Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

Üdv,
2007-ben létrehoztam egy youtube acc-ot. Az e-mail címet amivel regeltem viszont sajnos töröltem már pár éve. Kérdésem az lenne, van esély rá, hogy bejelentkezzek még abba az acc-ba, vagy ez így már esélytelen? :)

(#1852) VoidXs válasza cocka (#1850) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Valóban felkínálja, de ha a teljes videót választod, az nálam szerverhiba.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1853) cocka válasza VoidXs (#1852) üzenetére


cocka
veterán

Nálam viszont nem, tehát a hiba vélhetően az Ön készülékében van. :D

(#1854) Athes88


Athes88
tag

Üdv. Felraktam egy videót de emiatt nem tudom beágyazni, megosztani:

"Előfordulhat, hogy videód harmadik fél klipjeit tartalmazza.

Az egyező klipek megtekintéséhez, kérjük, játszd le a jobb oldali videót. A videót attól a ponttól kezdve játsszuk le, ahol az egyező tartalmat azonosítottuk.
Videódat globálisan letiltották.
Íme, a részletek:

"vv_140511_4.mp4", audiovizuális tartalom kezeli: 0:47
Magyar RTL Televizio Zrt. - Hungary "

Vágom persze hogy a való világból raktam bele egy kis részletet de lehet ennek valamit csinálni hogy jó legyen? Köszi a választ.

(#1855) Out válasza Athes88 (#1854) üzenetére


Out
addikt

Ha nem akarnál belőle bevételt szerezni, akkor semmi gondja nem lenne a YT-nak.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1856) Athes88 válasza Out (#1855) üzenetére


Athes88
tag

Hát azt biztos hogy nem. Meg csak részlet látható belőle nem a teljes műsor szóval ezért sem vágom mi baja van vele. És hogy mit tegyek vagy kinek írjak ez ügyben?

[ Szerkesztve ]

(#1857) Out válasza Athes88 (#1856) üzenetére


Out
addikt

Akkor az tényleg érdekes, ha nincs bekapcsolva a bevételszerzés és mégis leakarja tiltani. Nem értem.

Van elvileg magyar YT support is, vagyis régebben volt. A videódnál kellene lennie opciónak, hogy szerinted miért nincs ez így jól és ott leírhatod a dolgot. Vita kezdeményezése vagy ilyesmi, már nem emlékszem pontosan.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1858) Athes88 válasza Out (#1857) üzenetére


Athes88
tag

Ja igen ott van olyan hogy megtámadás amire kattintva ezen opciók jönnek elő:

Úgy gondolom, hogy ez a szerzői jogok megsértésével kapcsolatos beadvány nem érvényes a következők miatt:

Megvan a CD/DVD, vagy megvettem a számot az interneten.

Nem értékesítem a videót, és más módon sem keresek vele pénzt.

Feltüntettem a tulajdonost a videóban.

A videó az én eredeti tartalmam, és minden joggal rendelkezem felette.

A megfelelő jogok tulajdonosától licenccel vagy írásbeli engedéllyel rendelkezem ennek az anyagnak a használatára.

A tartalom általam való használata megfelel a méltányos használat feltételeinek a vonatkozó szerzői jogi törvények alapján.

A tartalom nyilvánosan hozzáférhető, vagy nem jogosult szerzőijog-védelemre.

Bár most a speciális beállításokba olvasok egy ilyet:
Terjesztés
Bevételt hozó platformok

[ Szerkesztve ]

(#1859) Out válasza Athes88 (#1858) üzenetére


Out
addikt

Szerintem a második helytálló lehet, nem?

szerk: a spec beállításokra gondoltam, amikor a bevételszerzésről írtam :)

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1860) Athes88 válasza Out (#1859) üzenetére


Athes88
tag

"Nem értékesítem a videót, és más módon sem keresek vele pénzt." erre gondoltál akkor hogy ezt válasszam. Viszont amikor rákattintok ez jön be:

"
Úgy gondolom, hogy ez a szerzői jogok megsértésével kapcsolatos beadvány nem érvényes a következők miatt:
Nem értékesítem a videót, és más módon sem keresek vele pénzt.

Nem számít, hogy származik-e anyagi hasznod a tartalom használatából vagy sem. Ha nincs engedélyed a tulajdonostól, nem használhatod fel.
További információ a szerzői jogról a YouTube-on."

:F

(#1861) Out válasza Athes88 (#1860) üzenetére


Out
addikt

Akkor ezek szerint én tudtam rosszul, hogy ha a speciális beállításokban nincs bekapcsolva a bevételszerzés, akkor bármit felrakhatsz. Én leginkább saját anyagot rakok fel a YT-ra, ezért nem nagyon találkoztam ezzel a dologgal eddig. Várj egy okosra, aki tudja a megoldást :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1862) Watt25 válasza Out (#1857) üzenetére


Watt25
veterán

Akkor az tényleg érdekes, ha nincs bekapcsolva a bevételszerzés és mégis leakarja tiltani. Nem értem.
Pedig ez simán így van. Próbálj meg keresni a YouTube-on friss Formula1-es videókat. Legfeljebb olyat találsz, amit valaki telefonnal, a tévéből vett fel, de Bernie bácsi sok pénze bőven elég arra, hogy egy normális minőségű Formula1-es videó feltöltése esetén rögtön sárga Szerzői jogi státuszba rakd magad... (amiből asszem 30 nap után kitiltott állapotba kerülsz...) És persze a feltöltött videót senki nem nézheti meg a világon, csak Te...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#1863) Athes88 válasza Out (#1861) üzenetére


Athes88
tag

Köszi hát akkor az lesz mert nem akarom hülyeségeket írni a megtámadásba aztán még beperelnek a végén a barmok. Persze teljes hosszúságú filmek feltöltése engedélyezett és megosztani, beágyazni is szabadon lehet. (több ilyen van fent youtube-n olyan is ami már évek óta fent és még mindig elérhető, megosztható stb. És nem feltétlen régi film. De ezek nem sértenek semmilyen szerzői jogot á de egy 1-2 perces való világ részlet már igen? Elmehetnek a picsába...

(#1864) Watt25 válasza Athes88 (#1860) üzenetére


Watt25
veterán

Viszont érdemes megtámadnod a dolgot, ha belefér a Fair Use-be a részlet.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#1865) Athes88 válasza Watt25 (#1864) üzenetére


Athes88
tag

Na sikerült most már elérhető gondolom mert írtam egy kis megtámadó szöveget xD Ennyi herce hurca után meg hogy még a videót is órákba telt megcsinálni örülök h minden jól alakult :D Íme az említett vidi:
[link]

(#1866) cocka válasza Out (#1857) üzenetére


cocka
veterán

Mostanában az RTL rámozdult a témára. Függetlenül attól, hogy be van-e kapcsolva a bevételszerzés vagy sem.

Vita kezdeményezése vagy ilyesmi, már nem emlékszem pontosan.

Ha tán 15 mpnél kevesebb, akkor elvileg leszarják, ha több, akkor nem jogos az igény, mert úgy mond lopta az RTL-től.

Nálam a video eltávolítása azonnal feloldotta az accountra rábaszott korlátozásokat. :D

(#1867) CloZee


CloZee
aktív tag

Sziasztok!
Valami hasonló oldal mint a VidToMp3, amivel a hangsávot tudnám lementeni youtube videók alól? A minőség számít.

(#1868) tonyrulez válasza CloZee (#1867) üzenetére


tonyrulez
őstag

Van ezerféle, én például ezt használom néha (igaz nem mindegyik videónál hajlandó működni).

4 8 15 16 23 42

(#1869) 0xmilan


0xmilan
addikt

Mi történik a youtube-bal a napokban? Megnyitom az oldalt, betölti a szövegeket, de a képeket még kb 10 mp-ig nem és se klikkelni, se görgetni nem lehet. Aztán betölt mindent rendesen. Ugyanez van, ha videót nyitnék meg. Első 4 mp minden ok, aztán kifagy a videó meg a számláló, de a hang alatta megy tovább, 10 mp után visszajön a videó és a számláló is beugrik 15 mp környékére.
Firefoxban minden OK, csak Chrome-al nem akar rendesen működni.

(#1870) mondomén válasza 0xmilan (#1869) üzenetére


mondomén
őstag

ugyan ez itt is. az agyamra megy már.

(#1871) CloZee


CloZee
aktív tag

Valószínűleg az új flash-el lesz a gondotok, mert a napokban frissült 13.0.0.214 -re, bár nekem Linux alatt tökéletesen működik

(#1872) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Miért nem tudok videókat hozzáadni a kedvencekhez? Eddig úgy volt, hogy videó alatt a hozzadás--> kedvencek, most viszont csak lejátszási listához lehet hozzáadni...
Kép:
[link]

(#1873) 0xmilan válasza Red_Bull (#1872) üzenetére


0xmilan
addikt

Szerintem a YT átjelentkeztetett, jobb felül jelentkezz be a rendes fiókodba. (kis kép -> fiókváltás)

(#1874) tutuhawer válasza Red_Bull (#1872) üzenetére


tutuhawer
őstag

Én csináltam egy külön kedvencek listát, azt meg belépés nélkül is tudom játszani, nem úgy a rendes kedvenceket, ami eltűnt, mint nyilvános lista, és nem tudtam nyilvánosra tenni valamiért

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#1875) g0dl


g0dl
addikt

Tudtok ajánlani olyan ingyenes alkalmazást, amivel olyan oktató/bemutató videókat lehet készíteni, ami képernyőn folyó tevékenységet rögzíti, ahhoz mikrofon keresztül hangot lehet felvenni stb.

Jó lenne még egér kiemelés ( sok felvételen látszik egy sárga kör ), esetleg kattintások, és billentyűnyomások megjelenítése, rázoomolás, illetve az elkészült videó utólagos vágása, hangsáv hozzáadása.

[ Szerkesztve ]

(#1876) tonyrulez válasza g0dl (#1875) üzenetére


tonyrulez
őstag

Milyen program, ami...? topikban biztos hamar választ kapsz rá.

4 8 15 16 23 42

(#1877) g0dl válasza tonyrulez (#1876) üzenetére


g0dl
addikt

Értem én, de talán itt is helyén van, lévén youtube tele van ilyen felvételekkel.

(#1878) tonyrulez válasza g0dl (#1877) üzenetére


tonyrulez
őstag

Tudom én, de az a topik direkt programeresés céljára lett kitalálva. Láthatod, 3 perc után jött a válasz :K

4 8 15 16 23 42

(#1879) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Egyes videókat nem találok YouTube-on mobilon keresve, amit asztali gépen igen. Ha a Google-ben rákeresek, ott megtalálom, de nem tudom elindítani a zenét, még böngészőben sem, kiírja, hogy a tartalom tulajdonos nem engedélyezte mobilon.
Ezt hogy tudnám kijátszani, elhitetni vele, hogy nem mobilon vagyok.

(#1880) Out válasza rayoliviero (#1879) üzenetére


Out
addikt

Elvileg van olyan, hogy átválthatsz desktop kinézetre, az nem segít?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1881) rayoliviero válasza Out (#1880) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kipróbálom, köszi.

(#1882) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Mi a fene van monstanság? Hiába van kikapcsolva a kommentárok és egyéb szarságok megjelenítése lejátszás közben, mindig ki kell kapcsolni manuálisan a kis "fogaskerékkel" a lejátszóban is... Már agybajt kapok attól ha videót nézek és beúszik valami fos a képbe, hogy "hé ez is érdekelhet ám"... Had tudjam én, hogy mit akarok megnézni. :W

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1883) TWO40VIDEO


TWO40VIDEO
csendes tag

Sziasztok:) meglesnétek ezt a kis filmet ha van kedvetek? Mass Effect és más környezetben játszodó videó képregény, magyar felirattal:) köszike:
[link]

http://www.youtube.com/channel/UC8keQgws3FyALia8zuYhplA

(#1884) Out


Out
addikt

Tapasztalt még itt olyat valaki rajtam kívül, hogy mostanában a feltöltött nyilvános videókat nem osztja meg a Facebookon automatikusan? (Összekapcsolt fiókkal és bepipált FB osztással)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1885) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Adott itt ez a yt videó. A jobb felső sarokban ott egy logó amire ha rámész akkor lehet feliratkozni, azt hogyan csinálják meg? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#1886) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Érdeklődnék, hogy másnál is így szaggat ez a youtubes videó?
Vagy csak nállam, mert bosszantó, hogy néznék 1 teszt videót és a youtube b*szakodik.
Lehet ez ellen tenni valamit?
Amúgy itt van az eredeti verzió:
[link]
Köszönöm előre is! :R

(#1887) PumpkinSeed válasza bluobluo75 (#1886) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Lokális állományt nem sok ember fog tudni megnézni :))

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#1888) makoss válasza PumpkinSeed (#1887) üzenetére


makoss
addikt

file://localhost/D:/LETÖLTÉSEK/videók/Untitled%20youtube%20szaggat/Untitled%20youtube%20szaggat.html

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1889) bluobluo75 válasza PumpkinSeed (#1887) üzenetére


bluobluo75
őstag

igen arról van szó :K
file://localhost/D:/LETÖLTÉSEK/videók/Untitled%20youtube%20szaggat/Untitled%20youtube%20szaggat.html

unom már, hogy minden videóm szaggat, jó volna már megoldás rá, és az a fura , hogy a vimeo is :(

[ Szerkesztve ]

(#1890) bluobluo75 válasza bluobluo75 (#1889) üzenetére


bluobluo75
őstag

Ha valakinél nem jelenne meg a videó az a lényeg, hogy sajnos a videók szaggatnak, és az a legrosszabb, hogy még néhány videómegosztón is, és arra gyanakszom, hogy valami kodek hiányozna vagy valami beépűlő, vagy nem tudom, légyszi segítsetek fontos lenne! :( :(
Akármilyen tartalmat nyitok meg videómegosztókon azok szaggatnak :O
Köszönöm előre is! :R

(#1891) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Nektek is lefagy a Flashplayer, ha elindítotok egy videót a YT-n, majd az egeret beleviszitek a videó pl. közepébe és nyomtok az egérrel egy oldalsó vissza gombot?

(#1892) bluobluo75 válasza Mikiller (#1891) üzenetére


bluobluo75
őstag

Ha erre gondolsz, igen
Nállad is szaggat a videó?

(#1893) Mikiller válasza bluobluo75 (#1892) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Nem szaggatnak a videók, de ha véletlenül benne van az egérkurzor a videóban és úgy nyomok egy visszát az oldalsó egérgombbal, akkor lefagy a Flasplayer. Te képeden ha jó látom html5-re van állítva nem flash-re.

(#1894) bluobluo75 válasza Mikiller (#1893) üzenetére


bluobluo75
őstag

Azt honnan veszed, hohy HTML5-re van állítva?

(#1895) Mikiller válasza bluobluo75 (#1894) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Olyannak tűnik a kinézete, de lehet, hogy csak megzavart az, hogy le kellett kicsinyíteni a képet.

(#1896) Mikiller válasza bluobluo75 (#1892) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Szóval nálam [ilyen] amikor megnyomom a vissza gombot.
Utána rányomok, hogy álljon le ne gondolkozzon tovább, és ezt adja ki.

(#1897) bluobluo75 válasza Mikiller (#1896) üzenetére


bluobluo75
őstag

Ilyet meg én nem láttam

(#1898) Out válasza Mikiller (#1896) üzenetére


Out
addikt

Régebben nekem is volt ilyen, de egy ideje nincs mióta frissítettem a böngészőt és a flash playert.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1899) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Érdeklődnék, hogy ezt a szaggatást mivel lehetne megszüntetni?
Vagy csak nállam, ilyen rossz, mert bosszantó, hogy néznék 1 teszt videót és a youtube b*szakodik.
Lehet ez ellen tenni valamit?
Amúgy itt van az eredeti verzió:
[link]
Köszönöm előre is! :R

(#1900) Out válasza bluobluo75 (#1899) üzenetére


Out
addikt

Nálam nem szaggat a google docs-os videó. Esetleg próbáld meg a YT-on lévő videókat a flash player helyett a HTML5-el lejátszani.

HTML5 YouTube

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.