Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) R1200GS válasza qdak (#450) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Köszönöm, ez tényleg jól működik. :R

(#452) james001


james001
veterán

Sziasztok az miért van hogy mostanában nem jeleníti meg full képernyőn a videót youtube-n,pedig régen simán berakta full screen-be? (Vagyis berakja,de nincs kép csak hang.)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#453) samfishR válasza james001 (#452) üzenetére


samfishR
senior tag

próbáld meg a hardware accalerationt kivenni. (videora jobbgomb, settings..)

(#454) james001 válasza samfishR (#453) üzenetére


james001
veterán

Köszi bejött :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#455) Nunder


Nunder
őstag

Lehet, hogy volt már, de nem találtam rá utalást.

Mostanában tapasztalom, hogy a YouTube videóinál a kis betöltöttséget jelző csík megszűnt létezni. Jelzi, hogy hol tart a videó, tekerni is tudok, de nem tölti előre a videót szerintem. 3 netkapcsolattal teszteltem, mindenhol ez van. Chrome-to használok, mindig frissítem, az összes Flash alkotóelem friss, JAVA stb. szintén. Kissé tanácstalan vagyok. Lehet, hogy az about:flags-ben állítottam be valamit, amit nem szeret?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#456) samfishR válasza Nunder (#455) üzenetére


samfishR
senior tag

lehet, mert nekem ugyan úgy van szürke csík, igaz én firefoxot használok.

(#457) Nunder válasza samfishR (#456) üzenetére


Nunder
őstag

Asztali gépemen van csík, pedig ugyanúgy buheráltam, de most visszaállítottam mindent a gyári állapotba, és így sem jelzi.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#458) rep3at


rep3at
őstag

Valaki meg tudná mondani hogy hogyan tudnék törölni egy-két felesleges videót a saját feltöltéseim közül Youtube-ról? Úgy gondoltam hogy majd a saját videószerkesztőjével fogom összefűzni őket, de sajnos az ilyesmire (mint utólag kiderült) nem képes.

Más: Tudnátok valami ingyenes és jó képességű videószerkesztőt ajánlani? Az se gond ha van benne valamiféle stabilizátor funció.

Forward thinking. كرر

(#459) samfishR válasza rep3at (#458) üzenetére


samfishR
senior tag

http://www.youtube.com/my_videos , majd kipipálod amit törölni szeretnél és actions-nél kiválasztod h delete.

(#460) rep3at válasza samfishR (#459) üzenetére


rep3at
őstag

Köszönöm szépen a választ!

Forward thinking. كرر

(#461) Lmh


Lmh
őstag

HaLi! Arra tud valaki gyógyírt, hogy miért ugrik szét úgy a kép rendszeresen youtube-on, hogy nem látom a kezelőgombokat + a kép sincs rendesen a helyén, a bő bal felső sarkát látom csak? Firefoxot használok, ha az számít.
Előre is köszönöm!!

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#462) gaborba81 válasza Lmh (#461) üzenetére


gaborba81
tag

Próbáltad már másik böngészővel?

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#463) samfishR válasza Lmh (#461) üzenetére


samfishR
senior tag

videóra jobbgomb, settings, enable hardware acc. pipa ki! :K flashplayer miatt van, ez nekem megoldotta.

(#464) Lmh


Lmh
őstag

gaborba81: nem, mert csak néha jön elő a dolog, bár annyira azért sűrűn, h már idegesített annyira, hogy beírtam ide:P

samfishR: kipróbálom, köszi szépen, meglátom használ-e. gondolom fog

:R

[ Szerkesztve ]

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#465) Lmh


Lmh
őstag

Na hát nem jött be sajnos, megint csinálta :S Ilyenkor amikor ezt csinálja kisméretben ( hogy csak a kép bal felső sarka látszik ) akkor ha ki akarom rakni teljes képernyős módba, akkor a kisméretű képet odarakja a full képernyő bal felső sarkába, a monitor maradék 3/4 része meg full fekete. Remélem érthetően fogalmaztam:P Szóval erre képe vmi új tipp, ha tudna valaki
Előre is :R

[ Szerkesztve ]

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#466) samfishR válasza Lmh (#465) üzenetére


samfishR
senior tag

pedig full ugyan ez volt nekem is, új flashplayer csinálta, asszem a 10.3-as.
az is segít, ha letörlöd és felteszel egy régebbit innen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#467) #81556480


#81556480
törölt tag

Hali!

miért lehet az hogy az internet sebesség mérés szerint gyors a netem, a youtube pedig néha nagyon lassan tölt be ( nincs letöltés a háttérben )

(#468) qdak válasza #81556480 (#467) üzenetére


qdak
addikt

nálam is detto
sőt van amit alig tölt, de ha frisitek rá akk jobb lett, de nem jó!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#469) lumpen_stex válasza #81556480 (#467) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

mert a sebességmérő felé gyors a neted a youtube felé meg nem. a upc tipikusan ilyen.. 125M le de a youtube az laggol..

(#470) lumpen_stex


lumpen_stex
aktív tag

egy kis help kéne. 720p-s video-t akarok felrakni a youtube-ra de nagyon elcseszi a minőseget. milyen codek-el rakjam fel, hogy ne nyuljon hozzá?

(#471) qdak válasza lumpen_stex (#470) üzenetére


qdak
addikt

[link]
sima divx nekem iylen lett (6.6mb!)
am mindenhez hozzá nyul
talán tolj fel h264 be de azt is be fogja tömni

lumpen_stex elözö, de tök mindegy meik netröl tolom, van mobil net is azzal is bármivel lesem a yout lassu!!!

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#472) lumpen_stex válasza qdak (#471) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

közben rájöttem, hogy nativ 720p-ben kell felrakni mert ha átméretezi akkor elcseszi a minőséget. a codek gyakolatilag mindegy.

(#473) gaborba81


gaborba81
tag

Nekem is kellene is kis help!!! :O
Miért csinálja azt a youtube,hogy töltök fel vmit,ami hosszabb mint 15 perc,és nem engedi fel,holott engedélyezve van a hosszabb feltöltés???

[ Szerkesztve ]

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#474) qdak válasza gaborba81 (#473) üzenetére


qdak
addikt

15 p a max sztem normal felhasznalonak

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#475) rt06 válasza gaborba81 (#473) üzenetére


rt06
veterán

publisher-ek elvileg tolthetnek fel tobbet, de az a publisher-re valasz, hogy beallitod a profil-odban, az keves
ahogy olvasgattam anno, ugy nez ki a dolog, hogy emelle szukseges, hogy legyen mar sok olyan feltoltott video-d, amire nem volt panasz, es akkor fog noni az idolimit

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#476) gaborba81


gaborba81
tag

Köszi Mindenkinek a választ!!!

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#477) piadex2


piadex2
senior tag

hello!

milyen hardver konfig kell, hogy tudjam nézni a youtube-ot?
kösz:

piadex2

ps: nekem most egy 466-os celeronom (mendocino), 384MB ram, és 8 MB video

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#478) tzsolesz válasza piadex2 (#477) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én azt mondom neked hogy 240p-hez a minimum az egy tualatin, vagy coppermine P3 1.0-1.4Ghz-ig, 512MB RAM, és 8MB-32MB videomemória.

360p-hez is jó fenti cucc teteje. De amin már élvezhető, az egy P4 1.8-2.2Ghz.
480p-hez pedig efölött bármi. 720p, és 1080p-hez pedig egy kis 2 magos 1GB RAM, és integrált VGA. Mondjuk ha kikapcsolom a vírusírtót, akkor egy 3.2Ghz-en keteyegő P4 630 HT-vel is mennek a full HD videók, 1GB DDR, és egy 256MB-os 9600PRO társaságában. Én sem tudom igazából mit használ ki jobban a Youtube flash playere. Szerintem CPU a legfontosabb.

Jah, srácok miért nem jó a youtube? Mindenkinél szarakodik? Elindul, majd megáll, ekkor újra elindul és zöld kép van a videó helyett. ha belepörgetek, akkor megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#479) tzsolesz válasza tzsolesz (#478) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Megjavult. A Catalyst frissítette magát, és nem indítottam újra. Újraindítás után minden kafa. :K

(#480) piadex2 válasza tzsolesz (#478) üzenetére


piadex2
senior tag

hello!

kösz.
amúgy a VGA mennyire számít? (nem HD tartalomnál)

p.

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#481) cirkus


cirkus
aktív tag

munkahelyen le vannak tiltva bizonyos tartalmakkal járó oldalak, mint a youtube is..
de láttam, hogy egyik munkatársam nézte de nem volt hajlandó elárulni, hogyan...Mozilla böngészőt használt, és nem nagyon trükközött...Hogy lehet kijátszani..??

(#482) Murder3


Murder3
addikt

valami ruszki spammer bot megtalálta a videóimat és elkezdi a leírást átirni vmi ciril szöveggel meg vmi linket basz be, ha tudom panaszolni?
mármint yt-nek mert nem találtam semmi erre voantkozót

(#483) flash-


flash-
veterán

sziasztok

egy kérdés

ustream oldalon levő videót át lehet valahogy tölteni automatikusan vagy könnyen youtube ra?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#484) P00By


P00By
nagyúr

Lehet volt már ilyen kérdés :B
Szóval vmiért nem volt bejelentkezve a böngészőm(...), de nem enged belépni.
Ezt írja: Kérjük, használja a Google Fiókjához (Bodri1 kukac gmail.com) tartozó jelszót a bejelentkezéshez. A régi YouTube-jelszóval való bejelentkezés többé már nem támogatott. :F

A régi felhasználónevemet és jelszavamat akarom használni amit eddig is, megoldás? :B

(#485) qdak válasza Murder3 (#482) üzenetére


qdak
addikt

nem vmi virus vagy féreg van a gépen ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#486) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A főoldal nálam azzal van tele hogy a facebook ismerőseim miket osztottak meg. Mivel engem ez marhára nem érdekel, meg azért van a facebook hogy OTT lássam, ezért kiszedtem az összekötést, youtubeból kiírtottam a facebookot, facebookról leszedtem minden likeot, meg removeoltam az appot ami youtubebal kapcsolatos, de a főoldalon még mindig ugyanaz a szemét van.

Hogy tudom mégis ezt kikapcsolni? Vagy felejtsem el inkább örökre a főoldalt?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#487) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Elég idegesítő problémám van a youtube-al. Az elindított videók elég nagy százalékánál indítás után pár másodperccel elugrik a kép. Amolyan nagy méretre vált, kicsi ablakban és a videónak csak a bal-felső sarka látszik kinagyítva, a többi nem:S Ha a képet kirakom full size-ra, akkor meg a fekete képernyőn a bal felső sarokban látom a videót sima, kis ablakban.
Nem tudom mennyire voltam érthető, gondolom csak az fog tudni ugyis válaszolni, akinél már volt ez a gond.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#488) tzsolesz válasza Lmh (#487) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Érthető voltál. Nálam ugyan ez a hiba. A fiók beállításoknál kellene szerintem keresgélni.

(#489) Lmh válasza tzsolesz (#488) üzenetére


Lmh
őstag

ŐŐŐőőő de most te ezt megoldottad? Én arrafele nem találok semmi használnivalót :S

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#490) Murder3 válasza qdak (#485) üzenetére


Murder3
addikt

eszembe se jutott :(
kösz, hogy szólsz ellenőrzöm is a gépem

(#491) samfishR válasza Lmh (#487) üzenetére


samfishR
senior tag

legújabb flashplayert tegyétek fel, plusz videóra jobbgomb, settings és a hardveres gyorsítást kapcsoljátok ki. ha ez sem segít, akkor még emellé adblock plus kiegészítő telepítése ajánlott (már ha firefoxotok van, többire nem tudom, hogy van-e), mert nekem is ugyan ez volt a gond és mindig a 10. mp-nél ugrott szét a kép amikor bejönnek a hirdetések. ez a kombó nálam megoldotta a problémát, azóta is minden király.
sőt, hardveres gyorsítás kikapcsolása után a fullscreenre váltás is azonnal megtörténik, nincs az a 3sec fekete kép.

(#492) Gerisz


Gerisz
addikt

Sziasztok!

Soha nem volt ilyen gondom a youtube-val, de mióta új, azóta van olyan, hogy bejön egy reklám, megállítja a lejátszást is és nem lehet lekapcsolni a reklámot, csak azt látom.
Elindítani el tudom és megy a hang (meg alatta a kép) de a reklám kitakarja.

Mit lehet ezzel csinálni?

(#493) Egorov


Egorov
aktív tag

Estét!

Eddig meg tudtam nézni akkor is az elmentett kedvenc videóimat, amikor nem voltam bejelentkezve. Most meg amióta új a felület ezt nem tudom, csak ha bejelentkeztem, vagy csak láma vagyok és nem találom. Szóval: hogy a fenébe lehet bejelentkezés nélkül megnézni valakinek a kedvenceit? :F
Itt van az én "accountom" de megőrülök...nem találom a kedvenceimet. FUUUU :W
http://www.youtube.com/user/EgorovHUN

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#494) Murder3 válasza Egorov (#493) üzenetére


Murder3
addikt

szerintem nincs beálítva, hogy mutassa a kedvenceid a csatornán.
így csak akkor látod mikor bejelentkezve nézed a csatornád.

(#495) Egorov válasza Murder3 (#494) üzenetére


Egorov
aktív tag

Hol tudom átállítani?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#496) Murder3 válasza Egorov (#495) üzenetére


Murder3
addikt

belépsz a saját profilod adatlapjára és ott fent ahol írja, hogy lehet új kinézetre váltani(az a kék csík)
alatta van szürke sávba a közlemény közzététel,beálítás..etc na ott a videó és lejátszási listára kell menni és bal oldalon egy négyzetbe lehet kipipálni mi látszódjon az adatlapodnál.

(#497) Egorov válasza Murder3 (#496) üzenetére


Egorov
aktív tag

Na ezt az opciót csak akkor találtam meg, amikor vissza váltottam régi kinézetre. Be volt jelölve, hogy a kedvenceket jelenítse meg. Szóval a megoldás: vissza váltottam régi felületre, így megjelennek a kedvenceim akkor is, ha nem vagyok bejelentkezve. :R
Azt, hogy az új felületnél miért nem jelennek meg, azt meg nem tudom, de nem örülök neki.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#498) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Ha, akarok a videóhoz egy kis feliratot, ami szokott is lenni a videók felületén akkor hol tudom hozzáadni?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#499) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Láma kérdés, de:
Hogyan lehet videót törölni youtuberól? Nem találom sehol. Oo

(#500) Speeedfire válasza FoxiestFox (#499) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Jobb fent, rámész a fiókodra. Videókezelő, majd a videó előtt kipipálod a kis négyzetet és fent kiválasztod a műveletek közül a törlést. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.