszólag másolni is, de beillesztéskor csak a nagy semmi jelenik meg.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1971) Watt25 válasza Out (#1970) üzenetére


Watt25
veterán

Nekem működik úgy, hogy Word-be másolom így be.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#1972) Out válasza Patrick76496 (#1966) üzenetére


Out
addikt

Megoldás a #1969-ben :)

Watt25: nálam Lubuntu alatt nem működik a dolog, de ha nálad megy, akkor itt a gond nálam :)

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1973) kispx válasza Patrick76496 (#1966) üzenetére


kispx
addikt

Jobb egérgomb -> az oldal forrása -> ctrl + f gyorsbillentyűvel megkeresed a a kijelölendő rész-

(#1974) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Köszönöm a válaszokat! :R Kicsit valóban rosszul fogalmaztam, és máshogy hívom őket. A leírás a megjegyzés, amit pedig a YoutTube hív megjegyzésnek az komment/hsz.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1975) Out válasza Out (#1925) üzenetére


Out
addikt

Már elmúlt az örömöm. Egy gépen megkérdezte, hogy melyik fiókba akarok belépni, ott megadtam neki. Ha másik géphez megyek, ott nem kérdezi meg és nem abba lép be, hanem a google+-os fiókba. Hogy lehet ezt megváltoztatni?

Szerk: lehet, hogy a böngészőben kell állítani valamit, hogy jegyezze meg a dolgot. Ha hazaértem megnézem :)

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1976) baaka


baaka
tag

Sziasztok! Max. 6500-ért szeretnék venni egy pendriveot. Ebben a kategóriában mit ajánlanátok?

Én első körben ezt néztem ki.

Előre is köszi!

(#1977) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Heyho
Feltöltök 1920x1080-as videót fraps-szel rögzítve jó nagyban, és annyira azért nem szép, kicsit recés a kép, ennyit bír a PC-m. A youtube-on viszont mintha szebb :F lenne, simítja az éleket, élesíti a simításokat a youtube, amikor feldolgozza a videót?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#1978) VoidXs válasza tutuhawer (#1977) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Mondom röviden:
A kis bitráta miatt
Szépen szétmossa.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1979) Out


Out
addikt

Tegnap este észrevettem, hogy sok általam feltöltött videónál a Youtube kikapcsolta a bevételszerzést és nem is tudom visszakapcsolni. Nincs a videóban semmi jogvédett cucc, sima vlogvideók. Találkozott ilyennel valaki?

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1980) VoidXs válasza Out (#1979) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Természetesen,
Még félreismert zenét
Is láttam én már.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1981) Out válasza VoidXs (#1980) üzenetére


Out
addikt

Ezek szerint nálad is vannak olyan videók a videókezelőben, aminél nincs $ jel, pedig semmi jogvédett tartalom nincs a videóban? Persze a kérdés csak akkor él, ha Youtube partner vagy :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1982) VoidXs válasza Out (#1981) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen, van ilyen,
De privátban, úgyhogy ott
Teljesen mindegy.

Félreismertből
Van még sok, ez zavaró,
Ha royalty-free.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1983) Out válasza VoidXs (#1982) üzenetére


Out
addikt

Van még egy kérdésem, ha már itt vagy, mint Youtube-os. Ha feltöltesz egy videót, akkor neked is manuálisan kell megosztanod a Facebook-on (ha egyáltalán megosztod ott), mert nem lehet bekapcsolni az automatikus megosztást az FB-n? FB fiók hozzá van rendelve a YT-bon, FB-n engedélyezve van a Youtube alkalmazás.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1984) VoidXs válasza Out (#1983) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nálam működik.
Sőt, még azután is, hogy
letiltottam azt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1985) Out válasza VoidXs (#1984) üzenetére


Out
addikt

Francoskrumpli, akkor csak nálam rossz? Viszont, akkor hol a hiba? Nyomozhatok, pedig nem vagyok rendőr :(

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1986) VoidXs válasza Out (#1985) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az FB egyik
updateje a baj, de én
azelőtt kezdtem.

Az app privacyt
megtartotta, de most már
nem állítható.

Talán töröld ki,
mármint az alkalmazást,
add hozzá újra.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1987) Out válasza VoidXs (#1986) üzenetére


Out
addikt

Próbálkoztam azzal is, FB-n töröltem a YT alkalmazást, YT-on leválasztottam az FB fiókot, majd mindent visszacsináltam. Kb. 1 hónapja még működött és nem nyúltam hozzá, de mégis egyik napról a másikra megszűnt az automatikus megosztás. End of Sírás :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1988) enginev3.0 válasza baaka (#1976) üzenetére


enginev3.0
félisten

Elsősorban a megfelelő topikot ajánlom :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1989) Out


Out
addikt

Alkotói stúdió, most ez minek kellett?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1990) tutuhawer válasza VoidXs (#1978) üzenetére


tutuhawer
őstag

A lényeg, hogy kicsit trükközik vele, így értem, köszi :R

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#1991) enginev3.0 válasza Out (#1989) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hogy valamit újítsanak, nem rossz, de a videókezelő amit én legtöbben használtam, így most messzebb van, többet kell kattintgatni hogy előttem legyen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1992) Zin


Zin
senior tag

előzmények eltunt ? vicc a Youtube komolyan mondom...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1993) enginev3.0 válasza Zin (#1992) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudom, én megtaláltam
https://www.youtube.com/feed/history

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1994) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Durván jó lesz ez a 60 FPS-es feltöltési lehetőség: [link]
Iszonyatosan látni a különbséget szerintem, főleg amikor futnak az emberek.

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#1995) VoidXs válasza xxSanchez (#1994) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Csak az a baj, hogy hiába töltünk fel mi 60 FPS-ben, lekonvertják 30-ra. Nekem mondjuk mindegy, mert SVP-t használok, de akinek nem bírja el a gépe, annak ez fájó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1996) xxSanchez válasza VoidXs (#1995) üzenetére


xxSanchez
őstag

Pont ez a lényeg, hogy hamarosan már nem fogják lekonvertálni, 60 FPS-ben is fel lehet majd rakni videót.

Heyho.

(#1997) VoidXs válasza xxSanchez (#1996) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Csak nem mondták el, hogy mikor lesz az a hamarosan. Tegnapelőtt még nem volt jó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1998) erikke17 válasza xxSanchez (#1994) üzenetére


erikke17
őstag

Érdeke ez a 60FPS. Minap néztem egy Battlefield Hardline fhd videót 60FPS-ben volt feltéve... Nos nem tudok semmi jót mondani, az elején mikor még nem volt semmi a videóban szép jó de amint jöttek az akciódús részletek elkezdett szakadozni laggolni az egész...
Nézem procit egyik magot kiakadva tekeri flashplayer, VGA meg 0% kihasználtság... Pedig be van kapcsolva a HW gyorsítás.. Pedig vga UVD órajelre is vált..
Elég érdekes mitől lehet? :-/

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1999) VoidXs válasza erikke17 (#1998) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Sose használd a YT lejátszót, mert bármi, amit a Google csinál, az optimalizálatlanság és a bugok mintapéldája, lásd Android. Az SVPTube az általad választott lejátszóval indít el mindent, MPC-HC + Mad VR, és még szebb is, mintha weben néznéd.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2000) tutuhawer


tutuhawer
őstag

éppen csak félszemmel olvastam, hogy talán az idén a Digi internetes csomagjai már szupergyorsak lesznek, és a kérdésem az, hogy a marha nagy méretű videómat gyorsabban töltöm fel, de a feldolgozást már nem kell ott megvárnom, ugye? Elnavigálhatok az oldalról , a youtube meg majd feldolgozza?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.