Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

A feltöltésemnél kaptam egy olyan üzenetet, hogy 15 percnél hosszabb videókat is feltölthetek. Ez mekkora videót jelent? Mi a max hosszúság?

(#352) csabyka666


csabyka666
addikt

Megnyugodtam, hogy nem csak nálam lassú...remélem, hogy csak valami átmeneti zavar...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#353) HelloWorld


HelloWorld
tag

Nálam is lassú, talán egy hete, sok videónál kell nyomnom egy refresht, hogy egyáltalán elinduljon...

(#354) kircipeti


kircipeti
senior tag

Detto lassu. Ezert neztem fel ide. Akkor a hiba nem az en keszulekemben van.

(#355) PRO-peller


PRO-peller
senior tag

Egy 1x-szerűt kérdeznék: A Youtube videokat le lehet menteni saját gépre? Avagy csak megnyitni lehet azokat?

Ha a mentés igen, akkor hogyan? :R

[ Szerkesztve ]

(#356) ricsy888 válasza PRO-peller (#355) üzenetére


ricsy888
senior tag

(#357) PRO-peller válasza ricsy888 (#356) üzenetére


PRO-peller
senior tag

Köszi! :R

(#358) vzsuzsa


vzsuzsa
csendes tag

Sziasztok!
Mivel újonnan regisztrált vagyok ezért még nem ismerem a szokásokat. Ezt a "szálat" találtam, ahol esetleg tudnátok valamit írni. Az is lehget, hogy már valahol megvan a válasz és már unalmas a kérdés de nem akdtam megoldásra és most lenne fontos
Szóval a krédésem, hogy mi lehet az oka, hogy egy kb 2 perces youtube vido letöltése eltart 3-4 percig. A hosszabbak, 10 perc körüliek a tüerlmi határon túl vannak már.
Kb 2 hónapja vanna win7-es gépeink és azóta van ez a jelenség. Letöltö az egészet és után játsza.
Előre is köszönöm ha valaki ír.
Zsizsa

(#359) domi007 válasza vzsuzsa (#358) üzenetére


domi007
őstag

Szia,
Nálam pontosan ugyanez a helyzet, 5 megás nettel, egyedül én vagyok rajta, nincs torrent meg semmi, és mégis, baromi lassan tölt be, illetve ha le is töltött eleget akkor is "teker" a videó közben.
Egyszerűen nem tudok rájönni, nem mindegyik videónál csinálja ezt, de elég soknál igen. Ahogy látszik a szerverre vár, lehetséges, hogy a youtube szerverek nem bírják a strapát?

Amúgy bármilyen más videóoldal tökéletesen működik.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#360) domi007 válasza sbazsi (#348) üzenetére


domi007
őstag

Hm, azt tudom, hogy vimeo-nál ez megoldható, mert ott akár le is jelszavazhatod a videót, így tényleg csak az szerezhet róla tudomást, akit te is akarsz.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#361) domi007 válasza R (#202) üzenetére


domi007
őstag

http://vidtomp3.com

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#362) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Kár, hogy nem lehet olyan hangsávcserét csinálni, hogy újra feltöltök egy zenét a videóhoz és lecserélem a régi hangsávot. Nem értem miért nem adják meg ezt a lehetőséget.

(#363) samfishR


samfishR
senior tag

használhatatlan, szar így este. majdnem hogy nulla.

(#364) qdak válasza domi007 (#359) üzenetére


qdak
addikt

jaja, de a törlés az megy nekik :W http://www.youtube.com/user/davidsfarm
vmikor el se indul a video csak ha frissitek rá ... de akk is rém lassu a letöltés, ahogy néztem volt h 40-50kb/s el kaptam az adatot

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#365) koshmar


koshmar
őstag

Szevasztok!

Gondolom, tudjátok, hogy a Youtube-on a Gmail nem lehet elsődleges fiók.
Jó nagy sz*rba tettek ezzel, mert nekem pont Gmail fiókom van.
Így kénytelen voltam a Hotmail-est megadni...mindegy, nem ez a lényeg.

Ha a Youtube-on belépek, és utána ugyanannál a böngészőnél a Gmail-be is be akarok, akkor ezt írja ki a drága:

Ez mi a sz*r?!
Miért nem léphetek be egyszerre a Gmail fiókomba és a Youtube-on?

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#366) namirobi


namirobi
csendes tag

Sziasztok volna egy olyan gondom hogy a youtube-on ha meg akarok nézni egy videót fekete kép fogad de viszont hang van.Nagyon fontos lenne ha valaki segíteni a probléma megoldásában.Előre is köszi mindenkitől.Üdv Roby

(#367) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Sziasztok!

Most tervezek készíteni egy fragmovie-t. A problémám az, hogy nemrég feltöltöttem egy 6-7 éve készített pár q3 fragmovie-m csak úgy poénból, de kb. egy negyedóra után már le is kapcsolták szerzői jogokra hivatkozva és nem lehetett lejátszani. Nem is próbálkoztam utána.

Csak Magyarországon van ennyire megszigorítva ez a dolog vagy külföldön is? Mert sokszor találok egész albumos zenéket, azokat meg nem törlik. :F

Igyekszem úgy összehozni, hogy ne legyen benne semmi olyan, amitől lekapcsolják az egészet (megvásárolok jogilag engedélyezetten felhasználható zenéket), de pl nagyon szeretnék belevágni egy pár mp-s jelenetet filmekből, mert feldobná. Honnan tudhatom, hogy nem hiába fogom elpazarolni a rááldozott órákat ebben az esetben?

Valakinek esetleg mélyebb tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy mi kerül bírság alá?

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#368) Dave-11


Dave-11
tag

Olyan problémám van, hogyha átváltok HD videó módra, legyen az 720 vagy 1080 mindig szaggat a videó. Pedig még meg is várom, mire betölt a vidi, de szaggat. Mi lehet a gond?

:D Semmi :D

(#369) Archanon


Archanon
őstag

Sziasztok!

Volna egy égető problémám... A youtube már napok óta [4?] képtelen betölteni, akármilyen böngészőt használok. Legfrissebb flash player, video driver föl van telepítve [azóta újra is tettem, de semmi], minden más videómegosztó portál tökéletesen, hibátlanul működik, de a youtube nem. Három böngészővel is próbáltam már [IE, Firefox, Opera], mindegyikkel ugyanez a helyzet.

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#370) SchumiBácsi válasza Archanon (#369) üzenetére

Hali! Egy az egybe ugyanez:

Végigpróbáltam az összes böngészőn és a következőképpen viselkedik pár napja:
FosTubus

Gyakorlatilag semmire nem jó. Párnapja a netet megosztottam, másik gépen betölt, ezen nem....Mindkét gép Win7-es, és rendszeresen frissül tudtommal...

Nekem megosztás előtt sem töltött be már amúgy, asszem péntek óta lett ilyen fostube. Mit csináljak hogy újra menjen ez a nyomorék?

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#371) Archanon válasza SchumiBácsi (#370) üzenetére


Archanon
őstag

Különös... Nálunk is meg van osztva a net, de már mióta... jó egy éve. Sejtem ez nem lehet probléma. [Másik gépen amúgy kiválóan működik.] S tudtommal semmiféle változtatás nem volt, pláne olyan, ami ilyet okozhatna - habár nem tudom mi okozhat ilyet. :B De hogy csak a YT ne működjön... kész. Nagyon zavaró már, egy rakás dolgot megnéztem volna már YT-on - többek között photoshop tutorial videókat -, muszáj volt más videómegosztóhoz fordulnom, több-kevesebb sikerrel. De úgy egyáltalán... működjön már, na.

Próbáltam másik felhasználóval is... új felhasználóval is. Mindhiába... Azért újra nem akarom telepíteni a gépet, ha van más mód... valaki? :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#372) vodnyanszky válasza Archanon (#369) üzenetére


vodnyanszky
csendes tag

ugyanez nálam is, egy hete.
youtube, google olyan lassú hogy kivárni nem lehet, vagy hibával ki is akad.
ADSL-ről T-kábel netre váltottam, gyári alapról konfigurált Fritz!Box wlan router, ami egy éve hibátlanul ment. Ha iMac-ről, ha iPhone-ról próbálom, eredmény ugyanaz.

Valaki megfejthetné...

üdv! vodnyanszky

(#373) SchumiBácsi válasza vodnyanszky (#372) üzenetére

Hali!

Mindkettőtöknek azt tudom javasolni azok után, hogy az összes módszer csütörtököt mondott, hogy rakjátok újra a windowst. Sem rendszer visszaállítás, sem a flashplayerekkel, meg driverekkel való szórakozás után se megy. Sajnos 2011-ben erre már rá kell tudni, arra amit egy haverom mondott: a modern win7-eknek általában valamilyen módon de félév múlva lejár a mandátuma... na kösz bezzeg az elavult XP simán vitt 1-2évet... ennyit a nagy fejlődésről.

Jó reinstallációkat!

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#374) SchumiBácsi

Na hali ismét! Újrahajigáltam a drágát, működik.
Röhej, de egy vackos oldal miatt alkalmanként újra kell dobni ezek szerint....

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#375) namirobi


namirobi
csendes tag

Már működik a youtube minden ok,valamit frissített a win7 tegnap este azóta működik rendesen :)

(#376) Archanon válasza namirobi (#375) üzenetére


Archanon
őstag

Annyi szent, hogy nálam semmiféle javulás nem történt... :( Újratenni a gépet meg nincs időm [nekem az jó 1-2 nap folyamatos telepítgetésel jár...].

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#377) degu


degu
senior tag

Szivat a google!
Barmit irok a keresoje ablakaba -blank.htlm jon be?! :W /Ures oldal/
Ha viszont a google *betarolt* ikonjaira klikkelek,bejon mindegyik?! :F
Ezt nem ertem! Miert nem mukodik a keresoje?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#378) Brae


Brae
őstag

Nálatok is megszűnt a napokban a GPU-s videogyorsítás a Youtube-on? Én tegnap figyeltem föl rá, hogy a show video info-nál a megszokott "Accelerated video rendering" helyett "Undefined video rendering" kiírás fogadott, sokkal nagyobb CPU használattal. Az Adobe oldalán a nyulas video megy szépen GPU gyorsítással, úgyhogy a YT szórakozik valszeg.

(#379) Redcaster


Redcaster
őstag

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy:

Valaki tud nekem adni valami progit, amivel jútúbról lehet lehúzni zenéket korlátlanul? Eddig DVDVideo Soft Free Studio-t használtam, de ahogy ma hazajöttem a suliból, baszik letölteni amit belinkelek neki

ez az üzi

Felpatcheltem, tűzfalat megnéztem, proxyval nem baszakodtam, mert ahhoz nem nagyon értek.

Ha valaki tud valami megoldást, vagy más programot ajánlani, azt nagyon megköszönném!

(#380) Archanon válasza Redcaster (#379) üzenetére


Archanon
őstag

Nem túl gyakran csinálok ilyet, de ha mégis, én ezt szoktam használni: Katt. Szerintem teljesen jó.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#381) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Sziasztok

Nálam olyan gond van, hogy ha be akarok lépni a youtube fiókomba, megadom neki az adatokat, utána bekéri a google fiókom adatait is, majd közli hogy össze akarja kapcsolni a google fiókomat a youtube-ossal. Ez rendben is van, de ahogy megadom újra a youtube adataimat, közli hogy ez a youtube fiók hozzá van kapcsolva egy másik google fiókhoz :F És kezdhetem elölről. Mi lehet a gond? Már vagy 2 hónapja ilyen, de reméltem javítják.. Valakinek ötlet esetleg? Másik google fiókom nincs, szóval ez nem lehet gond. Kértem újra már minden adatot, minden passzol mindenhol, mégse jó :W

Lassan ott tartok hogy regisztrálok új fiókot, ha azt engedi egyáltalán :F

(#382) samfishR


samfishR
senior tag

rohadt lassú nálam már vagy 2 napja. nálatok?

bár érdekes, mert valamikor betölti az 1080-t is azonnal, néha meg a 240-et sem akarja...

[ Szerkesztve ]

(#383) feka007


feka007
nagyúr

Vki mondja már meg, hogy mit lehet csinálni az ellen, hogy ha lejátszási listába full screenre rakom, és van HD, akkor a következő videót ne HD-ba játsza már le? A Lejátszási beállításoknál ezt beállítottam: "Videolejátszás minősége:
Lassú az internetkapcsolatom. Sose játsszon le nagy felbontású videókat. " De le se tojja, ugyanúgy abba kezdi el ez a szemét.
Csak akkor azt nem értem, hogy ez mire jó akkor.. Tököm bele ebbe is, hogy nem tudják normálisan megcsinálni a lejátszójukat :(((

(#384) miller válasza samfishR (#382) üzenetére


miller
tag

Nálam is lassú, szenvedés nézni!

eof()

(#385) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Van valakinek tippje, hogy hol az Istenben tudom letiltani a youtube-on megnézett videók loglását?
A Google fiókomban annak idején letiltottam mindenféle naplózást (mikor keményen cikkeztek is róla, hogy bevezették és alapból aktív), és még most is "szüneteltetve" van a Videók fülön (ha újra űrítek, azt mondja 0 elem törölve) mikor belépek youtube.on, akkor önti nekem a videókat, amik szerinte érdekelnek engem. (Pedig nem, mert hugom is használja néha a gépem, úgyhogy küldi nekem a műkörmös meg hajfestős videókat is, hogy az tuti érdekel :DD)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#386) janos666 válasza janos666 (#385) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na, nagy nehezem ki tudtam űríteni a youtube-on belüli előzménylistát.
De ezt le lehet valahogy tiltani, hogy naplózzon?
Vagy legalább a főoldalon lévő "ajánlott videók" sávot ki lehetne kapcsolni valahogy?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#387) L7wy


L7wy
őstag

Valaki útba tudna igazítani, hogy mit tehetek, ha letiltották a youtube fiókomat, az történt ugyanis tegnap, hogy a google kért tőlem sms-es személyiségazonosítást, ez megtörtént, majd ez után nem tudtam bejelentkezni youtubera. A google és a youtube fiókom össze volt kapcsolva. Most a gmail és többi elérhető, de a youtube fiókomba nem tudok belépni.
Ide irányít, ha a google fiókomba be vagyok jelentkezve, és próbálok bejelentkezni.
Ez pedig akkor fogad, ha a régi, még google fiókkal való összekapcsolás előtti adataimmal próbálok belépni.
Eddig mindkét módszerrel beléphettem a youtube fiókomba.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#388) Cadal


Cadal
őstag

Atyám, baromi lassú mostanság a youtube. kínszenvedés nézni... :(

(#389) samfishR


samfishR
senior tag

besz*rt:D

(#390) Psych0


Psych0
őstag

Hát ez hatalmas:

500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.
If you see them, show them this information:

e7mYnjp6QNnRwIuq2bV6tZsoM2M8c09g1dukojgwwhizwcAHCs4B1GQqNKWG
bPWt9zVkxye3JoWBnC0CJPiaSk8MhfzJx-0cPaV0zYG39kCc-neQ6sbhGyQE
bbaFDA4zOCMKnTMB2O2WKeh4wzGr6adwt59bdMbDTavGJ55lGu38AaTgJeVg
6-gRZXk09n5APjP4ymTxIcYogCYWOrn6w9N0m-yL-gdD8LL9OqPR6SXg78Vf
j4NQR7obK_vy7Y-YsqGAG9mVwCcNHa9JOabt_JBKtvvw1Yrdyo9pVelSkEsP
9RhbPicLyE7qXhI7DFpZvjwgZU4ZlFge8lLEms5IV9q-CoQL3Rdfb-tkE-Yt
44Dt7pDohZFvtG-x0FOnvZ0k5_jVEUo9EdVoBGFmxWecVJk2QRlp20naN5vY
hg5Z4zn0v13deqG2nYXL9zkH4jutv3_u3vOnVYNx3I8jXuKyuWQ...
...
...és így tovább

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#391) DonThomasino


DonThomasino
veterán

YOTUBE

Egyes videok nem jönnek be homokóráznak, illetve töltődik a kör.
Legújabb flash van fent több böngészővel próbáltam.

Ötlet vki?

DT

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#392) fatal` válasza Cadal (#388) üzenetére


fatal`
titán

Sok kis szolgáltatónál ez a helyzet már több hete, állítólag a youtube körül nem stimmel valami, és kb a hónap végére fogják tudni megcsinálni. Szánalmas :(

(#393) mexel


mexel
veterán

Láttam sok teljes, több mint 1 órás filmet a youtubon. Ezeket mióta lehet feltölteni ilyen hosszal?

(#394) akyyy


akyyy
senior tag

feltöltöttem egy 96 perces hd videót, és még mindig nem lehet váltani csak 480-as felbontást, plusz indexkép sincs még. mikor lesz? már egy hete fel van töltve a videó :S

(#395) feka007


feka007
nagyúr

Rohadj meg fostube :W

(#396) samfishR


samfishR
senior tag

átrakom 480ra a videót, akkor ugye a szélső listát alá teszi, és kihúzza középre a videót. nade ha átnyomok egy másik videóra, visszateszi 360-ra.. nem marad középen 480on.. másnak is ilyen?

(#397) samfishR válasza samfishR (#396) üzenetére


samfishR
senior tag

úgy látszik fixed

(#398) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Youtube-nak mekkora a kép felbontása? vagy is ahol a videókat látjuk :) hány pixel?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#399) ///Krisz\\\ válasza enginev3.0 (#398) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Ha az alap ablakra gondolsz akkor az 640X360.

(Jobb egér az ablakra/videoinformációk megjelenítése és ott kiírja mindegyik méretnél.)

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#400) keehl-m


keehl-m
tag

Az lenne a problémám, hogy letöltök videót a youtubról firefox kiegészítővel, és valamiért csak a 240p-s felbontásúnak van hangja.

Először azt hittem egyáltalán nincs hang, ha letöltöm, de annak valamiért lett.

De mondjuk én inkább 480p-s felbontásút töltenék le, csak akkor nincs hang valamiért.

Mi lehet a hiba? Ha valaki tudna segíteni.

előre is kösz

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.