Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) FoxiestFox válasza Digital (#1650) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor bizony eldobandó ;]
Biztos valami mágikus consumer gépezet, igazam van? :DDD

(#1652) Digital válasza FoxiestFox (#1651) üzenetére


Digital
addikt

Nem egészen!
Egy Acer Aspire 5755! A T-nél lett véve :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1653) FoxiestFox válasza Digital (#1652) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nos, van egy rossz hírem: de, egészen :D
Mindeazonáltal, bizonyára létezik megoldás a problémádra, csak én nem tudom. :B

(#1654) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Hali,
az elmúlt egy hétben a kedvencekhez adott videók közül egyet sem mutat a Youtube. Mi lehet a baj? Próbáltam már többször is ki-belépni, de egyszerűen nem látom őket. 468 videóm van a kedvencekhez mentve. Számilag mutatja is, de most már csak a 3 éves számaimhoz férek hozzá. Valami katyvasz van.

meg

(#1655) FoxiestFox válasza peugeotmate (#1654) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem vagy vele egyedül

(#1656) peugeotmate válasza FoxiestFox (#1655) üzenetére


peugeotmate
őstag

Bocsi, most látom, hogy már Te is kérdezted. :B Tudnak vajon a hibáról? Vagy írjunk Nekik?

meg

(#1657) Abrion


Abrion
senior tag

Új kinézet és új idegesítő feature :), minden egyes új videóra kapok az email címemre egy üzenetet, hogy tudom ezt kikapcsolni?

(#1658) VoidXs válasza Abrion (#1657) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Tiltsd le a címet, ahogy én tettem. A Google az egyik legdurvábban spamoló létforma.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1659) tonyrulez válasza Abrion (#1657) üzenetére


tonyrulez
őstag

Feliratkozások új videóira gondolsz? Be lehet állítani külön-külön hogy kitől kérsz email értesítőt.

És végre jóvá lehet hagyni a spamnak jelölt kommenteket. Ez így 3 hónap után kedves volt tőlük :U

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1660) Abrion válasza tonyrulez (#1659) üzenetére


Abrion
senior tag

ouch :D középen a pipa :D "Kérek frissítéseket " hát ez teljesen félreérthető, minek is lenne email frissítés.
Na mindegy kösz :)

(#1661) gzbotii


gzbotii
veterán

Az új felület csúnya, de legalább nem is működik rendesen. Lejátszási listákat próbáltam szerkeszteni, de nem menti a beállításokat. És van ahol meg sem jelenik Speciális szerkesztés gomb :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1662) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

felraktam egy pár videót privátba és csináltam belőle egy privát playlistet. utólag szeretném módosítani, hogy pár ember láthassa. hogy tudom ezt megoldani? csak email címre kiküldős verzió van, ha google accountot nem tudok hozzárendelni?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1663) Out válasza hoffman_ (#1662) üzenetére


Out
addikt

Átrakod a videókat nem listázottra és elküldöd a linkeket az emberkéknek

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1664) hoffman_ válasza Out (#1663) üzenetére


hoffman_
nagyúr

a nem listázott azt jelenti, hogy nem lehet keresni, csak a link birtokában lehet megtalálni a cuccot?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1665) hoffman_ válasza hoffman_ (#1664) üzenetére


hoffman_
nagyúr

a válasz igen. köszi :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1666) code1005


code1005
senior tag

Sziasztok,

0 bájtos videókat töltök le a youtube-ról, vagy lejön a videó de hang nélkül. Firefox alól a Complete YouTube Saver és a DownloadHelper kiegészítőkkel próbálom. Van valami védelem az oldalon?

plata o plomo

(#1667) VoidXs válasza code1005 (#1666) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen, folyamatosan küzdenek a letöltések ellen, de csak 1080p-nél, az összes többi felbontás működik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1668) Abrion válasza code1005 (#1666) üzenetére


Abrion
senior tag

Nem tudom neked ez van e, de én most ezt használom és mindent rendben letölt.

https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/video-downloader-pure/?src=userprofile

(#1669) code1005 válasza VoidXs (#1667) üzenetére


code1005
senior tag

Most nem jön le a 720 se, sajnos 0 bájtos az is.

plata o plomo

(#1670) VoidXs válasza code1005 (#1669) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Akkor ott a plugin vagy valami netheznyúlós cucc a hibás, mert nálam csak az 1080p ad szerverhibát, amióta szétválasztották a videót és a hangot.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1671) mzso válasza code1005 (#1666) üzenetére


mzso
veterán

Tökéletesen megy a letöltés most is az előbbivel. Nálad lehet valami gebasz.

(#1672) tutuhawer válasza code1005 (#1666) üzenetére


tutuhawer
őstag

néztem, sok hivatalos feltöltő, zeneTV, előadó, producer, stb videója nem jön le, csk 0 bájtos cucc, de a 6-7-8 évvel ezelőtt feltöltött VIVA TV-s videóklippek simán lejönnek például. Tesóm kérte a magyar RnB nagyágyúk egyik számát, és az vagy az ahhoz hasonlók 0 bájtos semmik lettek.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#1673) Abrion válasza tutuhawer (#1672) üzenetére


Abrion
senior tag

próbáld ki a kiegészítőt amit linkeltem tegnap.

(#1674) code1005 válasza mzso (#1671) üzenetére


code1005
senior tag

Most nekem is lejött 720p-ben, hanggal. :)

plata o plomo

(#1675) mzso


mzso
veterán

Amivel én találkoztam az volt, hogy az egyik féle 720p hiányzott ideiglenesen. (Kettő van dash és nem dash)

(#1676) RawrRr


RawrRr
tag

Pár nap alatt kétszer újult meg a youtube kinézete, vissza lehet valahogy váltani az egyel ezelőttire?
Eléggé idegesítő, hogy a követett csatornákat, 3 kattintással tudom elérni, és nem tolja egyből az arcomba őket bal oldalt.

Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

(#1677) Out válasza RawrRr (#1676) üzenetére


Out
addikt

A Youtube felirat mellett van három vízszintes vonal, kattints rá.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1678) RawrRr válasza Out (#1677) üzenetére


RawrRr
tag

Igen, pont ez a gondom, hogy teljesen feleslegesen kell kattintgatni, ilyen lenyíló szarokra, míg eddig ott volt az arcodba tolva az egész

Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

(#1679) tonyrulez válasza RawrRr (#1678) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem alapból le van nyitva. Nem lehet hogy a képernyő nem elég széles ehhez?

4 8 15 16 23 42

(#1680) tskó válasza RawrRr (#1676) üzenetére


tskó
tag

ja jó lenne a régi youtube a g+ szar nélkül

(#1681) RawrRr válasza tonyrulez (#1679) üzenetére


RawrRr
tag

Bőven elég széles és csak most változott meg a 2. frissítéssel a dolog. Lehet nem egyszerre aktiválták mindenkinek, hanem szépen folyamatosan vagy a böngésződ cache-ből tölti vissza vagy valami

Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

(#1682) tonyrulez válasza RawrRr (#1681) üzenetére


tonyrulez
őstag

Kétlem hogy cache-ből jönne, több gépen is próbáltam. Egyébként Chrome-on (de lehet hogy más böngészőkben is) CTRL+R-rel lehet cache ürítéssel egybekötve frissíteni az oldalt. Ezután is le van nyitva. De kipróbáltam és ha pár centivel összébnyomom az ablakot, akkor eltűnik a sáv. A képernyőfelbontásom 1366*768, tehát nem valami nagy.

4 8 15 16 23 42

(#1683) RawrRr válasza tonyrulez (#1682) üzenetére


RawrRr
tag

Chrome-ban jó, Opera 19-20-ban megváltozott.

Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

(#1684) messi6502


messi6502
tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget.
Mióta a YT és a G+ fiókot egyesítették azóta a YT fiókomra abszolúte nem tudok belépni sehogy se, csak a G+-os accommal.
Megoldható még valahogy az összevonás, vagy legalább, hogy azzal lépjek be? Vagy már reménytelen? :U

(#1685) pomphl


pomphl
csendes tag

Üdv!
Hogyan lehet teljes yt csatornát letölteni? Találtam egy pár programozós, teló reviewos csatornát. Akár addon akár app. jöhet.
köszi

(#1686) Wanderlust


Wanderlust
tag

Üdv,

Ezer éve nem töltöttem fel videót YouTube-ra de most újra van kontent amit szeretnék megosztani. Namost, régen volt egy olyan fícsör, hogy a profiloldalamról tudtam küldeni egy felhívás szerűséget (azt hiszem "announcement" volt a funkció neve) és azt minden feliratkozóm megkapta. Most viszont nem találom...Marad az a megoldás, hogy privát üzenetben értesítem a népet egyenként vagy valahol a YouTube mélyén, a sok-sok új funkció között még megvan valahol ez a felhívásos dolog? Előre is ezer hála annak aki tud segíteni :)

(#1687) Out válasza Wanderlust (#1686) üzenetére


Out
addikt

Nem tudom, hogy régen hogyan működött ez az értesítős dolog, de manapság a videó feltöltése után automatikusan küld a rendszer egy felhívást a feliratkozóid számára.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1688) Wanderlust


Wanderlust
tag

Oké, az régen is működött de velem is gyakran előfordul, hogy átsiklok az értesítések felett. Anno amikor beléptem a főoldalon látszottak a feliratkozásaim legfrissebb feltöltései plusz lehetőség volt mondjuk egy néhány soros üzenet közzétételére ami ugyanitt jelent meg, mindenkit eltudtam érni egy üzenettel. Ezt a funkciót keresem de valószínűleg kiölték a rendszerből a drága fejlesztők...

[ Szerkesztve ]

(#1689) Out válasza Wanderlust (#1688) üzenetére


Out
addikt

Erre külön felületet én sem találok, csak a videó feltöltésénél van olyan, hogy üzenet írása a feliratkozóid számára, de gondolom ez is csak akkor működik, amikor feltöltöd a videót.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1690) Wanderlust válasza Out (#1689) üzenetére


Wanderlust
tag

Végül is az majdnem ugyanaz. Köszi a segítséget! :)

(#1691) Aethel


Aethel
aktív tag

Nálatok is halálán van a YT? Másfél órája nem enged keresni, behal.
Van valami off. blog, vagy tweet ahol szoktak írni az ilyesmi hibákkal kapcsolatban?

(#1692) Wanderlust válasza Aethel (#1691) üzenetére


Wanderlust
tag

Nálam kiválóan működik, keres, talál, lejátszik. Viszont valami bibi tényleg van ami téged érinthet. Az elmúlt percekben a YT facebook profilján sokan számoltak be "500 internal server error" hibaüzenetről.

[ Szerkesztve ]

(#1693) akyyy


akyyy
senior tag

nálam se jó, rakatszor 502

(#1694) Wanderlust válasza akyyy (#1693) üzenetére


Wanderlust
tag

Na, már nálam se müxik :O Nem látom a beágyazott videókat sem. Mindegy, valószínűleg már dolgoznak a problémán.

(#1695) Out


Out
addikt

Kicsit változott a YT videófeltöltési oldala, gondolom emiatt voltak az említett hibák is. Egyébként nekem napok óta nem működött a videó feltöltésekor a FB-re való posztolás, viszont az új felület óta tökéletes :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1696) tvse1995


tvse1995
senior tag

Eddig soha nem panaszkodtam az átalakításokra, de azért ez kicsit nagy hiba. Kettő kivételével eltűnt az összes feliratkozásom... :W

(#1697) Spancho


Spancho
őstag

Nálam most már minden youtube-ra csatlakozás után át kell váltanom a régi megszokott youtube accomra ,mindig azt a fos g+-os szart rakja be amin se egy kedvenc videóm se feliratkozásaim nincsenek.
Nem tudom hogy mi a fütykösért nem lehet végleg kiválasztani...
Vagy 8 éve megvan az a youtube acc-om erre szarakodik ezzel a g+ gmail minden google cuccával...

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#1698) erikke17


erikke17
őstag

Csak nálam megy használhatatlanul??
Gondoltam kicsit leülök na persze.. :(((

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1699) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hová lett az ajánló? Whatthefuckis?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1700) csababarca válasza V.Stryker (#1699) üzenetére


csababarca
őstag

nekem is így hozza be...délután laptopon még jó volt,most PC-n vagyok,ott nem hozza be :F

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.