Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Ryder62


Ryder62
őstag

Nyomorék youtube! Hol a francba kell törölni egy lejátszási listát?

Állandóan változtatják a felületet, leállhatnának már ezzel a sz*rsággal mert baromira idegesítő hogy akárhányszor szerkesztek, feltöltök, törlök stb mindig máshol vannak a funkciók, máshogy lehet elérni és mindig keresni kell. Már én érzem magam hülyének!

Arról ne is beszéljünk hogy eltűnt a lejátszási listák értékelése is. Mindig buzerálják ezt a hulladékot de nem jobb lesz csak átláthatatlanabb :W

(#1802) Out válasza Ryder62 (#1801) üzenetére


Out
addikt

Videókezelő --> Lejátszási listák --> Szerkesztés --> Lejátszási lista szerkesztései --> Lejátszási lista törlése

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1803) mutyi


mutyi
őstag

Olyan problémám lenne, hogy a múltkor meg akartam keresni a Youtube előzményekben egy jó évvel ezelőtt lejátszott számot, de kb 3 hónappal ezelőtti az utolsó dolog,amit mutat, miközben legfelül kiírja hogy lejátszási előzmények száma 2043.
Én nem töröltem a régi előzményeket, szóval meg kellene lennie, régen is meg tudtam nézni több évvel ezelőtt nézett videokat, erre most nem adja be.
Tudtok rá megoldást?

(#1804) Out válasza mutyi (#1803) üzenetére


Out
addikt

Videókezelő --> Keresési előzmények?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1805) mutyi válasza Out (#1804) üzenetére


mutyi
őstag

Igen, ott meg tudom keresni, csak ot meg nem mutat képet hozzá, ezért nem értem hogy a lejátszási előzményeim hova tűntek el,régen megvoltak.

(#1806) Out válasza mutyi (#1805) üzenetére


Out
addikt

Sajnos én nem találtam rá megoldást, nekem is kiírja, hogy 1470, de csak kb. 100-at mutat és nem lehet tovább nézni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1807) mutyi válasza Out (#1806) üzenetére


mutyi
őstag

Baromi bosszantó, mivel szeretnék megtalálni egy számot,amit anno hallgattam.

(#1808) Out válasza mutyi (#1807) üzenetére


Out
addikt

dúdolj belőle pár sort, hátha rájövünk :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1809) mutyi válasza Out (#1808) üzenetére


mutyi
őstag

Ez a baj,hogy a Shazam meg a többi a dúdolást nem ismeri fel.

(#1810) ledgeri válasza mutyi (#1809) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Annál jobb lesz, mikor szétkeresve, már akár el is felejtve egyszer meghallod valakinél... (én voltam már mindkét oldalon, és nagy boldogság!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1811) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki olyan bővítményt Chrome-hoz, amivel kényelmesebbé tehetném a Youtube-ot? Gondolok itt olyanra, hogy mindig HD-ban kezdődjön a videó, a mérete nagyban legyen, meg hasonlók.

(Használtam a Youtube Options nevű bővítményt, de az az utóbbi időben valamiért nem működik :S )
Előre is köszönöm!

(#1812) VoidXs válasza acsati (#1811) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Magic Actions for YouTube.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1813) acsati válasza VoidXs (#1812) üzenetére


acsati
aktív tag

Köszi, kipróbálom! :)

(#1814) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Sziasztok!
Pár napja azt vettem észre, hogy a kommentek alul nem jelennek meg, hanem csak egy gomb, ami megnyit egy új lapot és ott olvashatóak.
Ez miért lett így? Nem lehet videók alatt olvasni többet?

(#1815) Abrion válasza Mikiller (#1814) üzenetére


Abrion
senior tag

nálam minden rendben, mármint mutatja a kommenteket is.

(#1816) Mikiller válasza Abrion (#1815) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Nálam ilyen, remélem látszik belőle a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#1817) Abrion válasza Mikiller (#1816) üzenetére


Abrion
senior tag

a yt alján van egy ilyen hogy biztonság, nálam ha az be van kapcsolva akkor nem jelenik meg a kommentek.

(#1818) Mikiller válasza Abrion (#1817) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Nekem ki van kapcsolva, mégsem jelenik meg :((
Ki-Be kapcsolgattam most de semmi. Ezt a funkciót amúgy sosem állítgattam alapból a "ki" mód volt.
Köszi a segítséget, valami bug lehet nálam akkor.

Közben ránéztem IE-vel, ott jó.Akkor a Firefox zakkant meg :)

[ Szerkesztve ]

(#1819) Assimilator


Assimilator
őstag

Van egy nagy gondom. Nem megy a YT. Elindul a videó, 2 másodpercig szenved vele, majd kiírja, hogy hiba lépett fel. Adobe cuccok fel vannak pakolva pedig. Win7 a rendszer. A böngésző viszont teljesen lényegtelen, mert mindegyiken meghal. A legnagyobb vicc, hogy ugyanezen a gépen egy virtuális rendszeren (ami XP) meg minden gond nélkül megy a videó. S nagyon zavaró, hogy el kell indítanom a virtuális gépet ha meg akarok nézni egy videót.

Mi a teendő?

Előre is köszi a segítséget!

(#1820) ledgeri válasza Assimilator (#1819) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A normál rendszeren, és a virtuálison ugyanazon a verziószámú flashplayer fut? (már amennyire lehet ugyanaz..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1821) Assimilator válasza ledgeri (#1820) üzenetére


Assimilator
őstag

Igen, teljesen ugyanaz.

(#1822) Out válasza Assimilator (#1819) üzenetére


Out
addikt

Esetleg a flash helyett próbáld meg a html5-ös lejátszót és ha ezzel megy, akkor közelebb kerültél a megoldáshoz :)

HTML5

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1823) Assimilator válasza Out (#1822) üzenetére


Assimilator
őstag

Így már megy. Ez igen érdekes. De akkor hogy tud minden böngészőben rosszul települni a flash?

(#1824) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Azt a jelenséget mi okozhatja, hogy a kommentek nagyon lassan vagy egyáltalán nem jelennek meg a videó alatt? Legfrissebb stabil Chrome-ot használom.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1825) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok
youtube-nak nincs közvetlen email címe, ugye?!
suport kéne, nem iylen menüből válassz, mi a fa.z bajod van -.-

lényegében van 9170 videóm megnézve az ELŐZMÉNYEK-nél... de csak 30at látok belőle -.-
és érdekelne, hogyan tudok többet előkeríteni innen (a listából) ?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1826) VoidXs válasza - = Zk = - (#1825) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az előzmények régen töltődtek ha lefele görgettél, most tényleg nem jó. Egyébként a supportot el lehet felejteni, a Google nem alkalmaz embereket erre a célra. Mondom, milyen munkalehetőségeket adnak: "YouTube Quality Destroyer", "Bad Design Designer", "Fake Content ID Item Adder", és még "Ctrl+C - Ctrl+V Support Replier".

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1827) - = Zk = - válasza VoidXs (#1826) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor nem nálam van a hiba. remélem orvosolják

jah és copjanak le, ha már ilyen genyók... mocskos egy világot élünk bakker :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1828) VoidXs válasza - = Zk = - (#1827) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem ok nélkül csinálnak ilyen videókat.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1829) - = Zk = - válasza VoidXs (#1828) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1830) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

Azt mesélje már el nekem valaki, hogy hogyan lehet egy bizonyos user feltöltései közt keresni? Mert ezt vagy nagyon szépen kigyomlálták vagy úgy elrejtették, hogy meg se találd.

(#1831) VoidXs válasza cocka (#1830) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Csatornája, videók.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1832) cocka válasza VoidXs (#1831) üzenetére


cocka
veterán

Ja oké, csak letiltotta az adblock. :D Köszi.

(#1833) janos1988


janos1988
addikt

A megtekintett videó előzményekben hogy lehet keresni?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#1834) - = Zk = - válasza janos1988 (#1833) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha oylan a probléma, mint a #1825 akkor sehogy :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1835) VoidXs válasza - = Zk = - (#1834) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az előzmények mérésével van itt probléma. Ugye a lista sokezer elemet ír, nálam most 9727, de ha a listáimat nézem meg a nevemre kattintva lenyíló menüben, ott 40 van. Az a számláló is bugos. A valóságban CSAK az utolsó 80-at tárolja. A kereséshez Ctrl+F.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1836) - = Zk = - válasza VoidXs (#1835) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hogy rohadjanak meg :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1837) BladeHero


BladeHero
tag

Sziasztok!
Mostanában a youtube nem működik úgy ahogy kellene.Például nem jeleníti meg a videók képeit jobb oldalt és kommenteket sem mutat.Valamiért feliratkozott még kb 6 csatornára amit még csak nem is nézek pl pewdiepie meg hasonlók, amikről nem tudok leiratkozni, sőt semmit nem tudok a youtube felületén csinálni még a videó leírását sem tudom megnézni.Leginkább a kommenteket és a videók képei zavarnak.Szerintetek mi a gond?

RPCJ

(#1838) VoidXs válasza BladeHero (#1837) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Valószínűleg plugin vagy vírus, ilyennek nem szabadna előfordulni, még a YouTube-ot ismerve sem. De legalább már tudjuk PewDiePie feliratkozóinak a forrását.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1839) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Valaki tudna ajánlani youtube Full HD letöltő beépülőt operára, vagy firefoxra?
Ha egyikre sincs akkor külön progit ami 1920×1080p -ben szed le videót a youtube-ról
Köszönöm előre is! :R

(#1840) VoidXs válasza bluobluo75 (#1839) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Újonnan azzal csencselnek, hogy a képet elválasztják a hangtól (ez a YouTube DASH formátum), ezzel a pluginos megoldások számára a 1080p-nek és a 480p-nek vége. A DVDVideoSoft megoldásai viszont működőképesek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1841) tutuhawer válasza VoidXs (#1840) üzenetére


tutuhawer
őstag

ezt nem értem, minek vége, hogyan? Pár szóban fejtsd ki légyszi,
ON Nekem a videóim feltöltése rendben van, át tudom váltani HD-be, a lejátszási listáim is jók, a mobilos felület is rendben megy, azonnal frissül, aminek frissülnie kell. Az előzmények túl sokáig nem nézem. Amit sajnálok, de már évek óta, hogy a megnézendő videókat "drag & drop" módszerrel nem tudom rendezni, míg régen, nagyon régen tudtam. Nehéz megemészteni, azóta se alszom jól :DDD :))

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#1842) VoidXs válasza tutuhawer (#1841) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem lehet böngészőből letölteni, szerverhibát dob.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1843) - = Zk = - válasza VoidXs (#1842) üzenetére


- = Zk = -
félisten

freemake video downloader
tud magyarul is, beépül

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1844) VoidXs válasza - = Zk = - (#1843) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Van beépülője, de nem böngészőplugin, én azokról beszéltem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1845) - = Zk = - válasza VoidXs (#1844) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhh.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1846) #99546112


#99546112
törölt tag

Üdv! Youtube-on hol találhatóak a legfrissebb zenék? Mindig levagyok maradva, hogy mik az újak :D vagy van valami csatorna rá esetleg?! Köszi :)

(#1847) VoidXs válasza #99546112 (#1846) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Én azt mondom, hogy ne YouTube-on keresd, hanem mondjuk iTunes Radion (én ott értesülök, leginkább a Weekly Top 50 Dance adón), vagy Soundcloudon (legjobb erre a célra, subscribe-rendszer is van).

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1848) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi! De iTunes radio-t hogyan tudok halgatni?! iPadem van, de az iTunes Store-ban nem találok rádiót :/

(#1849) VoidXs válasza #99546112 (#1848) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Amerikai accounttal működik csak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1850) cocka válasza VoidXs (#1842) üzenetére


cocka
veterán

Nem lehet böngészőből letölteni, szerverhibát dob.

Ez úgy hülyeség, ahogy van. A flashgot mindhárom opciót felkínálja: teljes video az elérhető összes formátumban, csak hangsáv az elérhető összes formátumban és csak video az elérhető összes formátumban. Aztán te választod ki, hogy neked melyik kell.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.